Forever Autumn

Power users
 • Кількість зміста

  7 381
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

Forever Autumn last won the day on Лютий 3

Forever Autumn had the most liked content!

Репутація громади

615 Професор

Про Forever Autumn

 • Ранг
  И мне казалось, я — Солдат Вселенной
 • День народження Лютий 10

Информация

 • Интересы
  travel, festivals, writing, marketing. Morphine Suffering

Останні відвідувачі профілю

38 327 перелядів профілю
 1. Вже забрали. Дякую! Видаліть будь ласка тему
 2. Є 3-4 ящики речей у гарному стані: зимовий, літній, демісезонний, чоловічий і жіночий. Спідниці, блузки, плаття, светри, шарфи. Дещо з речей одягалося взагалі один раз. Решта - в гарному стані. Пальто демісезонне, дубльонка. Розмір M, L. Є нові комплекти постільної білизни. Візвезти його кудись змоги немає,а на сміття викинути - буде неправильно. Якби хтось із благодійників міг приїхати машиною під під*їзд - все би завантажили. Хто має змогу приїхати автівкою і відвезти речі куди потрібно - напишіть будь ласка.
 3. А ці всі просто дивилася пізніше , після 7 життів
 4. він для мене завжди раніше був комедійним актором. і коли починала дивитися 7 життів, то спочатку навіть його не признала (теж один з улюблених фільмів!). Дуже змінилося ставлення до нього, відкрила у ньому для себе талановитого актора, наскільки обличчя людина здатна змінити емоціями. Шикарно!
 5. Шикарний фільм. Аж плакала.
 6. Там нема жахів взагалі-то.
 7. Подивилися Морган... Ну, скажу, круто
 8. І от запит в космос = що ще подивитися?)
 9. ТОпові серіали 2017-го. В очікуванні.
 10. я хз. в мене кожен день празднік)))))))))))))))))))))))))
 11. АХахаха!! нє. я стрілами херачу
 12. А потім я подивилася Человек в высоком замке. хапнула зразу 2 сезони, бо це такий АГОНЬ, що всім огням агонь!!! Дякую за пораду! вичитала її тут в цій темі. Бомба. Одне з найкращих, що бачила.
 13. @vaz75 не парся, я на борді 7 років,і завжди на зустрічах почувалася як не в своїй тарілці ))) і нічо. там весело бувало раніше . гон і дічь)))) як згадаю...уууу. (як зараз, не знаю) . І справді Борда принесла мені багато кльових людей в життя, деякі з них досі у ньому, хоча я вже давно не тут. І робота моя улюблена (колишня) була пропахла бордою. І взагалі. Піпл прикольний)))))))))))) хоча непитущій людині на бордівці канєшно було б нудно. того й не йду.