Перейти до змісту

Nokian

Power users
 • Кількість зміста

  9 493
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

1 019 Гуру

7 Підписників

Про Nokian

 • Ранг
  sale&service

Контакты

 • MSN
  0506769006
 • Сайт
  http://Lutech.com.ua
 1. Ще дуже показово , на матчах ДК на Олімпійському Ігорьок Суркіс сидитьСАМ один у віпложі та нервово курить на всю країну. Від такого, а особливо від гри сьогоднішнього Дк хочеться не вболЮвати, а блювати.
 2. Привіт. 4А -2650 5А-2750 4Х від 3350. Оперативно по вайберу 098 05 64 170
 3. За кого голосувати

  На даний момент олігархи як схочуть,так і зроблять.Кого захочуть,того і поставлять. Вихід , щоб в їхній внутрівидовій боротьбі перемагали проукраїнські. А тоді вже можна ставити питання про деолігархізацію. Хоча б якоюсь мірою, бо повна -це утопія.
 4. Ну да,да, Суркіс же країну не грабує. І грає на стадіоні за свої гроші збудованому. А Шевчук, чиї батьки в Ліпінах живуть- теж бібізяна? Мене лише одне цікавить Ігоргейм та Форца - одна людина?
 5. Напевно краще бути рижим ханом ,щоб не програвати тираспольському Шерифу та якомусь там Шкендербеу. Боюсь навіть подумати, якби виглядало ДК проти Мансіті сьогодні.
 6. За кого голосувати

  От Петлюра не був багатієм,бізнесменом, не любив рабів, не хотів (не зумів правильно) домовлятись за території- і чим закінчилась його Україна? Тішусь що українці за 100 років таки зробили висновки, і обирають адекватних людей . Президент має домовлятися з УСІМА українцями,бідними,багатим, середніми, чесними, злодіями, розумними....( здурними домовитсь неможливо, тому їм треба просто обіцяти). Президент має всіх влаштовувати, і тільки повний дурень не розуміє, що при цьому НЕМОЖЛИВО залишатись білим і пухнастим. Але всякі є, і всякі потрібні.
 7. За кого голосувати

  Щоб ти не сумнівався я був і в 2004у , і в 2013у. І в обох випадках не за Ющенка, не за Пороха , а проти Януковича. Розписуватись, про це не буду, бо вважаю , що кожен громадянин тоді , в момент істини, мав так зробити. Але я тебе питав не за те, і ти вчергове ухиляєшся від відповіді, прикидаєшся, чи що. Я тебе питав за 2010й, чого ти тоді мрвчав?
 8. Цікаво, а що брали би напрокат жінки?
 9. Ну так це ж не українськийсуд, котрий віддав Суркісам більше міліарда наших гривеньзПривата.
 10. За кого голосувати

  Що за єврейська мода, відповідати питанням на питання? Я і не строю тут з себе ,.вільного,, ,,єдиноправильного,, ,,не раба,, і тдтд тд. Суцільного дАртаняна в оточені порохоботів. А щоб лишній раз переконатись, що люди неангели в принципі, і щотаке велика політика- почитайте ось це. https://strana.ua/articles/rassledovania/124565-zakaznye-ubijstva-zhilina-i-voronenkova-veshajut-na-avtoriteta-iz-kharkova.html З дуже промовистими картинками.
 11. За кого голосувати

  А то нічого,що ти мовчки спостерігав, як Янукович стає президентом в 2010у? Яке ти маєш моральне право мати до когось претензії, коли завдяки твоїй бездіяльності Янукович став президентом? Ну і походу затяті критикана та мінусувани хай теж зараз пригадають, що вони робили 8 років тому.
 12. Отже цікавитьдумка шановних бордівчан Які речі, категорії товарів ви би взяли напрокат. Ну і приблизно за яку ціну. Висловлюйте свою думку, це цікаво і важливо.
 13. Як вам нововведення олх ?

  Мені таке повідомлення ще не приходило, але думаю не за горами. З іншої сторони , продавці будуть ставити нижчі ціни, щоб швидше продалося. Аудиторія знову збьільшиться, ОЛХ виграє, покупці виграють, продавці програють.
 14. Як вам нововведення олх ?

  Завжди плату будуть пропонувати тим, хто вже платить.Самі ж на гачок і попались.
×