Перейти до змісту

[email protected]

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  38 430
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  73

Репутація громади

5 334 Гуру

Про [email protected]

 • Ранг
  Популіст

Контакты

 • Сайт
  http://127.0.0.1/index.php

Останні відвідувачі профілю

56 260 перелядів профілю
 1. В кого є 70% на квартиру - не буде заморочуватися і гратися із державою в фінансові ігри
 2. Без образ - але тупікова думка. Давайте викинемо калькулятори і повернемося на абаки! Вони теж добре вивчені. І ремонт недорогий. І коштують дешевше. А чого? Круто. Від комп'ютері відмовимося. повернемося до розрахунків на папері, все під копірку, від руки. Виписку по ЗП будуть робити 2 дні. Ритися в архівах. Замість 3 хв в базі. Гівна потрібно позбавлятися. А не намагатися зробити з нього цукерку. Всередині лишиться те самі гівно, хоча обгортка буде від шоколаду. Як не крути. Правильніше послати когось вчитися в Польщу, чи купити схеми і т.д. І їздити на тихесеньких Мерседесах чи Єльчах. Але ж ні, простіше відмазатися про недоступність схем чи ще там чогось. Це причини. А не пошук засобів.
 3. да ладно? Це вже вкінці скоротився виїзд. Частковою причиною стали валідатори. Кондуктори стали звільнятися. Не масово, але звільнилося багато. І тупо не було кого ставити на машину. Через це і випуски скорочували. Після відміни валідаторів більшість повернулося. Але випуски не збільшилися.
 4. Не гони. Все там просто. Якщо ти підпадаєш під потрібну категорію, то все там нормально. Знаходиш житло і держава сплачує за тебе 30-50%. Решту уже саменькі. Все. за якого парня хто має платити? Є ти і є твій борг перед продавцем житла.
 5. Рік тому при Грицюку виїжджало на 80% більше. І на ремонт ставали і на капіталку і т.д. просто думки вголос.
 6. mobo CPU RAM - 1000-1300 ________ 1700+1300 = 3000. Що є логічно. АЛЕ, це 1156, на практиці нафіг не потрібний нікому . Ще можливо із якимось і7-870 - Чи ксеоном, це і було б цікаво.
 7. людина попросила допомоги, якби знав ціну не писав би такого. А ви тут накинулися.
×