romaxa11

Power users
 • Кількість зміста

  8 875
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  67

romaxa11 last won the day on Травень 6

romaxa11 had the most liked content!

Репутація громади

5 775 Гуру

10 Підписників

Про romaxa11

 • Ранг
  Масон українського походження

Контакты

 • ICQ
  0
 1. Ну бачиш, тільки там тонкі поціновувачі чужих селфі з губами, айфонами і крутим макіяжем. не всі можуть це пережити. Для кого чи для чого тоді жити?
 2. В тому й справа, що ардуіно має дуже неточний таймер , тому його й підключають до точного частотника, для точності таймінгу, а роль ардуіно полягає в подачі вольтажу на мотор спочатку плюсового а потім мінусового значення через період.
 3. Ситуація така ж як у нас. Спробуйте знайти рускаязичного у нас на селі. Ніфіга, всі в містах, раніше виключно в центральних районах в єврейських будинках. те ж саме в Франції, Німеччині чи будь-де. Корінні займаються більше агробізнесом, живуть в маленьких містечках і селах і там негра чи араба ви не знайдете, на відміну від Парижа, Марселя чи Франкфурта.
 4. Де юре і де факто ми були рабами, колонією, неіснуючим народом з неіснуючою культурою і мовою. Практично все найкраще знищили ще в 30-40-х роках. Ми народились в рабстві і не знали свободи, не мали з чим порівнювати, плюс дитинство завжди шукає радісних моментів. Наша точка зору необ'єктивна. Знищення срср я сприймаю як вихід з рабства.
 5. Я цю гниль зразу просік. Воно як рак, запускає спори і вижидає. На рахунок демографії. Для народження принаймі трьох дітей (для додатнього приросту) потрібно рано одружитись, максимум до 25 років, щоб мати 15 років на народження. Не кожен може знайти себе в такому віці, нормою на Заході вважається вік одруження від 30-ти років, що вже обмежує кількість дітей. От і зменшення народжуваності. В мусульман практикується раннє одруження, відповідно і багатодітність норма. Можна звісно говорити про перебільшення ставлення до власного комфорту в пар на Заході і небажання народжувати, але це думаю менш важливо перед віком одруження. Хоча мусульмани що інтегруються в Захід на наступному поколінні також будуть в рамках системи і неспішитимуть з дітьми.
 6. Я сьогодні був серисери і не скажу що сподобалось і що якась ностальгія, навпаки, згадалась вся убогість і безсенсовість існування цієї штучної формації. Воно і не могло бути інакше. Хто читав "Джерело" Айн Ренд, той знає, що там де прославляється колектив, величність народу, владу утримують сірі посередності, що продукують чи клонують таке ж сіре оточення з примітизованими ерзацами чужих ідей. За бажання виділитись з колективу, з сірої маси, наказувалось, висміювалось, осуджувалось. Це може подобатись тільки вторинним людям, які бачать сенс свого існування ховаючись в юрбі колективу, народних мас і під їх прикриттям вирішуючи свої циніччні питання. Радість перебування можна відчути погуляши по нашому центральному парку.
 7. Прерывания следуют каждую минуту, с приходом нечетного импульса прерывания - дергаем ( ( с задержкой 250 мс) Q1, аналогично с приходом четного - дергаем Q2. Т.о. период Q1 = период Q2 = 2минуты. Сигнал ENA - разрешающий для обоих выходов, с периодом 1 минута, сдвинутый относительно фронта Q1 (во втором случае Q2) на 250 миллисекунд. Вроде на эпюре именно так.
 8. Маєш можливість якось підсобити, не безкоштовно)?
 9. Знайомі годинникарі дуже хочуть підключити ардуіно до годинникового механізму, щоб ардуіно давало періодичний частотний імпульс на механізм. Все вже зроблено, але потрібна програмуліна для запуску цих імпульсів. Хтось може вирішити задачку?
 10. Я про те що елементарне вирішення цього всього саботажу і з судами і з мєнтами і з колаборантами і сєпарами
 11. Це все пояснюється тільки одним - владі це вигідно. Владі вигідне напруження в середині суспільства, владі потрібні ватники, як контрольований електорат. Це все дає можливість красти без міри ще якийсь час, коли настане звіздець. Україна як цінність для них не існує, виключно ресурс. Це все можна було вирішити досить просто чіткою посадкою точкових персонажів, але ж ...
 12. Святкуючи день пабєди, не забуваємо американський лендліз для срср на десятки мільярдів тодішніх баксів, що зараз просто важко уявити в грошовому еквіваленті; забуваємо війну в Атлантиці, в Тихому океані, забуваємо танкові баталії в Африці, авіабомбардування Лондона, висадку в Нормандії, Перл-Харбор; збройні опори захоплених країн. А це все епізоди, що виснажували нацистів точно не менше ніж війна з срср. А суворвський Лєдокол? Для росії дєнь пабєди це - зомбі-культ для програмування ширнармас до великих військових звершень обронного характеру на чужій території. Веселе свято з героями, перемогами без копання в фактах, плюс колосальні кошти осввоєнні на цьому фестивалі. Чи це наш шлях?
 13. Велика вітчизняна війна - це невеличкий фрагмент Другої світової війни. Гітлер напав спочатку на Чехію, потім на Австрію, не зміг її захопити, але в 39-му захопив поряд з половиною Європи, потім поділ Польші між гітлером і сталіном, напад союзу на Фіндяндію, окупація Західної України, Прибалтики. Ось, а тепер починається Велика вітчизняна, йде до 45-го року, закінчується, але Друга світова ще триває до вересня, коли США скидає бомби на Японію, після чого вона капітулює. Ось тепер кінець Другої світової. Закінчення Другої світової срср було важко святкувати, бо потрібно було пояснювати дуже специфічний вступ. Легше було його упустити і почати "Германія вєроломно напала на ...". Слід зрозуміти, що перемога над фашизмом не стала перемогою для половини країн Європи, бо ознаменувала окупацію срср, з розстрілами, диктатурою, тоталітаризмом і мілітаризацією людства. Перемога в срср також ознаменувалась масовими розстрілами полонених, як зрадників батьківщини, розстрілами ворогів народу, репресіями і депортаціями мільйонів людей. Тому "святкування перемоги над нацизмом" - це повністю радянський колоніальний маркер, який для сучасної України зовсім не був перемогою. України, яка до нацистів була знищена радянським Голодомором, розкуркуленням і репресіями, піддалась новим репресіям. Але якщо спочатку в рулетку попав схід України, то після побєди - захід. Перемога відкрила колосальні можливості для знищення народів в середині срср, їх депортації, асиміляції, переселення. В оселі вистріляних-виселених українців, литовців, латвійців весело заїхали російськомовні визволителі, в визволених від людей будинках щедра радянська влада відкривала рядянські школи, комітети. Почало буяти братство всіх народів під проводом старшого брата. Хтось казав, що святкувати побєду стали в 60-х. Справа в тому, що тільки на початку 60-х кількісний склад внутрішніх і інших військ перевищив кількість ветеранів і починати гонку пропаганди вже було безпечніше. Вище вказали унікальний висновок цієї перемоги:"пішов добровольцем щоб сім'ю не вислали чи розстріляли" - ось така радісна перемога.