Перейти до змісту

kayot

Power users
 • Кількість зміста

  2 551
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

kayot last won the day on Жовтень 22 2016

kayot had the most liked content!

Репутація громади

1 341 Гуру

Останні відвідувачі профілю

18 108 перелядів профілю
 1. Якщо впираєтесь в бюджет, то моя порада-секонд- термоіутболка, фліс, лижна курька утеплена та курткадощовик. По вазі, влізите в суму.
 2. Отже. Всі бу, деякі працювали місяць, деякі сезон! Фото всіх комлектів через пусте фото. Ціна 100-150 грн комплект. Резинки можуть бути не рідні.
 3. Нажаль робив фото вночі. 800-900 на 1900-2000 При потребі, можу мірнути.
 4. Тільки що по іств сказали файну ідею! Зробити мито на авто в розмірі 300-500 долароєврів. Але тільки для машин, які перетинають кордон з 2018 року. Тобто всі бляхі, хто на законних номерах мають перетнути кордон в країну власника і приїхати знову на Украіну для права на розтаможку!
 5. Дуже жарко, якщо на кожен день!
 6. Ситуація така, що люба мембрана буде рахуватись третім чи четвертим слоєм. Я зіштовхнувся з такою самою проблемою давно, і тільки цього року майже іі вирішив. Зимовий спінінг передбачає і "маршброски" і стояння на крапці до двох годин. Коли вдівався просто тепло, то під час переходів-було дуже жарко, одежа ставала мокрою, а зняти не було що....як наслідок проиягу-хвороби. Потім почав вдіватись як капуста,після того, як намокала футболка, я просто іі знімав. Зараз, придбавши саму тонку термушку, фліс,мембранну утеплену куртку та штани-почуваю себе шикарно. Ваги одягу майже нема. Якщо буде мороз, то утеплену термушку та двухсотий чи троьохсотий фліс.
 7. По стоках пройдіться. Але б/у мембрану куртк брати не варто.
 8. А яка планується рибалка?
 9. Питання по котлу

  Я мав на увазі рчку батарей на котлі. Може вона провернулась.
 10. Питання по котлу

  Ручка батарей не провернута? Треба перевірити термостат на батареї? Ну або насос клинить? Фільтр мав бути на вході в котел холодної води, він цілий? Там така сєтка, що за певний час руйнується і попадає в інші механізми.
 11. Питання по котлу

  А задатчік температури де стоїть?
×