Перейти до змісту

Dream

Power users
 • Кількість зміста

  10 841
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Dream last won the day on Серпень 15 2013

Dream had the most liked content!

Репутація громади

1 811 Гуру

Про Dream

 • Ранг

Останні відвідувачі профілю

26 653 перелядів профілю
 1. Заземлення треба, в першу чергу... Скільки в мене було випадків, коли люди били себе в груди що в них офігенне заземлення, а прилад показував опір контуру біля 30 Ом, коли максимум має бути 10 Ом. Стабілізатор теж треба, але того не достатньо.
 2. Мають бути тільки офісні приміщення? Тоді можливо достатніми можуть бути вентканали в санвузлах. Інакше, якщо має бути в приміщеннях багато народу, то треба думати про приточно-витяжну механічну вентиляцію. А от вже тих, хто може монтувати, є багато фірм - деяких знаю краще, деяких гірше. Я же можу допомогти по загальних принципах повітрообміну, наладці змонтованих вентсистем на проект або рівномірність (не дивлячись на "величезну професійність" монтажників ), і для новостворених паливних даю документи на подачу газу (акт перевірки вентканалу, визначення кратності повітрообміну та вимірювання опору заземлення та електроз'язку).
 3. LOL. Розмітку нанесли немєсні залєпкі. Глянув по сторонах чи немає "мігалок", чи нікому не заважаєщ маневром - повернув і поїхав. Мене от дивує - нахіба заборонили зупинку від Сиббанку і до Лялькового, і від Соло піцерії на Франка ліворуч і аж до перехрестя на Яровицю? От від цих порушень важко відмазатись, не те що ця дебільно нанесена суцільна.
 4. Родовід

  в 2003му році в Хмельницькому архіві сталась пожежа, в якій було знищено і пошкодження дофіга фондів з метричними книжками, реєстрами тощо...... Нема коли збиратись - треба робити ВЖЕ.
 5. Родовід

  завжди кажу що ми живемо в прекрасну епоху, бо маємо шанси, яких не було в наших предків, - залишити аудіовізувальну пам'ять про себе.
 6. Родовід

  рано чи пізно всі до цього приходять. і наступним пунктом після опитування очевидців-родичів стає питання доступу до архівів. І отут починається найцікавіше... Ще можна влаштувати холівар на тему генеалогічних програм
 7. Всі Ваші "мінуси" спираються на те, що будинок ще не зданий і він багатоповерховий. Подумайте - може Вам краще хату в передмісті придбати?
 8. колись я уточняв в людей, які були причетні до виробництва і будівництва луцьких панельок, а потім це саме мені сказали і БТІшники, оформляючи новий техпаспорт, що - можна робити вихід з кухні на балкон, але лише вибивши кусок панелі (при чому не повністю, а трохи лишивши) нижче віконного пройому і не вилізши в сторону.
 9. А тарюсь на Стіксі на Зв'язківців.
 10. По чім буде 2 шт 4GB DDR3-1333 PC3-10600 204Pin SODIMM (для ProBook 4525s) ?
 11. А нахіба лінк на лівий сайт? реклама? Правила дорожнього руху Румунії. Гугл транслейт в поміч.
 12. Обана. А якого милого топік досі не в архіві?
 13. В одну сторону в мене вийшло 1150 км.
×