kayot

Power users
 • Кількість зміста

  2 154
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

kayot last won the day on Жовтень 22 2016

kayot had the most liked content!

Репутація громади

1 151 Гуру

Про kayot

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

17 188 перелядів профілю
 1. Шановний мною @vaz75 , останні два рои катаюсь по ковельській трасі, так от в районі с.Милуші, в низині, по праву сторону вкатана дорога, думав хтось будується, а ні-джерельну набирають. Скатайте, спробуйте, там пів міста тариться!!!!!
 2. Батенька, а Ви - гурман!!!!
 3. Тепер я знаю, з якого місця будуть мої останні фотозвіти! Доречи це хижак чи мирна? Спіна брати чи поплавочну?
 4. http://press-centr.com/ua/news/22810_Na-Rivnenshchini-Ternopilshchini-ta-Prikarpatti-zapratsyuvav-ribniy-patrul
 5. Стикнувся вже з таким!!!!
 6. Не читав тему взагалі. Якщо виник грибок, то треба визначити та видалити: 1. Причну виникнення 2. Сам грибок Інашке, всі дії призведуть до тимчасового рішення та отруєння людей!
 7. І чого ви важаєте, що " Так три грама- то пір'я "? Я ж не б’ю чисту струю, а з тонким наніком пробиваю метрів з 4-6 спокійно, але це кордон течій!
 8. Бровка є під берегом, а кордон - метрів так із надцять. Катло - шимана седона тисячка
 9. До речі, три дюйма джавіка також хавали на ура! Але щось колір через раз подобався!
 10. Анімація....аби дно пробило на кордноні струї! Анімація, крок десь під 2-10 см Нанік 0,04, поводок 0,11-0,12 - не пам’ятаю Не офсет - голий гачок овнер Катло, ну...200 гр, але я не готовий був витрачати +2500-3500 за 20-40 грам.
 11. Шукали сьогодні "кавунчиків". Блін, браки просто вбили Ікву та Стир. У зв’язку з тим, що вода тверда, пару відкритих ям товчуть так, що на чотири спіна не можемо отримати навіть клюваки. Обкатали сьогодні пів світу. Але....нюх нас не підвів...знайшли місцинку, де більш мен браки не добили рибку!!!!!! В цьому році відловився перший раз! Блек Бейтс та бошка від 1 до 3 гр Під вечір, черячка фліка, в розмірі 7,2 см ковтали по самі помідори!