romaxa11

Power users
 • Кількість зміста

  8 914
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  68

romaxa11 last won the day on Травень 29

romaxa11 had the most liked content!

Репутація громади

5 857 Гуру

10 Підписників

Про romaxa11

 • Ранг
  Масон українського походження

Контакты

 • ICQ
  0
 1. Запросили не Пороха а Україну в його особі, і тільки те що особа підзіпсована - чистий вихлоп до 10хв, а може й менше. Республіканці підтримують Україну і Трамп мусить грати роль, схожу, до речі, до пертрусевої.
 2. А про що мали розмовляти Трамп і Петрусь? Назвіть хоч одну причину по якій Трамп мав би довіряти Петрусю. Він про нього має в тисячу разів більше інформації ніж є у нас, але те що є у нас вже достатнє, щоб недовіряти словам Петруся. То про що взагалі мав говорити з Петрусем Трамп? Петрусь був цікавим в червні 2015, але в червні 2017 це повністю відкрита книга з прочитаним затертим пустим текстом. 14 хвилин на весь прийом - це афігенське досягнення, і до бабки не ходи. Хоча і Трамп далеко не тортик.
 3. Я б виходив з того хто ти є,що ти знаєш і що ти вмієш. Відповідно що ти реально можеш, без тренінгового самопереконання. Відкрити бізнес можуть далеко не всі. Якщо не вірите, то гляньте на Нову пошту наприклад. Там купа народу, але відкрив її один чоловяга і так всюди. Тобто дуже невеличкий процент здатний заснувати бізнес в силу об'єктивний обставин фізичного чи психологічного плану. Хоча перший крок - це однозначно бажання щось відкрити власне, без цього ніяк.
 4. Чупакабра найстрашніший ворог кролів, від одного запаху стараються відразу вмерти. То все великий ризик і з прорахунками краще відразу до Соромітника, який за грубі гроші скаже що по чому.
 5. Після сьогоднішнього дня тему можна перейменувати "В кого не смердить?" раніше запах екстрементів відчувався при в'їзді в Луцьк збоку Гіркої Полонки (Hollywood). Сьогодні я його реально відчув на Волі, на Кривому Валі і біля Порт-Сіті. Старці кажуть "то на гроші".
 6. Просто ти так легко написав про бізнесові розрахунки, що складається хибне враження легкості і безризиковості. Ну і ще. В твому алгоритмі обрахунку ризиків повністю відсутній коефіцієнт відкриття аналогічних бізнесів конкурентами. А ринок не резиновий. Був дуже крутий Південний ринок в Львові, але відкрився Ашан, а потім Форум, а потім Victoria Garden і вигрібати стало важче на порядок. Те ж саме у нас сталось з мегауспішним Ювантом після відкриття Порта. А от зворотній прорахунок. Ніби все вірно: будуєш найбільший торговий центр в місті і просто гребеш гроші лопатою від оренди чи продажу бутіків. А ковельский Ювант? Величезний, колись дуже сучасний ТЦ, який так і не ожив, хоча все було зроблено правильно. На таких гігантах простіше спостерігати що таке бізнес і які в ньому ризики. Зараз в Луцьку черги крім продуктових гігантів можна спостерігати лише на секондах при завозі нових партій товару і при поданні на закордонний чи біометричний паспорт. "Рефінансування" призупинилось і курс бакса пішов в відкат, показуючи реальну купівельну спроможніссть населення.
 7. Наші умови досить специфічні, хоча всюди економіка працює приблизно одинаково, з похибкою на недолугість законів тієї чи іншої країни. Економіка вказує, що дуже велика кількість людей хоче власний автомобіль. Робиться аналіз ринку - справді дофіга. Відкриваються салони, сервіси, сірі трейдери, а весь активний народ подався до поляків і литовців і приганяє звідтам колимаги, і гасає на них за 500-1000 євро штука. Народ у нас не дуже заможній, але в масі любить щоб красіво і з цього потрібно виходити. Нове і дорого, то певно тільки в аппла тут виходить, всі решта підлаштовуються під ринок. Ринок каже - якісно і недорого і відкриваються мегауспішні секондхенди одягу, побуттехніки світових брендів т.д. Або дешево і хоча й неякісно, але щоб красіво - також проканає. Це реалії, але дуже хочеться дивитись на захід в поєднанні з нетом і віртуальними торговими площадками. Багато хто так і тримається.
 8. Сьогодні говорив з фермером, який якраз займається малим сімейним агробізнесом. Проблема страшна, бо в людей просто забирають їх землю і використовують на повну. Каже що по статистиці за рік зникає 2000 фермерів - особливо на Сході віджимають, придушують, деколи вбивають. Говорив як мінімум про двох вбитих. Зараз для агрозлодіїв найкращий час, бо можна працювати на землі і не платити ні людині ні податків. Короче я трохи в ауті, але така наша держава. Я думаю пристарілих пайовиків взагалі ніхто в рахунок не бере. Ситуація патова, судова система паралізована, правоохоронна також.
 9. Тема про мера і про його діяльність саме як мера. Немає абсолютного зла і люди яких ми демонізуєм можуть бути хорошими батьками, дітьми, дбати про купу людей, помагати хворим, церквам, але при цьому своєю професійною діяльністю робити речі далеко не найкращі. Якщо їх не висвітлювати і не осуджувати, то теперішні взагалі не матимуть жодних моральних стримувачів. Кожен мер нажаль мутив з нерухомустю, землею громади. Дехто вже на тому світі, але якщо такі мутки замовчувати через смерть, то який урок винесуть для себе ті що зараз тягнуться до влади, коли про владу або добре або ніяк. Цінність репутації береться від можливості її втратити на завжди. Наші політики живуть так ніби репутація надається їм в керування одночасно з посадою і все що потрібно щоб залишатись шанованим - це окупувати побільше посад. Щоб ви розуміли що відбулось, уявіть собі палаточку в московському триколорі з портретом путіна - будівничим України біля ялинок на Театральному років за 10-ть. У вас не виникло б питань до адекватності влади? І чи тільки питань? Ми всі помремо і за життя потрібно старатись щоб таких плям не було. Наприклад, в деяких високорозвинених країнах злодійство - це страшна пляма на цілій родині, позор від якого дехто завершує життя самогубством. Ми толеруємо ці речі і намагаємось виправдати злодіїв всякими можливими способами. Чого дивуватись що злодійство перетворилось в чесноту, що вдалий злодій - це успішна людина, альфасамець і взагалі няшечка на супертачці з супермаєтками. Чого дивуватись патріотизму злодіїв, їх щирій любові до Батьківщини, щирій молитві до Бога. Все що вони зробили - стали успішними, зійшли на верхівку соціуму. Тому краще не виправдовувати, краще не мовчати і не шукати в самих собі пояснення чужих злоченів, недоробок. Людина яка займає певну суспільну посаду сама несе відповідальність за свої дії а не розмазує її на неправильне суспільство. Якщо Трамп робить фігню, то це не американський виборець, що обрав його на посаду, послузхавши програму і вподобавши деякі тези. Це фігня Трампа і відповідальність за неї несе тільки він.
 10. правильно, там і кошти і можливості неспівставні, але це монополії і як кожна монополія, вбивши маленьких фермерів, вони почнуть дикутвати умови вже цілій державі, а це втрата суверенітету.
 11. Стоп, дядьку, тема загальна і я записав реальний епізод здається літа 2012 року що стався за його мерства. Те що воно не клеїться з твоїм баченням не змінює факту інсування цього епізоду. З нього можна взнати про всіх тодішніх політиків набагато більше ніж з усього вище описаного. Він мене тоді дуже сильно заїв, заїв настільки що пам'ятаю цю картину вже 5 років. Коли ви співаєте оди, у мене оця червона палаточка з кононовичами і портретом сталіна. Я б дуже хотів щоб мер Луцька ніколи не допустив до такої провокації, але так не сталось. Ти напевно не знайдеш жодних вибачень перед громадою Луцька, а це було боляче. Можливо це була якась спланована політична акція, щоб глянути на реакцію народу, можливо домовлений піар Гузя, який з ватагою пацанів організовано потім вийшов з-за театру і без спротиву міліції розігнав комуністів і кононовичам було за це заплачено. Це вже не важливо, важливо що мер мав інформацію про акцію як від організаторів так і від мєнтів і чомусь її дозволив. Я не зміню минуле. Краще про нього думати в теперішньому і не робити речей про які колись стане дуже встидно.
 12. Сергій вивчи досвід Японії під керівництво українця Ладежинського - це наш шлях, якщо ми хочемо мати майбутнє. Продаж землі це питання яке дуже серйозно моніториться державою, кожен гектар. Ніхто просто так землю не продає, і вільний ринок землі це фікція. купи землю в Австрії?
 13. Ні, просто ти перегибаєш палку досить серйозно і тенденційно вже купу часу. Я не до тебе і не про тебе писав, а ти перейшов на особистості і отримав здачу. Не дуже приємно?