EleKtrik

Модератори
 • Кількість зміста

  4 090
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

EleKtrik last won the day on Грудень 15 2015

EleKtrik had the most liked content!

Репутація громади

1 074 Гуру

Про EleKtrik

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 27.02.1982

Останні відвідувачі профілю

16 918 перелядів профілю
 1. То... не Ламайте)))
 2. Ню-ню... Вже C7 приїзжала, і ще пару авто які в транспортний загнали і немогли вивести з нього P.S. Це радує, чим більше адаптерів продається, тим більше нам роботи.
 3. Мотор, абс, коробка - так прошивка, а плюшкі - то звичайне кодування.
 4. 1 +,( чим робив?). 2 ПереПрошивку з довгим кодуванням не плутаєш?
 5. На ринку не купую років 17. Або офіційні стори, аль стоки. На крайняк Лямода...
 6. Стандартна куйня, +200%, -10% пацани знижка.
 7. Фідеріста відать здалеку
 8. То у нас тюльпан кіко вартує. Там звичайні сікі, чим власне фуджі і є, зібрані на стальці... А Фаворит, ніфігово так вийшов на американський ринок, тіко от з кастинговими палками у них біда, біда саме по УЛ P.S. А Дайва-Шимано-Абу то переплата, значна переплата за бренд. Звісно там якісніше продуманіше, надійніше, але- і те тюнять неперетюнять
 9. @crowhunter я все чудово знаю, про те що ти написав. Сам був здивований якістю кетайських бюджетних палок, потрясши пару шт в руках. До того був впевнений, що вони збираються на одинакових бланках. Теорії по УЛ кастингу в мене більш ніж достатньо, тому практику бажаю почати з бюджетного, так як і робив з звичайним спіном, знаю по собі, що невірно скомпонована снасть може відбити всю охоту до риби. Тому що палку, що котуху підбираю перелопативши кучу інфи. P.S. Я вже відкладаю гроші на Барана та Фанаталь, але все таки хочу спробувати побюджетніше P.S.2 І да, тут прийнято спілкуватись на "Ти". P.S.3 харе флудити)
 10. Доречі, що за палка? Можна ссилку на продавця?
 11. Зайди, дам поклацати. Краще за Стіда набагато, якість і люфти на рівні моєї Абушки. Мене кітайози жутко наїпали з палкою, диф фото, а мало бути до 6г. На Вендету не буду ставити бо то кол- найду норм лапшу, то вже тоді будуть якісь враження.
 12. На котусі вже стоять гібридні підшипники, працювати має від 2-3г( + шукаю ще легшу шпулю) Наразі котуха з намотаними 75м флюру важить 172г. Замовив співаючий фрикціон на неї. Палку ще шукаю, планую щось з регулярним строєм( для відпрацювання кистевих закідань), але є одне но- хочу цільне руків'я і ніц не вписуюсь в бюджет. То допоки веду пошук на барахолках.