Dream

Power users
 • Кількість зміста

  10 822
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Dream last won the day on Серпень 15 2013

Dream had the most liked content!

Репутація громади

1 804 Гуру

Про Dream

 • Ранг

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

26 200 перелядів профілю
 1. Сам спитав, сам знайшов. Повний бак + 10 літрів в каністрі, що дозволена національним законодавством. першоджерело
 2. ну то через Київську об'їзну тоді. Того року так їздив на/з Одеси.
 3. Оскільки Київ-Рівне і Хмельницький-Умань практично паралельні, то на Київ буде знаааачно швидше і безпечніше (!). Хмельницький-Умань практично по всій довжині має тільки 2 смуги рухи в обидві сторони, часом 3.
 4. Up. Ну шо, шо нового? Які в кого плани на липень?
 5. В Місьцому обчислювальному центрі казали що платити треба до кінця місяця, а термін "до 20го" називають щоб ще був час на технологічні проведення тих коштів і інформації по базах.
 6. Була підозра що зняли субсидію (навіть в рахунку від Волиньобленерго писало що на травень субсидія - нуль). Пішов в депсоцполітики. Сказали що дочекатись 20го травня - йде переоформлення і субсидії можуть не відображатись (в т.ч. і на комунал.луцк.юа). Нема зради, кароч.
 7. Або в сільрадах, або в РДА в землевпорядників.
 8. там нема порушення не в'їзд. Тільки мунполіція недавно людям штрафи паяла за порушення правил благоустрою - бо машини паркували не на асфальті.
 9. Трохи лінь писати, але коротко: штраф має накладатись на особу, що скоїла правопорушення. Тобто мають бути докази що саме той і той зупинили авто з порушенням. А оскільки у нас за кермом часто не власники, то простого фотофакту неправильної парковки недостатньо для штрафування.
 10. можна координати, або кадастровий номер?
 11. Наступне. Де об'їзна - луцька, там вона називається вул.Боженка.
 12. @rl72 гггг Знаки не показник. На Мамсурова взагалі знаків початку і кінця нас.пункту немає і це не заважає при цьому мати вулиці кількох "власників".
 13. @rl72 а ти мій перший коментар читав? Я в ньому НЕ стверджує що та дорога належить сільраді. В ньому стверджується що вона проходить не через місто Луцьк і тому писати хуіцію до Луцької міської ради - брєд. Розжував і поклав в рота?
 14. вона точно НЕ належить Луцькій міській раді.