Перейти до змісту

volks

Power users
 • Кількість зміста

  2 284
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

volks last won the day on Листопад 4

volks had the most liked content!

Репутація громади

1 255 Гуру

Про volks

 • Ранг
  Мегафлудер

Останні відвідувачі профілю

1 120 перелядів профілю
 1. volks

  Все про бляхи

  Серйозно. Першим має вступити в силу 8488. І якщо кму приймає постанову в проміжку між набранням чинності 8488 і 8487, то виходить, що ДО. Може максимум на 30-й Для всіх і назавжди. А 180 днів - це лише для вже ввезених.
 2. volks

  Все про бляхи

  Я повторно не цитув. Це цитата з іншого закону, бо саме в ньому прописано про тимчасовий порядок. 13. У розділі ХХІ “Прикінцеві та перехідні положення”: доповнити пунктами 92 та 93такого змісту: “92 ) Тимчасово, протягом 180 днів з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД та ввезені на митну територію України в період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності цим Законом і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється з виконанням митних формальностей відповідно до тимчасового порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України. До набрання чинності тимчасовим порядком, визначеним абзацом першим цього пункту, митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, здійснюється в порядку, передбаченому законодавством. Тобто, якщо КМУ приймає постанову до або на наступний день після набрання чинності 8487, то пільга 0.5 діє 30днів, а 0.75 - 60. Якщо через день, то відповідно 31 і 59. І т.д до 60 і 30
 3. volks

  Все про бляхи

  З 8488 Кабінету Міністрів України протягом 30 календарних днів з дня набрання чинності цим Законом: прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону; привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом. 
 4. volks

  За кого голосувати

  Садовий уже зневірився в своїй перемозі на 33.3%.
 5. volks

  Все про бляхи

  Є пропозиція - купити авто і продати його комусь за півціни. Вже зробиш для якогось українця авто доступним.
 6. Ви мені Димитрія не чіпайте
 7. volks

  Все про бляхи

  Як не крути, а на ЗАЗі створено повний цикл виробництва. Треба просто створити умови, щоб в Україну заходили інвестори, якщо не можемо самі зробити. Чому на Дачію зайшли, на Шкоду зайшли, навіть на той грьобаний ВАЗ зайшли і почали робити авто зовсім іншого рівня, причому по ціні дешевше Сенса, а інша модель вже моде потягатись з корейцями. Чим ми гірші? Хитрожопістю?
 8. volks

  Все про бляхи

  Бачиш, ти як просто флудер в цій темі, навіть не вникаєш в нюанси. Крім лише вартості є ще часові рамки, терміни, можливі "підводні камені" і приховані перешкоди. Ти ж трішки вчитуйся, про що запитують, якщо вже відповідаєш Отож, вчора в очікуванні боксу нарешті знайшлось трохи вільного часу, щоб перечитати, що там наприймали. А прийняли два взаємопов'язаних закони. Один суто про акциз(8487). Інший про легалізацію, відповідальність, зміну повноважень поліції(8488). Причому, певні статті першого закону набирають чинності, після набрання чинності другого закону. Ітак основні тези: 1. Нова ствка акцизу. Вже її обсмоктали. 2. Пільгова ставка на акциз 0.5 і 0.75. 3. Посилення відповідальності за порушення тимчасового ввезення і транзиту. Причому, відповідати ьуде і водій, який керує таким тз(перше порушення - 8500, друге протягом року - 17000) 4. Розв'язують руки поліції. Тобто в них з'являється можливість співпрацювати з відповідними органами, щодо виявлення порушників і зобов'язані зупиняти тз стосовно, яких є підозра в порушенні митних правил. 5.Працівник іноземної фірми-резиденти можуть ввозити авто на строк до 10 діб. 6. Легалізація блях. На протязі 180 днів можна буде розмитнити ввезені з 1 січня 2015 відповідно до тимчасового порядку, який має затвердити Постанова КМУ, яку повинні прийняти на протязі 30 днів від набуття чинності 8488. Ті бляхи, що перушили терміни перебування можуть бути розмитнені після сплати митних платежів і штрафу 8500. Тепер найцікавіше - терміни. Пільгова ставка 0.5 діє з першого дня чинності 8487 до 30 дня від набрання чинності Постановою з тези 6., але не пізніше 60 дня з дня набрання чинності 8487. Пільгова ставка 0.75 діє з 31 дня набрання чинності Постанови і до 90 дня від набрання чинності 8487. Тобто все залежить від того, коли приймуть постанову. Також, каральні заходи, що запроваджуються 8488 починають діяти через 180 днів після набрання його чинності.
 9. volks

  БОКС

  Всім вітаннячка. Так класно дивитись на цих клоунів, що в перших раундах грають на публіку, а вже в 7-8 раунді їх клоунада зникає, а з'являється серйозне лице з розумінням найближаючого звіздєца.
 10. volks

  Все про бляхи

  Не повезло нашим бабам з чоловіками. В мене особисто таких знайомих немає.
 11. volks

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  А 60 дол на ум пішло???)))
 12. volks

  Все про бляхи

  Плиточники за місяць заробляють на Сенса з салону.
 13. Позавчора виїхав з капремонту, а сьогодні вже обновили.
 14. volks

  Все про бляхи

  А можна хоча б коротенький список найпопулярніших з нашими цінами і тим, що буде по новому закону.
×