Dream

Power users
 • Кількість зміста

  10 760
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

Dream last won the day on Серпень 15 2013

Dream had the most liked content!

Репутація громади

1 758 Гуру

Про Dream

 • Ранг

 • День народження

Контакты

 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

25 942 перелядів профілю
 1. @mykola вся фігня була в тому, що на виході з котла Ф120, а далі, практично в 2,5 рази більше - 270*140мм. Получалось значне розрідження і втрачалась швидкість димових газів. Встановлення конфузора на оголовку теж імхо могло б вирішити проблему.
 2. Ще краще відкрити Паркову на рух вниз. Про це писав тут. Дешевше, простіше, ефективніше. Там знак спочатку стояв. Зараз чомусь нема. Не думаю що власник АЗС погодиться внести зміни в ОДР щоб хоча б легкові так пустити. Краще розширити розрив біля Сафрона і там зробити розворот. @druid , глянь. Здається виникло рішення. Про цей поворот вже колись писав колективне звернення (там є обговорення). На нього була відповідь що взяли до уваги. Варто знову підняти. цю ділянку не чіпати - вулиця заширока, тому дуже небезпечно робити такі розриви.
 3. Двіччі був цього тижня там - проїжджав з Луцька на Ратне і назад. "Стіральна доска" така, якої даааавно не бачив.
 4. @vrm оригінальне рішення, до речі! Незвичне. Підтримую! Оформи запит на опенсіті - хай ознайомляться.
 5. Пройшов платіж сьогодні десь о пів на шосту ранку. 3 куба холодної на кухні врахувало, а тих 5 грн поклало на основний рахунок в рядок "Вода" як переплату. Працює далі, коротше.
 6. @nickel та нє. Тільки що говорив з МОЦовським ІТшніком. Каже що поставили 5 грн мінімальний платіж, бо люди відправляли порожні платіжки і через те в МОЦ був "хаос". Короче. Пробую 3 куба холодної за 5 грн перекрити субсидією.
 7. Якась лажа - тільки що комунал видав що "Помилка квитанції. Мінімальна сума - 5грн.". І не дає провести нульову платіжку за кухонні лічильники.
 8. це військові частини між Стрілецькою-Арцеулова-Привокзальною-Ківерцівською. Зверни увагу на напрямок стрілки "північ" - направо
 9. Всьо там же? Бо у мене всьо тоже - до 1600, Луцьк, більше 3, 1000 франшиза і на минулий рік страхувався в ЄСС
 10. здається там невикористані субсидією куби сумуються, але не впевнениний. Пограйся з комунал.луцк.юа - на основному рахунку підставляй куби, поки система видасть ненульову вартість.
 11. @Saddy "суму" тобто "куби"? Так. Не гривні ж, бо платіжка нульова. Ще раз - це механізм передачі тільки показників лічильників на кухні для МОЦу. МОЦ звіряє їх з основним рахунком - якщо не більше, ніж дається субсидією, то зараховує їх за рахунок субсидії.
 12. @Saddy вище кажуть що це можна так зробити на пошті. На пошті не пробував - черги там обходжу стороною. Пробував в "білочках" в тамтамі, пробував через термінали приватбанковські - не пропускають платіжки з нульовою сумою. В твоєму випадку на комунал.луцк.юа в додатковому рахунку (з індексом "А") вказуєш 3 куба води (як що гаряча, то і 3 куби стоків), суму визначає автоматично, але її ручками міняєш на нуль. Формуєш рахунок з нульом на оплату, вибираєш оплатити банківською карткою. Платиш і отримуєш чек про оплату 0,00 грн з підписом приватбанку. Через деякий час на комунал.луцк.юа обновляються "кухонні" лічильники, де буде враховано оті твої 3 куба.
 13. нєнє. Я до такого опускатись не буду. "Комуністи нам не друзі - вони дрочать в кукурузі"