MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 607
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

520 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 172 перелядів профілю
 1. Режисер Ніл Бломкамп - це District 9, Elysium і CHAPPiE. В ролях Сігурні Вівер.
 2. Є у когось в наявності, щоб не шукати по форумах?
 3. Брав саме цю модель мінімум разів 5. Жодних проблем. Але завжди ставив Windows 10. P.S. Windows 7 та SSD - не найкращі друзі.
 4. Дякую за спробу допомогти, але: 1. Аналогічно Укр ТБ та FreeTV, останнє оновлення було більше двох років тому (15.04.2015). https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=657990 2. Перелік українських каналів можете оцінити самі: Показати скріншот Hide 3. Перший же вибраний мною канал СТБ не включився. Далі навіть не пробував. Шукаю далі. Хто мав справу з Ace Stream Media? З ресурсів для нього окрім москальського tuchkatv.ru нічого цікаво поки не знайшов.
 5. Хто порадить актуальну програму для перегляду українських ТВ каналів? Бажано з підтримкою Android TV. Укр ТБ та FreeTV - давно мертві.
 6. Разом з цінами не забудьте поділитися з нами розміщенням бази на мапі та контактами.
 7. Повірте мені на слово: активне охолодження не варте ні часу, ні грошей. При нормальному зборі хенд-мейду добу тримає легенько. Для прикладу, в великому саморобному боксі з великою площею кришки літом в спеку в бусі з відкриванням ~20 разів по ~1 хв. за 10 годин температура втрачалася близько 5°С.
 8. Я ж пишу від себе. Якщо напише хоча б декілька людей з різних районів - про ціле місто буде зрозуміло й так.
 9. Написав звернення. Думаю, зайвим не буде. До кого краще відправити "запитання"?
 10. Район північного ринку - не можливо відкрити вікно! P.S. Сморід відчув вперше і зразу так сильно.
 11. Точно є. Чотири роки тому там купував. А взагалі досить багато їх перепробував. Поради: * не беріть автомобільного, кулер нічого не дає, тільки гуде, зайвий провід та викинуті додаткові кошти (хоча, може таких вже й не випускають) * щоб був суб'єктивно зручним, нормальної якості пластмаса, без стороннього запаху * час збереження температури на 90% залежить від кількості акумуляторів холоду та їх загального об'єму * на акумуляторах не раджу економити, бо дешеві мають тонкі стінки і з часом починають протікати До речі, можна зробити такий бокс хенд-мейд. Основні матеріали: ДСП, пінопласт, фольгований утеплювач, ПЕТ-пляшки, вода. Якщо цікаво, можна загуглити "термобокс своїми руками" і подивитися зображення. В зручності купленому звісно програє, але по ефективності практично те ж саме. Перевірено неодноразово. Витрати, зрозуміло, копійкові.
 12. Класний фільм. Для мене він увійшов в трійку кращих фільмів про Голокост після "Список Шиндлера" та "Хлопчик в смугастій піжамі". На толоці анонсували український дубляж. Моя думка, що варто зачекати.
 13. Це індивідуально. Я від гмейла блювати хочу. Зате подобається укр.нет. Особисто я укр.нет не розглядаю, як серйозний поштовий сервіс мінімум з тієї причини, що відсутнє сповіщення про вхід з нового місця чи пристрою. Окрім gmail.com можу порекомендувати outlook.com.
 14. В планах на вечірній перегляд: