Перейти до змісту

MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 628
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

532 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 294 перелядів профілю
 1. Знаю. Іграшка окремо - 35 грн., ХеппіМіл - 56 грн. Тобто за за 21 грн. - це бургер, картопля та напій. Окремо за 21 грн. - лише бургер. Оскільки одного ХеппіМіла мені поїсти мало, то воно якось логічно взяти хоча б два.
 2. Як мала дитина в Маці - це я, коли беру для себе одного декілька ХеппіМілів заради іграшок для дітей.
 3. На Карбишева в Луцьку приймають на металолом.
 4. Маршрутками їжджу рідко, але ініціатива правильна. Підтримую! ... 196
 5. Приколи Луцька

  Хтось в Там-Тамі явно перегрівся.
 6. Комусь і бензиновий мотор 1,4л в автомобілі - дофіга. Кричать, що 1,2 - це такі можливості... Хоча, при чому тут можливості, мені не зрозуміло, якщо оперативка безпосередньо впливає на швидкість роботи самого роутера, виконання команд, збереження налаштувань, тривалість перезавантаження тощо. P.S. Промах з автором цитати. Перед тим, як робити висновки про незнайому людину, перш рекомендую поглянути в дзеркало. А там, якщо добре придивитися, то можна помітити, що не всі учасники, що ведуть дану дискусію, мають достатнє знання української мови: по обговорюваній темі - по темі, що обговорюється поседіти - посидіти
 7. Теж звертав на цю модель увагу. По характеристиках виглядає цікаво, за виключенням оперативної пам'яті на 64 MБ.
 8. Це нетипова ситуація. Людей, які б вдома тримали більше однієї активної витої пари я не знаю. А з гаджетами AC - достатньо. Хоча, згоден з тим, що хотілося б, щоб були також наявні гігабітні WAN та LAN. Але при умові AC такі стартують від 1000 грн., що майже у двічі перевищує бюджет Oli.
 9. З доступних варіантів досить цікавим виглядає Xiaomi Mi WiFi Router 3 International version. Єдиним суттєвим недоліком для мене є не гігабіний WAN. Але перспективи і необхідність в інтернет каналі більше 100 Мбіт в наших реаліях бачу сумнівними.
 10. Ваші може й не підтримують, а щодо нових гаджетів, то й в бюджетники вже ставлять AC. Для прикладу, той же 100-доларовий Xiaomi Redmi 4x. Ви ж шукаєте роутер не на рік? Гуглити вміють всі, але все ж:
 11. Брав для кума десь два роки тому. Основна причина вибору - пролазив в ревізійне вікно в стіні і благополучно там сховався. Підключена по Wi-Fi ціла купа пристроїв. Працює без нарікань. На мою думку, в 2017-му брати роутер без стандарту ac не варто.
 12. Приколи Луцька

  Чи не той самий хендмейд я бачив в Одесі на морському вокзалі 6 квітня 2017 р...?
×