Перейти до змісту

kmd

Адміністратори
 • Кількість зміста

  8 218
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

kmd last won the day on Лютий 25 2014

kmd had the most liked content!

Репутація громади

800 Професор

Про kmd

 • Ранг
  System Administrator
 • День народження 15.07.1981

Контакты

 • Сайт
  http://www.board.lutsk.ua

Останні відвідувачі профілю

33 145 перелядів профілю
 1. Якби не вірив не писав би.
 2. Однією темою, не зміниш. А от скільки таких тем як по локальних так в націнальних форумах. На мордокнигах в кабаках і тд. Любе обговорення болючих тем дає свої результати. Рано чи пізно.
 3. Погоджуюсь, тому до 2019 мінімум можна користуватись ситуацією і кататись на бляхах. До того часу можливо їх збереться критична маса, і законотворці просто змушені будуть вивернути ситуацію в зрозуміле русло. Та ще й без катастрофи для свого рейтингу
 4. До речі так воно і є. Тому як апарат має по білому заїхати в Україну і отимати UAcrf
 5. Статистика діло хитре, але якщо взяти в середньому то статистика буде з перекосом в сторону блях. Дуже багато народу толком їздити не навчилось, а машинку за 1500-1800 гольфа чи пасата вже дозволити стобі можуть. Кожен день дивлюсь як вони гарненько порушують від елементарного не знання і не розуміння. Пацики на бемках. Не про тих які вміють і знають де можна дати кута Відношення до машини та оточуючих покращується з сумою яку ти вкинув в авто. Урк реєстрація збільшує рівень відповідальності. Слова та поф№й я її кину чи на; шрот здам я чую майже що дня. Про жабу. Так жаба душить. Мій корчик вартував мені 6500. Скільки я в неї всунув щоб довести до стану мій автомобіль, деколи думати страшно. А міг як усі хитрожопі включаючи моїх знайомих друзів і колег, купити за 3000+ і кататись. А може й і за 1500 пасата для роботи, відбив би його за пів року. Короче ситуація патова. Треба нормальне розмитнення.
 6. Не правий. Фабія 2 2008 рік, антифріз 90 градусів, дуйка дує а не гріє. Для заміни радіатора пічки потрібно скидати усю панель, а це просто срака. Було прийняте рішення промивати, але щоб не наробити біди всій системі, зробив промивку тільки пічки. Зняв патрубки, зробив кільце з помпою і прогнав систему якоюсь промивайкою. Пічка вогінь! Тому в кого пічка не ало, можете пробувати, шанси дуже високі. Не рекомендую робити самому, просто тому що геморно. Краще дати людині в якої є інструмент, патрубки і помпа. Зекономите час.
 7. Батарея 350 mah Він з gsm модулем який там нафік не треба. По ньому, на відміну від того що йде на наш ринок. Можна розмовляти по телефону через блютух. А от більша батарейка, при відклчених непотрібних фічах рішає! Тому мерикос рулить! В самого такі.
 8. Мому не повний. На кнопку вкл реагує. Ламочка міняє колір. Екран темний. Батарейка там нокійовська bl-5c Зняв зарядив в тлефоні.
 9. Цілий ринок пропадає Купа зламаних регіків і ніхто не хоче їх ремонтувати. Жесть
 10. Маю реєстратора, включив його в глюкаву зарядку. Екран засвітився білим і погас. Чути запах паленого Хто в нас може взятись за ремонт такого чуда?
 11. Апгрейд форуму

  Пошук в двіжках IPB довести до ладу не можливо.
 12. Мені потрібно людину на Датаргуп Луцьк. Відділ систменого адміністрування і моніторингу. Задачі. Налаштування l2 свічів dlink zte інші. Дивитись за станом мережі. Контроль нарядів, спілкування з інженерами які обслуговують вузли. +- щось досетапити. Пінгвіни фряхи. Лінтяї які від ліні своєї вміють автоматизувати, вітаються. Повний робочий день. ЗП від 4000 ну може ще +1000 Якщо кандидата не потрібно довго і нудно вчити.
 13. SSD мруть так само як і HDD Тому без масиву нікуди. У мене тільки що, один SSD помер в масиві.
 14. Я постійно дивлюсь. 2 телефони і планшет. Різні версії андроїдів, від 4 до 7. На різних операторах. Проблем не бачив ніразу. За виключенням коли борда по тим чи іншим відомим мені причинам лежить
×