Перейти до змісту

MaestroA

Power users
 • Кількість зміста

  1 727
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

MaestroA last won the day on Червень 26 2013

MaestroA had the most liked content!

Репутація громади

590 Професор

6 Підписників

Про MaestroA

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 19.03.1985

Останні відвідувачі профілю

9 794 перелядів профілю
 1. Курячі крила в паніровці з кукурудзяних пластівців БЕЗ фритюру з кисло-солодким соусом власного приготування P.S. Над подачею треба попрацювати.
 2. @hita , лох, який поведеться на візуально гарний стан ноута, не розпізнавши в ньому десятилітню старість, на борді не водиться!
 3. Усім відписав/відписую у приват.
 4. MaestroA

  Приколи Луцька

  Зо два роки тому таке ж чудо тесть купив моїм дітям. Фігня повна! Довго пояснював малюкам, чому Україна кругла. Не викидав з поваги до дружини та її батьків. Але днів десять тому "глобус" зламався і пішов у смітник з руки коханої. В - витримка!
 5. Я теж над цим думав з власними американськими вилками (на разі їх 4). Але планую наступного року з ремонтом замінити всі розетки на універсальні. По фото, - класний перехідник. Такого ще не зустрічав. З того, що знайшов, найцікавіше по ціні за штуку. Не дешево, але й не космос. Треба замовити. https://www.ebay.com/itm/361514902990 Є ще трохи компактніші перехідники (без ободка), але щось мені підказує, що перший варіант якісніший: https://ru.aliexpress.com/item/300PCS-WP-22-Heavy-Duty-Grounded-USA-American-To-European-German-Schuko-Outlet-Plug-Adapter/1566368611.html
 6. MaestroA

  Приколи Луцька

  Мої діти гуляють в цьому дворі. Це просто ЖАХ! На фото нічого не видно (далеко)! Каміння було розміром, як кулак.Та й в кадр не попали смердючі смітники за 2 метри від площадки. Дружина десь постила в facebook. Приїхали "доробляти". На велике каміння насипали малого! Все! Ппц! За півроку: "крутилка" не крутиться, гірка розвалюється, основа качелі має шат. Всі, хто має відношення до цього майданчика - #ідітьусраку.
 7. Варіант найбільше сподобався з запропонованих в цій темі. Але 12$ за 2 м - дорого, ІМХО. Сам адаптер високий. Зараз з перехідником, і це якась "вежа". В коридорі на рівні очей буде нефайно. Можливо, й так. Висновок зробив по тому, що роутер був на китайській прошивці (для їхнього ринку). Слабо розумію що до чого. @Maniko , не хочеться коробити БЖ. Та й висота конструкції буде практично та ж, що й з перехідником.
 8. Одразу наголошую: інформація по "S" та "4" з інтернету. Їх не юзав. 1. Менша в розмірах 95,25x95,25x16,7 (проти 101х101х20). Несуттєво, але може бути важливим при бажанні розмістити за ТВ на стіні. 2. Підтримка 4K HDR. 3. Android TV 8.1 (з коробки) проти 8.0 (крайній апдейт, з коробки - 6.0). 4. Bluetooth 4.2 проти 4.0 (до речі, в Mi Box 4 - Bluetooth 4.1, тобто Mi Box S не є його локалізованою копією). Ще цікава ситуація з Wi-Fi модулем: Mi Box 3 - 802.11a/b/g/n/ac (2,4/5 ГГц) Mi Box 4 - 802.11a/b/g/n (2,4 ГГц) Mi Box S - 802.11a/b/g/n/ac (2,4/5 ГГц) Можливо, в Китаї обмеження на частоту 5 ГГц... Звісно що не має. В обох тільки HDMI. AV - це ж ще минуле тисячоліття. Лише через приблуду.
 9. Дякую за ще один варіант. Та я це розумію. Проблема в тому, що й на аліку знайти не можу.
 10. Цікава ідея. Суть зрозумів, але, не повністю уявляю, як в результаті все має виглядати (з естетичної точки зору). Та й з паяльником я не на "ти". Боюся, прямоти моїх рук для такого не вистачить.
 11. Потребую допомоги! Де знайти? Мої пошуки поки безрезультатні. Потрібна колодка такого типу, тільки під китайську вилку: Хочу перемістити в батьків роутер Xiaomi Mi WiFi Router 3G (фото вилки) на невеличку поличку на видному місці. Довжини адаптера до розетки не вистачає. Хочу, щоб виглядало акуратно, тому хотілося б без перехідників і колодку мінімальних розмірів з одним гніздом для подовжувача своїми руками. Поки надибав тільки таку, але вона завелика буде. Пріоритети на покупку: 1) Луцьк 2) Україна 3) Китай (аліекспрес і т.п.)
 12. Все просто: з третьої серії - лише "MDZ-16-AB". Це єдиний не порізаний у функціоналі інтернаціональний варіант без китайського сміття та зі знанням рідної нам мови. Користуюся (точніше мої діти) вже більше року. Але зараз я б брав уже Xiaomi Mi Box S - міжнародна версія Mi Box 4. Покращення не глобальні, але вони є. Ціна орієнтовно та ж.
×