Перейти до змісту

rrid

Power users
 • Кількість зміста

  1 870
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

rrid last won the day on Грудень 22 2016

rrid had the most liked content!

Репутація громади

710 Професор

2 Підписників

Про rrid

 • Ранг
  Ghfdljhe,
 • День народження 25.01.1979

Контакты

 • Сайт
  http://www.tourclub.lutsk.ua
 • ICQ
  441402013

Информация

 • Интересы
  рафтинг, гори, Карпати, мандри...

Останні відвідувачі профілю

8 417 перелядів профілю
 1. якщо планується знімати більше відео, ніж фото - то таки найліпше 650д. якщо хочеться отримати "швидку" й трохи кращу картинку, ніж з цифромильниці, а відео не важливе - то і найдешевша модель буде більш, ніж достатньою, щоб спробувати дзеркалку і зрозуміти, чи треба тобі то пальто, чи камери в смартфоні вистачить на більшість завдань. на дзеркалці знімати відео - навчитись важче, ніж фотографувати.
 2. Інколи варто придушити жабу... Насправді, адміністративний поділ - штучний. Всі села, які безпосередньо межують з Луцьком - давно пора об'єднати (включно з селами, які межують з селами, які межують з Луцьком). Фізичної межі між, наприклад, Луцьком і Підгайцями - немає, там будинки - поряд. І таки мешканці Підгаєць - і заробляють, і витрачають в основному в Луцьку. І т.д. Хоча це не означає, що потрібно тримати збиткові маршрути тролейбуса з інтервалом година-дві до приміських сіл. Але інфраструктура повинна бути спільною. Тільки треба офіційно об'єднати населені пункти, мощ можна було отримувати більше фінансування на цю інфраструктуру - це взаємно вигідно. п.с. прибутковий податок платиться за місцем реєстрації роботодавця, а не за місцем проживання (чи прописки) працівника.
 3. Хочеш - вір, не хочеш - не вір, але на ряд заходів муніципали виходять разом з поліцією і, якщо це стосується юридичних осіб - то дуже часто не в інтересах юридичної особи не відреагувати на порушення (в площині майбутніх відносин з ЛМР) Але стосунки порушника з муніципалами приблизно такі ж, як, наприклад, "зайця" з контролерами в тролейбусі. Останні також не мають встановлювати особу порушника, але мають право накласти штраф за безквитковий проїзд, і, якщо їм це не вдається - то якраз вони викликають поліцію (раніше міліцію), і таки успішно штрафують. частина функцій дублюються, але поліція не підпорядковується міській раді, і міськрада не може встановлювати пріоритетів в роботі поліції. а муніципальна варта - це структурний підрозділ ЛМР. Інше питання - муніципали в силу різних причин ведуть інколи себе як мудаки. Але з мудаками в погонах - проблем було б ще більше.
 4. а навіщо окремий закон для кожного стурктурного підрозділу міської ради? треба закон про ЦНАП, про загальний відділ, про автогосподарство ЛМР? є закон про місцеве самоврядування, і цього вже ніби як достатньо. а далі по конкретних функціях (правах, обов'язках) конкретного підрозділу - можуть бути спеціалізовані закони (накприклад, КпАП надає право міській раді складати певні адмінпротоколи - "штрафувати" - але ж вся міська рада цим займатись не буде, цим повинен займатись конкретний підрозділ, і ЛМР вже сама визначає, якому саме своєму структурному підрозділу делегуються відповідні повноваження. а чи це "муніципальна варта", чи "муніципальна поліція", чи "муніципальна дружина", чи "департамнт банкування" - це вже назва залежить від фантазії очільників ЛМР чи клерків, які займаються власне створенням відповідного підрозділу (бо, наприклад, логічніше віддати функції контролю за земляними роботами підрозділу архітектурного чи будівельного контролю, але ЛМР делегувала це саме муніципальній поліції вже варті - мабуть, спеціально, щоб заплутати містян) тому що є правила благоустрою, і, поки вони чинні, їх треба виконувати (дотримуватись). інша справа, що якщо фірма СанСета має договір з комунальним підприємством на прибирання, і платить за це - то муніципали повинні на це зважати )) а "моя територія, роблю що хочу" - в умовах міста це в корені неправильний підхід. крім правил міста, є й інші нюанси - наприклад, якщо ти на своїй приватизованій землі знайшов поклади нафти чи газу - то ти на них не маєш жодних прав, адже це - багатство народу, і держава неодмінно попіклується, щоб це багатство опинилось в правильних руках правильних представників народу (які, щоправда, інколи виявляються офшорами, але то ж такі собі дрібниці?).
 5. Приколи Луцька

  ... а на сайті ЛМР і далі журбинка... крякозябри: ... слова переповнюють редактора так, що в їх потоці губиться зміст "заслухали та взяли до від звіт про роботу": ... а інколи навпаки - "повнота" подання інформації аж вражає:
 6. утеплення будинку

  швидше за все, нічого він не зрозумів. швидше за все, і не намагався нічого зрозуміти, адже є товар, який він підрядився тюхати, а на альтернативах він нічого не заробить - ні на таких самих дорогих, ні тим більше на оптимальних з точки зору "ціна-якість". тому й мінусує - бо ти йому продажі не даєш просувати. а пошук істини йому в принципі не цікавий. п.с. сам був противником утеплення пінопластом, поки не подивився табличні дані - зокрема, і по паропроникності пінопласту, і поки не згадав, що "надцять" років тому утеплили пінопластом приміщення біля бані на Д.Галицького, і досі йому ніц не бракує.
 7. обережно ОЛХ

  Ще два номера шахраїв:
 8. офтоп, але посміхнуло - купили фотоап-т, щоб мати можливість "фактично не виймати його" з дамської сумочки ))) хоча, звісно, було б більш прикро, совати з собою ще й кофр з дзеркалкою, і не виймати її з кофра - і камера важча, ще й сумка до неї))) але, з іншого боку, дзеркалка на шиї - це точно більше фотографій з поїздки залишиться, ніж коли компакт в сумочці... згадаю - сунеш рюкзак десь в поході, але бачиш хороший кадр, витягуєш фот - і вже не помічаєш ваги за плечима... але то таке, припиняю офф-топ )))
 9. Муніципальна варта настільки ж законна, як і будь-який інший структурний підрозділ міської ради. Нашивки "поліція" - незаконно, тому й перейменували на "варту". Протоколи можуть виписувати не тільки в поліції (детальніше - КЗпАП). З'явились муніципали - бо колись з'явилась мода на "приватні армії", але десь не судилось, натомість їм передали невластиві функції, типу видачі ордерів на земляні роботи. Офіційно: трохи більше офіційної інформації: http://www.lutskrada.gov.ua/viddil-municipalnoyi-druzhini
 10. Сама повна інформація по кадастровому номеру - в Держгеокадастрі. Напряму з кадастрової карти нотаріус навряд чи витягне якусь інформацію, але якщо були якісь відносно свіжі рухи з ділянкою (оренда, продаж, приватизація) - то нотаріус зможе витягнути доволі багато інформації (а якщо ще й адреса в ділянки є - то шанси дуже високі). Ціна може бути різною - залежно від завантеженості нотаріуса й бажання допомогти, умовно - від 50 до 300-500грн. Кажуть, що Ариванюк багато що робила безкоштовно або за пільговими цінами для учасників АТО. Але можна спробувати підійти на консультацію до однієї з фірм, які займаються землеустроєм (шукаються за словами приватизація землі, землеустрій, технічна документація) - в них бувають можливості неформально зробити витяг з кадастру, якщо хтось захоче допомогти (ціна - як за більший чи менший могорич). Ну, й інколи варто перепровіряти інформацію з різних джерел.
 11. коли писав про сірники - саме їх і мав на увазі, дехто примудряється розтоплювати (розплавляти) цей клей сірниками (на ютубах є відео) якщо потрібен тільки 1 стержень - можна шукати в магазинах типу "все від 1 гривні" (не знаю за якість), або на базарі. НЛ продає, мабуть, тільки упаковками. і вони бувають різного діаметру
 12. я і не намагався тебе переконувати. але свого часу перевів свій контракт на "Супер МТС Легкий плюс", хоча в списку тарифів на сайті його не було так і з РБА для зеро - не все написано по багатьох тарифах. (по секрету скажу - інколи на сайті відрізняється інформація російською і українською мовою, таке також буває...). але навіть б багатьох поширених програмах є недокументовані можливості. я купував пару штук по 25грн. - наприклад, на автостанції у Львові (як не дивно), а ще прямо в Луцьку можна було купити через Алло з безкоштовною доставкою (вже не можна) це не маячня, а просто застаріла інформація. 10 місяців тОму можна було легко перейти в Зеро, перебуваючи на території Львівської області (на 111 і зараз в голосовому меню ніби як є така можливість - але перейти вже не можна)
×