Перейти до змісту

MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 709
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

582 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 709 перелядів профілю
 1. В "Сільпо" в період з 30.08.2018 до 31.10.2018 проходить акція "Ліпака" (правила акції). Мої діти захопилися "Ліпаками", але виникла одна складність - коди для однойменного додатку (програми для Android/iOS). Додаток безкоштовний, але щоб в ньому подивитися інструкцію по виготовленню певного героя, потрібно ввести код, який є в чеку Сільпо від 99 грн. або придбай за 1-2$. Героїв дуже багато. Ну, ви розумієте. Існує великий набір "Ліпак" за 199 грн. Я його в "Сільпо" не бачив. Але знайшов такий (чи подібний) набір закордонний. Там вказано, що можна отримати повний доступ з кодом всередині коробки. Два запитання: 1. Чи у великому наборі в Сільпо теж є код для повної активації додатку? 2. Чи комусь вдалось знайти на просторах інтернету повну чи, так би мовити, модифіковану версію додатку з усім відкритим?
 2. (Продовжу про ностальгію.) Нагадало математику так з класу третього. Не вистачає лише в кінці "Скільки мені зараз років?" Дороговизна професійного інвентарю мене ні краплі не дивує. Для прикладу, ще років 15 тому бачив в якомусь профільному журналі перукарські ножиці (на вигляд звичайнісінькі) за 900 доларів чи євро. Якщо раптом хтось надумає зробити чемпіонат борди з настільного тенісу - я в списку!
 3. Дякую, але не те. Дякую, в разі покупки візьму до уваги. Але мене цікавить не стільки ціна даного шнурка, скільки ризики своїми недосвідченними руками наробити шкоди. До слова, один з незнайомих мені раніше користувачів в приват дав відповіді на мої запитання та люб'язно погодився "за кавою" зі всім розібратися. Борда - сила! Для діагностики в добре знайомого мені бордівця є Вася Диагност 18.7, але там не той функціонал. Дякую за відповідь!
 4. https://vagcom.com.ua/audi-skoda-vw-seat/adapter-diagnosticheskiy-vag-kcan-commander-14/ Шукаю даний кабель на попробувати. Чи є в когось з Луцька?
 5. Відвідував "заклад" цього року (по-малому, кому цікаво). Стосовно запаху так і є. Але візуально було досить чисто, враховуючи формат. Рукомийників чи просто води не має. Але для такого бухого быдла - саме те!
 6. Продам бензин А-95 WOG (-5 грн. від ціни АЗС). На постійній основі. Ціна на сьогодніі: 31,95 - 5,00 = 26,95 грн./л. Не талони. Заправка і оплата при зустрічі на АЗС. Зв'язок у приват.
 7. ГРМ тисяч 50 тому. Свічки ~20. За цене не писав, бо і так зрозуміло, що це розхідник. "дроссель, форсунки, лямбда-зонд" - а що це? (жарт) Раз в рік заїжджаю до фахівців на діагностику. В моториста був минулого літа - все ок.
 8. В мене 1,6 MPI (2006 рік). Мотор безпроблемний. Тільки масло міняю. Розхід при оптимальних швидкостях на трасі - 6,0-6,5 л, але при 100+ км/год. суттєво зростає (п'ятиступка, на 100 км/год. вже біля 3000 об.). Місто - 8-10 л. По динаміці мотор справді тупенький. Бензинові 1,6 л тих років всі такі.
 9. MaestroA

  Доступний спортзал

  Доступність по вартості це, звісно, добре, але на мою думку, важливіше близькість до дому/роботи. Для прикладу, я за річний абонемент в Інтератлетиці без обмежень по часу заплатив 3111 грн. Це 259 грн./міс. Мені через дорогу від дому. А якщо не близько? Маршрутка - 5 грн. Якщо їздити в зал 3 рази на тиждень - це 130 грн./міс. Половина від вартості залу! Машиною навіть рахувати не має змісту. Я розумію, що можна пішки чи на велосипеді. Але погода буває різною, а часу й без дороги на 1-2 години роботи в залі не завжди вдається викроїти. То чи варто фокусуватись на ціні?
 10. MaestroA

  Приколи Луцька

  Сьогодні заходив, робив покупку і запитав, як там вчорашня п'янка. Чоловік сказав, що вчора в сина його кума був ДН і він вирішив чесно про це на весь світ північний ринок. P.S. І йому вже розказали про те, що ми теревенимо про це на борді.
×