Slavco

Модератори
 • Кількість зміста

  2 306
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

624 Професор

4 Підписників

Про Slavco

 • Ранг
  Мегафлудер

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 610 перелядів профілю
 1. Теж пробував - нуль. Добре що я до Малеве не попхався, думка була.
 2. Після сазана від Юри всі встидаються похвалитися? Ну то я розкажу. Вчора був в районі перед_маяківським_мостом_ направо_і_хз_куди_в корчі Думаю прокатаюсь гляну місця, себе покажу. Зупинився під гарним обривчиком, попереду верба майже у воді лежить. Думаю, гарне містечко, спробую тут. Один фідер переробив на донку - для вишні на головня, другий фідер стандарт (пшениця-опариш-хробак-кук) все на купу одним словом. І що? А нічого, блін. На фідер дрібнота обгризала, яку тільки наживку не чіпляв. Розізлився, привязав мотильний гачок дрібненький, щоб подивитись тій скотиняці в очі, що обгризає наживку. Подивився, верховдка та густерка на палець. Потопив їх усіх нах. На фідер жодного солідного клювання. На вишню був один удар, палку вигнуло чотко. Але не засікся, певно промахнувся риб. Коли дістав донку, вишня була "розкрита", але на гачку сиділа. От і все весілля. Хоча дивно, хижак мабуть активний: окунь малька бив то там то там, якісь монстрики постійно викидалися, під берегом дрібного головня тьма. Вужі, цуко, через ріку пішки ходять. Перепілок зграйку метрів 50 перед собою гнав по стежці. Стир живий. А брати рип не хоче. Ну і фіг з ними ЗІ. Ловив десь з 15-00 до 20-00.
 3. Давайте бігом на рибалку! бачите - кіт вже філюється...
 4. Пр-т Перемоги, біля зупинки 5 школа в напрямку Променя. Там є магазин "Крок" - все для догляду за взуттям. А з торця будинку в підвалі - обувна майстерня. Там є "відділ", де займаються ремонтом шкіргалантереї, сумки в т.ч. За якість не скажу, не ремонтував.
 5. Спінінг, Вудочка-вишня? Локація?
 6. Раз пішла така пянка, запитаю і я, думаю ТС не образиться. Хочемо придбати отроку ( гарно шкільний рік закінчив) перший вел зі свістєлками і пєрдєлками. ( ну там передачі всякі і прочі велохитрості). Буде їздити по місту поки що. Як на перший вел цікавить бюджетний варіант, можна і б/у в гарному стані. Ріст хлопчика 180-182 см. :). Підкажіть, в які магазини чи "точки" звертатись для огляду та придбання.
 7. Кожну ніч... Боявся за додаткові нарости на голові?
 8. yura-patriot - Фігасє, 80-й левел лапуна! . Ну розказуй, "як обганяв, підрізав"?
 9. В Полтаві рибохорона кришувала браків. Скотиняки такі...
 10. А наш 9-класник вчора здав останній іспит: диктант -11, матан -12, фізика-12.
 11. Останнього разу був тут (здаю точку ). За 2 год 7 плотиць і густер, ще 4 втопив по малолєтству.
 12. На яку снасть плануєте ловити?. ( А, тю тема ж про фідер ). Тоді кормушка 40-60 грам і на течії можна комфортно ловити. Район Боратина, Милуш, Маяків. Місць багато