Перейти до змісту

Oksana04

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  7 543
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Oksana04 last won the day on Липень 15 2015

Oksana04 had the most liked content!

Репутація громади

1 992 Гуру

8 Підписників

Про Oksana04

 • Ранг
  Добрий Фей :-)

Информация

 • Интересы
  Ти всміхнися отак
  по-простому,
  і повернеться щирість втрачена.
  Люди!
  Все робіть по-дорослому,
  тільки смійтеся
  по-дитячому!
  Грицько Чубай

Останні відвідувачі профілю

38 643 перелядів профілю
 1. Родовід

  Я, коли вперше йшла в архів (наш, Луцький), поняття не мала що це таке. А уявляла собі роботу в ньому так, як бачила це в американських фільмах: все поскановане - шукай - не хочу. Насправді виявилось, що займатись пошуками в нашому (можливо й в інших) архіві - це жахлива робота. Я ходила одна, але мене дивувало, що коли приходили двоє (якісь родичі) - їм не дозволяли двом сісти за один стіл. Коли подавали запит в Тернопільський архів, то крім довідки прислали ще й копію першоджерела, завірену печаткою. В нас же, чомусь, ксерокопій робити не можна, навіть за гроші, не можна також зробити фото, хоча б для себе. Ще були якісь негативні моменти, але то було два+ роки тому, того вже призабула.
 2. Проданий борг

  Дякую вам обом дуже! Гарних усім свят!
 3. Проданий борг

  Отож в 2014 році в Дельта-банку був взятий кредит. Десь там був погашений - всі квитанції про оплату є. Якось тоді була і якась реорганізація тих банків і якийсь з платежів не дійшов до "місця призначення". Телефонували вони часто. Їм було сказано, що всі квитанції є. Сказали звернутись в банк. Були. Там сказала дівчинина: не знаю, квитанцію бачу, але гроші десь застрягли в Приватбанку. Станом на зараз прийшов лист, що НАШ БОРГ ПРОДАНИЙ. Прийшло повідомлення-вимога від ТзОВ "Фінансова компанія "Кредит- капітал". На квітень місяць борг вказаний - 8400+грн. Хто стикався? Що робити? Куди і з чим йти?
 4. Проголосуйте будь ласка за племінницю

  Тобто вже не актуально?
 5. За посиланням не ходила. Глянула лиш приклад. Особисто мені фото не принесли ніякого естетичного задоволення. На жаль.
 6. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Ні. Вже півтора року в Нововолинську. І вже майже рік як за кермом. Перестріляла б третину пішоходів)))))
 7. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Не до світла, але В мене в місті є перехрестя, де два пішохідних переходи обрамлені двома лежачими поліцейськими, які позначені білими полосами (поліц - перех - перехр - перех -поліц). Сама особисто вже кілька разів бачила, як люди переходили дорогу по тих полійцейських. При чому перехід освітлений, а поліцейський - ні. Чим керуються - невідомо.
 8. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  "Пешеход, умирая на пешеходном переходе - помни: ты был прав."
 9. Питання по котлу

  Та ні . Там все добре. Вона ж не крутиться туди-сюди. А температура води в батареях міняється сама по-собі, без нашого втручання в настройки котла.
 10. Питання по котлу

  Доречі щодо ручки на батареях... Це теж якась нездорова фігня. В нашій спальні ставили на 0, бо буває, що до ранку можна вмерти від задухи. В дитячій відкручували на повну, бо холодно. На температуру батарей це аж ніяк не впливало. Або всі однаково гарячі, або всі однаково холодні. Це питання мене теж цікавить))) Наразі всім дякую. Перевіримо пункти, які ти написав. Тоді буду ще щось питати/казати.
 11. Питання по котлу

  День монтажу був 14+ років тому. Живу тут 2й рік. Минулого року все було нормально. Цей опалювальний сезон почався фіговенько.
 12. Питання по котлу

  Газовий. Двухконтурний. Котел vaillant atmomax pro vuw 240
 13. Питання по котлу

  Є котел. Є батареї. Котел ввімкнутий стабільно на одне положення режиму температури. Тиск в нормі. Але, "залежно від положення зірок в небі", батареї то холодні, то гарячі. З гарячою водою "для помитись" таких проблем немає. Хто стикався? Де шукати причину???
 14. Тобто нас, дівчат, вітати не треба?????
×