mykola

Power users
 • Кількість зміста

  4 508
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

942 Професор

Про mykola

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 13.05.1964

Останні відвідувачі профілю

21 987 перелядів профілю
 1. Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 2. З "колгоспного" газу не лише самогонку женуть... https://www.volynnews.com/news/economics/pidpryyemlyvi-meshkantsi-sela-bilyn-splatiat-milyon-shtrafu-za-obihriv-teplytsi/
 3. В багатоповерхівці велике значення має утеплення квартири і поверх. В нас на другому поверсі (опалення відключили як і в усіх будинках) температура нижче 20 градусів не опускалася.
 4. Це було одне з найбільш завантажених відділень (постійно черги), можливо, більший потік на Львівській і Карбишева (де немає обмежень по вазі).
 5. Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 6. Підніму тему, скоро наближається фінальна частина, ще залишилось в групах провести один тур (20-22.04.2017). Ситуація в групах: Група А (залишились: Куба - Колумбія і Аргентина - Венесуела) 1. Колумбія - 15 2. Куба - 13 3. Венесуела - 4 Група В (залишились: Італія - Франція і Марокко - Британія) 1. Британія - 13 2. Франція - 11 3. Італія - 8 Група С (залишились: Китай - Казахстан і раша - Узбекистан) 1. Казахстан - 12 2. Узбекистан - 9 3. рашка - 7 Найбільш цікаві і вирішальні поєдинки це: Куба - Колумбія і раша - Узбекистан. Ще цікавий момент, Тор-5 рейтинг найкращих боксерів по вагових категорія (всього 10 категорій) http://www.worldseriesboxing.com/rankings-2/ Тут представлені команди в таких кількостях (максимум - 10): 1. Куба - 9 боксерів 2. Узбекистан - 8 3. Британія - 7 4. Колумбія - 6 5. Казахстан - 1 Для порівняння, в рашки лише один боксер (91+) займає в своїй категорії 5 місце.
 7. Вітаю з Днем народження!!!
 8. Думає студент перед іспитом: “Здам - нап’юся в… А не здам - теж нап’юся…” Потім думає: “Все рівно напиватися!” І купив пляшку заздалегідь. Приходить на іспит, а пляшка лежить у внутрішній кишені. Ну, хвилюється, звичайно, руки трясуться, взяв білет і упустив на підлогу. Намагається нахилитися, а пляшка заважає. Він її дістав і поставив на стіл. А коли підняв білет - професор запитує:- Огірок є?- Немає…- Тоді чотири!
 9. Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!
 10. Вітаю з Днем народження!!! Мирного неба і удачі в усьому!!!