Перейти до змісту

Dima4s

Power users
 • Кількість зміста

  4 439
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Dima4s last won the day on Вересень 25

Dima4s had the most liked content!

Репутація громади

1 104 Гуру

3 Підписників

Про Dima4s

 • Ранг
  JOker
 • День народження 08.04.2000

Останні відвідувачі профілю

33 339 перелядів профілю
 1. Хто де стрижеться?

  зачем платить больше)
 2. утеплення будинку

  людина- продавець. його діло втюхати тобі свій товар) Давайте мовою фактів, а не ваших здогадок. Досліди є? Фото фасаду цієї фірми який простояв 50 років в студію будь ласка. А то тошно від маркетингової фігні і гарних картинок. Не потрібно вводити людей в оману. Фасади стоять і по 30 років. моя штукатурка посипалась через майже 40!! років. Не рахуючи дрібних пошкоджень. Дивина.. я то думав що для цього вентиляцію роблять.
 3. Як вам нова порція видворених грузино-українців? Царь непрічьом?)
 4. я серйозно.. він ж типу того і неусипаємий.. що йог омонахи читають 24/7 Прийміть наші співчуття. Псалтирь т очим допоможе? Свящинники ж читають свої писання.
 5. цілодобово. доречі)
 6. перед установкою я його продував щоб перевірити куди йде повітря. він стоїть правильно. Чому стрілки не в тому напрямку стоять - хз) в моїй системі насос буде давити туди де легше... а легше йому через батарею повернути ніж давити в підлогу. Треба якось перекривати труби або по іншому підключати тп
 7. мене також це вводило в оману.. але оказується вони так ставляться. в протилежну стрілкам сторону
 8. Я напевно десь неправильно описав. По моєму фото http://prntscr.com/ha1650 Подача з стіни( лівий нижній кут фото) йде вверх на клапан, тоді в насос, і або через контури на обратку або по колу коли клапан закриється від подачі. Як варіант, думаю ставити трійник перед останньою батареєю і туди вмикати подачу сушки) Перепробую вже все що тільки міг придумати)
 9. робив так. при ввімкненні ТП- насос ТП починає робити реверс сушки... замість того щоб брати подачу з котла http://prntscr.com/ha0vxh
 10. була думка викинути нафіг клапан і насос з ТП. Гребінки з контуцрами тп і сушкою пустити на подачу ТП через простий краник. Але боюсь що насос основний, той щ обіля котла... не продавить 20м2 ТП...піде батареями просто... по шляху найменшого супротиву
 11. http://prntscr.com/h9xveq черканув систему в цылому ы батарею останню. що на фото.
 12. коротше ніфіга не працює) для наглядності http://prntscr.com/h9uvri по першому варіанту з картинки працює тілкьи поки не ввімкнув ТП. Після ввімкнення ТП- насос ТП починає робити реверс сошки і ганяє воду по кругу в ній замість того щоб брати з подачі що ліворуч знизу. Як я не перекриваю сушку, все одно так само. другий варііатн0 той що зараз на фото- полегшена версія чіпляння сушки як контура ТП. на швидкоруч.. так все працює.. але тілкьи поки ввімкнено ТП_ праворуч показані виходи останної батареї в двухтрубній системі опалення. Що я не так зробив?)
 13. шиза не лікується. толку її лікувати... Ви зовсім тупі? Сказали ж. Нікому не цікаві ваші шизануті висери. Ми посміялись, потім пожаліли вас. Тепер ідіть, з Богом, нахер, Дана.
×