Перейти до змісту

Andruha_gpz28

Power users
 • Кількість зміста

  3 566
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Andruha_gpz28 last won the day on Липень 14 2013

Andruha_gpz28 had the most liked content!

Репутація громади

537 Професор

Про Andruha_gpz28

 • Ранг
  велоелектронік

Контакты

 • Сайт
  http://

Информация

 • Интересы
  Електроніка, засоби зв'язку, фото, література, музика, подорожі, велосипед, і ще багато-багато всього... Взагалі, життя - цікава штука. )

Останні відвідувачі профілю

18 996 перелядів профілю
 1. Це дічь якась, а не оригінальна заряджалка Nikon. Але поремонтувати можна, напевне.
 2. Значить так. Береш тюнер, заходиш в меню, в ручну настройку каналів. З Підгаєць Т2 транслюється на 26, 28, 43 і 57 каналах. Вручну вибираєш 26 або 28 канал, і тюнер покаже рівень сигналу і якість. Бажано щоб рівень був вищим 50 %. Інакше буде збоїти, пропадатиме сигнал і т.п. Тобто в меню стаєш на канал, і тоді положенням антени шукаєш точку і напрямок найкращого прийому по показах тюнера. В такому положенні її фіксуєш, і буде щастя. Якщо антена польська, підсилювач в ній гівно, а його блок живлення - гівно гівняне. Тому потрібно рідний підсилювач замінити симетризатором, або підсилювачем для Т2 (в нього низький коефіцієнт шумів, і живлення 5 вольт, яке потрібно буде включити в меню тюнера).
 3. А Ви б спробували, перед тим як такі висновки робити. Приймаю відбитий сигнал на простеньку антену з п"ятивольтовим підсилювачем, живлення з тюнера Т2, всі 32 канали показують.
 4. Не знаю що там транслюють з Зеонбудовської вежі, а Т2 точно з Підгаєць. Аналог швидше всього з 16-поверхівки на Словацького. Але нафіг він потрібен, по перше якість гівно, по друге його скоро повинні вимкнути на завжди. Так що т2 або супутник, якщо хочете телеканали дивитися.
 5. А чайник якого виробника, який об'єм, потужність, скільки часу пропрацював?
 6. Супер! Підходить. Мені ж ножі потрібні, а не блістер. ) Буду дуже вдячний. Напишете в приват де і коли забрати, і телефон для звязку. Дякую! )
 7. Я б хотів купити набір з трьох ножів Tramontina Athus white (23099/884) . Нема такого добра випадково?
 8. Andruha_gpz28

  Andruha_gpz28

  Дякую щиро, друзі.) Зараз рідко заглядаю на форум, але ви про мене пам"ятаєте, і це дійсно приємно. )
 9. Дивлячись, який саме груповий знімок. Одне діло -четверо дівчаток в один ряд, і зовсім інше - сто весільних гостей на сходинках рагсу, що розтягнулись метрів на 10 в глибину. Але, в любому випадку, закриваєш діафрагму, і все повинно бути гуд. Ну і ще, не забувай, що більшість об"єктивів, особливо на відкритій діафрагмі, по краях кадру далеко не на стільки різкі, як по центру.
 10. Блоки 8, 9 і шнурок 26 бронь, хотів би побачити це добро, і купити.
 11. 2 leonon. Йдеш до пані Сандалової, в неї зараз тих лампочок валом, різної потужності, світлової температури, і з різними цоколями. Чого нема в наявності, те є на замовлення. А ще в Маньяка є досить непогані лампи Vіdex.
 12. Женя, дякую. Поправив, сам не знаю що, але вже відкриваються. )
 13. Maxus хороші, і гарантія 5 років. В мене є парочка таких, файно світять, я ними задоволений. http://maxus.com.ua/...20v-e27-ap.html Пульсацію в камеру мобіли видно, а на очі мені ніяк не впливає, працюю постійно з таким максусом в настольній лампі http://maxus.com.ua/ru/led-364-r63-7w-4100k-220v-e27-ap.html Не відчуваю ніякого дискомфорту, навпаки дуже гарне світло.
 14. Andruha_gpz28

  Shkoder Birthday

  З днем народження! Нехай вдається все задумане. )
×