Перейти до змісту

MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 635
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

540 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 371 перелядів профілю
 1. Стосовно Android TV, то я в дужках описав. Постараюсь більш розгорнуто. Переваги. Дана ОС створена спеціально для ТВ. Тобто, абсолютно все керується хрестиком (вліво/вправо/вверх/вниз/ок) та кнопкою назад/додому. Візуально не має нічого зайвого. Ляпота-зручнота. На моїй пам'яті не вис та не глючив. За голосовий пошук окремо. На скільки потрібен - дивлячись, як юзати бокс. Якщо дивитися онлайн youtube чи фільми/серіали - голосовий пошук юзаєш постійно. Недоліки. Основний: в маркеті в рази менше додатків. Для прикладу, я не знайшов людського браузера. Але він мені там і не потрібен. Найбільш не вистачає Google Фото. З 4pda я прикрутив. Але через такий фокус ми вже не отримуємо повноцінного управління з пульту. Надіюся, гуглівськи фотки додадуть офіційно, бо сервіс набрав пристойного маху. Тобто, Andriod TV має як переваги так і недоліки. Для мене особисто їх співвідношення десь 90/10. Той же youtube, в порівнянні зі звичайною телефонно-планшетною версією (для ноу-нейм китай-боксів) офігєнно юзабілітішний. Все гарненько з хрестика підписується, гортається, вибирається якість, лайкається і т.п. Але там не має коментів (ні писати, ні читати). Короче, хто не хоче танців з бубном і дивних приблуд в руках для управління і готовий заплатити більше - ґоу за приставкою на Android TV. Моє ІМХО, на істину в останній інстанції не претендую.
 2. Юзав зо 5 різних боксів. Мої враження... Звичайний китай-бокс. переваги: апаратна моща, всі прєлєсті android, ціна; недоліки: глюкавість прошивок (в більшій чи в меншій мірі), для нормального управління потрібен пацюк (в ідеалі - клавіатура з тачпедом), введення тексту для пошуку. Xiaomi Mi Box 3. Переваги: Пошук голосом (в тому числі глобальний - по всіх додатках), Android TV (заточений під даний функціонал та пульт ДУ), пульт на bluetooth (можна сховати бокс за тв, якщо останній висить на стіні), фактично та ж моща (для важких ігор не вистачить); недоліки: вища ціна, Android TV (обрізаний функціонал та контент маркету (4pda ніхто не відміняв)).
 3. Ставив mx та vlc. Завантажує довго та фрізи на 720р+. На тому ж wi-fi підключенні на мобільному ніяких проблем.
 4. В кума якийсь Philips на Android TV 5. Прикручував йому HD VideoBox і плеєри різних версій і збірок. Всі глюкавлять. Мій Xiaomi Mi Box 3 International Edition (MDZ-16-AB) все крутить на ура. І ще: пошук голосом з пульту - це мега зручно. Сам не очікував, що на стільки. Особливо для дітей. Чудово розуміє навіть дитячу нечітку вимову.
 5. Нову чи беу. Зв'язок - тема/приват. Рідна - на фото.
 6. ...Google...

  Півроку знадобилося Google, щоб написане стало реальністю (періодично перевіряв). Але за результат я їм це пробачаю. Це просто "небо і земля". Оцініть самі:
 7. Уточнення: чеки по талонах не підходять. Актуально!
 8. В ідеалі ціна за 1л - 27,49 грн. (Вог, Окко).
 9. Куплять за адекватну ціну чеки на бензин А-95. Дата потрібна за вересень 2017 р., робочі дні. Треба багато. Контакт: тема/приват.
 10. Знаю. Іграшка окремо - 35 грн., ХеппіМіл - 56 грн. Тобто за за 21 грн. - це бургер, картопля та напій. Окремо за 21 грн. - лише бургер. Оскільки одного ХеппіМіла мені поїсти мало, то воно якось логічно взяти хоча б два.
 11. Як мала дитина в Маці - це я, коли беру для себе одного декілька ХеппіМілів заради іграшок для дітей.
 12. На Карбишева в Луцьку приймають на металолом.
 13. Маршрутками їжджу рідко, але ініціатива правильна. Підтримую! ... 196
 14. Приколи Луцька

  Хтось в Там-Тамі явно перегрівся.
×