Oksana04

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  7 509
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Oksana04 last won the day on Липень 15 2015

Oksana04 had the most liked content!

Репутація громади

1 958 Гуру

8 Підписників

Про Oksana04

 • Ранг
  Добрий Фей :-)

Информация

 • Интересы
  Ти всміхнися отак
  по-простому,
  і повернеться щирість втрачена.
  Люди!
  Все робіть по-дорослому,
  тільки смійтеся
  по-дитячому!
  Грицько Чубай

Останні відвідувачі профілю

38 018 перелядів профілю
 1. Зазвичай 2 теор і 2-3 практ в тиждень і 2,5-3місяця. Тут просто стиснено в 2 рази. Так що те ж саме виходить, тільки швидше. Цього достатньо.
 2. Чим відрізняється від соцмереж? Ми ж не "фірмою" користуємось, а продуктом)
 3. + багато користувачів мають саме ліцензійне ПЗ, яке коштувало їм немалі гроші. Зараз спочатку. Купа грошей, бо... ЩО? Писали вище: шукай кому це вигідно...
 4. Може трохи не туда, але... Правда, що програма 1С теж ввійшла в список забороненого????
 5. Там же відео є. Першоджерело тасказать))) Все для лайків на ютубі)
 6. Кристиан Костов обещал «разбить приз в Москве»
 7. Та ні... Не помилився. В мене такі ж враження. Ніби й немає в нас війни - всім весело, бо ж крутий конкурс... І це страшно. Всі хочуть жити в мирній цивілізованій країні. І все-таки МИР має бути пріоритетнішим.
 8. +100500 Для мене це було найкраще з двох півфіналів.
 9. На колір та смак фломастери різні))) Особисто мені 2й півфінал сподобався більше за 1й)
 10. Не дуже розумію, чим відрізняються "щось питає" і "співбесіда"))) 1. ТРЕБА ЗНАТИ ПОЛЬСЬКУ МОВУ хоча б на базовому розмовному рівні, знати як пишуться ім'я, прізвище та місце проживання польською мовою (це відрізняється від англ. транслітерації). В той день з нами був дядько, документи в якого були в порядку, відповіді на питання він знав українською мовою. Польською говорив жахливо. Йому відразу відмовили і сказали вивчити мову і пробувати через пів року. Вітаєшся. Представляєшся. Кажеш яким боком ти до Польщі (бабуся, дідусь і т.д. по чиїйсь там лінії). Одночасно з цим перевіряють надані підтверджуючі документи (ВСЕ має бути оригінал + копія). 2. Є базові питання з історії та культури Польщі. Їх треба знати!!! Особисто в мене питала переважно про релігійні свята. Я була відразу після Великодня, можливо тому більшість питань були пов'язані з ним. Це не екзамен. Звичайна розмова. Мені дали талончик з присвоєним номером і сказали через 1-3 міс перевіряти на такій-то сторінці консульства в неті. Все.
 11. Ось так для мене виглядав учасник з Австралії Мені сподобались Молдова та Бельгія - і вони у фіналі)))
 12. Чим? Часом? Запис є з 10ї години до 13.45. Кожна наступна людина через 15хв. Але там вже як виходить - хто трошки швидше, хто трошки довше.