Перейти до змісту

volks

Power users
 • Кількість зміста

  2 614
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

Всі записи від volks

 1. volks

  За кого голосувати

  А може Савченко? Класно виходить. Відремонтовані дороги заслуга "уряду Гройсмана" і Президента. А вбиті - то всьо місцева влада.
 2. Краще б на цей рейс поставили ДПКр-2, який гуляє по всій Львівській залізниці.
 3. volks

  Допомога в Розмитненні авто

  В цьому випадку мав би платитися. Бо ж авто ти ввозиш для транзиту і не вивозиш. Відповідно порушуєш умови транзиту.
 4. Цьомає ПОПа в попу, як і інших, і все в нього гуд. Ремонти робляться - баблішко мутиться.
 5. volks

  Допомога в Розмитненні авто

  А якщо знятий з обліку?
 6. volks

  За кого голосувати

  Шо шо? В когось мабуть амнезія. Бо на Заході України точно захоплювали відділи міліції і виносили зброю. Здається, в Львові і Рівному. Потім ще впродовж 2014 були заклики від влади добровільно здати зброю. І автомобілі у Львові горіли.
 7. volks

  За кого голосувати

  То ти перекрутив. А @nickel якраз правильно трактує. Поки не задоволені фізіологічні, то про інші і мови не може бути. Нагадати чому совок розвалився, про який його негатив найчастіше згадують? Те ж саме і в нас. До сраки людям безвіз, якщо немає за що прохарчуватись нормально.
 8. volks

  Допомога в Розмитненні авто

  Це цифри за що? За все включно з брокером, чи суто розмитнення?
 9. volks

  Позитив України

  Хоч би вже зачекав до тяпниці з такою темою.
 10. Можливо, перед тим як таке постити, треба було пояснити, як Бєня став агентом Кремля. Чи Зеля вже не клоун Бєні?
 11. Ну з цим важко не погодитись. А ле, думаю, тут зараз питання стоїть не так в тому, щоб зробити музей(хоча думаю частину коштів можна спробувати зібрати), а в тому щоб просто його не списувати. А в майбутньому буде видно. Хватить, що вже пішли Київ-6 і майже всі Шкоди(не знаю наскільки реально технічку залишити для музею). Європа он, та й деякі міста України, зберігають рухомий склад початку минулого століття. Але, повторюсь, то не для нашого рагулья - турбуватись про свою історію.
 12. Більшість українців, вибачте, в сраці мала свою історію. Варто пройтись вулицями старих частин міста і відразу буде видно як вони відносяться до своєї історії.
 13. Базовий тариф є на сайті луцьктепло і міськради. Це тарифна опалення при певній середній температурі. Якщо температура вища, то тариф нижче, а якщо нижча - тариф вищий. Це ж не нормально, що вартість при -20 і при плюсовій температурі буде однакова. А в квитанції якраз цей скоригований тариф і вказаний. Якщо ж стоїть лічильник тепла, то сплачується за фактично спожите тепло.
 14. Є базовий тариф. Він коригується в задежності від температури повітря. Плюс в середині грудня базовий тариф подорожчав майже на 10 грн.
 15. volks

  Новобудови Луцька

  Якщо так, то добре. Припустимо, в нас в 25-ій завжди було дві зміни. А тепер ще й купа новобудов. Сумніваюсь, що всім вистачить місця. Пан експерт прихильник шкіл в пішій доступності, а також будівництва малоповерхових повноцінних районів з садочками, школами, підземними і багаторівневими паркінгами. А не ось цого точкового натикування будинків, тим більше замість спортивних майданчиків і зелених зон.
 16. Хтось в нас давно в магазині був. Чай по 90г, шоколад(самі знаєте чий) був 100, потім 90, зараз 85 г. Молоко, олія 900, а то і 850 мл. І апофеоз - багато виробників вказують відхилення не плюс/мінус, а просто мінус.
 17. Є вже схема. Ще не повна. Але від неї хочеться плакати. Типовий постсовочок. Маршруточки, кишені для громадського транспору, підземні переходи. Все як в північних братушек. Ну невже не можна запросити спеців з Європи. Хай то буде в рази дорожче, але хоч з толком. https://konkurent.in.ua/publication/35134/transportna-revolutsiya-lutska-minus-marshrutki-plus-troleybusi/?fbclid=IwAR2eHGKnbMIbLpKp7m_rmjX_KzII2B3aojNrUsuRMrN7RDLOPjusZk61vSI
 18. Значить пощастило, що хтось не читав роз'яснення ПФУ.
 19. А ти ставив? Ні? То не пиши дурниць. А я дав цитату з сайту ПФ. https://www.pfu.gov.ua/kr/803-poryadok-narahuvannya-ta-splaty-zboru-na-obov-yazkove-derzhavne-pensijne-strahuvannya-pry-nabutti-prava-vlasnosti-na-legkovi-avtomobili/
 20. volks

  За кого голосувати

  Наші б міські департаменти жкг , благоустрою і транспорту б відправити на заробітки на декілька місяців.
×