Перейти до змісту

bormotuha

Учасники
 • Кількість зміста

  1 090
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Всі записи від bormotuha

 1. bormotuha

  За кого голосувати

  Ага, точно, краще для кого?
 2. ВІдновіть установки або нову прошивку, буває, щось глючить роутер, ось у брата в роутері глюки були, все налаштовано і ніби працює, а неможливо відкрити сторінки в браузері.
 3. Нехай оператор не бреше, це перевірити неважко, підключіться напряму без роутера, заміряйте швидкість, тоді точно будете знати, чи у роутері проблема.
 4. bormotuha

  За кого голосувати

  От же троль, навіть правильно ім'я свого ідола написати не може.
 5. Акція - 200 грн і шоколадка з горіхами.
 6. bormotuha

  Позитив України

  А тепер поцікався, скільки має заплатити роботодавець податку за працівника.
 7. bormotuha

  Позитив України

  Хворий? Один заробить 5000 грн, а бізнесмен з доходом 500 тис однаково? Логічніше у процентному відношені.
 8. bormotuha

  Веселі сусіди

  Рівень шуму офіційно зафіксувати (межі десь 45 дб) мають лише з санстанції, поцікавтесь, не все так просто у нашій країні.
 9. bormotuha

  Веселі сусіди

  Якщо дійде до суду (теоретично), це не буде доказом, пристрій не сертифікований і т.д.
 10. bormotuha

  Веселі сусіди

  Поліція цього сама зробити не зможе, потрібно викликати ще санстанцію чи поліція їх викличе, щоб зафіксувати рівень шуму, а поки вони приїдуть, шуміти припинять. Щось здається, що потрібні інші методи.
 11. bormotuha

  Веселі сусіди

  Ну, якщо вони оголосили таку собі війну сусідам і не реагують, підіть на хитрість, провчіть трохи - як почнуть вранці шуміти або скакати, підіпріть їх двері дошкою, щоб не змогли вийти з квартири, декілька разів спізняться на роботу, думаю, схаменуться.
 12. А ви не продавайте, подаруйте друзям, знайомим, а то продавати таку дрібницю не солідно, зробіть подарук комусь.
 13. Хочу купити бойлер висотою не більше 1 метр, бажано плоскої форми, в ідеалі на 80 літрів. Встановити хочу у туалеті, тому габарити мають значення. Хто що порекомендує і які є приховані моменти? Ціна теж не захмарна, але і не зовсім дешевий Китай.
 14. Спочатку думав до 6000 грн, але знайомий сантехнік переконав, бери дешевше, щоб не шкода, потім новий купиш, якось так. Хотів би варіант на дві монтажні планки, простіше укріплювати на шахту в туалеті (все таки вага до 110 кг буде)
 15. Я маю на увазі не себе, заробляю трохи більше , а звичайного українця бюджетника в цілому, не всі мають можливість (здоров'я, навики, спеціальність, бажання - тут виберіть самі)
 16. Все правильно, але, виявляється, що у сухому ще і флянець іноді протікає і потребує заміни, і сам бак теж чистити треба, хоч і не часто. Для себе зробив висновок - буду купувати по бюджету і розміру, неважливо, сухий чи мокрий тен, орінтуюсь на ціну до 4000 грн.
 17. Тема хоч не про політику, але добавлю, приклад - вартість соляри, що у нас євро, що у німців майже те саме (1,4 євро, може дешевше, в яку пору заправляти), тобто німцю 5 євро в день на проїзд машиною вистачає, нам же 5 євро - зарплата бюджетника за день ( у німців 8,5 година роботи). Продукти трохи дорожче, але не у рази, дещо навіть дешевше, у Польщі точно дешевші.
 18. Ага, ще б зарплату як у Європі, то й нормальок.
 19. bormotuha

  Робота у Німеччині

  У Німеччині мінімалка 8,5 ойро, я працював за 7 євро, але продукти ми набирали в магазині і шеф оплачував, житло теж у шефа в нормальних умовах (окрема квартира у домі), пропонував шеф дати машину нам, щоб їздили на роботу за 15 км, але возив сам. Надалі маємо робити на іншому об'єкті, але мають підготувати нам кімнату на місці (вода, електрика, туалет)
 20. Ну, що ж, дякую усім за поради, передивився багато суперечливої інформації - 1. З порад знайомих - взяти любий найдешевший з мокрим чи сухим, не важливо (у декого по 8-12 років без чистки) 2. Дорогі моделі бойлерів теж протікають протягом гарантійного періоду (переплата за бренд, по-суті, той же Китай) 3. Баки з нержавійки, як не дивно, теж можуть протікати, 4. Потужність тена впливає лише на швидкість нагріву, на витраті електроенергії нема значення. 5. Сухі тени теж виходять з ладу, хоча і довше служать, але мокрий тен дешевший, можна замінити, тому паритет. 6. Плюс бойлеру, коли два тена. Наразі надивився такі моделі - https://bt.rozetka.com.ua/arti_whv_dry_80l_2/p52036650/ https://bt.rozetka.com.ua/arti_wh_cube_80l_1/p52128252/ https://bt.rozetka.com.ua/banzai_50dinox24/p59090554/ https://bt.rozetka.com.ua/arti_wh_cube_dry_80l_2/p52132782/ https://bt.rozetka.com.ua/atlantic-opro-vm-080-d400-1-m/p194783/#tab=characteristics Чекаю до Нового року, може знижки будуть.
 21. MediaTek Helio - гріється занадто, у порівнянні з конкурентами, у мене був на LeEco Le S3 (X626), правда, трохи інший процесор, температура до 73*С і батарею садив конкретно, рятувала швидка зарядка, але це не вихід у дорозі. Порт USB Type C чи microUSB - мені не важливо, особливих переваг у USB Type C не бачу, хіба що, у темряві зручніше підключати, бо любою стороною. ЦІна на вказаний пристрій не така і низька. Бюджетником важаю телефони вартістю до 200 $
×