Перейти до змісту

Masik

Power users
 • Кількість зміста

  2 272
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Masik last won the day on Січень 7 2013

Masik had the most liked content!

Репутація громади

281 Поважний

Про Masik

 • Ранг
  Мегафлудер

Информация

 • Интересы
  Пиффо! Нет! Многа пиффа!

Останні відвідувачі профілю

16 791 перелядів профілю
 1. Добрий вечір, скільки буде коштувати заміна батареї на Iphone 6?
 2. Та то я проступил))). Пардон, не подходит(((
 3. Закрилися, бо нам оренду, без щомісячного хабаря в кишеню, не захотіли продовжити. Оренда була не маленька, так ще стільки ж захотіли в руки готівкою.
 4. Теж сьогодні скористався нагодою! Все супер! Дякую!
 5. На Варшавці теж сьогодні мінял під ручки виводили, але там без масок було.
 6. Плану їхати з 14 по 28 цього місяця, але хочу на самий південь
 7. Поляк, нашим пофіг куди і як ти їдеш)))
 8. Вчора їхав автобусом Луцьк-Варшава о 15.30, на кордон приїхали біля 18.00, півтори години перед нашим шлакбаумом, ми стояли третім автобусом і один заїхав без черги з дітьми. Наші оформиляли півгодини. На польській стороні ми були четверті, були "чорні", перевіряли по різному, пару автобусів дуже довго, пару, як і ми, проскочили, легкових автомобілів не було взагалі. Польська сторона 20.15 - 22.45. В автобусі був один хлопчина без візи з біометричним паспортом, прикордонник запитав в нього лише про наявність грошей і все!
 9. "Бывалые", подскажите пожалуйста, где и как жилье искали? Планирую с семьей во второй половине июля ехать.
 10. Лежат без дела, эксплуатировались только в машине, дырок, протертостей и дефектов нет, подошва практически без износа. 500 грн + разумный торг Связь через ЛС.
 11. Masik

  Джек Рассел тер'єр

  Виїхав до Німеччини, а дружина не справлялся з двома малими пацанами, роботою і "енерджайзером"...
 12. Masik

  Джек Рассел тер'єр

  Джек Рассел - супер пупер мега собака!!! Я плакал, когда его пришлось отдать.... Эту собаку постоянно хочется гладить, чесать, обнимать.... Он будет везде, где ты, он был просто моей тенью))) Это очень умная и хитрая порода, рассказывать можно много и долго. Конкретно мой был с непростым характером, но мы нашли "общий язык"))) От 5 школы до ЦУМа мы ходили без поводка, приходили на кофе, он выпрыгивал мне на руки и спал, как кот. Для того, что б он не разносил дом, а энергии в нем просто колоссальное количество, с ним приходилось много гулять - 1-1,5 часа утром и столько же вечером, причем просто гуляний ему мало, он без остановок носился за палками и мячиками. От скуки, он сносил на диван всю обувь, какую мог достать, но при том всем, не грыз и не портил... Будут вопросы - пиши
×