Перейти до змісту

searcher

Power users
 • Кількість зміста

  1 654
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

338 Поважний

4 Підписників

Про searcher

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 10.11.1979

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 893 перелядів профілю
 1. Замовляв майстра 1,5 роки тому в Домовій службі, чуваки, що тикали в ворота візитки і клеїли об'яви по кооперативу і в ліфтах - поморозились, аргументувавши, що працюють з власним матеріалом і взагалі в них дох роботи (крім роботи вони хочуть впіхнути кончений рубероїд з норм націнкою). Ціну точно не згадаю, десь 100+ грн/м2. Перекрили нормально, стояв, дивився як роблять, зробили згідно побажаннь, друга зима без проблем. До того, після дощу воду збирав відрами. В загальному вийшло дорожче десь на 800 грн, ніж в чуваків з об'яви, але рубероїд я поклав який хотів, а не їхній. Мій рубероїд італійського виробництва був дорожче ніж український, десь на 300 грн за рулон (як раз була акція).
 2. searcher

  Піч на дровах

  Комин з труби 120 нерж, зробив отвір в стіні та вивів трубу назовні. Назовні комин вже робив з чого було, труба нерж+труба чорна+труба азбест
 3. searcher

  Піч на дровах

  На дачі використовую ось таку https://elit-kamin.com.ua/p120645200-otopitelnaya-pech-wamsler.html Нагрівається приблизно 1-1,5 год, але потім довго тримає тепло, економічна, добре нагріває приміщення. Палю в ній лише дровами. Можна встановити теплообмінник. В гараж зварив буржуйку з газового балона, нагрівається швидко, тепло тримає тільки тоді, коли щось там горить, швидко вистигає і не дуже економна. Палити в ній можна усім, що горить.
 4. Забрав би за 500 грн, просто більше він не вартий
 5. Хто орієнтується чи працює пункт прийому на Воїнів Інтернаціоналістів за Колібрисом? Або чи є якась альтернатива в тому районі?
 6. Щось на тайське воно якось мало схоже..., а подача.. я промовчу....
 7. ТС ще й мстивий бомж, мінуснув певно всіх, кого міг...
×