Перейти до змісту

solnishko

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  1 916
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

solnishko last won the day on Липень 12 2012

solnishko had the most liked content!

Репутація громади

452 Поважний

Про solnishko

 • Ранг
  Свєтіло чєм-то прідавіло..)
 • День народження 11.07.1982

Останні відвідувачі профілю

24 227 перелядів профілю
 1. solnishko

  Невже я такий мудак?

  Що для тебе "рівноцінний"? Я, середньостатистична баба, рівноцінна до каралєви подіума, чи шестирічного вундеркінда, який захищає кандидатську? Чи мені хтось должен, бо я народилась не в сім"ї депутата?? Та блін, проблеми є в усіх!!!!!!!! Без виключень. Всіх щось гризе, в більшій чи меншій мірі. І НІХТО нікому нічого не винен.
 2. Приходит женщина в магический салон. Ее встречает весь из себя колоритный такой колдун в балахоне, с хрустальным шаром, жезлом и пр. прибамбасами и просит рассказать суть проблемы. Женщина рассказывает: - У меня трое детей, на работе получаю копейки, а муж, гад такой, ушел к 18-ти летней девчонке. Верните мне мужа, сколько угодно заплачу. Разумеется, колдун ей отвечает: -Все сделаю, платите 1000 рублей в кассу. Если что не так, приходите еще раз. Женщина платит и уходит. Возвращается через неделю вся потрепанная и с выпученными глазами. Колдун ей: -Что случилось? Неужели муж так и не вернулся? Ему в ответ: -Вернулся, но первый, которого схоронила 10 лет назад.
 3. Я от зараз дивлюся на попередні результати по округам. ОВО №19 Гузь Ігор Володимирович ОВО №20 Мартиняк Сергій Васильович ОВО №21 Івахів Степан Петрович ОВО №22 Констанкевич Ірина Мирославівна ОВО №23 Єремеєв Ігор Миронович Очевидно, люди заслуговують на те, що вони мають. соромно
 4. solnishko

  Наші домашні ФОТО:)

  Мої самі-самі)
 5. solnishko

  Як знайти дівчину?

  Поганому танцору і яй%я як чємадан бєз ручкі)) Хтось має здорові руки/ноги/почкі/пічьонкі, а сидить і соплі жує. А комусь здорові руки - за щастя і кожен день в радість.
 6. Біля Авангарда теж якась скульптурна композіция була, здається..
 7. парам-парам-пам!! піу!)))))) (ну ти прям чуєш, да, як я співаю?))))) З Дньом, Ксюха!!
 8. Вітаю хорошу-хорошу людину, вірного друга і просто кльового хлопака, Вадіка, з Днем його народження!!! Щоб кожен твій день був сповнений позитивом і настроєм, щоб світ любив тебе, а ти насолоджувався життям! Бумць!
 9. Щоб доходи були високими З роботи додому чекали з нетерпінням а життя не втрачало смак і сенс)) Усього, обсчэм, і з лишком :-)
 10. solnishko

  Наші домашні ФОТО:)

  Барбара-красунька)
 11. Манюнічка моя!! Я тебе дуже-дуже любцяю і бажаю тобі мати все найкраще: найщиріші почуття, найвірніших друзів, найширші посмішки... Ти настільки чудова і самодостатня, що твій Всесвіт примножує усе: міільярди твоїх внутрішніх зірочок-таракашок))), безмежність прекрасностей у зовнішніх проявах.. Твій особистий космос - веселковий та ігристий, твої пристрасті - щирі та жагучі. Будь щаслива, крихітко, а я завше буду поряд)))) (і це не угроза))))))))
 12. solnishko

  Дівчина, як непрочитана книга

  От і допускай вас в фонди..)))) а потім книжку ніхто читати не хоче: бо то пєрєпльот не першої свіжості, то сторінки затерті..))))))
 13. solnishko

  Дівчина, як непрочитана книга

  Ти не повіриш, але бувають книги без картінок))))
 14. Дорога моя Олеся! Тобі пощастило народитися в пору натхнення, в пору яскравих барв та зрілих думок, прозорого повітря і кокетливої прохолоди у складках одягу. Я надзвичайно тішуся з того, що доля (і борда) свого часу звела мене з тобою. Кохайся у житті, цінуй його, бо ти є частиною того захопливого роману, його головна героїня. Смакуй кожен день по-різному: як каву з тістечком, як вино з якимись надзвичайними сирами, як шампанське з ікрою)))) Обирай сама і будь щаслива від того, що маєш вибір і керуєш ним! Цілую тебе!!
×