Нові публікації

Відобржаються всі публікації опубліковано за останні 1 днів.

Це потік оновлюється автоматично   

 1. Остання година
 2. Порадьте ,будь-ласка, надійну фірму по встановленню дверей в під'їзд. В кого вже вони стоять довгий час і не лущиться фарба,не просідають і т.д. ,чекаю на ваші відгуки з контактними даними . Дякую!
 3. Порадьте ,будь-ласка, надійну фірму по встановленню дверей в під'їзд. В кого вже вони стоять довгий час і не лущиться фарба,не просідають і т.д. ,чекаю на ваші відгуки з контактними даними . Дякую!
 4. Не буду сперечатися. Але явно за ним хтось стояв. Купити паяльну станцію для оптики трошки коштує... Кабель не такий і дорогий.
 5. Порадьте ,будь-ласка, надійну фірму по встановленню дверей в під'їзд. В кого вже вони стоять довгий час і не лущиться фарба,не просідають і т.д. ,чекаю на ваші відгуки з контактними даними . Дякую!
 6. Продам 10 000 злотих по 6,88 0676709705
 7. Карамба з'їздив в Польщу на яблуки і тепер вважає себе щирим європейцем.
 8. такі да, в'єтнамець за 8 місяців зробив те, що Азіров (і йому подібні) не змогли за все життя.
 9. Допоможіть з лінками на закачку стабільної, безглючної ОС Win 10 x64 бажано на оригінальні образи, бо вже 2-чі скачував, а в результаті, або виявляється перепакована, або трабли з системою.
 10. Продаю бо не використовую. Працює справно. В комплекті адаптер СД. Ціна 160 грн. фото Hide
 11. Доброго дня, Є приватизована ділянка в садівничому товаристві на дачному масиві. Хочу припинити членство щоб не платити внески, так як ділянкою не користуюся, але в товаристві мені повідомили що цього зробити неможу, бо у статуті товариства вказано: "кожен громадянин, що має земельну ділянку в межах садівничого товариства незалежно від форми власності на земельну ділянку та шляхів її придбання, являється членом товариства." Якщо платити внески не буду, то їх стягнуть в судовому порядку. В товаристві кажуть, що спочатку потрібно розприватизувати ділянку, а тоді вже писати заяву на припинення членства. Як припинити членство в товаристві, не розприватизовуючи ділянку?
 12. Продаю бо не використовую. Працює справно. В комплекті адаптер СД. Ціна 160 грн. фото Hide
 13. Брєд карочє
 14. Зимою там походу, сідають через раз, сам теж з Шарма летів і сіли в Жулянах замість Рівного, пілот вчинив адекватно - землі не було видно взагалі (в Жулянах теж не мед, але хоч якісь просвіти були) - претензій нема - знав на що йшов. Тільки от не знаю, яка тут частка погоди, яка те що погано знають полосу/можливо нема якогось освітлення полоси... Саме приміщення аеропорту непогане, чистеньке. Персоналу ще треба вчитись звичайно, видно що то все з нуля робиться.
 15. Сьогодні
 16. Продам компактний недорогий кухонний комбайн LIBERTY FP-810 прекрасно замінить на вашій кухні: - подрібнювач - міксер - тістоміс Ціна: 1300 грн. На Хотлайні ціна коливається від 1 665 – 1 910 грн. Стан новий. Ні разу не використоваввся. Подарили мому тестю, але він йому не потрібний. моб.тел.: +380997822793 (Дмитро). Основні характеристики Потужність 800 Вт Кількість швидкостей 2 Кількість насадок 6 Основні насадки для дерунів, для нарізки кубиками, подрібнювач, міксер, шінковочний диск Додаткові насадки диск для картоплі фрі Об'єм чаші 2,4 л Матеріал чаші пластик Матеріал корпусу метал / пластик Функції та особливості Імпульсний режим Широкий отвір для завантаження продуктів Комплектація інструкція, комплект насадок Колір чорний / нержавіюча сталь
 17. Отже такий ноут перестав вмикатись, після прогріву моста попрацював тиждень і знову вимкнувся. Бажання ставити новий чіп нема, бо мені потрібен вінт звідти. Як краще продавати все інше по запчастинах?
 1. Завантажити більше активості