Перейти до змісту

MANJAK11

Power users
 • Кількість зміста

  9 776
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  64

MANJAK11 last won the day on Березень 27

MANJAK11 had the most liked content!

Репутація громади

6 986 Гуру

7 Підписників

Про MANJAK11

 • Ранг
  сам себе режиссер
 • День народження 30.06.1976

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

23 378 перелядів профілю
 1. вже девіз порохобота походу. Замість добрий день й до побачення. Додому такий приходить : *бльо, дружина, що їсти на обід? * В дитини щоденник дивится : *Бльо, що то за оцінка? * Й так далі ))
 2. тобто мені не писати, бо ти так рішив ? А не пішов би я на хуй, а ти помаленьку за мною
 3. на жд не пробував стрєлочніком влаштуватись ? всі задатки наліцо
 4. покрути , лизни, може ще хто приєднаєтся
 5. мені от цікаво, ти розумієш, наскільки ідіотом ти виглядаєш, обсуждаючи предмет розмови, з тим предметом не ознайомившись ?
 6. а ну да, не дивно. Раптом заразу зради підхопиш, тре бути дуже перебірливим і берегтися
 7. тобто там вакансії для красоти ?
 8. щось я не зрозумів, столяр, слюсар, сантехнік в Німеччині заробляє від 2 до 3 тис євро, а айтішник 1500 ? вротмнєногі навіть помічник сідєлки КАРЛ заробляє від 1600 до 2000 євро, а айтішнік сука бомж походу ))
 9. Нова холодна війна

  ги ги ги, хто б казав
 10. то все від безнаказанності. Причому чим більша безнаказанність *наверху* ти більший розгул *знизу* . Тих що знизу, садять більш меньш регулярно, принаймні раніше садили, але без посадок зверху, то мало допомагає. Дід розказував, що одному за сім вкрадених пачок *Казбеку* дали сім років тюрми, крепко то помогло в боротьбі з тотальним воровством серед простого люду ? Те покоління ворюг виростило нове покоління ворюг. Тільки невідворотність покарання, незалежно від регалій і статків наведуть порядок в цій країні. Але *це синок фантастика* Взрощене на тюремній ідеології недоносійство, теж вносить велику частку в сучасний безлад. Й ще раз повторю, не треба вважати, що тут живе примітивніший народ ніж в інших цивілізованих країнах, й популістів там теж хватає, але там нема такої злочинності й розгулу такого ро*піздяйства, не розкажеш чому Нокіан, га ? Саме гірше те, я в цьому вже впевнений, що от так не будуть жити ні ми, ні навіть наші діти
 11. Нова холодна війна

  ну то на тобі більш літературну спробу аналізу ))
 12. Нова холодна війна

  а де я писав, що не треба робити те що треба ? США все правильно роблять, от тільки радості це в мене не викликає, ввіду вище описаних причин. Сажем так, приведу аналогію з хіміотерапією, все робится задля виживання організму, але загальний станр всерівно, в деякій мірі погіршуєтся й взагалі може привести до смерті. Так і тут. Кацапстан - ракова пухлина й що не роби, всьому організму(планеті, цивілізованому світу) стає гірше, але з цим всерівно треба боротись, а веселого тут мало.
×