Miro

Power users
 • Кількість зміста

  3 200
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Miro last won the day on Червень 19 2015

Miro had the most liked content!

Репутація громади

1 258 Гуру

Про Miro

 • Ранг
  Alte Soldate
 • День народження Червень 6

Контакты

 • MSN
  0994089756; 0638477454

Останні відвідувачі профілю

25 875 перелядів профілю
 1. Ну, взагалі-то якщо взяти "Ровер Бенд" та "Веловершники", то вони успішно справляються із такою к-стю бажаючих. І нічого, всі задоволені.) І так, це борда, обговорення - це нормально.
 2. Усього лиш треба зареєструватися, і.. чекати на здвінок, чи ти вибраний. Ще такого не зустрічав. "Лучан та гостей міста запрошують приєднатись до веломандрівки «Beetles ride» 28 червня (в День Конституції) – тестування нового веломаршруту.Обмеження кількості учасників - 15 осіб. Вікове обмеження – 18+ років. Відбір перших 15-ти учасників, які відповідатимуть вимогам заходу. Список зареєстрованих учасників буде викладено після відбору організаторами.Про місце та час збору ми повідомимо зареєстрованим учасникам індивідуально." Просто геніально. "Лучан та гостей міста", проте не більше 15-ти, і то - тільки після, бл@..ь, відбору. Хто і по яким критеріям тебе відбиратиме, по арійській чи зовнішності, а може хто скільки більше скинеться грошима для поїздки по вибраним місцям із такими чудовими "організаторами" - питання відкрите.
 3. Хто в чому відмовляє? Яку допомогу він потребує? Скинутися на 3 карти, щоб він повернув свої гроші? В чому саме повинна вилитися допомога модерів/бордівчан?
 4. Продам допоміжні колеса до дитячих велосипедів. В чудовому стані, використовувалися лише двічі. Ціна 60грн. Тел.0994089756
 5. Взагалі досить дивно, що людина успішно купила одну карту у невідомого їй продавця, а потім перечислила їй гроші відразу за 4 карти.. , Ну добре, одна з них була відправлена.. Винен цей самий продавець залишився ще 18 з половиною (!!) тисяч гривень. Бл@.. Навіть не знаю, що сказати..)) Певно, усе-таки модер правий.
 6. Джошуа хотят лишить возможности реванша с Кличко Непобедимый британский боксер Энтони Джошуа лишится титула по версии Международной боксерской федерации (IBF), если согласится на реванш с Владимиром Кличко. Обязательный претендент на пояс IBF Кубрат Пулев пытается всячески сорвать повторный бой англичанина против украинца. Об этом сообщил промоутер британца Эдди Хирн, информирует news.eizvestia.com. «Мы подали в IBF специальный запрос на исключительное право провести бой с Кличко. Такая же ситуация была с WBA, но тогда все прошло намного прозрачнее. WBA дала свое добро на реванш, как будет дело с IBF, никто не знает. Мы хотим провести следующий бой с Кличко, и по той информации, которая приходит из лагерей боксеров, все к этому идет. Все решится в ближайшие несколько недель. Если Энтони не сразится с Владимиром, то проведет бой с Пулевым, который не собирается отступать. Скажу, что его команда не одобрила наш запрос на бой с Кличко», — сказал Хирн в интервью Express.Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news_sport/full/2905-dzhoshua-xotyat-lishit-vozmozhnosti-revansha-s-klichko
 7. Куплю терміново 100гр герметика Stans No Tubes. За розумною ціною. Тел. 0994089756
 8. Всі переживали за Володю. Що ж.. Вік зіграв першочергову роль у зустрічі. Джошуа, як і кожен до 30 років, надто швидко відновлювався. Швидше, ніж Чемпіон. Дуже яскраво це було описано в Джека Лондона "Кусок мяса". Якщо хтось читав - зрозуміє.
 9. Греки любили красивых женщин возить на съедение Минотавру. По дороге такое творилось, что по приезду женщины требовали продолжения банкета, шампанского и Минотавра. Минотавр забивался в угол, плакал и кричал: - Да лабиринт это, или проходной двор...!?
 10. Женя, при всій повазі. Але не варто займатися софістикою. В одну сторону ти дійсно платиш 2 грн. Але ж зазвичай їздиш не лише на роботу, але й з роботи? Крім того, є ще купа справ у місті, які вирішуєш за допомогтю того ж громадського транспорту. От і зменшуй свою суму утричі. І не кажи, що сидиш сиднем на роботі, та не ходиш по друзякам-знайомим й т.д. Є ще величезний плюс у пересуванні велосипедом. Різні неприємні особистості тобі не хамлять, забираючи твої гроші, не принижують, не дихають перегаром. Ти постійно сидиш (за рідким виключенням, коли сам хочеш встати). Дістати і клацати телефоном - і в голову не приходить, на відміну від вбивання часу в тролейбусі. Ну, хіба не кайф? На обличчі з'являється посмішка. Посвіжілий, приїздиш на роботу, наснага тримається увесь робочий день.) Прогноз погоди стає для тебе таким же значимим, як і "гарного ранку" дружині. Починаєш розуміти, що було життя "до", і "після". Кидаєш палити.. Задишка, і кашель - тобі вже не 20, коли з легкістю вергав гори. Виїзджаєш на природу - що в принципі було раніше "ой, їхати тою маршруткою... Тю на неї.." Людина міняється як і внутрішньо, так і ззовні. Так переваги це велосипеда, чи усе ж будемо рахувати окупаємість?
 11. Зараз їду в тролейбусі N12 (145), 17.55 по Києву. Підійшла кондуктор, як зазвичай оплачую за проїзд. Копійками по 50, 25, 10. Ну, були в кишені, вирішив віддати, чому ні? Серед них кілька монет по 1-2коп. І от кондуктор на очах у шокованих людей починає їх просто... викидати у салон! Тобто суму ще не порахувала, а просто викидує! Із таким обуренням, що ви мені даєте?? Що ви мені копійками розплачуєтесь?? Шокований, відповідаю (хто зна, може хвора?) - а це що, не українські гроші? Інші люди - жіночко, що ви робите? Перестаньте! У відповідь залізний аргумент - як мені потім в касі ними розплачуватись? По одній-дві копійки!... Квиточок, чек дала. Після мого запитання, "ви що, відмовляєтесь приймати українські гроші?" Шок. Люди на неї ще довго озирались.
 12. Хто ж виступатиме перший на ринзі?