Перейти до змісту

OKSANA04 з Днюхою тебе)))))))))


solnishko

Рекомендовані повідомлення

Приношу свої щирі вибачення за те, що на день спізнився із вітаннями. Але хорошу людину можна вітати протягом 40 днів :)

І приношу привітання - ще щиріші, ніж вибачення: рости щаслива, і як треба - нехай весь світ зачекає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 311
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую усім віншувальникам разом і кожному окремо)))

ДЯКУЮ!!!

Plum, приємно, що саме ти АПнув тему,

kayot,

Smith, мені дуже подобається, коли ти кажеш на мене Ксюха)))

Ura, Miro, zigorko, mykola, BIKTOP1970, laska, lilechka, Zheny@, bodia88888, Nokian, ipua, Zalepok44, Amelie, snight, Andruha_gpz28, EleKtrik, kmd, Kleo, Sanver,

Arven Rivendell, дякую (я навіть якщо нічого не пишу, то все-рівно БДЮ))) ),

konva, Kostefan, emelka, , moriarti, nikolas, Varvara, Egoist,

vanus, цьомки))),

kozlevith, ISV, bublik007, imp13, Basil,

MrVes, твоя задача полягала в іншому і ти з нею успішно справився, за що тобі окремо дякую,

SvitlikOM, MANJAK11, Dream, Masik,

solnishko, ти мені підняла настрій на весь десь своїм Хеппі Бьоздей, сподіваюсь в наступному році теж почути цю пісню в твоєму неперевершеному виконанні))),

Thorgalll, sweetlena, searcher, Michaylo, doc_man,

Olesya, звичайно отримала - дякую,

Vladimir_K, , привітання зачаровує))),

Woman7, Slavco,

Yarchik, шкода, що всього лиш "можна", а не "треба")))

Дякую ще тим Бордівчанкам і Бордівцям, які привітали мене в телефонному режимі, а не тут))) Мої ви хороші, як добре що ви є!

А Борда то як порадувала необмеженим плюсуванням - всім в один день можна було поставити +1)))

І ще в мене було стільки вітань, що телефон до вечора розрядився, хоча так "тримає" два дні)))

Дуже хочу і дуже вірю, що все сказане і написане збудеться, ну хоч на відсотків 90)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

З Днем народження!

Поменше клопотів, побільше приємностей. А ще - щоб щодня були моменти, які дозволяють відчувати себе Жінкою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю, Оксана! Здоров'я тобі і рідним, сонячної погоди по обидві сторони вікна та надійних бізнес-партнерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!!

Бажаю здійснення всіх мрій!

Здоров'я, щастя, якомога більше позитивних емоцій, та посмішок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С Днем рождения, Оксаночка!!!Желаю тебе "уравновесить" семейный состав появлением еще одной красотки!)))

th_fdda6677a8e60bc13b27e2591a446339.jpg?hash=107

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада що трохи знала тебе і ти для мене - приклад сучасної,розумної,красивої,успішної дівчини!

Бажаю тобі більше приємних і добрих друзів, щоб більше людей брали з тебе приклад.

І миру -в душі ,в родині, в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю тебе!!!! Нехай та внутрішня сила, міцна позиція та позитивні настрої збільшуються у геометричній прогресії!

Чмаки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...