Dream

Power users
 • Кількість зміста

  10 814
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Dream last won the day on Серпень 15 2013

Dream had the most liked content!

Репутація громади

1 800 Гуру

Про Dream

 • Ранг

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

26 112 перелядів профілю
 1. там нема порушення не в'їзд. Тільки мунполіція недавно людям штрафи паяла за порушення правил благоустрою - бо машини паркували не на асфальті.
 2. Трохи лінь писати, але коротко: штраф має накладатись на особу, що скоїла правопорушення. Тобто мають бути докази що саме той і той зупинили авто з порушенням. А оскільки у нас за кермом часто не власники, то простого фотофакту неправильної парковки недостатньо для штрафування.
 3. можна координати, або кадастровий номер?
 4. Наступне. Де об'їзна - луцька, там вона називається вул.Боженка.
 5. @rl72 гггг Знаки не показник. На Мамсурова взагалі знаків початку і кінця нас.пункту немає і це не заважає при цьому мати вулиці кількох "власників".
 6. @rl72 а ти мій перший коментар читав? Я в ньому НЕ стверджує що та дорога належить сільраді. В ньому стверджується що вона проходить не через місто Луцьк і тому писати хуіцію до Луцької міської ради - брєд. Розжував і поклав в рота?
 7. вона точно НЕ належить Луцькій міській раді.
 8. Ульо. Петиція до Луцької міськради, а Рованці це "Боратин".
 9. @Saddy подзвони певно в МОЦ завтра - це буде найкраще.
 10. імхо, не дуже логічно. якщо шторка горизонтальна, то вона буде закриватись під своєю вагою. Якщо шторка вертикальна, то її вага розподіляється по вертикальній осі. Епюру моментів будувати не буду.
 11. @SergLutsk працює. Тільки швидкість повітропотоку падає приблизно в 2-3 рази. В себе міряв - без решітки швидкість через отвір була 0,6-0,7 м/с, з решіткою і клапаном - 0,2-0,3 м/с. Слабенько але хоч щось. @host1303 Ні. Вся сіль в вертикальних шторках. Якщо шторка горизонтальна, то вона буде мати більший спротив повітрю від власної ваги.
 12. ні. відкривання тут не при чому. Щоб через нижню решітку комбінованої вентрешітки не верталось повітря від витяжки назад в приміщення, треба зробити наступне: - або зсередини решітки вклеїти з тоненького поліетилену (наприклад, з файла) власноруч зроблений зворотній клапан Схема повітропотоків: Схема повітропотоків Hide Схема переобладнання комбінованої ВР: Схема переобладнання комбінованої ВР: Можна і на протимоскітку з середини приклеїти, але, як показує практика, сітка за рік-два пилом забивається наглухо, та і є сумніви, що в наприклад в багатоквартирних будинках вона треба. Ширина "шторок" - десь 15мм. Hide -- поки шукав оригінальне фото такої вентрешітки (колись побачив в інеті, якийсь білоруський виробник), то знайшов таке відео (тільки трійник я би поставив на вході в вентканал, а не перед поворотом повітропроводу, - вже дешевше і менший опір повітропроводу для природньої вентиляції ). Дорожчий варіант за попередній, але ефективніший для природньої вентиляції. Ще мінус - трохи конструкція бабайська виходить.... Відео: Hide - або третій варіант. Якщо дозволяє ширина каналу, наприклад, є вертикальний канал 270х140мм, то можна після вентрешітки продовжити повітропровід від витяжки, встановивши коліно вверх - щоб повітря пройшло поворот вверх в трубі, а не вдарялось в задню стінку вентканалу.
 13. там дуже великий вибір пива: чернігівське і біле
 14. а де ще "02", а не "102"?