Перейти до змісту

Dream

Power users
 • Кількість зміста

  10 851
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Dream last won the day on Серпень 15 2013

Dream had the most liked content!

Репутація громади

1 820 Гуру

Про Dream

 • Ранг

Останні відвідувачі профілю

26 930 перелядів профілю
 1. Dream

  Дорожная обстановка

  прочитав останніх сторінок 5 "Дорожньої обстановки". Про дорожню обстановку коментів штук зо 10. Ульо, гараж, шо за фігня?
 2. Мушу процитувати Правила безпеки систем газопостачання: ....
 3. @vaz75 я так і не поїхав на ці проводи туди. Виходить що лишній раз зберіг нерви і машину )
 4. я так бачу що з року в рік тільки через Рівне-Старкон тре їхати... І ВДЕНЬ! )))
 5. @boris01 таких каталогів по інету - хоч жопою жуй. Ще не стрічався мені виробник який би сказав щось типу "нє, я такий робити не буду, бо його Боря з Луцька робив"...
 6. котла чи колонки на кухні немає? Бо по перше просто небезпечно спати в приміщенні з ними, а по друге є таке: 5.11. Установку водонагрівачів, опалювальних котлів та опалювальних апаратів з відводом продуктів згоряння в димохід або крізь зовнішні стіни будинку слід передбачати в кухнях або у відособлених нежилих приміщеннях, які призначені для їхнього розміщення.
 7. Я бачив простіший варіант: коли просто купили довгий металевий газовий шланг для підключення котла до газопроводу, котел повісили на балконі відразу за несучою стіною, а для шлангу просто в тій стіні зробили отвір. Гіпотетично в Правилах безпеки систем газопостачання немає пункту про окреме погодження встановлення газового обладнання в місце, відмінне від запроектованого (аби в тому ж приміщенні). Є п.5.5 про заміну газового обладнання: Заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації. В той самий час є таке: 5.9. Проектна документація на монтаж додаткових газових плит та побутових лічильників газу, переустановлення газових плит у межах приміщення, в якому вони встановлені, лабораторних пальників, які не вимагають відведення продуктів згорання в димоходи, може бути представлена ескізом, складеним суб’єктом господарювання, що здійснює обслуговування. Ескіз затверджується керівником обслуговуючого підприємства. Газомонтажна організація не буде вдаватись в нюанси - в них на то немає часу і бажання, незважаючи на те, що обіцяють під ключ. Самі читайте правила і доказуйте тим, хто буде приймати.
 8. Закривайте топік: Роз’яснення щодо так званої «поправки Лозового» 14 березня 2018, 14:26 Інформація, яку останнім часом активно поширюють ЗМІ про те, що дозвіл на похорон з 15 березня 2018 року надаватимуть тільки після рішення суду, не відповідає дійсності. За новелами кримінально-процесуального кодексу України будь-яку експертизу, в тому числі судово-медичну, з 15.03.2018 призначатиме слідчий суддя, але тільки в межах кримінального провадження. Тобто, у випадках насильницької смерті і лише після реєстрації повідомлення про кримінальне правопорушення. Адже тільки експерт видає лікарське свідоцтво про смерть, якщо вона настала внаслідок травми, отруєння, ураження струмом, дії інших зовнішніх факторів, раптової смерті дітей віком до 1 року та якщо особа померлого не встановлена. Якщо ж людина померла природною смертю, дія нововведень кримінально-процесуального законодавства на процедуру видачі дозволу на її поховання не розповсюджується. Правила поховання в Україні не змінились, змінився тільки суб’єкт, який призначає експертизу: не слідчий, а слідчий суддя. У випадках, коли слідчому доведеться звертатись до слідчого судді з клопотанням про призначення експертизи, воно розглядатиметься слідчим суддею негайно і без жодних зволікань. Висновок експерта виготовляється на основі Акту судово-медичного дослідження та результатів аналізів у місячний термін з моменту призначення експертизи, але тіло віддається на поховання після завершення розтину. Проведення експертизи на правила поховання також не впливає. ©Апеляційний суд Івано-Франківської області https://ifa.court.gov.ua/sud0990/pres-centr/news/447085/
 9. не бачив таких КВАРТИР, в яких законно стояв би газовий (!) котел і не було заземлення.
 10. Заземлення треба, в першу чергу... Скільки в мене було випадків, коли люди били себе в груди що в них офігенне заземлення, а прилад показував опір контуру біля 30 Ом, коли максимум має бути 10 Ом. Стабілізатор теж треба, але того не достатньо.
 11. Мають бути тільки офісні приміщення? Тоді можливо достатніми можуть бути вентканали в санвузлах. Інакше, якщо має бути в приміщеннях багато народу, то треба думати про приточно-витяжну механічну вентиляцію. А от вже тих, хто може монтувати, є багато фірм - деяких знаю краще, деяких гірше. Я же можу допомогти по загальних принципах повітрообміну, наладці змонтованих вентсистем на проект або рівномірність (не дивлячись на "величезну професійність" монтажників ), і для новостворених паливних даю документи на подачу газу (акт перевірки вентканалу, визначення кратності повітрообміну та вимірювання опору заземлення та електроз'язку).
 12. LOL. Розмітку нанесли немєсні залєпкі. Глянув по сторонах чи немає "мігалок", чи нікому не заважаєщ маневром - повернув і поїхав. Мене от дивує - нахіба заборонили зупинку від Сиббанку і до Лялькового, і від Соло піцерії на Франка ліворуч і аж до перехрестя на Яровицю? От від цих порушень важко відмазатись, не те що ця дебільно нанесена суцільна.
 13. Dream

  Родовід

  в 2003му році в Хмельницькому архіві сталась пожежа, в якій було знищено і пошкодження дофіга фондів з метричними книжками, реєстрами тощо...... Нема коли збиратись - треба робити ВЖЕ.
×