Перейти до змісту

Oksana04

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  7 538
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Oksana04 last won the day on Липень 15 2015

Oksana04 had the most liked content!

Репутація громади

1 988 Гуру

8 Підписників

Про Oksana04

 • Ранг
  Добрий Фей :-)

Информация

 • Интересы
  Ти всміхнися отак
  по-простому,
  і повернеться щирість втрачена.
  Люди!
  Все робіть по-дорослому,
  тільки смійтеся
  по-дитячому!
  Грицько Чубай

Останні відвідувачі профілю

38 554 перелядів профілю
 1. За посиланням не ходила. Глянула лиш приклад. Особисто мені фото не принесли ніякого естетичного задоволення. На жаль.
 2. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Ні. Вже півтора року в Нововолинську. І вже майже рік як за кермом. Перестріляла б третину пішоходів)))))
 3. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Не до світла, але В мене в місті є перехрестя, де два пішохідних переходи обрамлені двома лежачими поліцейськими, які позначені білими полосами (поліц - перех - перехр - перех -поліц). Сама особисто вже кілька разів бачила, як люди переходили дорогу по тих полійцейських. При чому перехід освітлений, а поліцейський - ні. Чим керуються - невідомо.
 4. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  "Пешеход, умирая на пешеходном переходе - помни: ты был прав."
 5. Питання по котлу

  Та ні . Там все добре. Вона ж не крутиться туди-сюди. А температура води в батареях міняється сама по-собі, без нашого втручання в настройки котла.
 6. Питання по котлу

  Доречі щодо ручки на батареях... Це теж якась нездорова фігня. В нашій спальні ставили на 0, бо буває, що до ранку можна вмерти від задухи. В дитячій відкручували на повну, бо холодно. На температуру батарей це аж ніяк не впливало. Або всі однаково гарячі, або всі однаково холодні. Це питання мене теж цікавить))) Наразі всім дякую. Перевіримо пункти, які ти написав. Тоді буду ще щось питати/казати.
 7. Питання по котлу

  День монтажу був 14+ років тому. Живу тут 2й рік. Минулого року все було нормально. Цей опалювальний сезон почався фіговенько.
 8. Питання по котлу

  Газовий. Двухконтурний. Котел vaillant atmomax pro vuw 240
 9. Питання по котлу

  Є котел. Є батареї. Котел ввімкнутий стабільно на одне положення режиму температури. Тиск в нормі. Але, "залежно від положення зірок в небі", батареї то холодні, то гарячі. З гарячою водою "для помитись" таких проблем немає. Хто стикався? Де шукати причину???
 10. Тобто нас, дівчат, вітати не треба?????
 11. Не до теми вцілому, а так просто про купюрки))) Мені чомусь дуууже не подобаються купюри 100 і 500 нового зразка своїм видгядом. Для умніків - розумію що за нову 500 і стару 500 можна купити однакову к-сть товару. Але якось стараюсь в першу чергу (знову ж таки говорю про роботу, де багато різних купюр) збагрити оці новенькі. Був випадок, коли прийшла жіночка-пенсіонерка і попитала чи є в мене нова 500на купюра, бо хоче поміняти на нову, щоб новенькими відкладати. А в мене якраз були купюри як щойно зі станка. Я рада, що можу допомогти, пішла взяла в сейфі той папірець - вручаю їй, а вона бере і так засмучено мені "не те". Виявляється вона питала не про стан купюри а саме про "видавництво"))) Старі їй не подобаються, бо там зображене всевидюще око, а от на нових немає - тому вони саме те. Ось такі різні підходи в нас з нею))) В кожного свої таракани в голові)
 12. Та да. В мене таке щодня. На роботі..... А тих три купюрки що в гаманці і складати не треба. Розклала по одній в різні кишеньки - порядок)))
 13. Особисто я, коли багато купюр і вони не поскладані - не можу їх просто порахувати. Не те щоб рахую неправильно... Просто під час перерахунку обов'язково складаю.
 14. Так він же ще не дозрів. Он зернятка ще зовсім світлі. Моя мама теж вирощувала кавуни та дині. Кавуни також не найкращі, а от дині були солодющі!!!
×