Перейти до змісту

Oksana04

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  7 526
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Oksana04 last won the day on Липень 15 2015

Oksana04 had the most liked content!

Репутація громади

1 973 Гуру

8 Підписників

Про Oksana04

 • Ранг
  Добрий Фей :-)

Информация

 • Интересы
  Ти всміхнися отак
  по-простому,
  і повернеться щирість втрачена.
  Люди!
  Все робіть по-дорослому,
  тільки смійтеся
  по-дитячому!
  Грицько Чубай

Останні відвідувачі профілю

38 303 перелядів профілю
 1. Та да. В мене таке щодня. На роботі..... А тих три купюрки що в гаманці і складати не треба. Розклала по одній в різні кишеньки - порядок)))
 2. Особисто я, коли багато купюр і вони не поскладані - не можу їх просто порахувати. Не те щоб рахую неправильно... Просто під час перерахунку обов'язково складаю.
 3. Так він же ще не дозрів. Он зернятка ще зовсім світлі. Моя мама теж вирощувала кавуни та дині. Кавуни також не найкращі, а от дині були солодющі!!!
 4. Приколи Луцька

  А, може, все-таки ті, що робили цей банер?
 5. Бля... До чого тут це???? 23тє, защітнік і пєльмєні ??? Що занадто - то нездорово: скрізь бачити чорне.... Пісня має зміст. Пісня чудова. Пісня ПРО ТАТА. Маю приклад - тато моїх дітей і мій тато. Тато моїх дітей - "отєц", мій тато - Тато.
 6. Якось не згадували цю пісню тут. Дуже вона мені подобається. Вітаю вас, татусі.
 7. Не зрозуміла питання... 8.00 - це талончики??? В трьох паспортних де була я (писала трошки раніше) талончиків не дають. Жива черга. Їздила відразу з дітьми)))
 8. 1.Чоловік подав документи на новий паспорт (вони зараз всі біометричні) - сказали чекати місяць+. Чекає. 2.Будинкової книги не просили. Старий закордонний (ще дійсна віза) паспорт, укр паспорт, код. Щодо дит паспорта: треба дитину))), свід. про народження, паспотр одного з батьків, свід про шлюб.
 9. В нас на домофонних дверях вчеплена металева табличка з правилами користування домофоном та котактами фірми, яка встановлювала це добро. У вас не так? Нам навіть не можна було самотужки, коли ми робили ремонт в під'їзді, підфарбовувати ті двері (де ржа), бо фірма перестала б обслуговувати. В листопаді минулого року викликала майстра - двері регулювали і от тиждень тому ми навіть дочекались, що їх почистили і пофарбували.
 10. А це не одне і те ж? Нам в 2му класі вже повідомили на зборах про відміну оцінювання. Знову. Минулого року казали що це лиш 1й клас. Батьки в шоці, діти в захваті. Знову буде "А що вона мені зробить?"...
 11. Може це не "дякую", а оплата пального на екзамен? В мене це так називалось)))
 12. Старого зразка - неможливо. Можливо тільки нового - просто значно довше від встановлених термінів.
 13. Хочу зробити паспорти дітям. Не Луцьк. Була в Нововолинському паспортному столі - черга прописана до 31.08 по 35 чоловік в день плюс 5-6 запасних. Їздила в Іваничі - чергу треба займати в 5й ранку, тоді, можливо, попадеш. Приїхали о 8ій, в списку могли бути 34+. Прийшла жіночка і сказала - сьогодні прийму максимум 20-25чол. Далі був Волод-Волин - черга величезна, навіть нічого не питали...
×