Перейти до змісту

volks

Power users
 • Кількість зміста

  1 532
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

volks last won the day on Квітень 13

volks had the most liked content!

Репутація громади

856 Професор

Про volks

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

776 перелядів профілю
 1. Тільки от ніхто не виправляє. На Волі, на Левчанівської, біля Просвіти вже більше року провалена бруківка. То ж не проблема зняти декілька кв.м., вирівняти основу і покласти назад. По можливості, робити зауваження. Так само і тим, хто обклеює оголошеннями стовпи і стіни будинків. Хоча то робота поліції і повинні бути нормальні штрафи. Щоб заплатив разок 500 чи 1000 за викинуте сміття, то потім би думаа.
 2. Сьогодні хочеться написати про бруд. Він в нас всюди. Брудні автомобілі, вітер піднімає стовпи пилу, вікна вже через декілька тижнів як то їх і не мили. Влітку в чорному взутті нереально ходити. Вони відразу сивіють. Ну і відповідно цим всім ми дихаємо. А все через неправильне планування. В цих статтях описано як робити правильно: Звідки береться бруд Як робити правильні тротуари Тротуари роблять більш-менш правильно. Вони майже завжди вище газонів. Неправильно зроблено в тих місцях, де тротуар спускається до рівня дороги. Хоча в декількох метрах зроблено нормально. А от з поребриками проблема. В деяких місцях його ставлять вище тротуару. В результаті вода не має як стікати з тротуару. А це з часом їх буде руйнувати. Але найбільша проблема з відкритою землею. Перш за все, це безтолкові газони на підходах до переходів і зупинок. В інших місцях просто намалювали зебру, а як до неї добратись - неважливо. Десь посіяли траву, але недостатньо для газону. Десь просто утворюються залисини. А десь як робили, так і покинули. Десь залишили неприкриту землю біля дерева Десь комунальники перекопали тротуар і так залишили(Кравчука 9) Десь самі жителі все перекопали. Про неправильні доріжки не по натоптаних стежках писалось вище. Ну і особлива подяка автобидлу. Також ще про бруд на дорогах. Він же також ні звідки не береться. Або з коліс автомобілів, що проїхались по болоті. Аб з тих же гаонів. Тут варто зазначити, що дорога не повинна межувати з газоном. Тому що взимку пісок, яким посипають дороги попадає на газон. З газону його зібрати неможливо. Тому з часом виходить така картина. І в дощ це все добро сповзає на дорогу. Взагалі правильно має бути так З асфальту є можливість прибирати пісок, а поребрик не дає сповзати бруду з газону. Так і робили на Відродження. А на Соборнрсті поребрик зник. А на розділювальній полосі просто газон. Ну і звичайно що хотілося б щоб місто швидше прибиралося після зими. А то сніг зійшов вже 1.5 місяці тому, а вулиці ще не всі прибрані і на тротуарах ще лежить крихта, по якій не зовсім зручно ходити.
 3. Транспорт має бути комунальний. Тоді ніхто не буде думати про виручку, не буде гонок в три ряди, буде чіткмй графік. Причому по максимуму тролейбусів. Автобуси повинні їздити по маршрутах тролейбусів. Повинні бути проїзні та електронні квитки. Потрібно зменшити кількість зупинок до нормальної відстані 300-400м, а не 50-100. І зупинятись повинен транспорт на усіх зупинках.
 4. volks

  Вітаю, ми програли

  Ну да. 360 років була винна. А тепер то чого раптом мало б щось змінитись? Це ж наше, українське - завжди робити винним когось іншого.
 5. В мене воно дійсно швидко зношується, але тоді зносилося вдвічі швидше.
 6. Трохи не так. Навіть така технологічно відстала країна як Північна Корея запускає балістичні ракети.
 7. Амортизація - мається на увазі знос. Я колись так економив на маршрутці по 2 грн. В результаті за 3 місяці протерлась підошва в кросівках за 350 грн. Класно зекономив. То ви, батінька, мажор - їздити на маршрутці на відстань, яку можна за 15 хв пройти.
 8. volks

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Яке відношення мають тендери на держзакупки до цін в аптеках?
 9. volks

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  А чому зліва прем'єр, а зліва навіть не міністр. То вже ставте фотку Гройсмана.
 10. volks

  Шаурма - де?

  Судячи з постійних черг, то Дамаск на Варшавці навпроти Там Таму.
 11. volks

  Футбольні новини

  А Кварцяний чому в цей список не попав?
×