Перейти до змісту

[email protected]

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  39 499
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  76

Репутація громади

5 818 Гуру

Про [email protected]

 • Ранг
  Популіст

Контакты

 • Сайт
  http://127.0.0.1/index.php

Останні відвідувачі профілю

58 090 перелядів профілю
 1. повторюся, ціни пішли вниз, дуже дофіга квартир, купувати немає кому. Конкуренція. Скільки їх у Луцьку: - ВолиньСантехМонтаж - ЛДБК (яи як його там) - якась "Свая". - Хто ще? Чув ще восени, 2-є колег розмовляли, один казав, що придивився двушку в новобудові. Можуть навіть розбити на 2 роки, але має бути 1-й внесок (не почув скільки %%). За останні 5 років, я уяви не маю скільки тисяч квартир здано. В селах поблизу стільки людей немає.
 2. @MACCEN перечитай ще раз тему від початку . І після цього ти мені скажи, як йому знайти дівчину? Не всі на стільки розкуті, щоб просто підійти і познайомитися, а ще, якщо тобі ліньки читати, то у хлопця ДЦП. Погугли сам що це таке. Він 3-колісний велик купує, щоб легше і швидше пересуватися було. @VojinSvitla , пробач, але більшість людей походу отупіла,і на борду заходить поржати. Відправляй цих петросянів у Гумор, хай там проявляють себе! Тримай хвіст пістолетом!
 3. Діма, чи я тобі маю розказувати які бувають унікали? (Не в обіду автору) Але буває що угодно. І ДДР2 в слот ДДР3 запхнути (фігассє сильний!) і Навпаки. І підрізати слот AGP щоб у PCI-E вліз і шозавгодно! З ноутами потрібно бути вкрай обережними, там все трошки ніжніше, ніж у стаціонарних ПК. болтика / гвинтика не перекрутити, сильно не перетиснути і т.д. @host1303 Розбери все ще раз і збери, максимально акуратно. Може щось коротнуло, гвинтика згубив на плату, чи ще щось. Перевір те, що я казав. Або он занеси @Deemon-у він гляне, зробить. Досвід має дай дорогу.
 4. @Just_smile тобі дали кілька варіантів - звертайся. Я звертаюся (постійно) до @Bodiav. Дивлячись як падав ноут. Може бути мікротріщинка на мамці, перекос мамки і т.д. А може і вінт. Якщо не встиг заблокувати головки, то йому кєрдик.
 5. та ніби бачив, хіба може одразу міняли оптику, скло замість того пластику,
 6. @host1303 зніми ще раз проц. МОжливо при встановленні зігнув ніжку на проца, або вимазав термпастою, чи бруд попав в сокет і немає контакту. Скачай прогу для тесту процика, можливо десь собака порилася.
 7. До чого ти це сюди приплів? Комуналка і автостанція. Ще приплети підняття курсу долара до того, що ти зранку "туго сходив"!.. маразм.
 8. він і будувався як Салют, Чалий з цього секретів не робив. А навпаки. МОже ти сплутав меблевий на Карла - Марла, де потім став Мавекс-Л а потім Там-Там експрес? Це да. але народ, не приплітайте сюди автостанцію. Те, що кмітливий підприємець підсуєтився і викупив землю під приміщенням, це треба "дякувати" мертвим мерам. Які допустили таку можливість.
 9. @nicolay то ж вище @Fedor4uk запропонував, що не так? І да 2-гігових не знайдеш. (на скільки мені відомо - не випускалися) Були DDR2 400 MHz Десь ще була планка - 90 грн.
 10. був на автостанції ввечері. Запитав в чергової, що то за плітки. Сказала, щоб я не слухав і не читав той брєд. Нікуди нічого не дівається ! А от туалет уже обгородили і фундаментні блоки завезли. Забув сфоткати.
×