Перейти до змісту

Нові публікації

Відобржаються всі публікації опубліковано за останні 1 днів.

Це потік оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. halcogen

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  І взагалі чого ви ниєте? Ну буде Юля, вам то що з того? Тим більше вона давно хотіла стати президентом.
 3. як на такый широкый дорозы можна поцылуватись)
 4. Якби у луцьку було альпійське повітря, то ця тема не набрала би 21 сторінку повідомлень. Так що доля правди в рейтингу є. Мешканці ЛПЗ підтвердять.
 5. Готовий віддати за 800 грн.
 6. CosmoPilot

  Продам Moto Z2 Play

  Резерв до завтрашнього вечора.
 7. Добрий вечір. Починається новий футбольний сезон і дуже хочеться дивитися футбол по великому екрану. Можливо хтось знає як розкодувати на спутнику канали футбол1/футбол2? І чи це взагалі можливо? Може хтось робив це і вдало, поділіться будь ласка. По biss кодуванню розкодовувати вмію, але футболи як пишуть в інеті закодовані кодуванням conax і толкової інфи як розкодувати в інтернеті не знайшов. Хто має позитивний досвід або знає як це можна зробити поділіться, будь ласка)) П.С. тільки будь ласка без "навіщо ті ахметівські канали" і т.д. це справа кожного що дивитися. дивлюся їх на oll.tv і буду дивитися. питання стосується технічних моментів розкодування і взагалі його можливості.
 8. Today
 9. 700грн, 099-215-45-85 Стильні туфлі, дуже високої якості за супер ціною! Привезені з Великобританії, мега крутезні! Верх -Натуральний замш Всередині текстиль та шкіряні ставки на язичку, дуже м'які та зручні. Колір - темно-синій Розмір 11UK 45- 31см від краю до края з носком, це повномірний 45р.
 10. Колись чув про базу техніки в районі вулиці Ківерцівської. Хтось орієнтується в тому, чи є така база, чи цікаві там ціни?
 11. Продам шкільний ранець і сумку для шкільних приналежностей у хорошому стані (за призначенням використовувалися один навчальний рік). Комплект призначений для учнів молодших класів. Ранець з ортопедичною спинкою, всередині має три відділення та дві зовнішні бокові кишеньки. Замочки відкриваються легко, не заїдають. Дно тверде, прорезинене. На лицевій стороні є надпис "ENGRY BIRDS". Висота 35.0 (см) Ширина 27.0 (см) Глубина 16.0 (см) Вага 550.0 (г) Ціна 300 грн. Тел. 099 7515007
 12. ідеальний стан, на запчастини або відновлення, все оригінальне, в айтюнсі вибило 9 ошибку (потрібен ребол флеш пам яті)
 13. упс, завтикав з відподдю, не побачив так можна, якраз ще один залишився
 14. Добрий день. Чекаю прихід Lassa i Pirelli. Через декілька днів відпишуся по наявності. Можливо ще приїде Белшина.
 15. Продам. 150гр./шт. Сiстема стартуе. По тестам не гонял. Манiбек- день на перевiрку
 1. Завантажити більше активості


×