Перейти до змісту

SergLutsk

Учасники
 • Кількість зміста

  662
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

173 Продвинутий

2 Підписників

Про SergLutsk

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • ICQ
  410331322
 1. Якось раніше навіть не звертав увагу на цей пункт, а тепер ото придивився. В меню "Налаштування - Sim-карти та мобільні мережі -Інформація по sim-карті Київстара" є пункт "Точки доступу". І ото в ньому ось такий перелік. Пробував перемикати на різні точки доступу, інтернет 3G ніби з'являвся на всіх. Скажіть в кого Київстар, яка у вас там вибрана точка доступу ? І чи має це взагалі якесь значення, чи може від її вибору залежати якість інтернету ?
 2. Ну все зрозуміло окрім п.1, тобто ви телефон використовуєте як роутер чи реально кіно на телефоні дивитесь ? Я в принципі теж комп вдома включаю раз в 2 тижні, але всі ті інші пункти типу мультиків, кіна і т.д. це все домашня техніка бере від роутера від кабельного інета.
 3. Сорі за нескромне питання, але на що можна використати за 7 днів 3 гіга якщо нічого не качав ? Ютуб ? Бо для звичайного серфінгу з власного досвіду суджу що 1 гіг за місяць не можеш використати. Чи якісь онлайн ігри дофіга тягнуть ? Я без стьоба, просто реально не розумію куда з телефона люди використовують стільки трафіка
 4. Хто може взяти...

  Може на цьому тижні хтось має місця на рибалочку то готовий приєднатись і ввійти в долю на пальне. Можна і на хижака можна і на карасіка.
 5. Доречі, а так завжди було ? Чи тільки зараз підключились до Датагруп ? Я до чого веду - в мене колись був типу модний роутер Tp- Link, так от він на стоковій прошивці в мене періодично завісав і пропадав інет. Довго я з ним грався і нарешті встановив альтернативну прошивку dd-wrt і вуаля - проблема зникла ! Перестав завісати, відпала потреба в перезагрузці. Тому можливо вам ще варто глянути в цьому напрямку - спробувати іншу прошивку.
 6. ІР звичайно що динамічна, за постійну вони ще й додаткову плату візьмуть. А роутер в мене самий простенький Totolink N150 RT. Він хоч і без наворотів, і не надто потужний, але зате що називається "включив і забув де він знаходиться.
 7. Що маєте на увазі під "юзати цілодобово" ? В мене датагруп, роутер працює 24/7/365, взагалі не перегружаю його, інет є постійно. Так що скоріше ща все це у вас глюк роутера/ прошивки.
 8. Що, Де і По чому?

  Сьогодні магазин Кльово написав, що їм привезли свіжого мотиля
 9. Що, Де і По чому?

  Бачив звіт як на вихідних чоловік на якомусь із ставків за госпіталем що на Ковельській насмикав з 4 кіля карасиків цілком "с'єдобних" розмірів ! От такі чудеса бувають в межах міста ! На поплавок. Всі знають, що в тих ставках є карась, але одна проблема - він там буває часом клює, днів так 7 в році, то треба просто попасти в один з цих днів.
 10. Отже ви хочете сказати що тарифи на 4G в нас будуть нижчі ніж 3G ?
 11. В принципі згідний, який сенс в таких швидкостях ? В мене смарт і так практично з однаковою швидкістю відкриває сторінки в браузері хоч на мобільному 3G, хоч на домашньому вайфаї з 60 мбіт. Ладно би можна було ще зрозуміти, що вони знадобляться тим, в кого вдома немає нормального провідного інету. Наприклад для тих же торентів чи онлайн перегляду, але боюсь що з нашими тарифами на 4G ті фільми певно дешевше буде купити ніж скачати Доречі, всіх з Великоднем ! Христос Воскрес.
 12. В мене на телефоні встановлений додаток 4пда. Лише за останній місяць я перепрошивав кілька разів пару телефонів, і не повірите - до сих пір всі працюють. В т.ч. ставив тврп, рут, патчі для камер і т.д. Але нажаль далеко не завжди ці модифікації коректно працюють. Звідси і випливало моє запитання на конкретно порадувавший людину патч. Ну а jack74 дав посилання на сторінку телефона на сайті... гадаю зайве казати що це мало корисна інфа, але якщо за бажання допомогти - тоді так, дякую, без питань
 13. Шановний, фиркають коні, а я літературною українською мовою пояснив, що посилання на форум 4пда це практично ідентично посиланню на гугл.... типу "іди вивчай матчасть". І я не хамив а просто сказав що на це немає часу, а от "вумнічати" вже почав ти, я претензій не пред'являв. А за твоїм посиланням шапка, в якій ще десяток спойлерів, під кодним з яких ще по 30 посилань і т.д., за яким таким принципом я інтуїтивно мав здогадатись про який патч говорила людина ? І не треба тут корчити із себе самого розумного а всі кругом блондинки, я чудово орієнтуюсь що можна добитись з телефона а що ні. От мене теж зажди дивують люди, які на те щоб дати чітку конкретну відповідь на задане питання або конкретне посилання на файл не мають часу, а от на те щоб умного з себе корчити - о, на це часу вистачить. З.І. так, я коли знайду час то потрачу його і знайду те що мені треба, але от твоя допомога тут дуже сумнівна
 14. Довго на Петросяна вчився ? Я задав конкретне запитання який патч по якій інструкції було застосовано. На що мене було відправлено на форум 4пда, на якому ,як я знаю з власного досвіду, десятки тем навіть по одному окремо взятому телефону, і кожна тема може займати сотні сторінок, навіть по одному питанню камери, де може бути багато різних патчів, які дають різні ефекти і т.д. і т.п. Отже, якщо в людини немає бажання чи часу, на що вона має повне право, дати посилання на конкретно їй сподобавшуся фішку, ну що ж, значить так і буде, на що я відповів що експериментувати не стану. Все, питання вичерпане. А от твої 5 копійок то точно ні про що, пук в воду, з претензією на типу гуморист.
×