Miro

Power users
 • Кількість зміста

  3 196
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Miro last won the day on Червень 19 2015

Miro had the most liked content!

Репутація громади

1 256 Гуру

Про Miro

 • Ранг
  Alte Soldate
 • День народження Червень 6

Контакты

 • MSN
  0994089756; 0638477454

Останні відвідувачі профілю

25 789 перелядів профілю
 1. Всі переживали за Володю. Що ж.. Вік зіграв першочергову роль у зустрічі. Джошуа, як і кожен до 30 років, надто швидко відновлювався. Швидше, ніж Чемпіон. Дуже яскраво це було описано в Джека Лондона "Кусок мяса". Якщо хтось читав - зрозуміє.
 2. Греки любили красивых женщин возить на съедение Минотавру. По дороге такое творилось, что по приезду женщины требовали продолжения банкета, шампанского и Минотавра. Минотавр забивался в угол, плакал и кричал: - Да лабиринт это, или проходной двор...!?
 3. Пфф. Аби хто десяту частину дав. Золота там небагато, і його ще треба отримати. Враховуючи, що частина при переплавці втратиться, якраз і виходить на десяту частину. В кращому випадку.
 4. Женя, при всій повазі. Але не варто займатися софістикою. В одну сторону ти дійсно платиш 2 грн. Але ж зазвичай їздиш не лише на роботу, але й з роботи? Крім того, є ще купа справ у місті, які вирішуєш за допомогтю того ж громадського транспорту. От і зменшуй свою суму утричі. І не кажи, що сидиш сиднем на роботі, та не ходиш по друзякам-знайомим й т.д. Є ще величезний плюс у пересуванні велосипедом. Різні неприємні особистості тобі не хамлять, забираючи твої гроші, не принижують, не дихають перегаром. Ти постійно сидиш (за рідким виключенням, коли сам хочеш встати). Дістати і клацати телефоном - і в голову не приходить, на відміну від вбивання часу в тролейбусі. Ну, хіба не кайф? На обличчі з'являється посмішка. Посвіжілий, приїздиш на роботу, наснага тримається увесь робочий день.) Прогноз погоди стає для тебе таким же значимим, як і "гарного ранку" дружині. Починаєш розуміти, що було життя "до", і "після". Кидаєш палити.. Задишка, і кашель - тобі вже не 20, коли з легкістю вергав гори. Виїзджаєш на природу - що в принципі було раніше "ой, їхати тою маршруткою... Тю на неї.." Людина міняється як і внутрішньо, так і ззовні. Так переваги це велосипеда, чи усе ж будемо рахувати окупаємість?
 5. Зараз їду в тролейбусі N12 (145), 17.55 по Києву. Підійшла кондуктор, як зазвичай оплачую за проїзд. Копійками по 50, 25, 10. Ну, були в кишені, вирішив віддати, чому ні? Серед них кілька монет по 1-2коп. І от кондуктор на очах у шокованих людей починає їх просто... викидати у салон! Тобто суму ще не порахувала, а просто викидує! Із таким обуренням, що ви мені даєте?? Що ви мені копійками розплачуєтесь?? Шокований, відповідаю (хто зна, може хвора?) - а це що, не українські гроші? Інші люди - жіночко, що ви робите? Перестаньте! У відповідь залізний аргумент - як мені потім в касі ними розплачуватись? По одній-дві копійки!... Квиточок, чек дала. Після мого запитання, "ви що, відмовляєтесь приймати українські гроші?" Шок. Люди на неї ще довго озирались.
 6. Хто ж виступатиме перший на ринзі?
 7. Це не зовсім так. Насправді відстань між кісточками у чоловіків не настільки велика. До того ж, змащена пруфідом, шкіра пом'якшується та швидко набирає форму сідниць нового власника. Я, напр., хоч і продав своє сідло В17 Standart (вибігало трохи більше 1500км) , проте досі, час від часу на нього сідаючи, скрушно зітхаю - хоч новий власник і вихваляє, проте на ньому дуже зручно.. Довгі переходи, великі рюкзаки на плечах - на звичайному сідлі мандрівка перетворилась би в пекло. З Бруксом все по-іншому.
 8. Продано. Хай гарно служить.
 9. Перейдіть по посиланню .ru, і усе стане на свої місця.
 10. Написано коряво. Таке враження, що у людини косноязиччя, або малий словниковий запас слів. Почитав, і виникла якась відраза.
 11. Секта Свідків Брукса. Брати та Сестри! У нас поповнення. Вітаємо наших новонароджених братів, Остапа Хвищуна та (інкогніто) ще одного брата. Hallelujah!