Перейти до змісту

Nokian

Power users
 • Кількість зміста

  11 058
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  6

Репутація громади

1 734 Гуру

7 Підписників

Про Nokian

 • Ранг
  sale&service

Контакты

 • MSN
  0506769006
 • Сайт
  http://Lutech.com.ua

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Просто зима, робити нема що. Але вже зовсім скоро прийдеться братися за лопату. Скиглити не буду. Хіба не наша видатна землячка сказала Так! я буду крізь сльози сміятись, Серед лиха співати пісні, Без надії таки сподіватись, Буду жити! Геть думи сумні! І це жінка, а ви ж чоловіки. Як каже один знайомий на базарі ,, Маєш голову і ...,то бери собі міркуй,, Не позортеся.
 2. Я в Юванті, з 9ї до 17ї , шість днів на тиждень.Крім понеділка. 098 05 64 170 050 67 69 006 Особисте та наочне спілкування БЕЗКОШТОВНО.
 3. Трохи помилився. Серед нитиків та скигликів , невдоволених постійно владою , є і неімпотенти. Є ще ті, кому . не дають. В силу різних причин. Суті це не міняє. Ха ха. Як же все просвітлюється.Зеленський таки не винен.
 4. Nokian

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  жИнка в політиці. Варто поспостерігати за її обличчям. Все написано.
 5. Про Дуала взагалі страшно подумати,що в чоловіка робиться Одне задоволення лишилося, мінусики ставити. Пробачте хлопці, на злодієві шапка горить. Самі ж попалилися.
 6. Старший чоловік в ліжку з дружиною крутить ,крутитьсвого коня, хвилин через 10 починає бурчати. -Клятий Майдан, клятий Майдан.От що наробив. Жінка здивовано - А до чого тут Майдан? -Ну як до чого,ти що, не памятаєш, як в мене вставав до Майдану?
 7. Розставлю крапки над і. В першу чергу я агітую не ЗА Пороха, а ПРОТИ ПОПУЛІЗМУ. Якщо хочете проти поголовної дебілізації молоді.Старі то пох, їх вже не переробиш. А от ті, хто через 10-15 прків будуть уособлювати собою мою країну-якими вони будуть і яку Україну вони побудують.? Хоча про що я питаю? Чи збережуть вони Україну взагалі Якби ще топили за Безсмертного, за Садового нарешті, а то ж за відвертих популістів. Я розумію, що в досить великої частини молоді Зеленський асоціюється .зі справедливістю, честністю, порядком і т. д. тд. Але це не так, не так і ще раз не так. Це лише ОБРАЗ, обличчя з екрану. Ален Делон говоріт по французкі. А люба людина є не тим, що вона ГОВОРИТЬ. Людина в дійсності Те, що вона РОБИТЬ. І Зеленський, навіть якби хотів, НЕ ЗМОЖЕ, тупо не зможе зробити і 10ї долі того, що може Порох. От і весь розклад.
 8. Nokian

  За кого голосувати

  Посли прийшли в ступор,від поглядів та заяв Зеленського. Ось що. Що з клоуна візьмеш.
 9. Ті,хто заявляє,що проголосує,і ті,що дійсно проголосують- це досить відчутна різниця,. І не на користь Зеленського.
 10. Nokian

  За кого голосувати

  Ця проблема мінливості та непостійності між іншим і є справжньою причиною революцій . І тут є два шляхи,або мала кров постійно, або велика час від часу.
 11. Nokian

  За кого голосувати

  Просто згадаємо сьогоднішній хайп за Зеленського через рік. Можу поставити гроші,що з ним буде те що і з Ляшком і Савченко,і сьогоднішні прихильники клястимуть його останніми словами. А тих,хто ще віритиме паяцу,називатимуть Зеботами. Ті ж самі,хто так люто топить за нього сьогодні Хомячок може вийти зі стада,але стадо з хомячка ніколи.
 12. Ключове слово ПОДОБАЄТЬСЯ. Вовочка,, а яка тобі шоколадка подобається? Чисто інфантилізм. Доросла та відповідальна людина вибирає не те,що подобається,а те що ПОТРІБНО на даний момент. Особливо під час війни.Може життя і театр,але не дешеве шоу . Краще це зрозуміти зараз,ніж в 60 років потім скаржитись на владу.
×