Forever Autumn

Power users
 • Кількість зміста

  7 341
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  8

Forever Autumn last won the day on Вересень 22 2016

Forever Autumn had the most liked content!

Репутація громади

557 Професор

Про Forever Autumn

 • Ранг
  И мне казалось, я — Солдат Вселенной
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

38 097 перелядів профілю
 1. Знаєте, що недавно для себе відкрила? Ці канадці декілька днів вже з плейліста не виходять... Реліз у ВК
 2. Читала у ФБ - він замерз і став серед поля? (((
 3. нема чим заняцця?
 4. "Алисавстранечудесный MORJ давным-давно поселился в наших сердцах своей безудержной энергией, счастливым детством и близостью в каждом звуке и песне, таинственным экспериментатором Голобордой, искромётным Генделем-контрабасом, такими разными гранями каждого из авторов и исполнителей этой многоликой команды музыкальных импрессионистов, но именно на акустических концертах открывается тот особый Белозёров-Морж - стихами-прикосновидениями, новыми и неисполненными в MORJ песнями, а так же акустическими версиями давно любимых нежнобрежневостей, и ещё ИСТОРИЯМИ, этими невероятными моржовыми откровениями, после которых нельзя не верить в чудеса!!!"Татьяна Смолякина"Записки на Морже" Переконайтеся самі 20 січня гурту у Луцьку - квартирник
 5. У Луцьку подія для ідеальних слухачів . Акустичний концерт гостей із Харкова - гурту MORJ. Медитативно-танцювальні ритми, звивисті мелодії та прекрасні голоси. Кожний концерт харківського гурту MORJ перетворюється у багатогранне дійство, перетікає у маленький паралельний світ зі своїми окремими законами, у справжні експеримент з проникнення у ваші серця. Вони балансують на грані, бавляться зі стилями та станами, кидаються у крайнощі, з легкістю поєднуючи здавалось би абсолютно протилежні хвилі, ніби знову й знову підіймаючи на поверхню те далеке дитяче відчуття цільності світу та його найвіддаленіших полюсів. Луцьк. 20 січня. 18:30. Кав*ярня Сoffeeманія (ТЦ Буратіно, вул. Винниченка, 4) Вхід 60грн. Бронюйте столики за телефоном: (066) 052-83-86 Идеальные слушатели идеальной музыки наши волшебники колдуют для вас )
 6. Добрий день. Abercrombie Fitch 8 50ml EDP Women https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSsxjEaV_8MaZGWfVR3jg5gaEs_ER_vO0Ffr1IcGD00JffICdVS
 7. Надіюся, доповзу до вас)
 8. 15.12 до 9.30 хтось їхатиме на Тернопіль?
 9. останній місяць активно підвисає інтернет від Airbytes, а техслужба трусить про "перезавантажте роутер бла бла бла". І як тільки дощ чи сніг, у них відразу випадає інтернет, а техслужба далі трусить про роутер. У когось ще є з ними трабли?
 10. Сааааняяяяяяяяяяяяя http://vkino.ua/ua/show/velikolepnaya-semerka-the-magnificent-seven/lutsk
 11. В інтернеті планувала купувати на бонпріксі - але там якість суто лайно. Чесно скажу, в нас вдома і в селі вся тюль і штори з секондів. Там можна знайти суперкрасу з кружев і т.п. - не нейлонове *амно. А от щодо купівлі в інтернеті - ну тут хз. Якщо є норм ціна і ви знаєте, яка це буде якість + впевнені у тому, що це не буде тряпочка на вікні - то чому б не замовити? Все ж таки тюль віконна повинна мати у складі відсоток (невеликий). А натуральні тканини можуть дуже жмакатися.
 12. ОООООООО!!! Інтерстелар - це просто агонь! Я б його вдома не дивилася. Це фільм виключно для кінотеатрів!! А до речі, Чудова Сімка. Хто був?
 13. Третій поверх. Не спала. Шаталіті не було теж.
 14. А нам місцевий мешканець влітку розказував, що типу скоро звідти заберуть психушку (вважаю, що давно пора),і що замком займеться наслідник з Литви, нібито його знайшли вже пару років як.
 15. "зелена Нарнія" А це зі входу зі сторони озер