Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

22 годин тому, fotlav сказано:

А що в когось залишились ілюзії і сподівання що цього не потрібно робити?. 

Не платила і не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Harddriver said:

 

Судячи з того, як ВГ активізувався дзвінками-нагадуваннями існує ненульова імовірність, що ці фірташевські хотєлкі можуть скоро і відмінити :)

А з яких номерів телефонують? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zplanetaz12 сказал:

Не платила

Платила завжди. Тільки от не йшло воно окремим рядком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, yu2007 сказал:

А з яких номерів телефонують? :) 

Стаціонарний волиньгазу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Платила завжди. Тільки от не йшло воно окремим рядком.

Ок. З того часу як воно стало окремим рядком не платила і не буду

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

З того часу як воно стало окремим рядком не платила і не буду

Ні, то ні. Заплатиш з пенею разом...

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2020 at 16:57, zplanetaz12 сказано:

А хтось вже платив за доставку газу?

 

On 22.04.2020 at 12:31, zplanetaz12 сказано:

Не платила і не буду

 

А ви тут друзів по боргам шукаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 17.04.2020 at 20:17, paksivatova сказано:

а ось чому у мене води нема цілий вечір!

 

On 17.04.2020 at 20:41, paksivatova сказано:

до того,що водоконал жалівся на погані оплати і грозився відключати воду

підозрюю,оце вже отримуємо плоди

напор води вечорами дуже слабкий,а сьогодні води ввечері взагалі нема ...

раз людина вирішила не платити за газ,то певно не платить і за воду...

 

За воду і електроенергію плачу 1 числа в 7-8 ранку чітко. Волиньгаз - офшорні підараси Фірташа, вже 2 роки нараховують лишні кубометри взимку через те, що лічильник 50 сантиметрів від стіни, хоча це все закладено в тариф. В цьому році їм зробили подарунок - нарахування доставки за газ наперед і підняли тариф на доставку, а влітку ще піднімають. Комісію на сайті при оплаті вони переклали на абонентів, хоча усі інші компанії беруть її на себе. НКРЕКП оштрафувало декілька разів їх, штрафи вони не сплачують, АМКУ оштрафував теж, але склав штрафи не по формі (НКРЕКП і АМКУ думаю Фірташ купує), через що їх було скасовано. НКРЕКП видало постанови, які забороняють ці подвійні нарахування, Волиньгаз їх ігнорує. Тобто компанія не платить податки, людям мізерні зарплати, кидає споживачів, ігнорує вимоги регулятора, не сплачує штрафи контролюючих органів. В 2011 їм було списано багатомільйонні борги - вони збирали гроші в людей за газ, а за газ державі не платили. Отака ситуація. Зараз є можливість цим гандонам не платити, чому б ні?  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.05.2020 at 12:09, Black сказано:

Зараз є можливість цим гандонам не платити, чому б ні?

І в чому ця можливість ? Тобто якщо саме зараз не платити то все спишеться  ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Як елегантно піднімати ціни?

Перед підвищенням сказати, що планували підвищити більше, а підвищили менше.

Все для людей.

http://budport.com.ua/news/17913-tarif-na-dostavku-gaza-snova-pereschitan-kak-izmenilas-cena

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Цитата

АМКУ оштрафовал поставщика газа на 55 млн грн за обман потребителей

Автор: Максим Беркаль

https://ubr.ua/ukraine-and-world/events/amku-oshtrafoval-na-55-mln-hrn-volynhaz-sbyt-za-vrane-na-vebsajte-3896788

Обвинил в нарушении закона о конкуренции

Административная коллегия Антимонопольного комитета (АМКУ) признала действия "Волыньгаз сбыта" нарушением закона "О защите от недобросовестной конкуренции" в виде распространения ложной информации, сообщила пресс-служба АМКУ. Поскольку компания вводила в заблуждение потребителей газа, регулятор оштрафовал ее на 55,18 млн грн.

 

Специалисты органов АМКУ установили, что компания в период 16 марта 2018-го по 18 июня 2020-го распространяла на собственном веб-сайте, а также в интернет-изданиях ложные сведения, а именно:

 
  • "С начала года ООО "Волыньгаз сбыт" победило более чем в 90% тендеров ProZorro".
  • "ООО "Волыньгаз сбыт" на конкурсных торгах всегда указывает реальную стоимость газа. Хотя некоторые частные поставщики для того, чтобы выиграть тендер, сначала демпингуют, занижают цену. Но потом они выдвигают существенно завышенные цены на голубое топливо".
  • "В отличие от ООО "Волыньгаз сбыт", которое на конкурсных торгах всегда указывает реальную стоимость газа, некоторые частные поставщики, для того, чтобы выиграть тендер, сначала демпингуют, занижают цену".

"Эта информация могла побудить граждан к покупке природного газа именно у ООО "Волыньгаз сбыт". Ведь согласно сообщениям, может показаться, что компания реализует голубое топливо на лучших для потребителя условиях по сравнению с конкурентами", – говорится в сообщении.

При рассмотрении дела специалисты АМКУ проанализировали данные информационной системы РroZоrro. Они выяснили, что на самом деле "Волыньгаз сбыт" в указанный период принял участие в 106 публичных закупках. А победителем компания стала только в 24 из них (22,6% проведенных закупок).

"Вместе с тем анализ поведения ООО "Волыньгаз сбыт" во время участия в публичных закупках позволил установить, что компания, вопреки изложенной в рекламных статьях на сайте информации, именно занимается занижением цен", – говорят антимонопольщики.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sss381 сказано:

АМКУ оштрафовал поставщика газа на 55 млн грн за обман потребителей

Ну, для мене, як споживача нічого не змінилося, як на..бували нас, так і продовжують, тарифи знижувати не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, bormotuha сказал:

...тарифи знижувати не будуть.

Щоб ще не добавили в ціні, штраф відбити І заробити кілька гривень, стрес зняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто міняв постачальника в Приват24? Заповнив заявку, почекав день, прийшла відповідь на імейл що я вже клієнт Нафтогазу, зарегався на їх сайті. Документи ніякі не слав, на сайті 104 так і світиться що постачальник газу Волиньгаззбуд (чекав 3 дні). Не розумію переключився чи ні, додзвонитись в Нафтогаз не можу. Хто переключився, є питання:

1. На сайті 104 у вас вже інша компанія замість Волиньгаззбуд?

2. Платити за сам газ треба на сайті нового постачальника чи можна на сайті 104?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

22 хвилин тому, dimmon сказано:

1. На сайті 104 у вас вже інша компанія замість Волиньгаззбуд?

Ваша газова компанія не приєдналася до сервісів 104.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, dimmon said:

1. На сайті 104 у вас вже інша компанія замість Волиньгаззбуд?

2. Платити за сам газ треба на сайті нового постачальника чи можна на сайті 104?

тільки що дзвонив, до свого постачальника, так от показники вводити треба на 104, а платити через їх (нового постачальника) кабінет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Revolver сказано:

тільки що дзвонив, до свого постачальника, так от показники вводити треба на 104, а платити через їх (нового постачальника) кабінет.

Хто вже перейшов, в кабінеті 104 так само?

 image.png.2fe7855c8b54a2b2c9e67c448799be7b.png

Чи має бути реальний постачальник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, dimmon сказано:

Хто міняв постачальника в Приват24? Заповнив заявку, почекав день, прийшла відповідь на імейл що я вже клієнт Нафтогазу, зарегався на їх сайті. Документи ніякі не слав, на сайті 104 так і світиться що постачальник газу Волиньгаззбуд (чекав 3 дні). Не розумію переключився чи ні, додзвонитись в Нафтогаз не можу. Хто переключився, є питання:

1. На сайті 104 у вас вже інша компанія замість Волиньгаззбуд?

2. Платити за сам газ треба на сайті нового постачальника чи можна на сайті 104?

ще повторю запитання, Вам зараз нарахування іде за фактично спожитий газ по лічильнику, чи також роблять приведення до стандартних умов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

ще повторю запитання, Вам зараз нарахування іде за фактично спожитий газ по лічильнику, чи також роблять приведення до стандартних умов?

 

не бачу, щоб ви раніше задавали мені це запитання. В мене "Коефіцієнт приведення до стандартних умов" = 1.060

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

ще повторю запитання, Вам зараз нарахування іде за фактично спожитий газ по лічильнику, чи також роблять приведення до стандартних умов?

всім йде приведення до стандарних умов. в кого лічильник сам це регулює пише стандартні умови 0.99-1.01 і тд. тобто без відчутного збільшення. але по факту з новим лічильником я відчув різницю в кубатурі яка стала йти за рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, sergkots сказано:

Приватний садочок:

https://www.instagram.com/tv/CIffgSnF9ux/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Хто їм дав дозвіл на роботу?

Жах! Але, яким боком це до Волинь газ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bublik007 сказано:

Жах! Але, яким боком це до Волинь газ?

Сорі, помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...