mykola

Power users
 • Кількість зміста

  4 414
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

850 Професор

Про mykola

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 13.05.1964

Останні відвідувачі профілю

21 769 перелядів профілю
 1. На першому етапі потрібно було ставити будь-кого (Бондар або Бєлкіну, Підгрушна, Варвинець і Абрамова по ряду причин не могли виступити), а не Журавок (стріляла вона добре, але йшла пішки по трасі). Порадувала Валентина Семеренко, потроху набирає форму, Джима і Меркушина виступили в міру своїх сил.
 2. Поправка, Кропива зять Юрія Дмитровича. Можливо, від вдруге женився.
 3. Дефлектор ось такий: http://vsetrybu.ru/deflektor-na-dymovuyu-trubu.html Якщо потрібно фото, зроблю, але пізніше.
 4. Sashapetrash, чи не могли б Ви пояснити методику нарахування вартості опалення одного метра квадратного, це коли відсутній лічильник тепла? Я пробував задати це питання на сайті Луцьктепло, але без результату. А то Гройсман багато обіцяв.
 5. Питання вирішив на початку грудня, всім дякую за поради, за цей час були ще сильніші вітри, але все в порядку. Купив дефлектор 140 мм і 1м. нержавійки труби діаметром 140 мм. На початку грудні підібрав такий період, коли декілька днів не було морозів, заовалив трубу і на 20-25 сантиметрів вставив в димохід, обмурував цеглою. Перед цим на другу сторону труби поставив дефлектор. Спочатку вагався, що купити дефлектор чи коминний флюгер з перехідником, але продавець з Варшавки в моїй ситуації порадив брати дефлектор і трубу 50 або 100см Так що питання вирішене..
 6. Платив сьогодні в касі Привата, комісії не брали. Поки стояв в черзі, то почув від касира: - не беруть комісії навіть якщо немає карточки Привата - субсидії касир не бачить, лише після проведення платежу, можна побачити субсидію в квитанції.
 7. Якщо ви ще вчора ввечері вигнали свого чоловіка з дому, а він досі сидить під дверима, спробуйте поставити інший пароль на Wi-Fi. Коли повія ще й колесо на фурі поміняла, далекобійник зрозумів, що знайшов свою долю. Шеф відчиняє зранку офіс. Бачить, що за одним з робочих столів вже сидить працівник. Шеф: - О, кінець року, вирішив попрацювати цілу ніч? - Ні. Після вчорашнього корпоративу мене забули в туалеті і замкнули.
 8. Коли приймали, то чек був один на комуналку, на тефон - інший.
 9. Йде по лісу зграя лосів, а назустріч їм купа зайців. Ну, зайці підходять до лосів і кажуть:- Ну що, лосі круті є?Лосі відповідають:- Ні зайці, немає у нас крутих.- Ну тоді скинулися швидко по десятці.Лосі подумали – не будемо зв’язуватися, – і скинулися. На наступний день відбувається та ж сама ситуація. Так проходить 5 днів. Лосям набридло, що їх постійно на гроші кидають, пішли вони до вовка і попросили, щоб він у них крутим став. Вовк подумав і каже:- Допоможу вам, брати ви мої лісові.На наступний день йде зграя лосів на чолі з вовком по лісі, а назустріч їм зайці виходять і питають:- Ну що, лосі круті є?Лосі розсуваються і виходить вовк …… зайці розсуваються і виходить ведмідь:- Ну що, лосі – з крутого сотня, з інших по десятці.
 10. Перший раз нарахували по будинковому лічильнику обліку газу, за грудень - 6.611 м.куб з людини. Щось багато, потрібно розбиратися (в бутинку є чотири юридичних особи)
 11. Солодка притча.У давні-давні часи Господь зліпив десять Адамів. Один з них орав землю, інший пас овець, третій - ловив рибу ... Через деякий час прийшли вони до Отця свого з проханням:- Всe є, але чогось не вистачає. Нудно нам.Господь дав їм тісто і сказав:- Нехай кожен зліпить за своєю подобою жінку, кому яка подобається- Повна, худа, висока, маленька ... А я вдихну в них життя.Після цього Господь виніс на блюді цукор і сказав:- Тут десять шматочків. Нехай кожен візьме по одному і дасть дружині, щоб життя з нею було солодким. Всі так і зробили.А потім Господь сказав:- Серед вас є шахрай, бо на блюді було одинадцять шматків цукру.Хто взяв два шматки?Всі мовчали. Господь забрав у них жінок, перемішав їх, а потім роздав, кому яка попалася.З тих пір дев'ять чоловіків з десяти думають, що чужа дружина солодша, тому що вона з'їла зайвий шматок цукру. І тільки один з Адамів знає, що всі жінки однакові, бо зайвий шматок цукру з'їв він сам