Перейти до змісту

romaxa11

Power users
 • Кількість зміста

  9 086
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  73

romaxa11 last won the day on Жовтень 14

romaxa11 had the most liked content!

Репутація громади

6 140 Гуру

10 Підписників

Про romaxa11

 • Ранг
  Масон українського походження

Контакты

 • ICQ
  0
 1. Є об‘єктивна оцінка ситуації, вона наступна: найвища влада повністю не відчуває реальних проблем суспільства. Як їх самих ніхто в світі неповажає, так і вони ставляться до народу. Ця ситуація скоріш всього обернеться катастрофою. Такої кількості мєнтів я в житті не бачив і вона протиставлена людям, які вийшли мирно підтримати впровадження рятівних механізмів.
 2. Поки маємо наступне: на мітинг приїхало дуже мало людей, разом з підставками - 2 - 3 тис. максимум. Мєнтів було в три-чотири рази більше. Народ вирішив тут щастя не чекати і свалює на польські заводи. Розклалання палаток виглядало на договорняк. Хтось хоче віддати трохи влади в поршня майданним шантажем. Наше поки не мелеться. З Міхо також виходить трохи фігня - він нормальний адекватний чувак, трохи нервовий, підстріоений, але нормальний і відкритий. Не гандон короче. А з нього почали ліпити політичний проект при допомозі політтехнологів і накидали йому неприродньої штучності. З поршнем і януком це б проканало, але Міхо виглядає тупувато і не щиро. Якщо та вся штука провалиться, то і України може не стати, її ресурс майже вичерпано.
 3. Що вовчик, розвести мене хотів, Ді бабло рубає а ти заводом агітуєш
 4. І з президентгм по легше, це його обєкт
 5. Ти Ді не зміг переконати, а за мене взявся?
 6. Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять? Ти ж сам і виїхав, тільки докацію не змінив і фактично ти ціни і піднімаєш на все)))
 7. Хочу не хочу впливає мало. Оплата праці це такий самий ринок як і автомобільний
 8. Віталійск написав одну важливу річ, на яку і сам не звернув потім уваги: застаріле обладнання. Чому? Бо немає грошей, можливо бажання, чи впевненості в інвестуванні в нове, брати кредити страшно і дуже накладно, тому і застаріле, тому і низька продуктивність. При тому всьому він виступає за систему і вважає що у нас народжуються дурні, низькокваліфіковані лінтяї, відкидаючи що їх стиль життя є сформований на основі найближчого життєвого досвіду і низька кваліфікація від відсутності будь-якої перспективи.
 9. 17 жовтня, Київ

  Барна має якусь власну команду, яку щодня змушує себе фігашити, інакше втрачає сенс свого існування.
 10. 17 жовтня, Київ

  Ситуація фігова. В людей відсутнє відчуття самозбереження
 11. що ж вас мій пиздьож так ціпляє, що Вовчик аж зміну на заводі пропускає, і Ді ночами не спить розказуючи про покращення? Боїтеся що його не бачать, мусите про нього кричати? Нокіан, в тебе айфони проходять митницю чи порішали?
 12. Ді, ти про книжку реально подумай, ідея ж реально хороша
 13. Я зрозумів, Сізіфу потрібна гора і камінь, ти це маєш Вова і кайфуєш. Ок, я не буду мішати. Ді з радістю підключиться.
×