Перейти до змісту

Slavco

Модератори
 • Кількість зміста

  2 363
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

687 Професор

4 Підписників

Останні відвідувачі профілю

14 892 перелядів профілю
 1. Дорожная обстановка

  Зимою взагалі про "різко повертати" треба забути. Не врятує ніяка резина. От на "дівятці" нема підсилювача керма, тому різку крунути руля не получиться. Нє ну можна, якщо крепко надути щоки. А то всі відро з болтами-відро з болтами
 2. Автобыдло.

  Підтримую Юріча. 20 лохів стоять в середньому ряду, чекають по 3-4 світлофори, щоб проїхати перехрестя, то нехай ще і мене пропустять, бо я не місцевий\виїхав з Глушець - не міг втиснутись в свій ряд\передумав повертати. Вліз не у свою полосу - їдь по стрілці, на Дубнівській розвернись і стань у "свою" для зїзду на Карпенка. Але ж для чого такі складнощі. 20 терпил чекають, то і мене пропустять. Це по-людськи? Була б ця ситуація винятком - ніхто би її і не фоткав\викладав. Але ж це правило, на жаль, всі це бачать хто по місту їздить, і не тільки на цій розвязці. Так що нічого аффтар за вуха не притягнув, ну а реакція борди вона така реакція
 3. Автобыдло.

  Ну правильно, ліва полоса завжди вільніша :). А газон ту вольву пропустив?
 4. Хто скільки заробляє?

  раз пішла така жара, анек майже в тему: На узліссі їжачок підходить до мишки та вручає їй букет квітів. Мишка (примружившись): - Хм, це мені?Їжачок: - Тобі! Мишка: - Мдя.... щось я не збагну, в чім тут під%обка. Їжачок (обурено): - Блін, та подивись навколо! В повітрі пахне весною, сонечко сяє, сніг тане, струмочки дзюрчать... Душу переповнюі радість, і хочу поділитися своїми почуттями з тобою в такий спосіб! Мишка (беручи букет): - Оно конєшно дякую... Але, про всяк випадок... іди ти нах*й!!!
 5. Зараз цими патинками набиваю повідомлення :). Ношу другу пару: обув міцна, але оратори звище праві, товарний вид досить швидко втрачається. По комфорту теж ок. Висновок - свою ціну оправдовують для щоденного використання.
 6. Ми 3 тижні тому реєструвалися на ід-картку (перший паспорт). Була п'ятнция. Під ЦНАПом стояли о 7-45. Людей було стопіцот. Ми пішли в дитячу чергу, злапали талон на 9-20. Закінчили процедуру в 9-45. Якось так.
 7. Блін поставте хтось + чи - в репу бо якась карма страшна!
 8. Дружина - макіяж жінкам, Юріч - автівкам, прямо клан візажистів... О_о
 9. Добре, що під спойлер заховав!
 10. Закарпатський район Волинської області?
 11. Хто скільки заробляє?

  І кому ж то такий алмазний дощ падав на голову?
 12. Хто скільки заробляє?

  Фігушки він отримає 25к, в кожній області є "потолок" максимальної оплати по скороченню. На Волині він в районі 6к, в Києві - вищий.
 13. Звичайно що так. Але більшість родин, окрім тих хто завжди 25 святкував, буде збиратись таки 7 . Служба святкова буде 25-го? От і виходить що ніхто нікуди не поїде, а будуть з тим вихідним думати що робити. І придумають. Це не борда, це - життя щоденне навколо нас.
×