Перейти до змісту

volks

Учасники
 • Кількість зміста

  978
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

volks last won the day on Січень 8

volks had the most liked content!

Репутація громади

547 Професор

Про volks

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

488 перелядів профілю
 1. Ну якщо саме про старий ринок, то там дуже велика проблема з виставлянням товару на прохід в центральному ряді.
 2. Тобто проблема лише в алкоголі? А те, що, в першу чергу, транспортний колапс. Проїхати нормально не можна, запаркована Глушець, замкова площа, тротуари навколо замку. На самому ринку бардак. Торгують на тротуарах, на дорозі, зі стаціонарних ржавих ГАЗонів. Центральний ряд захаращений товаром, що вже двом важко розминатись. Що в критому робиться не знаю, бо не був там більше 10-ти років, але це скоро Ревізор покаже.
 3. Тобто проблема лише в алкоголі? А те, що, в першу чергу, транспортний колапс. Проїхати нормально не можна, запаркована Глушець, замкова площа, тротуари навколо замку. На самому ринку бардак. Торгують на тротуарах, на дорозі, зі стаціонарних ржавих ГАЗонів. Центральний ряд захаращений товаром, що вже двом важко розминатись. Що в критому робиться не знаю, бо не був там більше 10-ти років, але це скоро Ревізор покаже.
 4. Це типу в нас ще не настільки погано? Чи як розуміти це повідомлення?
 5. В якій опі знаходиться Україна, якщо туалет в приміщенні - це досягнення...
 6. Та взагалі не зрозуміло нахіба це робиться. ЗАЗ вже труп. Своє він просрав ще в 2008. Про екологію вони навряд чи думають. Бо тоді б були відповідні податки на вихлопи. Одним словом хз.
 7. А просто зробити туалет, бо це нормально, щоб туалет був у приміщенні, не варіант? Треба обов'язково перерізати стрічки, відкривати з такою помпою як то мегадосягнення, над досягненням якого десятки років працювали сотні вчених.
 8. Ну да. Це ж така подія в XXI ст - зробити туалет в приміщенні. Всякі спейсікси нервово курять в стороні.
 9. Зимова Олімпіада-2018

  Все таки не потрапила. Стратеги, йопта.
 10. Ти ж сам писав, що порушує "бляха". А якщо "бляха" порушує, то і логічно, що вона не зареєстрована у встановленому порядку.
 11. Українські закони мають віношення до усього транспорту, що їздить по території України.
 12. о. Стаття 121 КУПАП Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку ..... тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 13. Приколи Луцька

  І ВІП сірники з імпортером "Нанотехнологія"
×