Перейти до змісту

Miro

Power users
 • Кількість зміста

  3 255
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Miro last won the day on Червень 19 2015

Miro had the most liked content!

Репутація громади

1 270 Гуру

Про Miro

 • Ранг
  Alte Soldate
 • День народження Червень 6

Контакты

 • MSN
  0994089756; 0638477454

Останні відвідувачі профілю

26 477 перелядів профілю
 1. Рідко заходжу на борду. А дарма. Можна називати білим фіолетове, і мати на свій зад геморой, а можна й уникнути ..(σαρκασμός). Подобається? Дій. Викручуй болтик, доки різьба не злижеться, витряхуй, доки не набридне.. Все в твоїх руках! І ногах
 2. Таваріщу Пойсону. Навіть якщо брати акуми по максимальній ємності, то вистачатиме (по собі суджу) буквально на 3 вечори. Враховуючи, що зараз зима. Але хай-но трохи потеплішає Замахаєшся із цим витягуванням та заряджанням. Інша справа - ввіткнув собі два провідки - на заряд і на роз‘єм, й спиш спокійно. До речі, тут ще такий невеличкий нюанс: бокси розраховані на 2-4 акуми. Струм заряду нерегульований. І да, ще до речі. Зазвичай напруга в таких зарядках має певне відхилення (в більшу сторону). Тобто акуми перезаряджаються понад допустимого вольтажу. Хтось ріже доріжки й ставить послідовно діоди, хтось ставить резистори.. Варіантів маса. Питання: для чого гемор? До грошей, що витратиш на дві стандартні зарядки, можна ще трохи докласти й придбати Imax B6, там і балансування, і виставляєш потрібний собі струм заряду-розряду. Можеш визначити реальну ємність батарей. Треба зарядити швидше? Будь-ласка. Треба зарядити інший тип батарей? Немає проблем. Щодо ссилки. Що не так?
 3. Невже так важко вбити кілька слів у пошуці Гугл? Наприклад. Розжую.
 4. Немає кабеля для балансування. Чому я в свій час і відмовився від такого.
 5. У мене така ж, працює, і чудово. Працює як від 5V, так і від 8,4V.
 6. Або бери УПС із потужним акумулятором. До речі, кренки низькоефективні. Надто великі втрати. Є значно більш економніші варіанти.
 7. До чого тут взагалі високий саморозряд? Саморозряд враховується, лише коли батарея в режимі очікування, тобто без навантаження. В УПСі ж батарея постійно підзаряджається, коли напруга падає нижче певної межі. Але абсурд не в цьому. В тому, що саморозряд настане (причому говориться про високий!) під час розряду батареї під навантаженням протягом невеликого терміну часу.
 8. Кнопкові робочі? Заберу. Тел. в приват, будь-ласка.
 9. Якщо багато катаєш, і врешті починаєш розуміти, що коліна не вічні, і навіть катати треба з умом - так, датчик каденса важливий. Сігма 16.12 STS. Маю дві штуки. GPS в них відсутній, для цього є телефон.
 10. Телефон сів, і ти залишився без всього. Особливо це стосується айфонів із їх особливістю втрачати заряд батареї із наступним вимиканням при нульовій температурі та нижче. Вибрав велокомп та абсолютно не шкодую.
 11. Телефон в приват, будь-ласка.
 12. Хтось планує покупку?
 13. Оксан, вибачаюсь. Знайшов у себе-таки збірку Сабатіні. Знімаю свою бронь.
×