mykola

Power users
 • Кількість зміста

  4 451
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

891 Професор

Про mykola

Останні відвідувачі профілю

21 833 перелядів профілю
 1. Минулого року замовляв також для організації ось такі шафи в Інтер-Ремо. Зверху є підсвітка, але вона не використовується, тому що достатньо світла. Замовлялись по перерахунку, вартість однієї шафи тоді була 3 200 грн. Якщо потрібно, в ПП скину номер телефону менеджера.
 2. Більмо
 3. Розмовляють два студенти після здачі екзамену: - Сань, ти щось написав? - Ні, пустий лист здав. - Але ж, ти і дурень! - Це чого ж??? - Я теж здав чистий, тепер подумають, що ми один в одного списували.
 4. Який розмір січення квадрата балясіни, верхня і нижня її частина? Шукаю ніжки до стола.
 5. 2-2, я напівоптиміст
 6. В 1997 році Динамо Київ ще більше познущалось над Барсою Ван Гала, дома перемогли 3-0, а в гостях ще більша перемога: 4-0 http://video.i.ua/user/2125555/28109/136358/ Це була феєрична перемога киян.
 7. Поки мої прогнози справджуються - росіяни, які назвалися пАТРІОТАМИ, дома програли казахам 2-3. В цій групі Китай дома неочіковано переміг Узбекистан 3-2. Тут інші результати: http://www.worldseriesboxing.com/season-v-results/
 8. - Мужик, а що це в тебе обидва вуха перев'язані?- Так я білизну гладив, і тут телефон задзвонив.- І?- Ну що і? Замість трубки в праску альо сказав ...- Аа... зрозуміло.. а з другим вухом що?- Так, це.. швидку викликав...
 9. Шкода, що продовження списку будинків відсутнє.
 10. Опалення ще більш менш, а вот за гарячу воду дуже багато. Нарахували майже 13 метрів кубічних на 3 людини. Відмовтися взагалі від гарячої води, встановіть бойлер (окупний період у вашому випадку 5-6 місяців) або поставте лічильники поки на гарчу воду (він окупиться за 3-4 місяці).
 11. Господар цього бардаку Луцьктепло, можна ще зателефонувати на гарячу лінію 15-80 (тоді вони будуть контролювати Луцьктепло, щоб закрити це питання).
 12. Прапорщик