Zheny@

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  37 221
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  68

Zheny@ last won the day on Квітень 20

Zheny@ had the most liked content!

Репутація громади

4 737 Гуру

Про Zheny@

 • Ранг
  Популіст

Контакты

 • Сайт
  http://127.0.0.1/index.php

Останні відвідувачі профілю

54 572 перелядів профілю
 1. Я тобі відкрию таємницю. Мені обіцяли доплачувати за те, що я роблю зараз. Окрім основного виду діяльності (і це не годування пінгвінів). Думали окремо людину брати в штат! І прикинь що - обіцянка залишилася обіцянкою. Моя доплата складає 0,}{y1! натомість, коли щось не виконано - можуть і догану вліпити. і ЗП навіть далеко не нагадує ту, яку дали в Міськраді, інфою про яку так щедро поділився пан @Wrath. Можна багато чого. Але завжди є але.
 2. не вийде. Це не просто написати "вибачте, ми зробимо все можливе, щоб бла-бла-бла..!" Це потрібно підняти дупу, піти у відповідну службу до керівника, вияснити, дати люлєй і т.д. а лише прозвітуватися про виконану роботу!
 3. В обов'язки Жені, не входить обклеювати оголошеннями тролейбуси. для обклейкою реклами є навчені люди! Навіть не сумнівайся !
 4. бо він уа "- Куме, а чого то ви зареєстрували свою пошту в домені ru , то ж то russia (раша) - Тьфу-ти, я ж думав, що то ridna ukraina!
 5. В ідеалі так і має бути, але ж @Ukrainec каже що і так штат роздутий. То відмовилися від цієї затєї.
 6. АПД Нормальні блоки цінять по "формулі" - 1 грн за 1 чесний Вт.
 7. за 250 грн є. Але там не буде чесних 400Вт. Максимум 350. На такому краще не економити. Бо потім будуть теми "Де зремонтувати материнку після грози / перепаду напруги" та "куплю якісний БЖ" ДОклади 100-150 грн і я тобі запропоную не один якісний блок.
 8. таки да - лажа. фтопку.
 9. ну-ну Скільки людей за свої гроші будуть СМС-ки кнопати? Це вам не Приват, де безкоштовне смс із кодом на номер. Достатньо було б 2 номери телефону. сторінка фейсбук, + вайбер + ватсап і електронка.
 10. заливаю самостійно. Тобто те, що вважаю за потрібне - ніяких синхронізацій.
 11. та да. То ж і.уа викупив емейл уа. Альтернатива лише укр.нет