Перейти до змісту

Dream

Power users
 • Кількість зміста

  10 858
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Dream last won the day on Серпень 15 2013

Dream had the most liked content!

Репутація громади

1 824 Гуру

Про Dream

 • Ранг

Останні відвідувачі профілю

26 983 перелядів профілю
 1. Громадо, треба колективна допомога. ) Польський розробник генеалогічної програми "Drzewo genealogiczne" оголосив у фейсбуці конкурс - 3 коменти з найбільшою кількістю лайків отримають ліцензію на програму. Прошу підтримати лайком мій (!) комент (!). Урл комента - https://www.facebook.com/drzewogenealogiczne/posts/1249840865141083?comment_id=1249935951798241&comment_tracking={"tn"%3A"R%2320"} Оскільки шось там сторінка глючить, то прошу оновити сторінку і перевірити чи лайк лишився. Вееееееееееельми вдячний )
 2. Вокзал.... Там багато дивного відбувається... )
 3. Dream

  Дорожная обстановка

  102. Приймають звернення по ОДР.
 4. ... і яка ширина підвіконників, і, якщо пластик, хто виробник?
 5. Dream

  Дорожная обстановка

  прочитав останніх сторінок 5 "Дорожньої обстановки". Про дорожню обстановку коментів штук зо 10. Ульо, гараж, шо за фігня?
 6. Мушу процитувати Правила безпеки систем газопостачання: ....
 7. @vaz75 я так і не поїхав на ці проводи туди. Виходить що лишній раз зберіг нерви і машину )
 8. я так бачу що з року в рік тільки через Рівне-Старкон тре їхати... І ВДЕНЬ! )))
 9. @boris01 таких каталогів по інету - хоч жопою жуй. Ще не стрічався мені виробник який би сказав щось типу "нє, я такий робити не буду, бо його Боря з Луцька робив"...
 10. котла чи колонки на кухні немає? Бо по перше просто небезпечно спати в приміщенні з ними, а по друге є таке: 5.11. Установку водонагрівачів, опалювальних котлів та опалювальних апаратів з відводом продуктів згоряння в димохід або крізь зовнішні стіни будинку слід передбачати в кухнях або у відособлених нежилих приміщеннях, які призначені для їхнього розміщення.
 11. Я бачив простіший варіант: коли просто купили довгий металевий газовий шланг для підключення котла до газопроводу, котел повісили на балконі відразу за несучою стіною, а для шлангу просто в тій стіні зробили отвір. Гіпотетично в Правилах безпеки систем газопостачання немає пункту про окреме погодження встановлення газового обладнання в місце, відмінне від запроектованого (аби в тому ж приміщенні). Є п.5.5 про заміну газового обладнання: Заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації. В той самий час є таке: 5.9. Проектна документація на монтаж додаткових газових плит та побутових лічильників газу, переустановлення газових плит у межах приміщення, в якому вони встановлені, лабораторних пальників, які не вимагають відведення продуктів згорання в димоходи, може бути представлена ескізом, складеним суб’єктом господарювання, що здійснює обслуговування. Ескіз затверджується керівником обслуговуючого підприємства. Газомонтажна організація не буде вдаватись в нюанси - в них на то немає часу і бажання, незважаючи на те, що обіцяють під ключ. Самі читайте правила і доказуйте тим, хто буде приймати.
×