Перейти до змісту

Yarchik

Модератори
 • Кількість зміста

  9 017
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  27

Yarchik last won the day on Лютий 12

Yarchik had the most liked content!

Репутація громади

1 989 Гуру

Про Yarchik

 • Ранг
  Пан мецéнас
 • День народження 29.12.1979

Контакты

 • Сайт
  http://www.advokat.lutsk.ua
 • ICQ
  374298674

Информация

 • Интересы
  Юриспруденція
  Гаджети

Останні відвідувачі профілю

42 199 перелядів профілю
 1. Схоже, що тепер на борді стане стрьомно б/вшні гаджети купувати, особливо, якщо продаван писатиме, що стан "здоров'я"батареї - 100%, аідою клянусь!
 2. Бордовка 24.02.2018 (13 років)

  Vanus грошей не давав. Натомість дав ряд цінних настанов, керівних вказівок, мудрих порад і доречних анекдотів
 3. Бордовка 24.02.2018 (13 років)

  The Tort. From the Pocket. ©Vanus, 2018.
 4. Кімнатні шумні. Спати під роботу кімнатного кондиціонера можна лише в берушах, або будучи п'яним, або маючи ідеальну нервову систему Кімнатні потребують отвір у вікні/стіні/дверях/даху для відведення теплого повітря від компресора назовні. При чому струмінь цього повітря досить потужний, відповідно, звідкись на заміну цьому повітрю в житло поступатиме інше повітря - і воно буде скоріш за все тепле, бо з вулиці. Відповідно, корисна дія кондиціонера по охолодженню повітря істотно зменшується. В "стаціонарних" кондюках цей процес виведений у зовнішній блок. Те саме стосується відведення вологи (конденсату). За день роботи може легко набратися 4-5 літрів рідини. Якщо ця рідина відводиться через отвір в кондиціонері на висоті хоча б 30-40 см від підлоги - це ще нормально, бо в такому випадку можна підставити кількалітрову ємність і після наповнення виливати її раз у день. Але є моделі, де зливний отвір розташовано за сантиметрів 10 від підлоги, і конденсат зливається у комплектне "коритце" місткістю півлітри. Тоді треба виливати воду частіше, постійно контролювати, щоб кондюк не "впісявся". Або ставити кондиціонер на підвищення. Якщо кімната має 20 квадратів - треба брати кондюк, розрахований бодай на 30 квадратів. Інакше маслатиме весь час на максимальній потужності, гудітиме - а толку буде мінімум. Хоча на 1-2 градуси температуру може й опустить, плюс забере вологість - цього інколи буває достатньо для комфортнішого почуття. В мене колись стояли мобільні кондиціонери і в квартирі, і на офісі. Зрештою один продався, інший стоїть кілька років без викоррстання. Мушу визнати, що після цього якщо треба буде кондиціонер - я шукатиму будь-які способи, щоб встановити стаціонарний кондиціонер. До мобільного став би звертатися лише в разі остаточної неможливості поставити стаціонарний.
 5. Дитячу залізницю довжиною десь на 6-10 метрів. Я серйозно.
 6. В мене така фігня колись була на hdmi виході, а от dvi i vga працювали нормально.
 7. З укртелекомівською швидкістю від сили 20 мегабіт підійде майже будь-який роутер. Це хіба що вдома планується кілька комп'ютерів/планшетів і т.п. між собою по WiFi з'єднувати - то треба шукати щось з швидким WiFi. Але однозначно компи краще через LAN підключати.
 8. Упс, соррі - тільки зараз дочитався, що "не з рук".
 9. Якраз такий продаю. Служив вірою і правдою на Укртелекомовській лінії, доки я не перейшов на іншого провайдера. https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-adsl-router-tp-link-td-w8950nd-IDvKV6I.html
 10. ціна не з неба взята, а проконсультована. А Вам не видається, що у Вашого консультанта хороше почуття гумору?
 11. Ну чому ж? Якщо напали на копа - значить, винними треба пробувати робити в першу чергу тих, хто нападав. А коп - самооборонявся.
 12. Не зовсім погоджуюсь. Якщо результати аналізів підтвердять, що порізаний був під градусом - то хто зна, це може і обтяжуючою обставиною бути.
×