kayot

Power users
 • Кількість зміста

  2 219
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

kayot last won the day on Жовтень 22 2016

kayot had the most liked content!

Репутація громади

1 215 Гуру

Про kayot

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

17 368 перелядів профілю
 1. Якщо маєте бажання, то дам контакти постачальника, ціна може відрізнятись в межах до 50 євро....але це так, для орієнтира.
 2. Mikado TEMPTATION Light LS Spin 244 ( до 23 гр.) Переклеював злетівший тюльпан. Не зовсім вгадав з центровкою, але легко можливо виправити. Ціна 400 грн.! Фото при потребі в приват.
 3. Шість сім років, моя сім'я та вся моя родина спить на матрасах від http://supermatras.com.ua/catalog/ Якщо зацікавить, то пишіть в приват, ціну можуть зробити дуже хорошу.
 4. Скоро "грамулька" буде початок рибалки, а загальна вага то 0,5 або 0,7 або навіть літра!!!!
 5. Ап В комплекті до кожного замка є чотири ключа!
 6. 0,6 та 0,8 теж чудово працювали, але вітер дуже заважав контролю!
 7. Морозний вітер не став на заваді рибалці!! Окуня, щупачки карандаши та карасі....цікавий видався день. Робочою пиманкою була репліка аджі рінжера в мшинному маслі від Гнатів Володі на грамульці. Рибка сьогодні просила довгу паузу.
 8. http://midea.com.ua/uk/support/guarantee-conditions Ось про гарантію. " На побутові спліт-системи від 1 року до 5-ти років з моменту монтажу, але початково СТАНДАРТНА гарантія оформляється на один рік і продовжується надалі – РОЗШИРЕНА гарантія, на кожний наступний рік (але не більше чотирьох), при обов'язковій умові проведення щорічного ТО з обов'язковою відміткою про це в гарантійному талоні, таке обслуговування можуть виконувати будь-які спеціалізовані організаціі а також Авторизовані Сервісні Центри в Україні (АСЦ)."
 9. Для оцнки вартості монтажу треба хоча б умови знати, куда буде ставитись кондиціонер. Один мій клієнт зіткнувся з гарантією розетки на кондиціонер. Одні проблеми. Платив за все. Ну то таке.
 10. Ой,,,,друже.....я дуже часто останні два роки більш лінгвіст ніж монтажник!!! На словах малю картину маслом, як до фарби чи обой чи штукатурки буде пасувати внутрішній блок!......яку куда кидає тінь!!!! А бля ті зовнішні ящикия спецом людям продаю, щоб більше заробити на комплекті!!! Бо у всіх кондиціонери працюють без тих ящиквв під вікном, а я, така сука, втюхуююю, бля за 120 баксів!!!!!
 11. Нажаль на парах ейфорії ніхто непочув, що саме я пояснював. Всі собі уявили, те що хотіли бачити, і більше мене не чули! Плюс особиста уява!
 12. Окуня все ніяк не прийдуть до тями після нересту. Тому ловимо біляка. Казявочка від рейнса в цікавому машинному маслі на грамовій бошці косила рибку сьогодні!