Перейти до змісту

romaxa11

Power users
 • Кількість зміста

  8 988
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  70

romaxa11 last won the day on Червень 26

romaxa11 had the most liked content!

Репутація громади

5 979 Гуру

10 Підписників

Про romaxa11

 • Ранг
  Масон українського походження

Контакты

 • ICQ
  0
 1. Порохобот - це людина повністю зневірена владою, яка не вірить в можливості країни. Єдине що він хоче, це аби було не гірше. Зрадофіл вірить в можливості, йому недостатньо квазі руху вперед, імітацій, тому болюче реагує на них. Це різні истеми координат і очевидно що люди різні.
 2. А чого ти не постиш хороших новин?
 3. А ти сам Конституцію добре читав і як вона співвідноситься з реальним політичним життям?
 4. Big Data по українськи: "ви соціологію бачили? там юля або пєтя, поняв? Міхо немає! всьо чьотко, це ж соціологія, наука! Обирай карочє і незабувай шо йде війна ну і хто безвіз відкрив!"
 5. Толку з твого ака, в карамби розцінки дешевші, а якість у вас одна)
 6. Толку з твого ака, в карамби розцінки дешевші, а якість у вас одна)
 7. Є підозра що за тими всіма купленими акками десь Толя з Луцька видніється) десь в часі вони з'явились а він зник. Короче щось в тому є.
 8. Цукор

  Там калорійність 149ккал на 100грам. В наших значно менша десь 50, тому тут неясно
 9. Цукор

  На упаковці писало цукор- 12 грам на 250мл. Я не дивився на старті, бо думав що купую собі просто молоко. А в пляшці було майде 50грам цукру.
 10. А в Петруся вже другий день мовчок, тільки обережно з кущиків погляда , чи не розсмокталось)
 11. Цукор

  Я ні до чого не домахувався. Цукор рафінований не є природнім продуктом. Це концентрований результат переробки значної кількості цукромісткої сировини. Ви ніколи не з'їсте такої кількості фруктів, як можете спожити в одній літрі пакетного соку. Але й саморобний сік це також концентрований продукт і з ним потрібно обережніше. Я не бачу можливості доя статус-кво. Що ви вважаєте цукром. Шоколадка - це сукупність трансжирів, пальмової олії, цукру, підсолоджувачів, консервантів і незначної кількості натуральних складників. Я не бачу в ній жодної користі доя організму. Морозиво - те ж саме, колосальна концентрація цукру-підсолоджувачів і трансжирів. Випічка - те ж саме ще й з купою консервантів, щоб банально не потруїтись. Пальмову олію - продукт загадку, прийнято називати кулінарним жиром. Як можна це все порівнювати з фруктами, навіть гмо. Я не говорю про якісь фантазії. Ситуація з серцево судинними захворюваннями катастрофічна і підозрюю що вона дуже добре корелює з доступністю отої гадості. Петрусь сам діабетик, він дуже добре знає яку шкоду завдає людям. Бізнес продрвження політики і навпаки. Найгірше діти, яких від немовлят привчають до вмісту цукру, до залежності. Після солодкого мало що здається смачним і дитина присідає на отруту, в якій від шоколаду хіба назва. Цукор рафінований - це наркотик і від нього або відмовляєшся, або ні. Тут немає компромісу. Реальні хвороби поряд. Говорив сьогодні з дівчатами на цю тему. В одної брат в двадцять з чимось років захворів діабетом, хоча мав кінське здоров'я. Моєму старому дядькові відрізали ноги, комусь стопу, інсультів в родичів і знайомих купа. В конось онкологія. Це не просто так і я в цьому розбираюсь. Ще є одна річ. Нормальні фрукти річ сезонна, а цукор у вас є завжди в будь якій кількості. Люди не хочуть в більшості чути мене, комусь подобається між крапельками. Але є пару людей, які прочитають тему і убеспечать малих від тяжких хворіб в майбутньому, чи самі стануть здоровішими. Ця тема для них. Насправді ця інформація могла б стати непоганим бізнесом, але підлим, на здоров'ї. Можна було б купити вагу з якимись циферками, відкрити кабінет і кліпати дієти, головний штрих яких був би різке і непомітне обмеження цукру. Якби я прочитав цю темку раніше, я б раніше пішов на відмову, але добре що й так)
 12. Цукор

  фрукти це солодощі?
 13. Цукор

  Я вже наводив дані. В 0,3л пляшці коки - 8 ложок цукру, в пакетному соці біля 7 на 0,3л. Цукру дуже багато в умовно здорових напоях. За день набігає по 30 чайних ложок цукру чи аналога підсолоджувача. Інсуліну на це все не вистачає і починаються качельки.
 14. Цукор

  Вейвер, у вас багато діабетиків, серцево судинних захворювань?
×