kayot

Power users
 • Кількість зміста

  2 179
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

kayot last won the day on Жовтень 22 2016

kayot had the most liked content!

Репутація громади

1 187 Гуру

Про kayot

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

17 243 перелядів профілю
 1. Ціле спінінгове хозяйство!!!!
 2. @Knightlore пошукайте тут. Я за більш менш поиємною ціною придбав окремо водійській та окрем всі задні. Якість висока.
 3. Потестував вчора приманки. БлекБайтс знову порвав всіх! Так як був сильний вітер, помормишити не вдалось, прийшлось переходити в хард-джиг....1.5 грама бошка!!!! Щучка пустенька, а окунці вже на сносях.
 4. Напік вчора знову колобків та рибки насмажив!!!!!
 5. Якщо ти вживав і пройшло три-чотири дні, взьму на пробу!
 6. Цього року Дуууууууже багато рибки поснуло......
 7. Без образ....миж особисто з тобою знайомі, тому кажуяк є! До чого веду. Купив недавно,такого формату рибку.....з водосховища....відчуваю смак такий специфічний,переконали, що то файна спеціальна сушка дшя таранки.....ага.....я цю, бля, сушку, згадував ще дня три.....добре що трои розбавив вміст яду алкоголем!
 8. Юрчік, а редиска має вже смак редиски?
 9. Так, як сьогодні пообідадти не довелось, прийшлось калорії наганяти на вечір! «Первоє, второє і кампот»!!! Отже, на перше наварив червоного борщика на мозковій телячій кістці!!!! На друге пішла класика – варений горох із підтушеною з часником молодою коровкою!! Ну і троза типу гагурцов!!!!! Ну і третє…це сильно алкогольний кампот настояний на корі дуба!!!!!