Перейти до змісту

MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 687
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

556 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 582 перелядів профілю
 1. Прохання підказати актуальний номер майстра по кондиціонерах в Липинах Олександра, бо наявний вже декілька днів каже, що "не абонент" (050 438 5807). Звертався крайній раз два роки тому.
 2. Доповню інфу: "Разработчики «Microsoft» также начали использовать Искусственный Интеллект (AI) и, основанное на нейронных сетях, «Глубокое машинное обучение»(Machine Learning, ML) для улучшения процесса локализации операционной системы. Получая и анализируя «Пакеты локального опыта» (Local Experience Packs) через «Магазин Windows» (Microsoft Store), то есть отзывы пользователей через приложение «Language Community», Искусственный Интеллект (AI) призван чаще предлагать пользователям лучшие переводы. Эта система поможет ОС Windows выйти на новый уровень общения и понимания с клиентами со всего мира." Ти свою пунктуацію бачиш, розумник? Скільки ком загубив в одному реченні, порахувати зможеш? P.S. У двічі приємніше мені було б, якби ти не цитував мої повідомлення і не флудив.
 3. Помітив позитивні зрушення в перекладі української локалізації Windows 10 April Update. Для прикладу: в диспетчері пристроїв перекладено вже все, а в редакції x64 обидві папки Program Files названі одинаково. Приємно, що працюють над українською!
 4. MaestroA

  Приколи Луцька

  Зліва від центрального входу у драмтеатр.
 5. Відкрився басейн учора. Ціни зросли удвічі.(( 2017 р.: Нині:
 6. В 2-х знайомих такі. В обох глючать датчики приближення. Почитав на 4pda, проблема массова. Плюс за рахунок великих рамок телефон, ІМХО, - лопата! Особливо в чохлі.
 7. На Винниченка, 2 мають відкритися "Львівські круасани". І я цьому радий. А то наш Луцьк якийсь бідовий на фастфуд. Скрізь одні ход-доги. Офіційний сайт: lviv-croissants.com. Вважаю "Львівські круасани" досить якісним фастфудом. Для прикладу, їхні соуси не складаться з майонезу/кутчупу/гірчиці.
 8. Аналогічно. Без особливих проблем всією сім'єю зробили паспорти в ЦНАПі. 810 грн. терміновий. Свій отримав за 17 днів. На другому поверсі, ІМХО, досить швидке та приємне обслуговування. Талончики брала дружина та казала, що атмосфера там трохи інша.
 9. Дві різних цифри серед семи - це цікаво, але явно не на 1700 грн. Років 7 тому купував новий стартовий (теж 050) з трьома різними цифрами за 50 грн. при номіналі 15-20 грн. Тобто, переплата ~2 пачки цигарок. А от платити 1700 - явно для якогось фаната-нумеролога. P.S. Якість зв'язку Vodafone - лайно (як мінімум, у порівнянні з Київстар). Перевірено мною практичною на всій території нашої країни.
 10. Уточнюю: зарядний пристрій з гніздом Type A, як на фото в пості вище.
 11. Яка різниця, який пристрій? Verizon Ellipsis 10. Що це дає? Я ж вказав характеристики зарядного пристрою, який шукаю. Віддам перевагу породистій беушці від відомих вендорів (Samsung/LG/Lenovo/...). Prestigio/Bravis/... і т.п. не цікавлять. Прохання до тих, у кого не має конкретної пропозиції: знайдіть в собі сили, пройдіть мимо!
 12. MaestroA

  Доступний спортзал

  @Houston http://interatletika.lutsk.ua/product/1777/ Є можливість оплати частинами без % (включаючи помісячно) через картку Приватбанку.
 13. Не страхуйте в "Еталоні". Рік тому виплату по цивілці протермінували більше 40-ка днів (90 по закону). Категорично не рекомендую!
 14. Сабж. Цікавить по місту. Можливо, у когось валяється на барахолі неробоча модель.
×