bublik007

Power users
 • Кількість зміста

  5 042
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  19

bublik007 last won the day on Жовтень 7 2016

bublik007 had the most liked content!

Репутація громади

3 338 Гуру

Про bublik007

 • Ранг
  Українець
 • День народження 13.10.1967

Информация

 • Интересы
  комп'ютер

Останні відвідувачі профілю

14 211 перелядів профілю
 1. Посміхнуло - В Національному агентстві по запобіганню корупції заявили, що походження активів, що містяться в електронних деклараціях, буде досліджено, а в разі виявлення корупційного походження чиновники будуть притягнуті до відповідальності. Наша пісня гарна, нова, починаймо її знову...
 2. Скромно надіюсь, що, таки, можна)) Але ж фокус в тому, щоб побачити так би мовити шедевр , чи почитати, як те чудо готувалось)))
 3. А ХфОтОкАрТоЧкА де?)))
 4. Вічна пам'ять.... Достойна була людина
 5. Мирного неба, здоров'я Вам і родині, душевного спокою і простого людського щастя.
 6. Дай Боже, щоб так і було. Але, якщо мені пам'ять не зраджує, Сидор вже не вперше під "всебачущім "оком громадськості, ЗМІ,...
 7. Тю, теж мені біно́м Ньютона, Сидор має мільйони))) Скільки таких "Сидорів" є в Україні, і почувають вони себе сухо і комфортно з однієї простої причини- їм до лямпеги. Хоч одного покарали?)) Скільки інформації про це і по зомбо-ящику, і в загалі, "а віз і нині там". Кинули людям інформаційну кістку, дали можливість поплюватись від душі і на тому крапка. Так буде і з Сидором.
 8. Якщо мене не зраджують мої окуляри з діоптріями +3, тема називається-Запитання до народного депутата Лапіна І.О. А тема звелась до рівня-дурень, сам дурень..
 9. Факти в студію: на чому саме піднялись, хто саме, Я не є адептом Ді, але погодьтесь, обвинувачення доволі не дитяче, і мало б бути конкретне підтвердження Вашому обуренню.Дякую.
 10. Ще одна маленька "волохато-хвостата" радість з'явилася в нашій хаті-Ши-цу Зефір)) Показати прихований контент Hide
 11. Напевне,, треба змінювати назву теми, бо сама "задумка", яку вкладав jack74, створюючи її, трохи не відповідає написаному на 6 сторінках Але, раз пішла така "пиятика", то"вставлю " і я свої п'ять копійок))) Жили добре; 1) Партійна номенклатура( читай-Партійна номенклатура, скор. Партноменклатура — у вузькому формально-правовому значенні — назва керівних посад у політичній партії (як правило, в першу чергу мається на увазі комуністичній партії), адміністрації, економіці та суспільстві. 2)Ті, хто мав доступ до ресурсу- зовніш торг, бази, і таке інше. 3) Ті , хто знав чарівне магічне" я від Петра Перовича" 4) Моряки торгівельного флоту( Привезенні з рейсу всілякі "шмототкі", аудіо-відео техніка, цигарки, окуляри, ЖУВАЧКИ. які підпільно могли розпродатись за певний кошт) 5) Перекупники( в народі-бариги), зараз-бізнесмени. 5) Ті, хто, як писали вище, "крутився", "шустрив", ну і таке інше за смаком Я, дитина військового, тому, скаржитись на ті часи особливо не маю приводу,. Чого старше покоління, часом, "ностальгує" за тими роками? Покоління виховувалось в часи ілюзорної, але стабільності. А це, як не крути, мотиватор не поганий порівняно з тим "бардаком", які спостерігається останні років з 10( глибше не беру, було становлення України як держави). Не всім з мого покоління, вдалося впіймати леді Фортуну за філейну частину, і більш-менш пристосуватись до нового способу життя, чи то, так-би мовити, виживання. Тому і ностальгують. згадуючи і ковбасу по 2.20, і горілку по 3.62, і " тошнотики"( пиріжки з лівером, рисом, картоплею і повидлом яблучним).Не ображайтесь на покоління. яке, часом ностальгує, кожний за своїм, зрозумійте їх. І які відео-ролики про тамтешнє життя не викладай, нинішньому поколінню не зрозуміти яка то офігенна штука пиріжок за 5 копійок,
 12. Одесса. Привоз. Колбасный ряд. — Мужчина! Шо вы ото целый час ходите, пробуете и ничего не берете?! Вам шо, таки ничего не нравится? — Нравится! — Шо, денег нет?! — Есть! — Ну так покупайте! — Зачем? — Шобы кушать! — А я шо делаю? ===================================================== Дядя сказал, что моё поколение, пользуясь гуглом, видит только ту информацию, которую гугл хочет нам показывать. А потом включил новости. ========================================================================== Одесса. Привоз. На рынке ругаются две торговки. Одна другой кричит: - Циля, да не пошла-бы ты на фиг! Вторая: - Тьфу-тьфу, шоб таки не сглазить! ===================================================== Одесса. В автобус заходит молодой парень, садится рядом с немолодой одесситкой... Та принюхивается, морщится и наконец выдаёт: — Молодой человек, и чем это ви так надухарылись? — Это одеколон "Семеро смелых"... — Ви знаете, таки судя по запаху, хто-то из них очень сильно испуган... ================================================== Вчера был ограблен магазин "Все для рыбалки". Судя по украденному, грабители идут на леща.