kayot

Power users
 • Кількість зміста

  2 260
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

kayot last won the day on Жовтень 22 2016

kayot had the most liked content!

Репутація громади

1 250 Гуру

Про kayot

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

17 519 перелядів профілю
 1. Отже, залишилось на складі два нових кондиціонера Midea Blanc MSMA-09HRN1-Q ION. Віддаю по 6000.00 грн за комплект. Самовивіз. Плюс, по собівартості кронштейни, мідна труба та ізолятор, кабель живлення та управління, кріплення. Всі питання, будь ласка, в приват. Дякую.
 2. В Гіркій полонці роблять секціонні бетонні. З горохівської траси направо, я просто возив рік назад людину туди, точно не памятаю.
 3. Мені горох смакує дуже із тушкованою коровкою!
 4. Юрчік, шикардос!!!! А кісточки не ріжеш чи не заважають? І який він, карпік, жарений чи парений получається на виході???
 5. Чекаємо! Було б дуже цікаво проглянути!
 6. Набива текст з планшета, помилки не перевіряв, прошу вибачення!
 7. Не пам'ятаю, який саме це був рік, але десь між 91 та 94, отже потрапив я у Таллллллін (Єстонія), саме з таким довгим Л, полюбляли слухати назву свого міста естонци. Так от, ще у ті роки, кількість мусорних маленьких баків на тротуарах, чисті дороги, відсутність хламу, в парках можна було просто лягти на травку відпочити, відсутність пилу, чемність водіів по відношенню до пішоходів, взаємність пішоходів....ой, тут цілий топік можна писати. Але ж Єстонія, була частиною совдепії, чому там змогли,,,,у ті часи, щось змінити, а в нас досі не можуть??? Я потрапив на свято Івана купала, так от, там є одне із еайбільших сісцеве озеро.......я ще був пацаном....лазив там скрізь, і мене дивувало, чого бля в нас на Стирю, скрвзь загажене гавном,,,а там...чистенька травичка!!!! Ось тоді, я отримав той уколл чи прививку чистоти!!!! Оці спогади і те, що я бачив, вплинули на мій світогляд настільки, що я досі, можу нсити старий чек з магазина, поки смітник не знайду. А, сука, бидло малолєтнє стоїт на пвдїзді, і харкає на сходи....і хєр ти його чим переконаєш....бо во відітєлі срало на ваші прінципі, бо ви вже старпьор для них! Поки в бошку не влізе розуміння, причому або з поактикою або з кулею, толку не буде.
 8. Особисто не знайом з Віктором, але дуже багато слухав про нього!!! Да, саме слухав, а не чув! Відео дуже сильне!!! Викликає бажання спробувати такий вид ловлі, хоча я вже зо десять років не відчував потреби у чомусь поплавковому!!! Ролік запрошує до дії!
 9. Ахєрєть! Майже ультралайт!!¡
 10. В дитини леново, то для монопода перебирали підряд всі програми із запропонованих а неті, десь тільки двадцята допомогла, і то.....працює не на 100 відсотків!
 11. Може хомутами, якщо є запас по довжині https://goo.gl/images/nHUd43
 12. Звичайно, що кодень день не використовуєш всі комфорки, але для прикладу, готую їсти на два дня, сім"ї та собакам. Отже одночасно, тушкується мняско, вариться картопелька, варитьчя мняско собЯкам та вариться їм же каша,,...чотири комфорки. Пікове навантаження цілком можливе.