mykola

Power users
 • Кількість зміста

  4 538
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

961 Професор

Про mykola

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 13.05.1964

Останні відвідувачі профілю

22 139 перелядів профілю
 1. Відписав в ПП
 2. Скиньте в ПП свої контакти. В Луцьку буду в п'ятницю, тоді можу забрати.
 3. Я також знайшов на перших секундах. Тут могло бути два варіанти: 1) щось маленьке заховене серед цього асорті, тоді воно має відрізнятись кольором. Я пішов цим шляхом і зразу знайшов. 2) може бути великий малюнок, який створений одногдвох видів овочів. Якось так.
 4. Теж саме можу написати, якби можна було, поставив би більше плюсів.
 5. Ігор, вітаю з Днем народження!!! Трохи з запізненням, але краще пізно... Бажаю мирного неба і удачі в усьому!!!
 6. Идут американский и израильский генералы по территории израильской военной базы. Американец говорит, что, мол, дисциплина у вас вообще ни к черту, - вот мимо прошел солдат и их не поприветствовал. Израильский генерал начинает краснеть и говорит, что щас он с тем рядовым таки разберется. Догоняет того, дергает за рукав и говорит:- Изя, ты что, на меня обиделся? НОРИЛЬСК. РАЗГАР ПЕРЕСТРОЙКИ...Несколько недобитых вечной мерзлотой и местными бичами евреев, упорно проживающих за Полярным кругом, неожиданно самоидентифицируются, перестают жрать сало и решают немедленно соблюдать субботу.Возникает чисто технический вопрос: когда начинается Шаббат? Ну, то есть в условиях полярной ночи, когда по полгода заход солнца в принципе не производится, впрочем, как и восход? Начинается поиск стандартных и... нестандартных решений, прецедентных правовых коллизий и так далее. Ничего не находится, ибо интернета еще не придумали, межгород - дорого, а дорога в Алыкель закрыта в связи с черной пургой. Евреи пишут письма в инстанции и синагоги, но не получают достойных ответов, после чего каким-то подсознательным образом находят адрес аж Любавичского Ребе, и умоляют его ответить на вопрос: как же в Норильске встречать субботу?И через каких-нибудь пару-тройку месяцев получают таки ответ, который стоил всех этих мучений:"ЕВРЕИ В НОРИЛЬСКЕ ЖИТЬ НЕ ДОЛЖНЫ"
 7. Не можу на сайті Волиньгазу знайти норму використання газу на опалення від площі в 2017 році (якщо немає лічильника). Знайшов на інших сайтах цифру 11 м.куб на 1 метр опалювальної площі, але не знаю чи так.
 8. Прогноз справдився, далі півфінали: 03.06.17 Колумбія - Куба 03.06.17 Казахстан - Британія 08.06.17 Британія - Казахстан 09.06.17 Куба - Колумбія Найбільша інтрига очікується в поєдинку Колумбія - Куба. В колумбійців дуже сильна команда, тому в першому поєдинку буде перемога за ними 3-2, але другий півфінал кубинці проводять дома, тому у фінал вийдуть вони. В на ступному поєдинку фаворитом є Казахстан, але другий півфінал відбудеться в Британії, тому тут все може бути. Якщо казахи дома виграють 4-1 або 5-0 (цей рахунок малоймовірний), то у фінал вийдуть вони, якщо буде інший рахунок - все можливе.
 9. Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 10. Дякую, також вітаю бордівчан з цим святом!
 11. Пішов чоловік на роботу, а жінка залишилась вдома одна. Дзвінок у двері. Відкриває - коханець. Ну, випили чаю, обнімання, поцілунки, пішло діло до гарячого. Аж раптом - дзвінок у двері. Вона коханця голого на балкон випхала, а там зима, холодно...сама двері відкриває - знову коханець! Та сама історія...і так знову і знову... Ось вже пятий раз у двері дзвонять. На цей раз коханець-поліцай. Ну знову діло до гарячого і знову дзвінок у двері! Поліцай на балкон вибіг, встиг лише фуражку захопити. Прийшов додому чоловік. Ну, поїв, попив, у туалет сходив тай просить в жінки ласки. А пять коханців стоять на балконі голі, мерзнуть, трусяться. Тоді поліцай каже одному:- Біжи зараз до дверей, а далі я знаю що робити. Зрозумів?- Та зрозумів...Вибігає з балкону, біжить до дверей. Чоловік в шоці! Що то за голий мужик по спальні бігає?! За ним вривається голий поліцай у фуражці й питає:- Тут голий мужик пробігав?- Пробігав...- Група захвату! За мною...
 12. Результати перших четвертьфіналів: 13.05.17 Узбекистан - Куба 3-2 11.05.17 Франція - Британія 3-2 13.05.17 Італя - Колумбія 3-2 11.05.17 Росія - Казахстан 2-3 (в Алма-Ати Росія програє з рахунком 1-4 або і 0-5) Підтверджуються мої прогнози, по всіх прикидках далі мають пройти Куба, Британія, Колумбія і Казахстан.