Перейти до змісту

Basil

Power users
 • Кількість зміста

  5 815
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  5

Basil last won the day on Травень 6

Basil had the most liked content!

Репутація громади

1 677 Гуру

12 Підписників

Про Basil

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

19 986 перелядів профілю
 1. @yura99 , маю розібраний g565... в Ківерцях. якщо підійде, по ціні домовимось.
 2. Україна Луцьк має знати своїх хероїв: Директор луцької автошколи справляв нужду в центральному парку міста
 3. прошу пардону за мову оригіналу Производитель водки «Хортица» перенес свой бизнес из Украины в Беларусь По словам главы холдинга, его категорически не устраивают условия производства алкоголя в Украине. Политика государственного концерна «Укрспирт» только способствует контрафакту и коррупции. «Приняли непростое для себя решение перенести часть производства в Беларусь. В Беларуси, как бы кто к этому ни относился, созданы хорошие условия и понятны правила игры. Частично отсюда будем отправлять на экспорт в Америку», - сообщил Черняк.
 4. Планується відрядження в м. Ковель. Порекомендуйте недорогий заклад громадського харчування. Щось накшталт недорогих їдалень з самообслуговуванням чи щось подібне. Кухня традиційна українська. Район бажано залізничний вокзал, бульвар Лесі Українки, готель "Лісова пісня".
 5. Коли вже цьому буде кінець? На Сході загинув ще один волинянин Вічна пам'ять!
 6. Війна поряд. На Сході загинув боєць з Луцька Вічна пам'ять герою!
 7. Як реально боротись з сепаратизмом
 8. А судді експерти хто? Вимкнення аналогового телебачення: думки волинських експертів. До речі @laser , в кінці відео, одна з відповідей на твоє запитання
 9. Basil

  За кого голосувати

  десь я вже таке чув " Весь мир насилья мы разрушимДо основанья, а затемМы наш, мы новый мир построим,Кто был ничем, тот станет всем "
 10. Basil

  Дитина і релігія

  якщо чесно, не знаю. в принципі, ж нічого поганого там не вчать... моя навіть їздила на XI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії – 2018» до Острозької академії.
 11. Basil

  Дитина і релігія

  Предмет називається "Основи християнської етики". Є він у всіх класах... Правда в батьків просять заяву на згоду відвідування даних уроків.
×