romaxa11

Power users
 • Кількість зміста

  8 624
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  53

romaxa11 last won the day on Лютий 18

romaxa11 had the most liked content!

Репутація громади

5 207 Гуру

10 Підписників

Про romaxa11

 • Ранг
  Масон українського походження
 • День народження

Контакты

 • ICQ
  0
 1. Петрусь знає про кожну копійку через Гонтарєву і Насірова; Петрусь має конфеденційну інформацію через СБУ, митницю; Петрусь може цьому всьому дати хід через ГПУ і найвищі суди. Але Петрусь за 3 роки війни не зробив нічого, щоб ми відчули зміни в стратегії країни. Все на чому тримається порохоботсво - це мізерні тактичні крочки, в більшості нелогічного, хаотичного характеру. Це можна виправдати тільки одним в Україні Петруся немає нас з тобою, наших дітей, близьких, родичів, наших знайомих. В Україні Петруся є декілька олігархічних кланів і весь державний ресурс обслуговує їх. Дві різні України існувати разом просто неможуть.
 2. Ти виклав 10 пунктів і відразу ж їх заперечив. Ти постійно путаєш тактику з стратегією. В такому разі завжди буде непоятка яка і спостерігається в країні. Повноваження Петруся достатні, щоб голосували те що потрібно країні, але Петруссь на іншій стороні, тому всі навкруг винні а Петрусь слабенький. Не все так просто Нокіан, а дуже просто, нажаль.
 3. Цікаво, щоб там не сталось це не буде "розшатуванням ситуації", бо так як її розшатав Петрусь, акаков і інші цим пацанчикам важко перевершити.
 4. Нокіан, респект, сьогодні таблєток можеш не пити!
 5. Хочеш відповідь? Це Україна, якій потрібн років з 10 побути в ізоляції, щоб інша частина змогла вигребти. А потім та інша частина легко перетравить цей шлак.
 6. Знаєш, ла, хотів щось написати про ..., але подумав, що карма вставить краще. Коли людина пише те що пишеш ти, у неї вже проблеми. Можливо на даному етапі не зовсім помітні для індивіда, але вже важко приховані для оточення. Мої співчуття.
 7. Форуми так, а от персональних зустрічей вже немає. Ді ти про блокаду чи про Майдан?
 8. факт торгівлі тебе не смущає? і що для того, щоб зупинилось це все в Україні достатньо економічних важелів. Ще питання чи ми не пускаємо електроенергію в Крим і воду з Дніпра. Тепер нема чому дивуватись.
 9. Санкції не через діяльність МЗС, а через офіційне приєднання до себе чужої території. Якби госдума не включила Крим в склад рф - санкцій не було б. Взагалі жодного негативу б не було б.
 10. а торгівля це і є легалізація, чи це важко зрозуміти?
 11. Я для того і темку відкрив, щоб прояснити це питання, бо формально кацапстан ніпричому дякуючи Києву
 12. Сергій Руденко 23 год · Символічно 18 лютого 2014 року Янукович почав масовий розгін Євромайдану, вбиваючи людей 17 лютого 2017 року Порошенко оточив блокувальників, які тримають блокаду на лінії із ОРДЛО. Риторика одна й та ж: це загрожує національній безпеці України.
 13. Оскільки чиновник у нас не змінився, то приєднання за найгіршим варіантом для України цілком можливе. Приєднання буде просто означати, що у нас дві України і потрібно рахуватись з думкою іншої, яка за кацапів, корупцію і всю ту срань, яка не дає нам вигребсти вже 25 років. Ну і потрібно розуміти, що ніякої реальної України там вже не буде, буде центр генерація вати і руйнування майбутнього. Приєднання не буде відкритим і чітким. Це буде по Порошенківськи, через економічну співпрацю, де потроху будуть привідкривати економічні звязки, їх легалізовувати. Притихне на деякий час пропаганда, покажуть простих людей, які хочуть миру і просто говорити російською і Велкам.