Plum

Команда форума
 • Кількість зміста

  12 352
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  21

Репутація громади

1 743 Гуру

Про Plum

 • Ранг
  Зануда
 • День народження 10.01.1980

Останні відвідувачі профілю

44 349 перелядів профілю
 1. Гм, користуюсь послугами WestNet фактично з моменту їх появи в місті. Звісно, якісь дрібні нюанси бували (наприклад, сповіщення про планові технічні роботи одночасно з їх початком, а то й після них, або "ями" в швидкості), але з часом їх все менше. В цілому якістю послуг цілком задоволений, хоча і хотілося б трохи меншу вартість. Після Утелу Westnet -- просто янгольський провайдер
 2. e39 немає вже більше 5 років, а два чарівних ліхтарика поїхали на фронт. Але так, це не в тему.
 3. Це питання має відношення до бордовки? Або до процитованого речення про викрадення мого велосипеда?
 4. "Велика частина" це скільки? Десяток набереться серед активних учасників? Решта людей, які по суті і зробили Борду саме тим місцем, яким вона була багато років, приєднались вже потім і органічно "влились" в бордівську тусовку. Багато "новачків" зробили для популяризації борди набагато більше, ніж такі "старожили" як я. Багато хороших спеців з різних галузей підняли розділ "Залізо" до одного з кращих в Україні рівнів, де можна було знайти консультацію з будь-якого "залізного" питання (кажу як перший модератор розділу). Політичні і філософські баталії в свій час були просто мега-запеклі, було дуже цікаво і почитати, і участь взяти. Ігри, музика, фільми -- це була дуже популярна частина борди, де новачки проявляли і досі проявляють себе у всій красі; раніше ці розділи були шалено корисними ще й завдяки файлообміннику. Гумор -- взагалі фактично на "новачках" і виріс, спочатку його зі "старічків" активно підтримував фактично лише @Shkoder. Вело-тусовка взагалі вважай на "новачках" побудована, зі "старічків" там пару чоловік активних було. "Відпочинок" теж практично весь на новачках виріс, чого варті хоча б пости @Navigator! Не кажучи вже, що дівчата, справжня душа Борди -- всі були "новачками", серед них фактично немає тих, хто був знайомий з командою форуму "до борди".
 5. Якби в мене була така біда як в Егоіста, я б певно теж до Борди звернувся. А банька -- це не те, на що просити в людей грошей. Власне, цей топік не про це, закриваємо офтоп.
 6. Ну, почнемо з того, що я вже трохи більше року як не велосипедист, мій велосипед вкрали. І рочки два моя баня вже в такому стані, що їй треба капітальний ремонт, а не бордівки, "а у нас дєнєг нєт". Окрім того, Майдан, війна і вот ета вот всьо... ну і моя практично повна відсутність на борді останнім часом.
 7. Не треба плутати "борд-здибанки" і "борд-бані", яких і я організовував немало, з Великою Головною Центральною Бордовкою Всія Бордівчан
 8. Для мене найбільший кайф бордовок був в тому, щоб особисто познайомитися з людьми, яких читав ту вже роками, а в житті виявлялось, що вони абсолютно не такі, якими здавались на борді і якими собі уявляв, і оце нове знайомство було надзвичайно інтригуючим і цікавим, заставляло по-іншому дивитись на людей і вчитись не робити висновків по написаному. Зараз борду майже не читаю, а ще рідше пишу і практично нікого з нових юзерів по борді не знаю не те що по постах чи характеру, а й по ніках. Тому таких знайомств-відкриттів вже не буде. Можуть бути хіба що просто нові знайомства з людьми, про яких вперше чую. Та і "Сінатри" вже немає... А тому, якщо деякі складні домашні обставини не зашкодять, то прийду виключно скласти компанію старпьорам і згадати, як колись було кльово, коли і трава зеленіша, і небо синіше, і війни не було... ну і подивитись, як @vanus буде торта в кишеню класти і папіроси стріляти
 9. Стелька не виймається, поміряв рулеткою всередині -- 31 см
 10. Світла пам'ять, пронесена через роки (віки) -- найкраща нагорода. Бандера вже став Героєм і без офіційного звання і символічного ордена. Я не закликаю викидати нагороди. Я констатую факт, що не всі герої мають нагороди і не всі нагороди свідчать про заслуги і міряти героїзм нагородами не правильно.
 11. Можливо, це просто традиція? І символ того, що пам'ять наших героїв ми будемо відстоювати з вогнем в руках. Зрештою, для чого протиставляти Чорновола Бандері? Для чого обирати або/або? Вони обоє боролись за одне і те ж, обоє відстоювали інтереси України, обоє віддали їй кращі роки свого життя, провівши їх частину у в'язницях ворожих режимів. Це ви міряєте, порівнюєте, зважуєте. Для мене ці люди на одному рівні поваги. Різниця лише в тому, що заслуги Чорновола, на відміну від Бандери, ніхто не відкидає, ніхто не намагається заплямувати його пам'ять і викреслити його з історії України, зробити з нього злочинця і ворога. А для чого ви акцентуєте увагу на якомусь культі особи? Його немає, насправді. Просто з одного боку люди, яким не байдуже, намагаються таким чином відстояти ім'я Бандери і зберегти його в історії як позитивну постать, на рівні з іншими. А з іншого вороги України намагаються це ж ім'я використати для розколу і ворожнечі, вдаючи існування "культу особи". Танцювати під чиюсь забаганку ми будемо, якщо на неоднозначну вимогу сусідніх держав будемо викреслювати з нашої історії імена людей, які боролись за незалежність України. Наразі ж ми, як самостійний народ і з власною історією і з власним незалежним погладом на спільну історією з іншими народами, відстоюємо право мати своїх визначних людей, в тому числі політичних і військових діячів, які не хотіли прогнутись під ярмо загарбників, з якого б боку вони не перетнули кордони України. Неоднозначною вона є лише для маргіналів і (не)прихованих сепаратистів і колаборантів, які з москальськими триколірними ганчірками і колорадськими стрічками стояли на площах Харкова, Одеси, Донецька, Луганська і інших міст. Для нащадків тих, кого тисячами і мільйонами з Росії заселили на територію східних областей після винещиння українського населення голодоморами, розстрілами і зсилками в конц-табори. Для тих, для кого думка вороже налаштованих громадян сусідніх держав важливіша, ніж власна історія і власні герої, а економічні зв'язки дорожчі, ніж незалежність і історична правда. Я не збираюсь і не закликаю робити ідола ні з Бандери, ні з Шухевича, ні з Коновальця, ні зі Чорновола. Але пам'ятати людей, які зробили так багато для України -- обов'язок кожного свідомого українця. І ми повинні відстоювати право вільно згадувати про цих людей, що б нам не намагались диктувати інші держави.
 12. Звісно, не в Бандері. Справа в нагороді, яка зараз перестала будь-що значити, бо її почали видавати людям, того не вартим.
 13. Я був за присвоєння Бандері звання Героя України. Але тепер я категорично проти. Тому що присвоєння такого звання Гаді Савченко повністю дискредитувало цю нагороду. Ще я маю питання до тих, хто говорить про "боготворіння" Бандери -- а ви окрім білого і чорного якісь кольори розрізняєте? Чи у вас або ворог, або бог і інших варіантів немає? Він був теоретиком і ідеологом тієї України, яку наші хлопці на Донбасі зараз відвойовують своєю кров'ю. Певно ж, святим не був, однак він не причетний, на відміну від "канонізованого" москалями Сталіна, до масових голодоморів і мільйонних катувань і вбивств мирних людей. На сьогоднішній день немає доказів участі "бандерівців" до набігів на села і злочинів, про які заявляють і москалі, і поляки. Однак, в розсекречених Україною документах КДБ (НКВД) є докази, що диверсанти НКВД переодягались в форму солдат ОУН і під виглядом "бандерівців" розстрілювали цілі села. Я собі уявляю, скільки ще доказів про злочини радянського режиму є в документах КДБ, які москалі по сьогодншінй день вважають державною таємницею і зберігають в архівах під грифом "Секретно"... Як би там не було, але навіть сьогодні, коли існує стільки засобів зв'язку, спостереження і відео-фіксації, окремі люди і загони дозволяють собі вчиняти на війні недостойні вчинки і злочини, що казати вже про ті часи, коли проконтролювати це все було практично неможливо. В будь-якій армії є свої відморозки і мародери, зарікатись і стверджувати, що їх не було серед вояків Бандери, на жаль, не можна. Війна є війна, там буває всяке, але це не значить, що особисто Бандера причетний до таких випадків, або що він був їх організатором. Дивують звинувачення, що він воював проти радянської армії. Люди, ви при своєму розумі?! Радянська армія -- це загарбницькі війська, точно такі ж, які зараз намагаються захопити схід України! Тільки 100 років тому вони були не лише на сході, а практично по всій території України. Але тоді, на жаль, ворог переміг і засобами пропаганди (тоді "кисельовщина" теж працювала!) розказав вашим батькам і вам, що Бандера -- це ворог. Звісно ж, ворог! Тільки не наш, а наших загарбників! Німецькі і радянські війська (які спочатку були союзниками і спільно нападом на Польщу почали другу світову війну в вересні 1939 року) були для Бандери однаковими ворогами, саме тому він і пробув в тюрмах і конц-таборі в Німеччині з 1941 по 1944 роки. Це була дуже достойна людина, яких дуже бракує в наш час. Людина, яка присвятила своє життя, а зрештою і поклала його, за Україну і її незалежне і сильне майбутнє. Вороги України завжди, до останнього, боялися Бандеру і його вбивство москалями аж в 1959 році -- зайвий доказ цьому. А найгірше, що і про "героїзацію", і про "злочини" Бандери кричать люди, які про нього не знають практично нічого, його ім'я тупо використовується в політичних іграх і в розпалюванні ворожнечі і між українцями, і між Україною і іншими країнами.