Forever Autumn

Power users
 • Кількість зміста

  7 379
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

Forever Autumn last won the day on Лютий 3

Forever Autumn had the most liked content!

Репутація громади

612 Професор

Про Forever Autumn

 • Ранг
  И мне казалось, я — Солдат Вселенной
 • День народження Лютий 10

Информация

 • Интересы
  travel, festivals, writing, marketing. Morphine Suffering

Останні відвідувачі профілю

38 292 перелядів профілю
 1. А ці всі просто дивилася пізніше , після 7 життів
 2. він для мене завжди раніше був комедійним актором. і коли починала дивитися 7 життів, то спочатку навіть його не признала (теж один з улюблених фільмів!). Дуже змінилося ставлення до нього, відкрила у ньому для себе талановитого актора, наскільки обличчя людина здатна змінити емоціями. Шикарно!
 3. Шикарний фільм. Аж плакала.
 4. Там нема жахів взагалі-то.
 5. Подивилися Морган... Ну, скажу, круто
 6. І от запит в космос = що ще подивитися?)
 7. ТОпові серіали 2017-го. В очікуванні.
 8. я хз. в мене кожен день празднік)))))))))))))))))))))))))
 9. АХахаха!! нє. я стрілами херачу
 10. А потім я подивилася Человек в высоком замке. хапнула зразу 2 сезони, бо це такий АГОНЬ, що всім огням агонь!!! Дякую за пораду! вичитала її тут в цій темі. Бомба. Одне з найкращих, що бачила.
 11. @vaz75 не парся, я на борді 7 років,і завжди на зустрічах почувалася як не в своїй тарілці ))) і нічо. там весело бувало раніше . гон і дічь)))) як згадаю...уууу. (як зараз, не знаю) . І справді Борда принесла мені багато кльових людей в життя, деякі з них досі у ньому, хоча я вже давно не тут. І робота моя улюблена (колишня) була пропахла бордою. І взагалі. Піпл прикольний)))))))))))) хоча непитущій людині на бордівці канєшно було б нудно. того й не йду.
 12. Свято від маркетологів))))) Привід зробити нову фотозону, новий декор. Знаєте, я раніше матюкалася на це свято, типу фі, з пальця висмоктано. Тепер не матюкаюсь)) Тепер вже з точки зору маркетингу дивлюся. До речі , вичитала, що за прогнозами американці цього року мали витратити на всякі сердечка-плюші-презенти-уті-мать-його-путі біля 12 мільярдів доларів. мільярдів КАРЛ!!!!
 13. Піпл!! Закінчила вчора дивитися серіал, який запамятається надовго. Рекомендую дуже дуже. Захопливо, реалістично, Інколи втрачається розуміння, що є реальність, а що видумка. Словом трошки шизонутий серіал для таких як я. Думаю, оціните його. ОА ( 1 сезон )