Перейти до змісту

MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 740
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

617 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 872 перелядів профілю
 1. Я теж намагався бережно. Ситуацію з блокуванням аккаунту розцінюю, як удар в пах від Google.
 2. Насправді на аккаунті може бути зав'язано більше, ніж може здатися на перший погляд: контакти, фото/відео, файли, підписки на канали в YouTube, реєстрації сторонніх ресурсів, база Google Ігор. Все перелічене використовувала моя дитина. В мене список буде суттєво більшим.
 3. Саме так. Неочікувано. Мені такого не пропонувало.
 4. Теж не моє. А з часом дитина прийме своє рішення.
 5. Був (ключове слове) в старшої дитини (2010 р.н.) обліковий запис Google. При його створенні довелося вказати 2000 рік, оскільки до 13 років Google банально не дозволяв мати обліковку. Вчора прийшов час завести аккаунт молодшій дитині (2013 р.н.). При створенні я забув старий досвід і автоматично вказав реальний рік народження. О, диво! Google пускає далі, попросивши вказати обліковку батьків. Ввів свою. І тут я відкрив для себе Google Family Link. Ознайомився з теоретичною частиною. Круто, думаю! Те, що треба! Як виявилося, майже. Але про все поступово. Додав молодшого. Налаштування його девайсу відклав на пізніше. Додав зразу собі діючий аккаунт старшої. Та й вирішив одразу змінити р.н. на реальний (2000 на 2010). Змінив, окаю, а мені: "Діти не 13 р. не мають права мати обліковий запис, змінити дані?". Змінюю назад на 2000. А мені: "Аккаунт заблоковано. Для відновлення надайте фото офіційного документу, який підтверджує 2000 р.н. особи.". Ппц! Повернувся я до налаштування пристрою молодшого. На фінальному етапі мені додаток видає перелік програм, які я можу дозволити/заблокувати, перелік обов'язкових додатків та додатки, які незмінно недоступні дитині. Останніх виявилося два: YouTube та YouTube Music. Ого! Гуглю. Мотивація авторів. Ви можете завантажити YouTube Kids, але він, блйать, недоступний в Україні. Цікаво, що "Ви можете контролювати доступ до веб-сайту й додатка YouTube на пристрої Android своєї дитини, якщо ви проживаєте у ЄС". Отакої! Висновки: 1. Контроль дітей через Google Family Link? Лише без офіційного додатку YouTube. 2. Гратися з роками народження власника аккаунта Google категорично не раджу. З надією, що мій досвід може стати корисний іншим.
 6. MaestroA

  Веселі сусіди

  Поверхом мого вище рік-півтора тому поселились квартиранти (власників я не знаю). Ніби адекватна молода сім'я. Дитина 2-3 років стабільно лягає спати після першої години ночі, з геготіннями, плачами та т.п. після опівночі. Але то таке. А от одного разу вони зробили вечірку з музикою "на всю" і танцями. Мої діти після 23-ї поскаржились мені, що не можуть заснути. На мої стуки по батареї сусіди не реагували. Двері в квартирі на дзвінок та стук не відкривали. Викликав поліцію. Їхала, блйать, як завжди, більше години. Після спілкування з дільничим сусід позвонив до мене в двері (вже десь біля першої), запитав чи це я викликав поліцію, сказав мені, що я мудак, а я послав його на йух. Після того ситуація більше не повторювалась. При зустрічі вітаємось.)
 7. Сабж. Ось така: https://bigl.ua/p665737004-klaviatura-dlya-noutbuka Пропозиції в тему/приват. Дякую!
 8. Чекаю на пропозиції з зазначенням вартості послуги від відповідальних за свою роботу майстрів.
 9. MaestroA

  Мене вразило

  Крутий маркетинг від AUDI. Вразило, як гармонічно пройшлись по своїй цільовій аудиторії та її інтересах.
 10. Курячі крила в паніровці з кукурудзяних пластівців БЕЗ фритюру з кисло-солодким соусом власного приготування P.S. Над подачею треба попрацювати.
×