Yarchik

Модератори
 • Кількість зміста

  8 875
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  22

Yarchik last won the day on Березень 24 2015

Yarchik had the most liked content!

Репутація громади

1 654 Гуру

Про Yarchik

 • Ранг
  Пан мецéнас
 • День народження 29.12.1979

Контакты

 • Сайт
  http://www.advokat.lutsk.ua
 • ICQ
  374298674

Информация

 • Интересы
  Юриспруденція
  Гаджети

Останні відвідувачі профілю

41 239 перелядів профілю
 1. Перед Новим роком більшість майстрів зайнята, тож ціни будуть лупити. у ТЦ "Варшавський" є відділ фірми "Гермес" - роблять шафи-купе, заводська якість, ціни - нижчі, як в приватників.
 2. Педалюється? Ну-ну... 05 серпня 2016 року порушене провадження. Зараз надворі грудень. А строк розгляду цивільних справ по кодексу - два місяці. Всі судді намагаються до нового року порозглядати справи, які тільки можна.
 3. Якщо треба приголомшливо - то це не Франція. Це треба арабські парфуми. Типу Amouage.
 4. А до адвокатів звертатися не пробували? З цієї ухвали видно, що один раз позов подавався - але вирішили забрати. Дуже часто таке роблять, якщо суддя "не влаштовує". Потім справа потрапила до іншого судді, який виніс цю ухвалу. Що я можу сказати? Третейськими рішеннями мутити з нерухомістю - це стрьомно. Зараз є чітка заборона третейським судам торкатися нерухомості, але в 2002 році її не було. На тому можна й будувати захист. Крім того, є строк позовної давності. Можу поділитися такою мотивувальною частиною заперечень:
 5. Віддам чорне пігментне чорнило для Canon, 100 мл. InkTec C5025-100MB Для картриджів Canon PGI-225Bk/425Bk/525Bk/725Bk Пропозиція дійсна до 09.12.2016, самозабір з БЦ "Гранд Персона", що на Кривому Валу. Даром - значить, даром. Без соків-шоколадок (за що тут ще сік брати? ) Не бронюю. Хто перший написав, що забере - нехай забирає. Мені повідомлення з борди про відповіді в моїх темах не приходять, тому або лічка, або 050 5237979.
 6. Кажись, настав час мені купити камеру замість порваної ...а може ще й покришки нові?..
 7. Якщо раптом що - я наступний. Сьогодні можу під'їхати і забрати. 050 523-79-79
 8. Як правило, може бути кілька місяців. Багато залежить від того, як довго експертиза робитиметься. Якщо самі розберетеся, які документи подавати, за експертизу як клопотати, і якщо немає спору між зацікааленими особами, родичами - то, теоретично, і без юриста можна.
 9. Де ти був тиждень тому, коли я за ремонт своєї погодився заплатити істотно дорожче...
 10. А де можна вживу подивитися?
 11. Я робив і штори, і сітки тут: http://decora.in.ua/ Задоволений якістю та цінами. Судячи з того, що вони працюють і на інші міста - ціни таки прийнятні.
 12. 1. Версія: пише "OcStore 2.1.0.1.1" 2. Шаблон стоїть безплатний, скачаний з нету. 3. Тому що той, хто встановлював магазин, це я. Прочитати мануали в неті для виконання загальних операцій я вмію, а програмувати і без помилок правити html/css - не вмію. 4. За замовчуванням форма додавання товару містить купу непотрібної інформації типу "Розміри (Д x Ш x В)", "Вага", "Одиниця ваги" і т.д. А треба з десяток своїх полів.