Перейти до змісту

snight

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  2 870
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

31 Байдужий

6 Підписників

Про snight

 • Ранг
  in search of the excellence
 • День народження 25.05.1987

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

13 340 перелядів профілю
 1. дякую. тему можна закривати, телефон вже куплено.
 2. Доброго дня. Цікавить такий телефон. Може бути і 32 GB. Пишіть тут чи в приват.
 3. snight

  Які лампи кращі LED чи Ксенон?

  Джек, я з вами на ти не переходив.... Мені достатньо розуміти як і де обслуговувати своє авто, і в кого запитати пораду при потребі. Для цього мені не треба бути фізиком, механіком, сантехніком. Є основи всіх речей, а є спеціалізація... Думаю ви знову поспорите, і скажете, то все фігня.... І лінк у вас був не на плейбой, а на авторитетний журнал ( де, на мою особисту думку, люди краще обізнані з тим, що вони робили і як тестувати) якщо ви б почитали, то основний акцент був на ресурс ламп, а не сліпить чи ні і т.д.
 4. snight

  Які лампи кращі LED чи Ксенон?

  це з розряду такого.... Є авто де все розраховано, по електриці, підвісці, прохідності ну і так далі, по всьому. Де все розраховували інженери і так далі. До речі які є професіонали, а не любителі чи теоретики... і їх там багато.... і є Джек, який каже, хлопці, це все що там написано то Фігня.... я там поставив лампи в два рази потужніші і нічого не згоріло... або згоріло не сильно, або не встигло згоріти.... І все що ви пишете, то хрєнь, бо я це пробував... А цікаво, якби ви стрибали з парашута який витримував, би наприклад 80 кг, а ваша вага була 160, теж би тестанули стрибок?
 5. snight

  Які лампи кращі LED чи Ксенон?

  забув вже цитатами як користуватися.... Міняв одразу на дві нові, коли згоріла одна,( відповідно одна залишилася на запас), думав ясно.... що назад згорівшу не ставлять.. ну ладно Osram Silver Star почитайте якщо що тест по лінку, там все розписано. всі лампи де + 100, + 500, виходять з ладу в рази швидше чим + 30 чи звичайні....в тесті все чітко і конкретно написано... +150 % не сліпить зустрічних, звісно, типу як десь тільки що написали, буду їздити 50 км по місту коли посадять корупціонерів...... я навіть пояснювати нічого не буду... і розвивати це не хочу...мені все ясно... то нічого що світло в кожного 4-того , чи 5 того сліпить вночі, це не тільки за регулювання, а за всяких там + 150 теж і ксеновів з гаража і т.д.. Але я вам це не доведу, це ясно. Поставте + 300 і будьте щасливі, надіюсь в нас колись буде некорупційне ТО і його повернуть.....
 6. snight

  Які лампи кращі LED чи Ксенон?

  Доброго вечора... давно тут не був давно.... по лампам.. стояли в мене звичайні Н7 осрами ще зроблені в Німмечині навіть, на 55 чи вт згоріла одна і теж собі поставив питання що ставити, зупинився на осрамах сілверстар... одразу по заміні ніби відчутний ефект, все класно, але лампи відслужили рік ( авто досить інтенсивно використовується) і як би бажання міняти на такі ж пропало, бо одна згоріла поставив стару оригінал і ефект майже нівелювався.. через три дні згоріла інша ну і питання відпало по таким же. знайшов цікавий рев‘ю https://www.zr.ru/content/articles/907757-igry-na-vybyvanie/ якщо коротко то ці всі + 100% це ресурс лампи, а ті хто їздить на 150 для мене це просто цікаво спитати , вам не блимають через раз? .. вона ж сліпить всіх... і на тих лампах написано, що вони не для повсякденного використання.... ясно там різні авто стає по різному, думаю їх в Європі як поставиш не пройдеш то.. діоди теж горять через рік ( чув з відгуків продавців яких знаю) прийшов до висновку, що якщо і ставити то ксенон, і не колхоз а лінзувати і норм оптику, але хто це робить в Луцьку якісно і по норм цінам не знаю. Може Kmd в курсі бо діоди в дощ не дуже кажуть ( не знаю чи це так) Може хтось і знайшов ту золоту середину ціна/якість але для мене це точно не philips extreme vision +150 який сліпить і служить до року, в мене думаю буде менше
 7. Мої вітання ! Хай збуваються хороші побажання !!
 8. Ресурсу для стабілізації просто немає. Ясно, що впливає і війна і паніка і корупція і ще багато факторів. Поки вони не протримають курс хоча б тижні три - місяць, стабільності не буде, він знову злетить до гори, просто зараз всі поздають долари і на цьому знову більше зароблять спекулянти Якщо за це все візьметься нбу, прокуратура, сбу то щось можна буде зробити, але повірити що на цій хвилі скачків, вищі ешалони влади не заробляли гроші і чітко не розуміли що робиться - неможливо. .
 9. Підскажіть зараз є сенс купляти сам модуль Т-2? Чи з 2015 буде все відкрито?
 10. Скажіть чи по Чернишевського буде підключення оптики весно, те що планувалося раніше.
 11. Прийми мої вітаня !!! Нехай збуваються всі побажання !!!
 12. snight

  snight, вітаємо!

  Дуже дякую всім за вітання! Приємо що не забули !
 13. Десь от зараз, там якраз всі розходяться, або з самого ранку.
×