Forever Autumn

Power users
 • Кількість зміста

  7 383
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

Forever Autumn last won the day on Лютий 3

Forever Autumn had the most liked content!

Репутація громади

617 Професор

Про Forever Autumn

 • Ранг
  И мне казалось, я — Солдат Вселенной
 • День народження Лютий 10

Информация

 • Интересы
  travel, festivals, writing, marketing. Morphine Suffering

Останні відвідувачі профілю

38 525 перелядів профілю
 1. @seolutsk I don't know :))) Я взагалі дивуюся, що люди слухають))))). а тут Винник - гарний продукт, сам собі реклама, має хорошу ЦА. ЯК він це зробив - мені на голову не налазить. Суджу тільки як про продукт шоу-бізнесу, який заробляє гроші і немаленькі. Те, що він може собі дозволити на канці прямо звернутися до аудиторії "Ну прівєт развєдьонкі" - це взагалі несусвєтна дічь (не пригадую, розказували, що було таке на канці). Але одне - що ми собі думаємо тут, а інше - шо слухає більшість. Амінь.
 2. Для роботи потрібен Macbook pro 13' не старіший 2012-го року 6-8 оперативки SSD 128/256 Core i5 or i7 Батарея не вбита. retina булоб ідеально) Бюджет - біля 500 дол. Шукала, хто у Луцьку зі США возить маки - не знайшла, можливо, Борда підкаже. Актуально до кінця тижня.
 3. Вже забрали. Дякую! Видаліть будь ласка тему
 4. Є 3-4 ящики речей у гарному стані: зимовий, літній, демісезонний, чоловічий і жіночий. Спідниці, блузки, плаття, светри, шарфи. Дещо з речей одягалося взагалі один раз. Решта - в гарному стані. Пальто демісезонне, дубльонка. Розмір M, L. Є нові комплекти постільної білизни. Візвезти його кудись змоги немає,а на сміття викинути - буде неправильно. Якби хтось із благодійників міг приїхати машиною під під*їзд - все би завантажили. Хто має змогу приїхати автівкою і відвезти речі куди потрібно - напишіть будь ласка.
 5. А ці всі просто дивилася пізніше , після 7 життів
 6. він для мене завжди раніше був комедійним актором. і коли починала дивитися 7 життів, то спочатку навіть його не признала (теж один з улюблених фільмів!). Дуже змінилося ставлення до нього, відкрила у ньому для себе талановитого актора, наскільки обличчя людина здатна змінити емоціями. Шикарно!
 7. Шикарний фільм. Аж плакала.
 8. Там нема жахів взагалі-то.
 9. Подивилися Морган... Ну, скажу, круто
 10. І от запит в космос = що ще подивитися?)
 11. ТОпові серіали 2017-го. В очікуванні.
 12. я хз. в мене кожен день празднік)))))))))))))))))))))))))
 13. АХахаха!! нє. я стрілами херачу