Перейти до змісту

Віталька

Power users
 • Кількість зміста

  1 257
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Віталька last won the day on Квітень 3 2015

Віталька had the most liked content!

Репутація громади

-204

Про Віталька

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • ICQ
  4425844
 • Skype
  fuzikovi4

Останні відвідувачі профілю

3 505 перелядів профілю
 1. а хтось все ж таки купив у понеділок....
 2. під НР доляра ріс ще і при янику (та і ющу) на 15-30коп, у співвідношені до курсу 7,90 це в районі 5% (пля, прям порохобот і відразу видно, що порах мені платить за пости).
 3. @Nokian тобто, те що й раніше, гривня просідала у понеділок після вихідних то недолік статистики, і зачекати хоч 2-3дні і купити по 28 аж ніяк не можна ?
 4. Віталька

  Все про бляхи

  ну я хз, у свою бляху вклав біля 1.5к у.е. на ремонт, раніше розмитнення коштувало в межаш 3,5к,а зараз вийде +/- 1,5к, мені цей закон норм. хоча вангую, будуть якісь доповнення до закону щодо полегшення розмитнення та введуть додаткові пільги тільки вже від партії самого Пороха, і буде це десь через 2неділі-місяць.
 5. і у мене, але я точно знаю, що це сталося після того, як наступив на нього зранку, коли вставав з ліжка )
 6. Віталька

  Росія - "страна дураков"?

  у кого є ВК може гляунти пост
 7. Віталька

  Wordpress розробник для співпраці

  якщо будуть проекти на YII2 / Symfony - звертайтеся
 8. @Zalepok44 рекомендую ще спробувати брикети із сосни, купував в Ківерцях, 1т в межах 3к грн було 2р тому, мені сподобалися, фасовка по 40кг в мішку такий вигляд
 9. @m-a-x криша черепиця (не керамо, а якийсь аналог, 1шт важить 4кг) утеплював скловатою 20см (10 + 10 у шахматному порядку, ще та діч, навіть протигаз не допомагав, нівякому разі не повторюйте помилку) весною ще добавив + 5см у рулоні, так як де-не-де задувало/свистіло. це не та рубрика, щоб тролити, ділюся своїм висновком. кожному своє, мені краще платити трішки більше, ніж мороки по шию (пошук+доставка+розпалка), а ще буває ж таке, що посеред дня котел може затухнути, береш відгул на 3 години, швиденько додому, робиш "свої чоловічі справи" і назад відпрацьовувати час.... я провів газ, газ рулить!
 10. керамоблок 38см + тепловер біля 7см ззовні, площа 250м2 1 загрузка 120л/кг пелетів (сосна/дуб/сємкі) виходило до 2х днів горіння (ну це зимою при -15 і у будинку середня температура була 21-23 град.)
 11. у мене Stropuva S40 в макс комплектації, в середньому у місяць виходило 5к грн, палив дровами/антрацитом/пелетами/вугіллям і ще всім, чим можна, задрався витрачати по 2-3 години на розпал та загрузку, поставив газ та горя не зняв, в середньому та ж ціна, тільки не хворів неділю через неділю і не трачу свій час. хто цінує своє здоровя та час, не рекомендую навіть дивитися у сторону твердопаливного котла.
 12. не знаю на скількі якісні, але знайшов українського виробника
 13. Віталька

  Хизуємося,рибацюги.

  @VaLeRa якщо чесно, не рекомендую, є проблеми, бейтранер заїдає, потрібна провертати ручку, і комлект ДУУЖЕ важкий, враховуюче ще що сам з підсакою бігаю. також хочу взяти екстрахевік на наступне літо, знижка прийди %)
 14. Віталька

  Хизуємося,рибацюги.

  вже навіть затестив з результатом. мій макс поки в районі 100м
×