Перейти до змісту

volks

Power users
 • Кількість зміста

  1 787
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  5

volks last won the day on Червень 18

volks had the most liked content!

Репутація громади

998 Професор

Про volks

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

937 перелядів профілю
 1. volks

  Приколи Луцька

  Ну от що в людей в голові? Вимагають покращення благоустрою, а самі ж елементи благоустрою псують( стовпи освітлення) І "патріоти" не кращі
 2. volks

  Дорожная обстановка

  Та на Світязі проживання в сараях поціні як 3 зірки в Турції.
 3. volks

  Дорожная обстановка

  Тю. В нас ще й копи на Пріусах їздять.
 4. volks

  ЖЕК №8

  Не державі, а місту. А в даному випадку взагалі приватній організації. І в утримання не входять всілякі капремонти, яких вже потребують будинки. А ще цікавіше буде, коли почне виходити термін експлуатації і будинки почнуть потрохи розсипатися.
 5. volks

  ЖЕК №8

  Ну так проблеми з житловим фондом - це і є проблеми жильців. До чого тут держава?
 6. volks

  ЖЕК №8

  А яке тоді має відношення департамен жкг до нього?
 7. Якщо є можливість у Львові пересісти на потяг, то це найоптимальніший варіант. Завжди віддаю перевагу потягу. В першу чергу, з міркувань безпеки. А після сьогоднішньої житомирської дтп - тим більше. Шкода, що потяг нічний. Кажуть з потяга краєвиди казкові.
 8. Зввсно. А хто може вивезти, якщо заборонено передавати третім особам?
 9. Тільки уточніть чи заїжджає він у Мукачево.
 10. Є відповідеі органи, які накладають штраф за порушення митного законодавства. За несплату штрафу. А вивезти може тільки той, хто завіз. А йому заборонено в'їзд.
 11. На ужгородський автобус до Мукачева. А там до Берегово 20 км. Повинні часто автобуси ходити.
 12. От зацікавило мене таке питання. Отримують копи доступ до бази митників, зупиняють авто, яке не мало б передаватися третім особам. Відповідно на іноземця накладається штраф за порушення митного законодавства. Він таку суму звичайно ж платити не буде. Йому забороняють в'їзд в Україну. То в такому випадку всі завезені ним бляхи можна здавати на шрот? Ну або їздити до першого копа.
 13. volks

  ЖЕК №8

  Ой не стежите ви ха бордою. В нього там одні пенсіонери, яким все пох.
 14. volks

  ЖЕК №8

  Благоустрій прибудинкової території? Перелік послуг, мінімально потрібних для утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 1. Прибирання прибудинкової території 2. Прибирання сходових майданчиків 3. Прибирання підвалів, технічних поверхів 4. Технічне обслуговування ліфтів 5. Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем загального користування 6. Дератизація (за наявності підвалів у будинках) 7. Дезінсекція 8. Обслуговування димовентиляційних каналів 9. Поточний ремонт конструктивних елементів 10. Освітлення місць загального користування, підвалів 11. Енергопостачання ліфтів
×