Yarchik

Модератори
 • Кількість зміста

  8 904
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  23

Yarchik last won the day on Лютий 9

Yarchik had the most liked content!

Репутація громади

1 725 Гуру

Про Yarchik

 • Ранг
  Пан мецéнас
 • День народження 29.12.1979

Контакты

 • Сайт
  http://www.advokat.lutsk.ua
 • ICQ
  374298674

Информация

 • Интересы
  Юриспруденція
  Гаджети

Останні відвідувачі профілю

41 355 перелядів профілю
 1. Чи є у Луцьку продавці мобільних телефонів, у яких наявний новий смартфон Huawei Honor Note 8 4/128GB? Треба «помацати» і якщо він відповідає характеристикам, про які пише тирнет — куплю. Зокрема, треба перевірити, чи пише відео в 4К. Бо в інтернет-характеристиках заявлено про це, але деякі користувачі кажуть, що в них немає такого режиму.
 2. Фотка, що зліва, гуляла пару років тому.
 3. На борді Dream спеціаліст по вентиляції. З власного досвіду скажу, що купувати дуже потужну витяжку сенсу немає. Наприклад, якщо кухня 16 кв.м. - то варто не брати моделі, розраховані на площу від 20 квадратів. Для потужної витяжки має бути відповідний широкий вентиляційний канал. Якщо буде завузький - ефективність знизиться. В багатьох моделях витяжок гофрова труба кріпиться на пластмасовий перехідник, який, в свою чергу, кріпиться на витяжку. І хоча на перший погляд кріпиться досить тісно - та насправді місце між перехідником і витяжкою починає пропускати повітря, тому варто якось засиліконити чи іншим способом герметизувати. Якщо в кімнатах є натяжні стелі - може статися так, що при роботі витяжки стеля трястиметься. Тим більше, якщо витяжка потужна. А взагалі, щоб витяжка ефективно працювала, має бути відповідний приток повітря, який "ішов" би через всю кухню і забирав би запахи в трубу. Шумлять вони всі, особливо з нижнього цінового діапазону. Гуде двигун, вібрує витяжка, вібрація передається на шафу. Так що шум в будь-якому випадку буде, питання лише в персональній терпимості.
 4. Lanima, гадаю, треба в першу чергу спробувати скачати програмку-камеру, яка має можливість виставляти вручну так званий "баланс білого". Наприклад, Manual Camera або Camera MX та інші мають такі налаштування. Суть "балансу білого" - перед тим, як робити знімок об'єкту, кладеш замість нього НА ТЕ САМЕ МІСЦЕ і ПІД ТЕ САМЕ ОСВІТЛЕННЯ аркуш білого паперу та в спеціальному режимі фотографуєш його відповідною програмою (задаєш баланс білого). Телефон розуміє, що це - взірець білого (не жовтого, не блакитнуватого, не сірого, а саме білого). Після того одразу фоткаєш те, що маєш сфоткати. Далі все залежить винятково від апаратних можливостей твого телефона та кольоропередачі екрану. В тих же програмах, напевно, можна й інші параметри підкоригувати. Якщо ж фотографії виходять все одно неточні - тоді, мабуть, варто поставити на телефон якийсь графічний редактор для "витягування" чи зміни кольорів фоток і робити обробку фоток після зйомки, "підганяючи" колір на екрані до реального. Головне, щоб умови, в яких будеш відтворювати цей колір, були такими ж самими (той же рівень освітлення, та ж яскравість екрану, той самий екран).
 5. В колеги без діла стоїть OKI C3300. Випрацював аж одну заправку, потім не заряджали, бо появився на офісі великий кольоровий БФП . Можу поцікавитися, чи він продасть і за скільки.
 6. З Днем народження! Будь щаслива, кохана, живи в радості й достатках, не гризись і не судись
 7. Активність зашкалює. А винен в усьому Торік :)))
 8. Залежно від того, який пластик. Мені колись @lanima бездоганно реставрувала одну пластикову деталь. Причому за ціну, вдвічі нижчу, ніж по Луцьку (до речі, лише одиниці готові були братися за реставрацію тієї деталі).
 9. да, коли одну справу програли - то другу виграти складно. Багато чого залежить від того, що написано в рішенні суду по першій справі. Якщо ним встановлені невигідні для Вас факти - то дійсно шансів мало. Загалом у цій ситуації треба уважно вивчати і Ваші, і її папери. Може, в неї теж не все так добре і є шанс в судовому порядку її документи скасувати чи визнати недійсними.
 10. Ви б виклали детальніше суть Вашої проблеми. На борді чимало юристів, могли б Вам і тут допомогти.
 11. @kmd , імхо, варто темку в шапку на головній пришпилити.
 12. Довелося викинути в смітник, бо ніхто не забрав. @NiSHtYAk , я ж писав: кому треба - дзвоніть. А ти сам не подзвонив, і інші люди після тебе не стали писати чи дзвонити...
 13. От і не знаю навіть. З одного боку хочеться, бо колись було так файно! З іншого боку, розумію, що борда вже не та. Та може, це якраз і той випадок, коли треба віддати данину минулому - і таки прийти? Соціальні мережі, звісно, борду істотно попустили. Але мене, наприклад, Солнишко в Фейсбуці забанила. Лишня причина прийти на бордовку, і мовчки, з докором дивитися в її бесстижі очі. Хоча хто її знає, ту Солнишко в гнєвє - мо й на борді забанить бокалом по лисині Коротше, стільки "pro" i "contra", що аж не знаю. Мабуть, буду, якщо буде хоча б половина того, "золотого состава". Може, дійсно, намітиться якась конструктивна розмова "как дальше жить". Щодо Китайських дідів Морозів - х.з., минулого року мій китайський дід Мороз мене проігнорував. Цього року треба призначити Дідом Морозом когось з задатками тамади Пригадую, як у минулі роки кожен подарунок було обов'язковим не лише розгорнути, а й скуштувати/приміряти/натягти.
 14. Якщо комусь потрібно - віддам: 1) струйник Canon 1700 без БЖ і картриджів; 2) РСІ ТВ-тюнер Бехолдер (х.з., чи робочий, бо остання наявна материнка на нього матюкалася, але материнка була трішки підпалена...) 3) РСІ-модем; 4) два кулера на жорсткі диски (один - з фішкою шумо і віброізоляції) 5) моторчики, дротики, коннектори, всяка фігня, типу автомобільні прикурювачі... 6) HDD-карман для 3,5 ІDE вінтів (без БЖ). Кому треба - забирайте сьогодні, 25.01.2017 до 16 години на вул. Кривий Вал, 34, бо опісля все буде викинуте в смітник. Фоток не роблю, бо нунах. Повідомлення про відповіді в темі у мене не працюють, тож кому треба - тел. 050 523-79-79