laska

Меценати
 • Кількість зміста

  8 929
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  37

laska last won the day on Липень 2 2016

laska had the most liked content!

Репутація громади

3 109 Гуру

Про laska

 • Ранг
  Лукава кішка
 • День народження Червень 29

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  300526045
 • Skype
  lasunja7

Останні відвідувачі профілю

63 454 перелядів профілю
 1. Це художники, вони так бачать))) Аналогічно як і картина О. Гнатюк. Теж є неточності.
 2. Неіснуючі будинки 15, 17 на Драгоманова залишились на картині художників Жупанюків. (Виставка в ЦУМі) Фото добавляю для деталізації.
 3. Вищий пілотаж журналістики! )))
 4. Підсіли на оцей рецептик. Швидко та смачно. Я роблю з курятиною і мороженими овочами. Рекомендую.
 5. Розкішні знахідки. Таких ракурсів ще не було. По першій можу сказати, що білий одноповерховий будинок на передньому плані, був ще за моєї пам'яті. Не знаю, чи є зараз, давно в той двір не спускалась. Туди веде спуск з Братковського. Наступна двоповерхівка була житловим будинком. Це частина монастиря, тому стіни та склепіння там такі як в монастирі. Бувала в дитинстві в обох тих будинках. Друге фото поки захопливо розглядаю...
 6. Пригадую, як я після реєстрації, ще десь півроку тільки читала, вивчаючи місцевих дописувачів ))) Ех, цікаво було спостерігати за соціумом, аналізувати. Як колись командор казав, по борді можна було написати цілу кандидатську))
 7. Пропонують послуги репетиторства з біології та хімії. Вивчення предмета та підготовка до ЗНО.Великий досвід роботи, висока результативність. За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 050 086 4852
 8. Лишилось двійко чорнявих з білими вусами.
 9. Коломойський Миколай року.
 10. Популяризую історію рідного міста. До уроку змонтували з сином відео-ролик про культурно-освітні права лучан у міжвоєнний період.
 11. Подаруйте собі чи діткам на Миколая пухнастого друга. В наявності чотири хлопчики: два сірих, два чорних. Привчені до лотка.
 12. Двір старої школи №3. Якраз видно будинок поруч з конусоподібним дахом і зовнішніми сходами на 2 поверх. Між цими двома будівлями проходили ненависні вранішні зарядки )))
 13. Луцькі лосі в Сапалаївці у червні 87-го))) Поділюсь знахідкою пана Romekа. Знайшлись, ще юні тоді, очевидці. Tolik_lt: "Двічі протягом тижня лосиха забрідала в місто, лякалася людей і тікала від них в річку". Ну і краєзнавець Котис підкріпив інформацію газетною вирізкою з Радянської Волині)
 14. Схоже на то. Бо неподалік у 2000 р. відкрили Пам'ятний знак на честь 2000-ліття Різдва Христового. Фонтану уже не було.