rrid

Power users
 • Кількість зміста

  1 702
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

rrid last won the day on Грудень 22 2016

rrid had the most liked content!

Репутація громади

587 Професор

2 Підписників

Про rrid

 • Ранг
  Ghfdljhe,
 • День народження 25.01.1979

Контакты

 • Сайт
  http://www.tourclub.lutsk.ua
 • ICQ
  441402013

Информация

 • Интересы
  рафтинг, гори, Карпати, мандри...

Останні відвідувачі профілю

7 916 перелядів профілю
 1. восени брав в них саджанці, а зараз хіба в них є в наявності фруктові дерева???
 2. 1. Все ж складіть порівняльну таблицю 2. Почитайте, для чого створено ФГВФО коли пишете про "четверту" чергу банку-банкрота 3. розкажіть же нарешті, чим же так захищені саме іноземні лайфові компанії, і яке Вам особисто до того діло? Закон прямо забороняє особисто Вам користуватись послугами іноземної лайфової компанії, Ви можете "вступити" тільки в нашу, вітчизняну компанію, яка може орендувати право носити вивіску іноземної компанії (поки німецький фінансовий гігант Коммерцбанк мав бажання - підтримував свій український банк Форум, потім продав Новинському, який "благополучно" його обанкротив, "кинувши" частину клієнтів на гроші). в кращому випадку - в разі банкрутства СК можна отримати частину коштів на відміну від того ж банківського вкладу в межах гарантованої суми ФГВФО... варто відразу розділяти для себе пенсійні накопичення і страхування від нещасного випадку. не буду більше з Вами дискутувати - те, що хотів донести, вже написав. якщо хочете залишити собі якісь ілюзії - залишайте, мені не шкода... у валютний депозит "заганяти" також не зовсім правильно - справжніх грошей, які тривалий час виконували функцію саме справжніх грошей (ще одноосібно) - їх було надруковано вже дуже багато. з врахуванням цього фактору - ідеальним персональним "пенсійним фондом" могла б бути невелика комерційна чи житлова нерухомість в центрі Парижу (на яку в т.ч. могли б розраховувати родичі при настанні нещасного випадку)
 3. якою службою доставки, і скільки заплатили за доставку за скільки штук? аналогічне запитання - скільки коштувала доставка? скільки саджанців дворічної яблуні, персика, сливи входить в контейнер, і скільки обходиться доставка? пробував порахувати на калькуляторі нової пошти - доставка виходить дорожче за саджанець
 4. конструктив в дискусію могла б внести тільки порівняльна табличка і теорія капіталізації процентів говорить про те, що порівняння буде не на користь НПФ але агітатори НПФ не люблять чомусь такі порівняльні таблиці постити і не люблять структуру активів НПФ аналізувати - ну не можуть "інвестиції" НПФ у банківські депозити та державні ЦП приносити більший дохід, ніж звичайний банківський депозит фізичної особи. а ще печальніше буде, якщо табличку порівняння перевести у валюту...
 5. якби була соображаловка на місці, то можна було б помітити, що Швеція доволі бідна на природні ресурси, а туди, де багато ресурсів - без воєн не обходиться ніяк; а ще - гітлерівська Німеччина була однією з найбільш освічених та індустріальних країн світу, і ресурсів їм своїх вистачало, але війну почали. буде війна, чи ні - визначається не "прекрасним", а невеличкою групою політиканів, які мають владу й пропаганду.
 6. в мене чомусь вимальовується знак рівності між поколінням "20-28", описаним @vampirich , і "нашим поколінням" Лермонтова, в першу чергу з третього й четвертого рядочка вищезгаданої поезії. може, це завдяки вмінню бачити саме те, що хочеш побачити? Лермонтов: Печально я гляжу на наше поколенье! Его грядущее — иль пусто, иль темно, Меж тем, под бременем познанья и сомненья, В бездействии состарится оно. імхо, і @vampirich і Лермонтов говорять про те ж саме - місцями, звісно, трохи різними словами (звісно, епохи ж то різні) тільки @vampirich вважає, що саме його покоління найкраще, а наступне вже лузери, а Лермонтов і себе в т.ч. відразу відніс до лузерів. суть же не в "наше" і "наступне" - а в тому, що раніше вода була мокріша, цукор солодший, сіль солоніша, дівчата гарніші, а горілка міцніше. Лермонтов вважає, що це все було до нього, а вампірич - що він все це ще застав. але ж це просто конфлікт поколінь, відомий, кажуть, тищі років тому?
 7. З номера +380919702462 люб'язно повідомили (стилістика збережена) "OSHADBANK" VASHU KARTKU ZABLOKOVANO Dlya razblokyvanya zvernicya do kontakt-centru za nom.0919702462 goryacay liniya OSHADBANKA ніякої карти О-Шадбанк в мене немає, але номерок "горяцай лінійя" хай засвітиться
 8. Ровесники Лермонтова - наступне покоління ТС'а? о_О Печально я гляжу на наше поколенье! Его грядущее — иль пусто, иль темно, Меж тем, под бременем познанья и сомненья, В бездействии состарится оно. Богаты мы, едва из колыбели, Ошибками отцов и поздним их умом, И жизнь уж нас томит, как ровный путь без цели, Как пир на празднике чужом. К добру и злу постыдно равнодушны, В начале поприща мы вянем без борьбы; Перед опасностью позорно-малодушны, И перед властию — презренные рабы. Так тощий плод, до времени созрелый, Ни вкуса нашего не радуя, ни глаз, Висит между цветов, пришлец осиротелый, И час их красоты — его паденья час! Мы иссушили ум наукою бесплодной, Тая завистливо от ближних и друзей Надежды лучшие и голос благородный Неверием осмеянных страстей. Едва касались мы до чаши наслажденья, Но юных сил мы тем не сберегли; Из каждой радости, бояся пресыщенья, Мы лучший сок навеки извлекли. Мечты поэзии, создания искусства Восторгом сладостным наш ум не шевелят; Мы жадно бережем в груди остаток чувства — Зарытый скупостью и бесполезный клад. И ненавидим мы, и любим мы случайно, Ничем не жертвуя ни злобе, ни любви, И царствует в душе какой-то холод тайный, Когда огонь кипит в крови. И предков скучны нам роскошные забавы, Их добросовестный, ребяческий разврат; И к гробу мы спешим без счастья и без славы, Глядя насмешливо назад. Толпой угрюмою и скоро позабытой Над миром мы пройдем без шума и следа, Не бросивши векам ни мысли плодовитой, Ни гением начатого труда. И прах наш, с строгостью судьи и гражданина, Потомок оскорбит презрительным стихом, Насмешкой горькою обманутого сына Над промотавшимся отцом. Колись давно, спочатку в ліцеї, потім в інституті, щось схоже ми регулярно чули від викладачів - "попередній потік був набагато сильнішим, з року в рік все гірше"... і не знали наші викладачі, що вони повторюють слова тисячолітної давнини... Коли ТС належав ще до покоління "до 30", в рунетах вже були такі тексти: 1. Наша молодежь любит роскошь, она дурно воспитана, она насмехается над начальством и нисколько не уважает стариков. Наши нынешние дети стали тиранами, они не встают, когда в комнату входит пожилой человек, перечат своим родителям. Попросту говоря, они очень плохие. 2. Я утратил всякие надежды относительно будущего нашей страны, если сегодняшняя молодежь возьмет в свои руки бразды правления, ибо эта молодежь невыносима, невыдержанна, просто ужасна. 3. Наш мир достиг критической стадии. Дети больше не слушаются своих родителей. Видимо, конец мира уже не очень далек. 4. Эта молодежь растлена до глубины души. Молодые люди злокозненны и нерадивы. Они никогда не будут походить на молодежь былых времен. Молодое поколение сегодняшнего дня не сумеет сохранить нашу культуру. Как вы думаете, что объединяет эти высказывания? Кто мог быть их авторами и когда могли прозвучать такие речи? Согласны ли вы с высказанными мнениями? Поделитесь своими размышлениями на тему "отцов и детей". Приведите конкретные примеры из жизни.
 9. ... а ще в мене є куплені восени саджанці з корінцями. два з них вже розпустились (зловили десь тепло, хоча температура була для всіх однакова) - і розпустились по дві самі верхні бруньки, нижче яких є ще по 5-7 бруньок, які ще не проснулись. на посадку весною - треба було б обрізати всі верхні бруньки, залишити тільки 2-3 самих нижніх, щоб почати формувати рукави цього року. хто підкаже, як краще тепер зробити - обрізати верхні, які розпустились (і , можливо, спробувати укорентити їх), чи садити вже так, як є, а нижні, якщо будуть розпускатись, просто виламувати?
 10. дякую за відповіді! і є ще трохи запитань ) це з хати саджанці поїхали під бузок? а коли це було? десь після середини квітня? переїхали, і там залишились аж до переселення на поле? пробував підливати через піддон - ттт, поки ніби не перелив ні разу таким способом. але все ж - як визначити необхідну кількість води для поливу, й регулярність? ті, що в мене зараз стоять при температурі 12-14 градусів, тиждень-півтора до них можна не дивитись; а при 18-23 - щось мені важко вгадати "дозу" - і не знаю, чи є якесь емпіричне правило поливу. а правильний полив треба знайти - бо до десятка черенків в мене загинули як не від переливу, то від пересушування. а попереду ще два місяці до висадки в грунт, і мінумум місяць в хаті... довелось відновлювати пароль для перегляду, але знайшов цікаві фото ) я спробував робити стаканчики з плівки, але часу забирає багато. тому купив півлітрових одноразових пивних "бокалів", роблю ножем три дірки в дні - так мені швидше. хоча чим вищий "горщик", тим краще для формування потужної кореневої системи. це важка праця на місяць часу... думав, ви в себе якось спрощували. я набрав (взяв, купив, зрізав) багато черенків - бо не знав, скільки з них пустять корінці... а як корінці показали майже всі, то хочеться вже всі їх доглянути але в мене не буде стільки часу (та й натхнення))), щоб викопати сотню ям по традиційній технології (місця на дачі вистачить) - тому шукаю успішний досвід посадки по якійсь "спрощеній" технології. а яку відстань робили між ямами? 2х3м?
 11. Хто брав в @Dima4s черенки? @Такер @OksanaN @timomaas @imp13 хтось вже вкорюнював ("окорінював")? Я цього зимового "сезону" набрав черенків різних сортів - загалом до сотні штук. Виноград виявився живучим, майже всі галузки випускали корінці. Але обійтись без "хімії" мені не вдалось - перманганат зі старих запасів, плюс препарати проти гнилі - тільки обробки залізним купоросом не вистачало. Але після появи корінців було важче - декілька висаджених засохло внаслідок надмірного поливу, декілька - від надто сухого повітря в квартирі (ну, я собі так думаю, що причини були саме такі - а могло бути, що на лозі були спори, а могло бути, що і в лозі були грибки - і купорос не міг подіяти в принципі...). Як в кого на цьому етапі? @lanima Світлана, а як "розсаду" в поле висаджували? У вас же сотні було (+/-)? Готували кожну ямку, чи траншеї, чи...як? В які строки висаджували, чи робили притінення? Як загартовували розсаду? Чим більше деталей - тим краще
 12. там менше інформації, ніж хотілося б бачити відпишу детальніше там )
 13. не варто тримати якихось ілюзій з цього приводу - "наш" Метлайф/Аліко є повністю самостійною, окремою юридичною особою української юрисдикції (резидентності), і закордонні власники ні разу не підписувались витрачати на нього свої основні закордонні активи. банк Форум, який належав крупній німецькій фінансовій групі - яскравий приклад того, наскільки допомагають "основні активи" (менш яскравий - потужний американський Каргіл ніяк не захотів рятувати Дельта банк, де він був співвласником, хоча це були б мізерні витрати на фоні його заокеанських активів). якраз це "нашому" Метлайфу прямо заборонено, не треба обманювати. це можуть зробити гамериканці в себе вдома, але абзацом вище я вже написав - за кордоном вони заробляють не для "тутейших" пенсіонерів, а для "тамошніх". осьо туто структура вкладень, як приклад: - візуально, це 90% "інвестицій" в ОВДП і банківські депозити. депозити в банках для пересічного - ставки вигідніші якщо СК/НПФ виплачує дохід вищий, ніж заробляє - це вже ознака фінансової піраміди незалежно від того, який прапор вона вивісила Ви пробували скласти порівняльну таблицю - "інвестиційний дохід" проти банківського депозиту з капіталізацією відсотків??? це дуже емоційно: але якщо вносити щомісяця по 1 000грн. протягом 8 років, то за 7 років буде внесено 84тис.грн., протягом 8-го - ще 12 тис.грн., а інвестдохід в розмірі 12 000 за 8-й рік - це менше 14% річних, на банківському депозиті можна було "заробити" більше не все так райдужно. підкупляє тільки ця фраза: це просто супер - уклав договір на 500тис., заплатив двічі, потім на спуску з Евереста зірвався - сім'я отримала всі 500тис. і чому я в це не вірю??? і це ще я нічого не написав про валютні ризики...
 14. 4.2В - це напруга при 100% зарядженій банці (в старому ноуті рекомендувалось заряджати батарею до 90%), 3.7В - це "номінальна" напруга елемента Li-Ion. Ємність (накопичений заряд) при 4.2В і 3.7В - відрізняється в рази. при 14В від генератора - 4 послідовних банки зарядяться до 14:4=3.5В в середньому на елементі, чого може бути недостатньо для стартера - хоча "вольтів" ніби й досить, але "амперів" може бракнути (і якщо не підзаряджати притомлені акуми 3-4 місяці - вони можуть вийти з ладу), по 16В від генератора - буде по 4В на банці, буде досить "амперів", але "вольти" для стартера можуть бути зайві - повністю заряджений свинцевий акумулятор не може мати більше 13.2В. тому якщо генератор вже притомлений - досить штатного реле заряду й 3 банки послідовно, якщо генератор бодрий - то спалить три банки послідовно, а якщо вчепити чотири елементи послідовно - то акум може спалити стартер. тому плата @laser не підходить (якщо генератор видає понад 16В, або менше 14В, або більше 14В) вони не зарядяться більше, ніж може видати генератор. якщо він видає 16В - то зарядяться до 4х4=16В, якщо видає 17В - то зарядяться до 16.8В. але і 16В, і 16.8В може вилитись в ремонт/заміну стартера тому на постійно - краще не ставити літій на скутер (або заряджати не на скутері, а мережевою зарядкою для літія).