Перейти до змісту

Amelie

Учасники
 • Кількість зміста

  745
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Amelie last won the day on Жовтень 23 2013

Amelie had the most liked content!

Репутація громади

508 Професор

12 Підписників

Про Amelie

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження Вересень 22

Останні відвідувачі профілю

22 726 перелядів профілю
 • Vaso

 1. "Бути поряд із коханою людиною, розділяти з нею кожну мить свого життя, дарувати їй своє тепло, ніжність, підтримку і, що б не сталося, міцно тримати її руку - ось що дійсно має значення, ось що справді важливо." Алла Рогашко"Осіннє Рондо місячної ночі"
 2. Amelie

  Що у вас зараз грає?

  Linkin Park - Roads Untraveled
 3. Amelie

  Віддам ліки

  Віддам Ноофен 250 мг, 20 таблеток, опис: http://mozdocs.kiev....iew.php?id=3947 придатний до: 06.2017
 4. Amelie

  Віршографія

  Це ніби тисячі куль увірвались у тіло, по собі лишивши порожні місця. І тліло, боліло, шаліло, горіло те тіло. Це гірше, ніж в дзеркалі зранку побачить мерця. Складніше, ніж втриматись на плаву, коли відібрали всі весла та човен. Складніше, ніж, бачивши смерть наживу, Впевняти себе, що ти ні при чому. Гіркіше за каву, в котру замість цукру Додали у розпачі спогадів жменю. Гіркіше, ніж, вічно страждавши за правду, В мить стати для правди мішенню. Це важче, ніж йшовши до мрії три роки, Завмерти на відстані декількох кроків. Хто ж знав, що так буде. Це ж треба. Виходить, так важко жити без тебе. * * * мамі. за мільйони несказаних слів, що мовчанням наповнили груди. за самотність віддалених снів, що провів із ніким і в нікуди, ти пробач мені. за вірші, що написані не тобі, і незнайдене в тобі натхнення. за даровані іншим ночі і дні і поглибленість в сіре будення. Пробач. за всі квіти, які не торкнулися рук, і слова, що лунали для когось. за привезені багажі суму і мук, і нестриману грубу раптовість, Пробач. Ти пробач, але знай, де б я не був, і кому б не присв`ячував ритми, я ніколи й ні з ким тебе не забув, й не перестав любити. Дмитро Журавель
 5. Amelie

  Що за страйк в центрі?

  заказуха??!Просто деякі працівники це сім"я: чоловіки і дружини,котрі не отримували з/п з липня, і уявіть собі ще в них тяжко хворі дітки є! А їм у відповідь-"це не критична ситуація,щоб видати вам з/п" а виявляється критична це коли вже смерть( і тоді кошти давалиІ біля мерії вже стояли,там їх простіше розігнати було.Терпець увірвався і люди вийшли з надією що хоча б це допоможе.
 6. Amelie

  Vaso (29)

  Вітаю!Бажаю успіхів у всіх починках!Будь здоров!
 7. Вітаю, позитивного і енергійного:-)Всього Вам хорошого і саме головне міцного здоров"я!
 8. "— Когда, если не сейчас? Если не мы, то кто? — Другие. После нас." * * * Чтобы добиться успеха, нужно рисковать. * * * — Ну а ваш отец, где он? — Его прах в священных водах. Обрел покой, которого при жизни ему не давала мама. * * * Нет подарка дороже, чем время. * * * Порой мне кажется, что разница между тем, чего мы хотим, и тем, чего боимся, не больше реснички. * * * Что толку беспокоиться, если не можешь помочь. * * * Думала, сколько раз можно начинать жизнь заново? А потом решила: да сколько хочешь, пока можешь. к/ф Отель «Мэриголд». Заселение продолжается
 9. Вітаю!Всього найкращого і творчої наснаги!
 10. Зустрічала вже декілька разів у літературі таку систему. Але часто її називають методом конвертів Дещо взяла собі з цього Про ті "кувшинчики" ще навіть не чула, як вела свої конвертики з більшою кількістю категорій. Так ось на теперішній час вони дуже виручають нашу сім'ю .
 11. "...беден не тот у кого ветхий дом, грязная одежда, огромная семя, а тот кого никогда не любили, даже не уважали , кто не знает разницу между любовю и совращением, кто привык и к поцелуям и к ударам..." т/с "Вызовите акушерку"
 12. Нових відкриттів і незабутніх вражень
 13. ..Любовь — это когда хочешь переживать с кем-то все четыре времени года. Когда хочешь бежать с кем-то от весенней грозы под усыпанную цветами сирень, а летом собирать ягоды и купаться в реке. Осенью вместе варить варенье и заклеивать окна от холода. Зимой — помогать пережить насморк и долгие вечера… Рэй Бредбери "Вино из одуванчиков"
×