Перейти до змісту

Varvara

Учасники
 • Кількість зміста

  998
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

75 Байдужий

Про Varvara

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 17.12.1987

Останні відвідувачі профілю

13 892 перелядів профілю
 1. Давно как не было меня здесь))
 2. Varvara

  Власна творчість :)

  Слів павутиння обплутує. Робиться зле. Схрещені пальці біліють, хапає судома. Ти вже не вдома, мій хлопчику, ти вже не вдома. Втома склепає повіки і ллється мов клей. Згадую погляд найбільше, найменше - лице. Як нам сприймались дороги, суцільні/зустрічні. Ти зволікаєш і, я не трапляюся двічі. Наче снаряд що не влучить. Не влучить і все. Сіро стікає туман, мов спадає рядно. Ми не минулись дарма, та минулись спроквола. Ти мене брав і я хрипом стікала по горлу. Ти мене брав. Наче хліб і червоне вино. Стебла стинати під корінь. Писати листи. Спогад не камінь, в кишені надовго не лишиш. Так замість сотні пояснень я сіяла тишу. Щоб найтеплішим промінням на схід прорости.
 3. Все е шукаємо. Не те привезли.
 4. Дякую. знайшли. Дякую. знайшли.
 5. Я уже уточнила, да - питание.
 6. Дівчинці потрібна така штука: внутрізол. Проблема не в грошах а в наявності. Немає ніде по аптеках. Це зонд для годування. Є у когось доступ? П.С. Нутризон
 7. Це дочка моєї колеги... Дівчинка у дуже важкому стані.
 8. Лишився сіренький хлопчик))
 9. Просто спорт, просто здорове харчуваня))
 10. Костя у себе вже викладає по-трошки, ну але ж мені теж кортить, самі розумієте))
 11. Ніби 270 вечірній тричі на тиждень. Я брала гостьовий.
 12. Була вчора в новій інтератлетиці. Той, що в портсіті. Дуже сподобалося! Величезна кардіо-зона. Гантельні ряди, 3 лавки ждя жиму, різні грифи, купа всіляких тренажерів, які в принципі при такій кількості гантелей і рам для присідання не дуже і потрібні, але іноді хочетсья чогось такого, позайматися на тренажерах))
 13. Здорове харчування це крупи, м'ясо, риба, овочі, хліб із борошна грубого помолу, а це можна купити навтіь у крамниці біля дому))
×