Перейти до змісту

fotlav

Учасники
 • Кількість зміста

  406
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Всі записи від fotlav

 1. fotlav

  утеплення будинку

  Ясно що ця думка спадає в першу чергу. або краще взагалі перенести на межу огорожі, але потрібно виходити з ситуації що склалася. Так газову трубу відвели що йде по фасаді, а ось в тому то річ, що лічильники - як газовий так і на електрику під час монтажу сказали, що по нормах вони мають буди закріплені на капітальній стіні. Ну а звісно норми у нас не співпадають з здоровим глуздом і правильною термоізоляцією будинку.
 2. Розраховувався за газ на І.Франка, при мені кожному другому клієнтові на касі приблизним текстом пояснювали теж саме.Так що не думаю що ті дівчата з кас чи кол-центрів щось більше можуть сказати. -ось першоджерело https://biz.censor.net.ua/resonance/3100573/scho_robiti_z_platjkami_za_gaz_z_donarahuvannyami -ось інша скарга уже на НКРЕКП Скарга до НКРЕКП на рахунок із коефіцієнтами https://docs.google.com/document/d/1BmWhvZhP4KXyzLyktnKtw9Oe_IiJsRuixHthEExnhqQ/edit Цей лист необхідно надіслати (звичайною або електронною поштою), або особисто передати вашому постачальнику газу на вул. І.Франка або вул. Молоді. p.s. особисто в мене песимістичні надії на ці листи, тому я з гаряча його заповнив але зараз не несу його.
 3. fotlav

  утеплення будинку

  Питання до практиків. Як обходити теплоізоляційними матеріалами лічильники на фасаді? Що робити в таких випадках як на фото, при утепленні?
 4. Лист-вимога до газзбуту щодо перерахунку без коефіцієнту https://docs.google.com/document/d/1DhN0u6DaUy2rlCy7dIWW7xiuU3UH_paTgSoDXa2xlLU/edit Це єдиний правовий інструмент що пропонують експерти. Все інше це - встати в позу і недоплачувати донарахований коефіцієнт (відповідно буде рости борг) , або радикальний варіант - відмовитись від газу.
 5. Основна інформація візуальна на фото і скріншотах. Якщо щось пропустив то вкажіть на додаткову інформацію. Буду вдячний за коментарі до теми.
 6. Народ дякую всім за коментарі. Прояснили ситуацію по цінах. І зняли ілюзії по так званому апгрейді. P.S. Цей ПК хай залишається щоб в Word мемуари писати. А для сучасних завдань потрібно щось нове купувати. ОК. йду в теми по підбору комп'ютера.
 7. ну гаразд, гаразд я ж з вами не сперечаюся. тільки одного разу об'єктивна оцінка одна на другий раз вже інша, але всім нам властиво помилятись @Litovets а мінус1 свій аргументуєте, бо ж буду мучитись в здогадках.
 8. @Litovets а Ви все ціну збиваєте це вже не актуально бо тема ж помінялася, та і я вже вам відповідав з цим всім переліченим все ок. питання від "чайника" - ну а наприклад оперативна пам'ять, процесор? Що хіба зовсім не можна прокачати комп'ютер на базі цієї материнської плати ?
 9. fotlav

  утеплення будинку

  @Venom просто питаю собі для інформації Ви якимось чином наближені до теми теплоізоляції будинків? ну там наприклад - займаєтесь продажем матеріалів, утеплюєте на замовлення фасади, чи самі можливо своїми руками щось робили в будинку?
 10. @petro22 @sanbOK @[email protected] @case_l @Deemon @nikblack з вашого дозволу - якщо можна до вас ще одне питання, щоб не створювати другу тему На цій базі ПК можна зробити не дорогий апґрейд деякого заліза, щоб підтягнути цю машину до більш сучасних реалій? Якщо так то скільки це буде орієнтовно в грн.? p.s. з урахуванням того що комп'ютер не буде використовуватись для ігор, монтажу відео і т.д. потрібна робота ПК в режимі офісних задач - для коректної роботи з новою ОС і супутніми з нею програмами, з виходом в інтернет і т.д.
 11. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Народ дякую всім за коментарі.
 12. з цим всім переліченим все ок. а якщо перевести в гривні, то можете озвучити цифри.
 13. fotlav

  утеплення будинку

  так ще раз на термометрі що ліворуч 18.5 і це квартира без утеплення на електронному термометрі що праворуч 22.8 ??? p.s. бо я собі зовсім інші цифри зрозумів той що ліворуч 13.5, а праворуч 18.2 градусів
 14. Сьогодні хотів сплатити за газ на пр-т Волі в відділені Волиньгазу виявляється вже там платіжок не приймають тепер або в банку + комісія, або на Молоді чи І.Франка без комісії.
 15. fotlav

  утеплення будинку

  чим опалюєте? є порівняння по споживання енергоносіїв (газ, електрика, тверде паливо)? p.s. що реально люди живуть при кімнатній температурі 13,5 градусів, чи на фото температура в приміщення де не опалюється?
 16. fotlav

  утеплення будинку

  Знову битва теорій, а хочеться щоб більше практики тут писали про власний досвід. Доречі Alex S - звертаюсь до автора цієї теми я помітив що Ви підтримали тут думку одного із дописувачів, що типу надлишок утеплювача це непотрібна річ в термоізоляції стін будинку. Питання: як у вас йдуть справи з утепленням будинку, що зробили, чим і як утеплялись? Бо на початку Ви писали що хочете газоблок шириною 40см. утеплювати і з середини приміщенні і зовні по фасаді.
 17. fotlav

  утеплення будинку

  а як в віконному отворі з четвертю вони ще утеплювач приклеїли? чому склопакет назовні відкривається? одним словом кацапи малювали
 18. fotlav

  утеплення будинку

  Venom в чому суть вашого виправлення? я хіба не те ж саме говорив. як на мене то два ваші поста протирічать одне одному.
 19. fotlav

  утеплення будинку

  о як пожвавилась тема і експерти підтягнулись Профессиона́л, Pr0ektant, KILLER а я думав що на Борді тільки в політичних темах мінусують за "инакомыслие" а тут таке "нетерпіння" і при тому в моїй улюбленій будівельній темі просто візьми і почитай про технологію пасивні будинки бо ми напевно про різні речі говоримо
 20. fotlav

  утеплення будинку

  Серега89 я Вас прошу тільки не чіпайте цю "ерогенну тему" бо зараз набіжать адепти різних матеріалів, технологій і почнеться війна - фобій, параной, компроматів цей ср@ч і на 10 сторінок не вберете
 21. fotlav

  утеплення будинку

  на такий абсурд , є хороше народне прислів'я «Чув дзвін, та не знаю, де він» роз'яснення прислів'я - використовується тоді, коли виривають з контексту одну фразу і намагаються тлумачити на свій рахунок, почули щось "краєм вуха" від когось і починають часто голослівно міркувати про це. Тобто в таких випадках людина практично не розбирається в тому, про що говорить, а знає лише поверхнево.
 22. ну як що? YouTube, соц мережі, серфінг по сайтах все те що і середньостатистичний юзер онлайн ігри і подібне не цікавить.
 23. fotlav

  утеплення будинку

  ок. для кращого сприйняття цифр буду заокруглювати, тим більше я не знаю яка вартість роботи, клеїв і т.д до ваших порахованих 222000 грн. накину ще 278000грн. разом виходить 500000грн. тепер рахуємо витрати на газ у мене схожі розміри будинку як у вашому прикладі тому росхід газу навожу свій, цифри в середньому жовтень-100м3, листопад- 200м3, грудень-400м3, січень-400м3, лютий-400м3, березень-200м3, квітень100м3. разом за опалювальний сезон в 6 місяців - виходить 1800м3 в наступному році ціна на газ за 1м3 має бути 12грн. по ринкових тарифах беремо річний росхід газу 1800м3 множимо на 50 років виходить 90000м3 тепер 90000м3 множимо на 12грн. за 1м3 виходить 1,080000грн. 1,080000-500000=580000грн. економії
 24. в таку пору цей маршрут навіть в літній час не їздить, не говорячи про зиму максимум що - то №47 в 20:45 біля ЦУМу буває, і ще інколи №31 орієнтовно в 21:05 буває біля ЦУМу все інше після 21год. добратися в ті райони тільки маршрутками з вул. Ковельської або на таксі. І ще, скільки я знаю людей, вже давно всі повидаляли ті непотрібні додатки, там різні CityBus і М@К в наших реаліях це все не працює це одне з мертвих речей в ланцюжку різних транспортних ініціатив теж саме з графіком руху на зупинках якого ніхто не дотримується, голосове оповіщення зупинок, онлайн відслідковування транспорту, валідатори і т.д.
×