Перейти до змісту

Dima4s

Power users
 • Кількість зміста

  4 755
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Dima4s last won the day on Вересень 26

Dima4s had the most liked content!

Репутація громади

1 419 Гуру

3 Підписників

Про Dima4s

 • Ранг
  JOker
 • День народження 08.04.2000

Останні відвідувачі профілю

34 693 перелядів профілю
 1. дивний запас. може в тому ж словянську просто раніше не піднімали ціну?
 2. ппц. Красавчік. нагнув нас всіх. нагнув закон. А в чувака ПРИГОРАЄ чогось... Янукович нагнув закон - злочинець і взагалі редіска. ПОрошенко нагнув закон - красавчік. Велика політика від діфото... на пальцях.
 3. вони йдуть заробляти а не витрачати) не плутай)
 4. Dima4s

  Дорожная обстановка

  МОжна ж вже не вдаватись в такі крайнощі) до 70 скидаєш та і все. коли через села літають під 100 а то і більше, мені здається, також не здорово.
 5. В неті купа адаптерів/кабелів, очі розбігаються, який купити.. та і чи варто купувати на один раз. Так що хто шарить, порадьте кабель щоб подивитись помилки на Passat b5+. Або якщо є такий- взяв би погратись, готовий оплатити користування.
 6. Dima4s

  Скважина..яку трубу вибрати

  у мене десь під 50 метрів свердловина. і так і є. залізо і легіонела(сірководень). Якщо засипати пару метрів вода стане чистіша?
 7. друг в сбу. друг в генпрокуратурі. становище свого бізнесу він точно покращив) а бізнес простих людей- в президента немає прав по конституції щоб покращувати... тут все уряд винний любителі пороха не дадуть збрехати!)
 8. Dima4s

  Магазин Дмитрука

  Ну хз. купили якось пачку сосисок в них.. з норм терміном, але з дуже кислим присмаком. подзвонили на гарячу лінію. Повернули сосиски, крім тих що пішли в смітник. Нам повернули гроші по чеку. Та і, як на мене, у них самі смачні сосиски в луцьку.
 9. ВОни тог оі кажуть сім.... типу зійдемся на 6)
 10. візьми собі маленьку подушку і підклади під поперек). Як на мене то все до одного місця. Треба частіше вставати і розминатись.
 11. мотоцикліст покарав порушника на е30, помнувши йому бачину.
 12. Dima4s

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  еее.. то моя робота, сарказми в політичні теми вкидати) п.с. То каже та, що сама створила фірму прокладку і непогано піднялась на перепродажі того ж газу) популізм в чистому вигляді... геть як долар по 10 і АТО за години)
 13. Так, а він її покидав?)
 14. ось пр оце і мова. якщо треба порошенку- закони приймаються швидко. як не треба, він говорить багато - а за не прийняття закону вже винна рада... Старий принцип кучми януковича, якщо все добре- заслуга царя. якщо погано- цар не при чому.. то не його повноваження.. і взагалі то рада і уряд винні.. Закон про АС чітко показав що порошенко не збирається боротись з корупцією. Навіть не так. він збирається. але з тією яка заважає його бізнесу, бізнесу друзів, родичів і т.д.)
×