Dream

Power users
 • Кількість зміста

  10 802
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Dream last won the day on Серпень 15 2013

Dream had the most liked content!

Репутація громади

1 785 Гуру

Про Dream

 • Ранг

 • День народження

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

26 012 перелядів профілю
 1. там дуже великий вибір пива: чернігівське і біле
 2. а де ще "02", а не "102"?
 3. @Saddy в фоток здається що там нікого не зачепило, а лише сам з'їхав в кювет.
 4. Якщо коротко: 1. вимога нормативних документів по природній вентиляції для кухонь з ПГ-4 - 90 м.куб/год, або 3-кратний повітрообмін. Це легко досягається вентканалом 140х140мм, висотою не менше 4м і вхідним вентотвором не менше 140х200мм. 1.1. будь який вентилятор, потужніший за 3-об'єми-кухні-за-годину, буде справлятись з вимогами до нього 2. не можна завужувати повітропроводи після витяжки. колись на власні вуха почув як ГУДЕ 3хметровий прямокутний короб, який встановили на 150мм вихід витяжки. Жесть! 3. Згідно правил, не можна в приміщеннях, де встановлені котли димоходні, влаштовувати механічну витяжку. Має бути природня вентиляція + надійний приток повітря в паливну. 4. Якщо витяжку до вентканалу підключати через комбіновану вентрешітку, то треба забезпечити відсутність зворотнього викиду з вентрешітки назад в кухню. Інакше - циркуляція повітря з вентрешітки назад в витяжку. В мене на кухні стоїть Vento Ancona 60 на 750 кубів, 3 режими швидкості. Як правило, вистачає першої швидкості, що включається на початку готування.
 5. НЕ ВЗДУМАЙ! Мають бути окремі канали для кухонь і для санвузлів!! @zaHARE не ведись - небезпечно!
 6. Про Луцьк-Львів 07.02.17
 7. Ще свіже, вже сьогоднішнє, але Луцьк-Ковель:
 8. @CosmoPilot свіже з фб:
 9. а хз. То шось "їхнє". Подзвони в МОЦ спитай.
 10. в таблиці після входу в систему відображається 2 рядки: перший - основний, другий - на лічильники води в кухні.
 11. @Saddy заплатив 5грн всього, але над таким не задумувався, бо перекривав лише один лічильник.
 12. По сабжу. "Він" мене у фб спочатку не зафренджував (певно через упівця Гамалію на аві :)), потім став відстежувати як я аву змінив, і врешті-решт мене заніс в блекліст.
 13. так. В старих власних будинках часто. В новобудовах підказую як правильно зробити, бо часто в проекті всі нюанси не передбачені. Можеш з цього поводу не сильно напрягатись - в нормативці допускається за певних умов таке в старих будинках: © ДБН Газопостачання