Перейти до змісту

SergLutsk

Учасники
 • Кількість зміста

  712
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

192 Продвинутий

2 Підписників

Про SergLutsk

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • ICQ
  410331322

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ну що, взяв тут на борді отаку супер-пупер приставку, знайшов в закромах дачі отаку суперантену Підключив я це діло, і якщо викинути цю антену на балкон то зловив всі 32 канали, і то нормально йдуть, чисто, без затиків і квадратиків ! Ну принаймні поки отака гарна погода А як там буде далі то буде видно, он з вівторка починається справжня осінь, там і буде ясно чи вистачить цієї антенки чи треба буде таки шукати і вішати на вулиці щось серйозніше. Не знаю, чи це приставка ця така "пригальмована", чи це нормально і вони всі так працюють, але кожен наступний канал вона відкриває не відразу, а десь через 1,5-2 с, це нормально ? Я так розумію що це час який вона затрачає на декодування сигналу і залежить він від потужності процесора. Коли натискаєш на перехід на наступний канал, то спочатку вилазить вікно "нет сигнала", потім це вікно зникає, з'являється інше вікно з рівнем сигнала, а потім вже відкривається канал. Може це й нормально, фіг його знає, а взагалі якість картинки досить гарна, не очікував від такої антени !
 2. Схоже це їх спільна риса і проблема практично всіх боксів, принаймні в ціновій категорії до 50-60 зелених. Найбільш надійне "лікування" - це звичайно прокласти кабель від роутера. При неможливості - деякі кулібіни приточують до них більш солідні антени, що завалялись в господарстві. Але тут вже треба трохи прямі руки, але реально допомагає ! Ну і найменш дієвий спосіб це міняють прошивки, граються, декому допомагає, але далеко не завжди, і точно не на весь пропускний канал роутера, якщо доб'ються на приставці стабільних 10-15 мбіт то вже можна радіти.
 3. Це звичайно жесть повна - антена за 600 грн І це по супер-пупер акції !! Ні, дякую, гадаю це неадекватний перегіб
 4. Ги-ги, ну це звичайно варіант, але думав що вже на борді є трохи людей, що вже "покрутили і зловили", то надіявся почути отриманий досвід, а не видумувати свої нові граблі
 5. Я вдячний за відгуки і поради. Я зрозумів що підсилювач мені ні до чого і яку антену треба вішати в ідеалі для надійного прийому, і що кімнатні антени то несерйозно. Але все ж таки, якщо навідріз відмовляться свердлити стіну для зовнішньої антени, усвідомлюючи і погоджуючись що це буде в ущерб якості і кількості прийнятих каналів, тоді все ж таки з кімнатних "недоантен" на які варто дивитися ? Такого самого типу як на фото вище ?
 6. Так я ж не проти вислухати пораду ЯКЕ треба ! І буду тільки вдячний ! Так назвіть же модель того пристойного тюнера і якісної антени ? Я ж задля цього і питав.
 7. А можна більш предметнішу пораду з конкретним посиланням ? Без образ, але ви мій варіант "заплювали", а свого не запропонували. Це не є конструктивний підхід. Що значить " пристойний тюнер", це який ? Що значить "якісну антену", це яку ? Я без претензій, просто в цьому і полягала суть мого запитання, але з вашого посту я почерпнув нуль користі. Покажіть яке треба ? Ну 1300 грн, як у то напевне трохи не мій бюджет, та й розміщення і вхідні умови здається радикально відмінні. Все ж таки може хтось сказати яку конкретну модель тюнера і антени (всередині кімнати, довжина кабеля 3м), мені буде достатньо, щоб задовільнити прийом 20 каналів в будь-яку погоду, але не переплачувати за зайві понти ?
 8. Дякую. Те що краще за вікном вішати розумію, але не впевнений що на те погодяться бо прийдеться дірявити стіну. А чи має значення наявність в антенах підсилювача, він об'єктивно щось дасть чи чергова піар/маркетинг акція для додаткового вишибання грошей ? Тобто якщо все таки ставити всередині кімнати антену з підсилювачем, ну наприклад оцю, буде достатньо для надійного прийому 20 каналів ?
 9. Я бачу тут вже є трохи людей що мають практичний досвід прийому Т2, потрібна ваша порада, маю розказати батьку що саме купувати. Суть питання: чи має значення який саме тюнер і яку по ціні антену купувати для надійного якісного прийому хоча б 20 каналів. Вхідні умови: 4-ий поверх, будинок район Чехова, вікна дивляться точно на податкову, але горизонт чистий, тобто під вікнами виключно приватний сектор, найближча багатоповерхівка десь за 1км (новобудова та що за податковою). Якого обладнання буде достатньо в таких умовах так щоб не переплачувати зайве ? Наприклад такого тюнера, такої антени ? Ну щоб +/- вкластись в 650 грн але щоб не мучитись потім з якістю прийому.
 10. Є шанси на їх успішне вирішення сьогодні ?
 11. А щойно в мене теж інет зник, теж центр
 12. Не сперечаюсь, так я його і віддав годину тому, так що тема оцінки автоматично перейшла в продаж і вже вичерпана. Можна закривати. Всім дякую за увагу і підказки. Ну а стосовно купівлі нового, то я вже і антену демонтував, буду її теж продавати, якось мені те супутникове ТВ не пішло, він в мене від самого початку вмикався раз в 2 тижні, а останні роки то і взагалі раз в рік.
 13. Тепер зрозумів. Добре, але що значить "багато каналів в мпег4" ? Більшість ? Основні ходові канали ? Я про те що якщо скажімо з 250 каналів навіть 100 в мпег 4 і він не зможе їх декодувати, то гадаю тих 150 що залишаться більш ніж достатньо якщо комусь тре на дачу чи в село щоб якісь пару новин глянути. Ну це так, звичайно в теорії, якщо взагалі розберусь що з ним.
 14. Нажаль це не так просто зробити, для того треба знайти інший робочий ресівер, який можна буде підключити до кабеля і побачити чи проблема в тарілці (кабелі, пушках) чи всетаки в ресівері. В мене немає де такого взяти. Навряд чи проблема в цьому оскільки він не бачить жодного каналу ! Тобто в результаті запуску сканування він ніби щось там робить, цифіркі біжать, але в результаті отримуєм результат "немає нових каналів" і порожній список.
×