Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

Все одно ще майже 2 гривні за куб за доставку.

Коротше від перестановки доданків сума не міняється.

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, mykola сказал:

Я встиг ранком передати і оплатити по 6,99.:P

Але гади можуть поміняти (сайт висить):angry:

а за теплові коефіцієнти? так а за січень ціна 9,92

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залогінптись бл" неможливо.... Переробили вони сайт... крутий ...ага бл". Толку як вісить все коли тре...:angry::(:(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме цікаве що хотів через телефон передати. Є прога на айфоні їх. А там сцуко вручну ввести не можна, тільки сканувати....а я не на місці)))

 

Походу не судьба ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.01.2021 в 17:34, Barugan сказал:

Хіба в бумажці не пише, що в пошту кидають?

Так і зробив, щойно. І прийняло з першого разу, хоч сайт майже лежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оцей коефіцієнт доставки по 1,7-1,9, це більше на і ба лово, а ніж ціна за газ по 10 грн чи нехай по 12 (це вже певно ціна австрійського хаба з доставкою по курсу 28,2 :D) По вугіллю Ротердам+ (тепер без плюса), по газу буде Відень+, чи як там Баумгартен+

Ну і з травня-червня за світло буде по 3,5 грн від 200 чи 300 кіловат, певно зрівняємось з Польщею, тільки  от у Польщі 0 атомних, а в нас 4 :(

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, charlie сказано:

оцей коефіцієнт доставки по 1,7-1,9, це більше на і ба лово, а ніж ціна за газ по 10 грн чи нехай по 12 (це вже певно ціна австрійського хаба з доставкою по курсу 28,2 :D) По вугіллю Ротердам+ (тепер без плюса), по газу буде Відень+, чи як там Баумгартен+

Ну і з травня-червня за світло буде по 3,5 грн від 200 чи 300 кіловат, певно зрівняємось з Польщею, тільки  от у Польщі 0 атомних, а в нас 4 :(

Хм, а в бені епоха бідності то скінчилась.

А в нас ще гірше не буде?

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що то олігархам не доходить,чим більше вони задиратимуть ціну на газ,тим більше народ буде за націоналізацію енергокомпаній.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Nokian сказал:

Що то олігархам не доходить,чим більше вони задиратимуть ціну на газ,тим більше народ буде за націоналізацію енергокомпаній.

 

Це тобі не доходить, що рішення про націоналізацію приймає не народ, а олігархи знають хто може таке приймати і добре там посівають.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

передав показники за квітень, в кабінеті не появилися, поставили якісь розрахункові , після звінка сказали фото лічильника скинути на 7104, вже тиждень як скинув, сказали обробляються.... діджіталізація йопт. поки оператор не внесе ручками ....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сама фігня...Показник з використанням 230 кубів не прийняли, а нарахували розрахунком лише 80. Тобто 150 грн. на різниці вартості газу хочуть "нагріти". Думаю, що це схема. Неуважних клієнтів дуже багато, які не звернуть на це увагу.В межах області це мільйони на рівному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лютий п***ц робиться в центр обслуговування клієнтів, черги і скандали, не позаздриш операторам, адже не вони во всьому винуваті.

напевно це почалось із-за того, що люди почали передавати не фактичні покази, а трішки)) в ++, на випадок коли газ подорощає, то споживати по старій ціні. 

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Selbeor сказал:

Та сама фігня...

Уже другий місяць. Перший раз (у квітні) за березень зібрався платити, а в особистому кабінеті якийсь брєд, дзвонив на колл-центр - виправили зразу, прямо в особистому кабінеті, цей місяць - знов брєд, подзвонив - сказали виправимо, на питання коли - на протязі декількох днів, п'ятий день чекаю. Заплатив по фактичних показниках.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Хтось був у їх центрах самообслуговування? Бо додзвонитись до них неможливо.

Нарахували якусь фігню, хочу розібратись що за х...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.06.2021 at 12:41, Electronshik сказано:

Хтось був у їх центрах самообслуговування? Бо додзвонитись до них неможливо.

Нарахували якусь фігню, хочу розібратись що за х...

Я якось додзвонився, але на лінії чекав 9 хв ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.06.2021 в 12:41, Electronshik сказал:

Хтось був у їх центрах самообслуговування? Бо додзвонитись до них неможливо.

Нарахували якусь фігню, хочу розібратись що за х...

Дай Боже щоб розібрались.  Я теж туди збираюсь. Якщо получиться - відпишіть тут. Бо я хоч і додзвонювався, та це не допомогло. За травень показники подав до 5 червня через фото у Viber, через SMS  через особистий кабінет і через контакт-центр. Все зарахували (прийняли до уваги), принамні так мене завірили. Результат - якась хрєнь у показниках.

8 часов назад, charlie сказал:

Я якось додзвонився, але на лінії чекав 9 хв ))

Мій особистий рекорд - 45 хв.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацанам дєнгі нужни. Тому мутять, виставляють рахунки від балди. Це вже не перший і точно не останній раз.

В квитанціях суми понаписували, а показники лічильника не вказують. Розумно. 

Хто з Нафтогазом? Там як? Можна туди переходити? 

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, sss381 сказал:

Дай Боже щоб розібрались.  Я теж туди збираюсь. Якщо получиться - відпишіть тут.

 

Був я у тому центрі обслуговування на Молоді 14а. Похід виявився досить цікавим. Все організовано як у ЦНАПі (реєструєшся, береш талончик, чекаєш), бо людей багато. Я прийшов близько 16:00 то взяв практично останній талончик. Працюють до 17:00. На респешн радять приходити зранку, з 08:00, але робота не дає :).

А так... Як то кажуть не ми перші, не ми останні. Тут я погоджуюсь з @weldermaster який написав постом вище що

7 часов назад, weldermaster сказал:

Пацанам дєнгі нужни. Тому мутять, виставляють рахунки від балди. Це вже не перший і точно не останній раз.

В квитанціях суми понаписували, а показники лічильника не вказують. Розумно. 

 

все це схоже на конкретні мутки від цієї говноконтори. Їх спеціалісти пояснюють фокуси з нарахуванням тим, що в них йдуть інвертаризації, роботи на сервері, ще якимось космічними бурями,кажуть що дані можуть замінитись планованими показниками по абсолютно непередбачуваному алгоритму. На моє питання, коли цей бардак має закінчитись, кажуть що ця анархія може тривати до вересня. На моє питання, що робити, відповіли: платити по фактичних показниках. А у кінці літа зробити звірку показів лічильника з нарахованими показниками. Враховуючи те, що тариф річний і має не змінюватись до травня 2022 року, це ще якось можливо. З місячним тарифом це не пройде. Я продиктував консультанту свої показники на початок місяця, вона їх внесла у систему. Я Я й оплатив потім ці показники разом з комуналкою.

Щодо додзвонитисьїх кал-центр знаходиться у...Полтаві (по словах їх консультантів), самі можете зробити висновки, кому належить Волиньгаз...

А так, досить гнітючі враження. Куча людей свариться. Бо їх мутки найбільш відчули ті, хто має автономне опалення. І багато хто бачив занижені показники від Волиньгазу й платив їх. А потім, коли тариф піднявся, цим людям виставили рахунки на досить солідні суми і всі попрозрівали. І нчого особливо не можуть зробити, бо покази лічильників грають проти них.

Таке відчуття що хтось навмисно вбиває і так низький імідж цієї компанії, щоб люди розривали з ними договори.

Я маю одну газову плиту і не планував перехід на іншого постачальника. Бо економія дуже незначна. Але з цими мутками тепер і самому цікаво:

7 часов назад, weldermaster сказал:

Хто з Нафтогазом? Там як? Можна туди переходити? 

 

                    

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, weldermaster сказал:

Хто з Нафтогазом? Там як? Можна туди переходити? 

Та звичайно, що можна. Але в мене ще не було з ними ніяких конфліктних ситуацій, щоб сказати як вони себе поводять.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, tmt сказано:

Клієнтський центр “Волиньгазу” облили чорною смердючою рідиною (відео)

 

 

Ну Зе влада прогнозує ціну на газ зимою близько 15 грн.+доставка. Так що з почином.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Zelensky сказал:

 

 

Ну Зе влада прогнозує ціну на газ зимою близько 15 грн.+доставка. Так що з почином.

Не вірю !!! Не вірю я цьому Зе. Все що він говорить - не виконує. Буде по 6грн )))

  • Ха-ха 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...