Перейти до змісту

romaxa11

Power users
 • Кількість зміста

  9 173
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  75

romaxa11 last won the day on Грудень 8

romaxa11 had the most liked content!

Репутація громади

6 277 Гуру

10 Підписників

Про romaxa11

 • Ранг
  Масон українського походження (зараз в бані до 11 листопада!)
 1. градус підвищуватиметься, бо пропаганда фінансується, а рейтинг не зростає. Максимум що вони можуть то обісрати всіх гівном, але це вже визнання поразки. Скоро звільнення.
 2. Нокіан, давай так : алкаш Ванюша і Петро Олексійович; повія Люся і Петро Олексійович; паціянти Ліпін і Петро Олексійович. Цікаво почитати
 3. Я коли на їх обклеєний фасад глянув, а там лікування всіх хвороб, видимих і невидимих. Ну все, подумав, людство врятоване і спокійно так на душі стало.
 4. Я за Iphone ))) Маленькими буквами, бо зараз налетять, лох, за афон, великими буквами, ксяомі лучшій, ліпше мейзу вмірє нєт, а в самсунга екран на другу сторону і вопще в айфоні пів самсунга...Але я за Iphone ))) Тільки не питайте чому. Лох, повівся тупо на рекламу)))
 5. Я писав, якщо війною виправдовувати будь яку внутрішню політику, корупцію, розкрадання, то війна не припинеться ніколи. Чи ти також вважаєш, що корупцію і фактично мародерство виправдовує посада гінєралісімуса?
 6. Ді таоя реальність, то твоя реальність. Твоє бачення, то твоє бачення. Ні США ні ЄС у внутрішніх процесах не керуються політичною доцільністю, бо межа між тим що можна, що можна але краще не треба, а що неможна дуже умовна і грозить розвалу цілої системи. Що в нашому випадку і відбулось. Виявляється вся антикорупція трималась на Єгорі Соболєві, якого ти ненавидів. Лапін утримався від оолосування поряд з Гузем, загалом хлопці були не проти. Короче Ді, якщо що то ми не одна команда.
 7. Бо такі персонажі як ти і Ді вибудували суспільно моральну систему, яка дозволяє виправдовувати чиновнику все під загрозою війни. Таким чином війна стає настільки вигідна чиновнику, що ніколи не закінчується і звісно паралельно йде повне неприкрите розкрадання країни. А таким персонажам як ти залишається лише нападати на інших, хто безглуздість вашої системи бачив відразу.
 8. Юга відкрито називає Ситника пацаном який не справився з поставленими завданнями. На сайті ГПУ виклали паспорти секретних агентів НАБУ, яких фінансувало ФБР. ЄС вде говорить про скасування безвізу. США відмовляється надавати будь яку допомогу. Поки так, початок зими.
 9. Голова Госдепу і сказав. Третя людина в США після прещидента і держсекретаря. Югік вже гострить лижі. Пєтрусь також приглядається до моделей 2018 року. А тут Вакарчук, другий термін. Я Петруся в 2019 не бачу разом з сворою пропагандонів.
 10. Добре що не продав, а міг же ш. Медальку герою!
 11. Та так, фігня, скасування всіх гарантій, фінансової допомоги від США та ЄС, але хто вони такі? У нас свій шлях!
 12. Ну чьо порохоботня, Європа і США нам нє указ! У нас свой пуць?
 13. Югу посадив злочинний режим Януковича. Петрусь довів що це був не режим, і не злочинний. Ніхто не сів і претензій все менше. То чи мав право Юга ставати генплокулолом?
×