Перейти до змісту

MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 649
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

544 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 427 перелядів профілю
 1. Вже і я свої отримав. Перешив на Padavan. Політ нормальний. Поганяти під навантаженням поки не маю змоги, бо Воля, сука, замість 100 Мбіт/сек дає длизько 6-ти. Воюю. Але це вже інша історія. Поки не сподобалося в роутері лише відсутність антиковзальних м'яких ніжок та вух для вертикального кріплення. Але то таке©.
 2. Можу порадити спеціаліста з Жидичина. Користувався його послугами, залишився задоволений. Контакти можу надати в приват.
 3. Потрібна допомога

  Как преобразовать диск GPT в MBR (навпаки - аналогічно).
 4. Приїхав? Як враження? Бо замовив по 38$ на gearbest.com 2 шт. (собі та батькам).
 5. Приколи Луцька

  6 - у Волинській області. Один вже місяців два працює у Нововолинську.
 6. Приколи Луцька

  На Конякіна відкриватися буде на місці "Агроконтракту". Також у цьому місяці заплановане відкриття АТБ на ДПЗ (вул. Бенделіані, де був "Колібріс").
 7. Цікавить можливість проведення швидкісного інтернету у приватний будинок за адресою: Луцький район, с. Городище, вул. Миру, 59. Хтось володіє такою інформацією?
 8. Вчора на ярмарку по вул. Єршова, 11 (навпроти північки): опт (від сітки) - 2,30 грн./кг, роздріб (по штучно) - 2,50 грн./кг.
 9. Церква на районі

  Прошу підтримати петицію (не моя). https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1012
 10. Стосовно Android TV, то я в дужках описав. Постараюсь більш розгорнуто. Переваги. Дана ОС створена спеціально для ТВ. Тобто, абсолютно все керується хрестиком (вліво/вправо/вверх/вниз/ок) та кнопкою назад/додому. Візуально не має нічого зайвого. Ляпота-зручнота. На моїй пам'яті не вис та не глючив. За голосовий пошук окремо. На скільки потрібен - дивлячись, як юзати бокс. Якщо дивитися онлайн youtube чи фільми/серіали - голосовий пошук юзаєш постійно. Недоліки. Основний: в маркеті в рази менше додатків. Для прикладу, я не знайшов людського браузера. Але він мені там і не потрібен. Найбільш не вистачає Google Фото. З 4pda я прикрутив. Але через такий фокус ми вже не отримуємо повноцінного управління з пульту. Надіюся, гуглівськи фотки додадуть офіційно, бо сервіс набрав пристойного маху. Тобто, Andriod TV має як переваги так і недоліки. Для мене особисто їх співвідношення десь 90/10. Той же youtube, в порівнянні зі звичайною телефонно-планшетною версією (для ноу-нейм китай-боксів) офігєнно юзабілітішний. Все гарненько з хрестика підписується, гортається, вибирається якість, лайкається і т.п. Але там не має коментів (ні писати, ні читати). Короче, хто не хоче танців з бубном і дивних приблуд в руках для управління і готовий заплатити більше - ґоу за приставкою на Android TV. Моє ІМХО, на істину в останній інстанції не претендую.
 11. Юзав зо 5 різних боксів. Мої враження... Звичайний китай-бокс. переваги: апаратна моща, всі прєлєсті android, ціна; недоліки: глюкавість прошивок (в більшій чи в меншій мірі), для нормального управління потрібен пацюк (в ідеалі - клавіатура з тачпедом), введення тексту для пошуку. Xiaomi Mi Box 3. Переваги: Пошук голосом (в тому числі глобальний - по всіх додатках), Android TV (заточений під даний функціонал та пульт ДУ), пульт на bluetooth (можна сховати бокс за тв, якщо останній висить на стіні), фактично та ж моща (для важких ігор не вистачить); недоліки: вища ціна, Android TV (обрізаний функціонал та контент маркету (4pda ніхто не відміняв)).
 12. Ставив mx та vlc. Завантажує довго та фрізи на 720р+. На тому ж wi-fi підключенні на мобільному ніяких проблем.
 13. В кума якийсь Philips на Android TV 5. Прикручував йому HD VideoBox і плеєри різних версій і збірок. Всі глюкавлять. Мій Xiaomi Mi Box 3 International Edition (MDZ-16-AB) все крутить на ура. І ще: пошук голосом з пульту - це мега зручно. Сам не очікував, що на стільки. Особливо для дітей. Чудово розуміє навіть дитячу нечітку вимову.
×