MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 571
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

498 Поважний

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 067 перелядів профілю
 1. Президент підписав закон про перехрестя з круговим рухом http://autonews.autoua.net/novosti/15960-prezident-podpisal-zakon-o-perekrestkah-s-krugovym-dvizheniem.html#
 2. У Windows 8/8.1/10 мені сподобалася і швидко прижилася стокова комбінація win+пробіл. Зручно натискається без особливої зміни позиції пальців та кисті. Також видно мову, яку обираєш.
 3. Інфографіка: 500 голів Мессі за Барселону
 4. Раз вже пішла тема оголошень на OLX... - https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-termnovo-koftinu-tsna-znizhena-IDpqm04.html Хлопець видно не зацінив "неординарний подарунок".
 5. Джерело: Oфіційний Блоґ Google Україна Спробував на translate.google.com.ua перекласти декілька абзаців англійського тексту. Мабуть, ще не оновили. Показати скріншот Hide
 6. Певний період часу у нас в сім'ї у всіх були Oral-B. Вони самі популярні. Моделей не пам'ятаю. Декілька років прослужили. Загалом задоволені. офіційний сайт Акцій в луцьких маркетах не видно. https://gotoshop.net.ua/uk/lutsk/?cids=527 Тому раджу шукати в інтернеті. hotline
 7. В цій моделі кріплення петель в днищі корпусу ламається на ура. Тому на "завалялось" точно не розраховуйте. Корито для цієї моделі в дефіциті і, відповідно, в ціні. На бігл від 426 грн.
 8. Трохи більше тижня тому в магазині Windows Store з'явилася фінальна модерн-версія Skype. Встановив. Запускається практично миттєво (на SSD), в 2-4 рази швидше класичної останньої версії 7.35. Виглядає симпатично і не має реклами. Заміряв апетити на процесор та оперативку. Класика 7.35 в режимі очікування: CPU - 4,4% RAM - 98,4 MB Показати фото Hide Модерн в режимі очікування: CPU - 0% RAM - 29,3 MB Показати фото Hide Класика 7.35 в режимі відеодзвінка: CPU - 13,2% RAM - 178,1 MB Показати фото Hide Модерн в режимі відеодзвінка: CPU - 11,8% RAM - 78,1 MB Показати фото Hide Як видно, результат явно на користь модерн. P.S. Шкода, що модерновий Viber вже оновлюватися не буде. Працюю на двох лептопах, на одному Viber встановлений класичний, на іншому - модерн. Останній мені набагато зручніший.
 9. https://bigl.ua/search?category=70708&sort=price&search_term=lenovo+G580
 10. Тут сказано, що "об этом баге известно и над ним работают специалисты." Додано. Оновлення Chrome до 58 stable баг не вирішило.
 11. В моєму домашньому ноуті (i3-3217U/GeForceGT635M) теж стоїть і все ок. Декілька днів тому ставив все аналогічно на ноут з i5-2520M - і там все норм. А от цьому ThinkPad T510 з першим поколінням Intel Core i5-520M не подобається апаратне прискорення.
 12. Розібрався. Все виявилось банально просто. Налаштування -> Показати розширені налаштування -> в підрозділі "Система" зняти галочку "Використовувати апаратне прискорення, якщо доступно".
 13. Підніму тему. Який зміст плодити одне й теж? Якісь войовничі в мене останні дні, то MTS/Vodafone, то поліція. Наступна історія про страхову "Еталон". Через знайомства я там оформив ОСЦПВ (автоцивілку). В грудні минулого року потрапив в невеличке ДТП. Формально неправий я. Другий учасник ДТП мені видався адекватним порядним молодим чоловіком. Ми оформили мій європротокол. Я оплатив чоловіку ремонт автівки і, відповідно, домовилися, що коли йому прийде компенсація від страхової на картку, він поверне мені кошти. Всі документи по страховій події були подані 25.12.2016 р. Строки виплати страхового відшкодування чітко регламентовані законом. Якщо у потерпілого зібрані всі необхідні документи, то виплата повинна проводитися через 15 днів після того, як узгоджений розмір відшкодування, але не пізніше 90 днів з дня одержання заяви від потерпілого про страхове відшкодування. Тобто виплата повинна була бути здійснена до 06.03.2017 р. Починаючи з цієї дати я разів два на тиждень дзвонив на гарячу лінії СК "Еталон" і вимагав виплати, назвати конкретний її термін. На що мені щоразу відповідали: "сума компенсації по вашій справі погоджена, вам треба зачекати, в нас є певна затримка по причині великої кількості страхових випадків, нічого конкретного назвати не можемо". На 40-й день (від 06.03.2017) порушення ЗУ я не витримав і вирішив щось робити. Подати в суд не є проблема, але для початку ще спробував легший спосіб. В минулу п'ятницю 14.04.2017 я почав бомбити відгуки на сайтах, які знаходив першими. На пошту страхової скинув скріншоти і написав, що залишу таких ще сотню і не тільки від свого імені. За годину мені телефонує другий учасник ДТП і каже, що йому дзвонила страхова, вибачалася і обіцяла у вівторок 18.04.2017 (наступний робочий день) перерахувати кошти. Вчора 18.04.2017 кошти страхова перерахувала і чоловік віддав їх мені. Висновків для себе я зробив два: 1. Страхові компанії і не тільки сцять за свою репутацію в інтернет мережі. 2. В нашій державі все своє треба вигризати зубами. P.S. Той же другий учасник ДТП розповідав мені, що його кум теж десь майже зразу після нас потрапив в невеличке ДТП. Страхова винуватця - PZU. Виплата прийшла на рахунок на третій день після подачі всіх документів. Будьте крепкими!