Перейти до змісту

Yarchik

Модератори
 • Кількість зміста

  9 067
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  28

Yarchik last won the day on Травень 25

Yarchik had the most liked content!

Репутація громади

2 128 Гуру

Про Yarchik

 • Ранг
  Пан мецéнас
 • День народження 29.12.1979

Контакты

 • Сайт
  http://www.advokat.lutsk.ua
 • ICQ
  374298674

Информация

 • Интересы
  Юриспруденція
  Гаджети

Останні відвідувачі профілю

42 575 перелядів профілю
 1. А Honor Note 10 Blue 128 gb або Huawei Mate 20x blue 128 gb за скільки можна привезти?
 2. Якщо в держреєстрі власника ділянки нема - не тупи, йди з держактом в ЦНАП і реєструй за собою право власності.
 3. Для того, щоб достеменно знати, хто нинішній власник, передусім варто подивитися в реєстрі речових прав на нерухоме майно. Або йдеш до знайомого нотаріуса і просиш подивитися (в нотаріусів доступ до всіх розділів реєстру) заодно фоткаючи екран монітора; або реєструєшся на сайті сам, робиш запит за кадастровим номером земельної ділянки, платиш онлайн 23 грн. і за хвилину отримуєш за кадастровим номером земельної ділянки основну інфу про неї, про нинішнього власника і на підставі чого він став власником (це буде pdf-витяг, скачай його собі на комп). Судячи з того, що ти дивився інформацію про власника на кадастровій карті, нічого втішного тебе не чекає; але хоча б знатимеш, відколи новий "власник" там з'явився. Практика скасування рішень державного реєстратора про реєстрацію речових прав на земельні ділянки є і давно. Хочеш сам поритися в реєстрі судових рішень - шукай щось типу "визнання незаконними і скасування дій державного реєстратора по реєстрації права власності на земельну ділянку", але попереджаю - тебе чекає не одна тисяча результатів, тож справу, подібну твоїй, треба буде ще пошукати. Та й ще достеменно невідомо, яка ж саме в тебе справа - чи про скасування держреєстрації нового "власника", чи гірша. А гіршою вона буде, коли це не просто помилка (ненавмисна, чи ж рейдерсько-свідома) державного реєстратора. Складнощі появляться, коли в нового "власника" на руках буде якийсь правовстановлюючий документ (договір купівлі-продажу, рішення сільської ради про передачу земельної ділянки, свідоцтво про право на спадщину і т.п.). Тоді доведеться передусім в суді визнавати недійсними їх, а вже як похідну вимогу ставити перед судом прохання про скасування державної реєстрації права власності за новим "власником". Що стосується стягнення витрат на правову допомогу - це здебільшого залежить від суду. Я в своїх процесуальних документах здебільшого ставлю питання про відшкодування судових витрат. Часом суд задовольняє повністю, часом зменшує суму. Будуть питання - телефонуй 050 5237979, за консультації з форумчан я грошей не беру. Просто на форумі буваю рідко і не завжди маю час писати розгорнуті відповіді (після яких, як правило, в людини виникають нові питання, які потребують нових відповідей - і таким чином те, що можна вияснити за 10 хвилин розмови, затягується на довгі години чи дні переписок).
 4. Боюсь, що тільки в суд. Добре, якщо це лише помилка реєстратора, яку суд відносно безпроблемно скасує. Погано, якщо це дрібне рейдерство і з другого боку будуть зацікавлені особи. Тоді суд перетвориться в бойню.
 5. Процитую тут шанованого мною бордівчанина:
 6. Маю такий роутер, такий БЖ і перехідник на європейську вилку. Тупо приклеїв перехідник до БЖ. І тепер коли БЖ вставлений в звичайну євророзетку (але ГЛИБОКУ!) - все виглядає нормально, як рідне.
 7. З району Клеваня якщо вивезете - віддам телевізор електрон 50-60х років з виковиряним динаміком і заржавілу радіолу.
 8. Yarchik

  Shkoder Birthday

  Щиро вітаю! Нехай все задумане вдається, здоров'я вистачає на довгі роки і тисячі кілометрів гонок, друзі хай завжди будуть поряд, а твоє жіноцтво тебе лише радує!
 9. Колись доводилося вивчати регламенти реєстрації і правила надання доменних імен, бо назрівав один місцевий конфлікт за доменне ім'я. Але себе компетентним не вважаю, та й переконаний, що таких юристів в Луцьку знайти буде важко. Львів або Київ.
 10. Штатний оперовський адблокер або пропускає рекламу, або підтягує свою рекламу. Принаймні, в мене на сайті pravda.com.ua при увімкненому штатному адблокері в Опері появляються два рекламні блоки, причому один з них досить кривий. Тож в житті юзаю плагін uBlock origin - о, цей ще жодної реклами не пропустив.
 11. Yarchik

  Зарплата будівельника

  Хороша спроба, товаришу старший інспектор управління податків і зборів з фізичних осіб Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Волинській області!
 12. Yarchik

  Позитив України

  Онтоп: ай-яй-яй, які ви всі неправі! Ну і офтоп, заради якого це все: @fedot, а вода вже +28°С. Не те шо десь там у вітряних єгиптах!
 13. Будь-який нотаріус посвідчить угоду купівлі-продажу. І майже всі зроблять це без помилок. Але особисто я не знаю нотаріусів, які б глибоко перевіряли "біографію" об'єкта нерухомості і всіх його власників. Може, колись квартира була приватизована не всіма, хто у ній був прописаний (зареєстрований) - і тепер той, хто не приватизував свою частку, схоче судитися. Може, колись будинок був під судовим арештом, який нині знято, але суд триває і хто зна, як закінчиться. Може, вже є ухвала про арешт будинку, але не внесена в реєстр обтяжень нерухомого майна, тож нотаріус її просто не побачить. Може, будинок відчужувався по довіреності, яка оспорюється. Може, будинок хоч і записаний на одну людину, але по факту будувався в громадянському шлюбі і другий з такого подружжя незабаром претендуватиме на будинок. Може, колись будинок чи ділянка під ним колись перейшли у спадщину і зараз вилізе спадкоємець, про якого забули. Може, майно було продане, як іпотечне, з купою порушень. Може, не всіх виписали з нього. Може, за цією адресою зареєстрована якась фірма-пустишка, до якої колись прийде СБУ чи ДФС ... І таких нюансів може бути чимало. Вам треба юрист, який спеціалізується на питаннях нерухомості. Нотаріус навряд чи робитиме запити і всебічно вивчатиме історію об'єкта нерухомості. Хіба що Ви поставите йому таку задачу, а він погодиться їі зробити і вміє таке робити.
 14. — Ви ж адвокат? — Так. — Моя жінка купила в кредит мультиварку. Для цього взяла без моєї згоди 700 грн. кредиту. Раз вона зі мною не радиться у таких важливих питаннях — я хочу з нею розлучитися. Ви можете підготувати заяву на розлучення? — Звісно. Підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу буде коштувати 1000 грн. — ... А в кредит можна? Тільки щоб жінка не знала, добре?
×