Plum

Модератори
 • Кількість зміста

  12 380
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  21

Репутація громади

1 772 Гуру

Про Plum

 • Ранг
  Зануда
 • День народження 10.01.1980

Останні відвідувачі профілю

44 611 перелядів профілю
 1. Топік почистив. За всі наступні офтопні повідомлення, за флуд і флейм буду банити. Ніхто нікого не заставляє нікуди їхати. Є пропозиція, а на кожну пропозицію є свої клієнти. Не подобається -- їдьте в інші табори і вчіть своїх дітей іншим знанням і цінностям. Можете розказати їм, що ви пішли від мавпи, якщо вам так буде спокійніше жити. Все подальше обговорення може бути пов'язано ВИКЛЮЧНО з організаційними питаннями щодо табору, а не з вашою особистою точкою зору щодо психології, філософії, релігії, політики і т.д., оскільки для таких розмов в нас є окремий розділ Психологія/Філософія/Релігія
 2. Для них готують інші плати http://itc.ua/news/nvidia-i-amd-vyipustyat-videokartyi-spetsialno-dlya-mayninga-kriptovalyut/
 3. Не знаю, cmd+пробіл в мене відкриває spotlight. Налаштування в мене по дефолту, нічого не міняв. MacOS Sierra.
 4. Це, до речі, теж "калька" з MacOS -- там основна комбінація клавіш для зміни розкладки ctrl+пробіл.
 5. Хто тобі сказав? В мене є дві мови -- українська і англійська. Мацкальської мови немає, але. На даний момент переключаю між МОВАМИ по Ctrl+Shift. А от вже всередині української мови є дві розкладки -- основна українська і додаткова мацкальська. Якащо дуже вже треба "штокати і какати" -- переключаю розкладки всередині української мови по Alt+Shift. Мені це ДУЖЕ зручно. Лишилось перекинути переключалку мови на Caps Lock.
 6. Я ніколи не використовую клавішу Caps Lock за її прямим призначенням, оскільки Shift мене цілком влаштовує для набору великими літерами. Нещодавно на MacBook зробив собі, щоб цією клавішою переключались розкладки клавіатури -- дуже зручно! Настільки сподобалось, що хочу і на робочій машині під Win 10 зробити так само, але якогось більш-менш адекватного способу це зробити поки не знайшов. Може, в когось є ідеї або досвід такого "костиля" для Windows?
 7. Давно такого вдалого бою не було в мене Hide
 8. А тепер все те ж саме, але після нарізання отворів: 1. Зменши вигляд деталі, щоб вся поміщалась у в'юпорт 2. ВИДІЛИ деталь, зробивши типу "drag&drop" з лівого верхнього кутка в'юпорта в правий нижній (ну, так як файли в вікні провідника виділяєш). 3. Спробуй крутити, поки деталь ВИДІЛЕНА.
 9. Пробував "різати" отвори двома способами -- всі одночасно з великого ескізу, та один отвір з ескізу, а решту масивом зі зміщенням по горизонталі та вертикалі на 5,2 та 3,2 мм відповідно. Мені здалось, що другим способом зробити отвори виходить трохи швидше, однак на швидкість виділення та обертання виділеної моделі це згодом не впливає ніяк.
 10. Спробуй все виділити і тоді покрутити. Невиділене крутиться легко.
 11. В Соліді так теж можна. Це зручно, якщо відома відстань між отворами. А якщо її лінь вираховувати -- можна все зробити автоматично, зв'язками з рівними відстанями в скетчі (ескізі), а потім вирізати всі отвори одночасно.