Miro

Power users
 • Кількість зміста

  3 181
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  11

Miro last won the day on Червень 19 2015

Miro had the most liked content!

Репутація громади

1 252 Гуру

Про Miro

 • Ранг
  Alte Soldate
 • День народження Червень 6

Контакты

 • MSN
  0994089756; 0638477454

Останні відвідувачі профілю

25 701 перелядів профілю
 1. Секта Свідків Брукса. Брати та Сестри! У нас поповнення. Вітаємо наших новонароджених братів, Остапа Хвищуна та (інкогніто) ще одного брата. Hallelujah!
 2. Є такі. Яка довжина гідроліній мінімальна?
 3. ..А поки, не чекаючи на боже покарання, тихенько вирішив ліпити мінус. Ну, нормально. Я не в образі. Щодо наркотичних засобів.. У нас з"явився центр.. Так я розумію, що він тобі не потрібний, без кпинів, чувак.)
 4. Таваріщу який хапнув трави горя, посилання бачив, перейшов, та прочитав. Тому й викинув для тих, хто читає лише заголовки, саму суть новин.. Щось підказує, що ти не дерево тільки-що мав на увазі, а кущ. Гг.. Обережніш.. Тебе вже накрило, досить..
 5. Єдине, до чого можна висловити претензії - звільнили, про що говорить заголовок інтернет газети, та "вирішили звільнити", що написано нижче - зовсім різні речі. Слід ще чекати, так собі думаю, позову про несправедливе звільнення й т.д. Так що продовження ще буде.
 6. Itzamna, "За підсумками службового розслідування вирішили звільнити зі служби в поліції начальника сектору реагування патрульної поліції Віталія Алексюка та дільничного офіцера поліції сектору превенції Юлії Романюк, а також притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника Ківерцівського відділу поліції, керівників секторів кадрового забезпечення та моніторингу, а також оперуповноваженого сектору кримінальної поліції"
 7. Продам IPhone 5s, 32Gb. Привезений з Німеччини. Чистий icloud, touch id працює ідеально. В хорошому стані, невеликі потертості від чохла та подряпинки, усе на фото. В комплекті лише кабель. Телефон під плівкою. Ціна 4900. Тел. 0994089756, 0638477454
 8. Певно, про Хто змусив Патрульну поліцію Луцька прибрати з Facebook інформацію про скандальне нічне затримання п’яного поліцейського?.