Перейти до змісту

SergLutsk

Учасники
 • Кількість зміста

  726
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

195 Продвинутий

2 Підписників

Про SergLutsk

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • ICQ
  410331322

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Icity це той що на пр.Волі в дворах ? Та там же того магазину 2м × 1,5м, де ж там могло бути багато моніторів ? Чи то я не про той думаю ?
 2. Привіт усім ! Щоб визначитись з вибором хотілось би спершу подивитись вживу в роботі для порівняння як показують кілька моделей моніторів з однотипними технічними характеристиками. Але вже пробіг кілька магазинів (всі на Л.Українки, ельдорадо в цумі, фокстрот на пр.Волі) і був неприємно здивований що їх на вітринах зараз майже не виставляють ! Стоять по 2-3 штуки, і то не підключені, дивитись нема на що. В мене залишився лише 1 варіант для походу - Порт сіті. Можливо хтось підкаже де ще в місті їх ще виставляють увімкненими, хоча б з 10 штук, щоб було на чому зупинити око ?
 3. Карта куплена, можна закривпти тему.
 4. Чи майнила ? Скільки гарантія ? Що мені робити з польською гарантією, раптом що ви мені повезете карту в польський магазин ?
 5. Маю бажання придбати карту або GTX 1060 на 6Gb (3 gb не цікавить) або GTX 1070. Бюджет для першої бачу 5к, для другої 8к. З вимог: залишок гарантії, не майнила. Розумію що другу вимогу важко перевірити і підтвердити, тому і пишу оголошення на борді, сподіваючись що одноклубники не стануть свідомо дурити один одного і "своєму" скажуть як є Ну але і манібек на тести/перевірки само собою.
 6. Ги, а ви не пробували спати по ночах ? Кажуть корисно
 7. Та воно-то так, але як то кажуть "добра від добра не шукають" .... Тобто поки в мене все добре зі зв'язком то ризикувати не хочеться щоб потім не кусати лікті коли почнуться проблеми. По-перше кабель в мене в квартиру заведений один і зовсім немає бажання проводити свердлити новий. А значить треба домовлятись щоб новий провайдер перепідключав мій існуючий кабель до свого свіча, а це значить ще плюс одна скрутка. А раптом якість нового не порадує і вирішу вернутись назад до старого, а на той момент вже мій колишній "нормальний" порт на свічі буде зайнятий і мене підключать до якогось глючного коротящого, який почне виносити мені мозок по 3 рази на тиждень... ? Так звичайно це все придумки і теорія, але спостерігаючи окремі скарги користувачів, то розумієш, що це цілком можливо, і якось стрьомно ризикувати шукати собі лишній геморой.
 8. Мене звичайно цілком таки влаштовує якість наданих послуг Датагруп, але всерівно жаба давить і шкода що існуючих абонентів дінамлять по повній і не балують ніякими плюшками ! От зараз наприклад для нових абонентів акція 100 мбіт за 79 грн на півроку !! Халява ! Красота ! Хто б відмовився... Але в умовах надання чітко прописано: " розповсюджується на тих хто не був абонентом протягом останніх трьох місяців"...
 9. Ну що, взяв тут на борді отаку супер-пупер приставку, знайшов в закромах дачі отаку суперантену Підключив я це діло, і якщо викинути цю антену на балкон то зловив всі 32 канали, і то нормально йдуть, чисто, без затиків і квадратиків ! Ну принаймні поки отака гарна погода А як там буде далі то буде видно, он з вівторка починається справжня осінь, там і буде ясно чи вистачить цієї антенки чи треба буде таки шукати і вішати на вулиці щось серйозніше. Не знаю, чи це приставка ця така "пригальмована", чи це нормально і вони всі так працюють, але кожен наступний канал вона відкриває не відразу, а десь через 1,5-2 с, це нормально ? Я так розумію що це час який вона затрачає на декодування сигналу і залежить він від потужності процесора. Коли натискаєш на перехід на наступний канал, то спочатку вилазить вікно "нет сигнала", потім це вікно зникає, з'являється інше вікно з рівнем сигнала, а потім вже відкривається канал. Може це й нормально, фіг його знає, а взагалі якість картинки досить гарна, не очікував від такої антени !
 10. Схоже це їх спільна риса і проблема практично всіх боксів, принаймні в ціновій категорії до 50-60 зелених. Найбільш надійне "лікування" - це звичайно прокласти кабель від роутера. При неможливості - деякі кулібіни приточують до них більш солідні антени, що завалялись в господарстві. Але тут вже треба трохи прямі руки, але реально допомагає ! Ну і найменш дієвий спосіб це міняють прошивки, граються, декому допомагає, але далеко не завжди, і точно не на весь пропускний канал роутера, якщо доб'ються на приставці стабільних 10-15 мбіт то вже можна радіти.
 11. Це звичайно жесть повна - антена за 600 грн І це по супер-пупер акції !! Ні, дякую, гадаю це неадекватний перегіб
×