laska

Меценати
 • Кількість зміста

  8 921
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  37

laska last won the day on Липень 2 2016

laska had the most liked content!

Репутація громади

3 057 Гуру

Про laska

 • Ранг
  Лукава кішка
 • День народження Червень 29

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  300526045
 • Skype
  lasunja7

Останні відвідувачі профілю

63 161 перелядів профілю
 1. Пропонують послуги репетиторства з біології та хімії. Вивчення предмета та підготовка до ЗНО.Великий досвід роботи, висока результативність. За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 050 086 4852
 2. Лишилось двійко чорнявих з білими вусами.
 3. Коломойський Миколай року.
 4. Популяризую історію рідного міста. До уроку змонтували з сином відео-ролик про культурно-освітні права лучан у міжвоєнний період.
 5. Подаруйте собі чи діткам на Миколая пухнастого друга. В наявності чотири хлопчики: два сірих, два чорних. Привчені до лотка.
 6. Двір старої школи №3. Якраз видно будинок поруч з конусоподібним дахом і зовнішніми сходами на 2 поверх. Між цими двома будівлями проходили ненависні вранішні зарядки )))
 7. Луцькі лосі в Сапалаївці у червні 87-го))) Поділюсь знахідкою пана Romekа. Знайшлись, ще юні тоді, очевидці. Tolik_lt: "Двічі протягом тижня лосиха забрідала в місто, лякалася людей і тікала від них в річку". Ну і краєзнавець Котис підкріпив інформацію газетною вирізкою з Радянської Волині)
 8. Схоже на то. Бо неподалік у 2000 р. відкрили Пам'ятний знак на честь 2000-ліття Різдва Христового. Фонтану уже не було.
 9. І славнозвісний фонтан "Лебеді". Мені здавалось, що він до міленіуму не до жив. А виявляється дотягнув)
 10. Перезаллю фоточку і от вам панорамка для порівняння.
 11. Дякую, товариство, що включились в обговорення і соррі, ТС, що відволікла. Я собі саме так картину і уявляла, підтвердили, що не помилялась. Тішить одне, що він собі сам розвивається в цьому напрямку. Я лише моніторю вступ уже під його вподобання. @Соромітник, я й сама УКУ штудіюю на http://prometheus.org.ua/. Успішно завершила їх курс Грицака. Малого теж підсадила по його профілю. Усім рекомендую.
 12. Згідна на всі 100%. Лише виконуючи який проект відкриваєш для себе нові речі, про котрі міг і не задумуватись. Тут і знання і практика одночасно. Я моніторила минулий рік вступну кампанію КПІ ЛП, у них різні вимоги, навіть перелік предметів для ЗНО.
 13. Я Київ і Львів і маю на увазі. Зараз вибір пріоритету абітурієнтом має значення. Тому і раджусь. Як гадаєте, де краща база? Собі сама мислю: Львів, кордон поруч, якісь обміни студентами і т.д.
 14. Теорію штудіює багато років, англійську теж. Має непоганий досвід конкурсів і невелике підробляння на клієнтах. Постає питання вузу, але я бачу, що з роками нічого не міняється. Лишається аби зачепитись, а далі вдалі курси і компанії?