Перейти до змісту

Віталька

Power users
 • Кількість зміста

  1 253
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Віталька last won the day on Квітень 3 2015

Віталька had the most liked content!

Репутація громади

-206

Про Віталька

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • ICQ
  4425844
 • Skype
  fuzikovi4

Останні відвідувачі профілю

3 468 перелядів профілю
 1. і у мене, але я точно знаю, що це сталося після того, як наступив на нього зранку, коли вставав з ліжка )
 2. Віталька

  Росія - "страна дураков"?

  у кого є ВК може гляунти пост
 3. Віталька

  Wordpress розробник для співпраці

  якщо будуть проекти на YII2 / Symfony - звертайтеся
 4. @Zalepok44 рекомендую ще спробувати брикети із сосни, купував в Ківерцях, 1т в межах 3к грн було 2р тому, мені сподобалися, фасовка по 40кг в мішку такий вигляд
 5. @m-a-x криша черепиця (не керамо, а якийсь аналог, 1шт важить 4кг) утеплював скловатою 20см (10 + 10 у шахматному порядку, ще та діч, навіть протигаз не допомагав, нівякому разі не повторюйте помилку) весною ще добавив + 5см у рулоні, так як де-не-де задувало/свистіло. це не та рубрика, щоб тролити, ділюся своїм висновком. кожному своє, мені краще платити трішки більше, ніж мороки по шию (пошук+доставка+розпалка), а ще буває ж таке, що посеред дня котел може затухнути, береш відгул на 3 години, швиденько додому, робиш "свої чоловічі справи" і назад відпрацьовувати час.... я провів газ, газ рулить!
 6. керамоблок 38см + тепловер біля 7см ззовні, площа 250м2 1 загрузка 120л/кг пелетів (сосна/дуб/сємкі) виходило до 2х днів горіння (ну це зимою при -15 і у будинку середня температура була 21-23 град.)
 7. у мене Stropuva S40 в макс комплектації, в середньому у місяць виходило 5к грн, палив дровами/антрацитом/пелетами/вугіллям і ще всім, чим можна, задрався витрачати по 2-3 години на розпал та загрузку, поставив газ та горя не зняв, в середньому та ж ціна, тільки не хворів неділю через неділю і не трачу свій час. хто цінує своє здоровя та час, не рекомендую навіть дивитися у сторону твердопаливного котла.
 8. не знаю на скількі якісні, але знайшов українського виробника
 9. Віталька

  Хизуємося,рибацюги.

  @VaLeRa якщо чесно, не рекомендую, є проблеми, бейтранер заїдає, потрібна провертати ручку, і комлект ДУУЖЕ важкий, враховуюче ще що сам з підсакою бігаю. також хочу взяти екстрахевік на наступне літо, знижка прийди %)
 10. Віталька

  Хизуємося,рибацюги.

  вже навіть затестив з результатом. мій макс поки в районі 100м
 11. @S30 ну ти ж куйню спитав, от тобі і відповідь
×