Перейти до змісту

Holy

Учасники
 • Кількість зміста

  789
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

-68 хамидло

1 Підписник

Про Holy

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

6 567 перелядів профілю
 1. хімка - не хімка, але працювати треба багато, щоб отримати хороше тіло, ну і їсти само собою, тримати режим ітд. тому, не так легко розкачатись, дані люди заслуговують поваги. Але відносно хорошого тіла, качу, є один нюанс, у нас один вибір качати мязи, або качати мізки, на качання двох часу нехватить)) якщо ти тратиш весь свій час на мязи ради професійної цілі(а точніше фінансової цілі), то може це виправдано. Але якщо обрати дорогу Орка щоб собі і дівкам подобатись чи інших цілей, це поганий шлях)), а ще кращий шлях, коли забухав і все просрав)). Але ходити з пивним пузом, чи якоюсь желейкою теж "якось "нетойво" ", як естетично так і в плані здоровя. Тому раціонально керуйте своїм тілом. Щасття і здоровя вам
 2. Можливо хтось порадить повірених посередників я знайшов мегазаказ, хтось користувався?
 3. Хто може купити мені дещо наприклад це, звичайно не за дякую. Цікаво а в meest можна між акаунтами пересилати, в мене є там акаунт чи проще вказати іншого отримувача, щоб у нас без податків ітд.
 4. поговорив з службою підтримки, сказали, що рішення є кінцевим і не змінним. Тепер питання в іншому, як створити інший акаунт і не попастися?
 5. Як зав'язатися з службою підтримки? призупинили акаунт, в листі на почті ніякої конкретики і способу вирішення проблеми "підозріла активність ітд." я так зрозумів причиною є, що я з двох різних машин під одною IP зайшов. Я так зрозумів раніше можна було онлайн зв'язатися, а тепер тільки по телефону (але що робити коли погано з Англійським)
 6. бокові кармани глибокі і на блискавці, на фото, то так)))
 7. а ще нема залочених? треба на андроїді дешевий тел.
 8. Palit GTX 1060 6G 7000 грн Блін, не повірите, продав за 300грн MSI GTX 660 Twin Frozr III яку купив за 2000 на олх, оказалась неробоча , і чувак оживив її хоча, в сц говорили проблема з гпу, а насправді діло було в ланцюгу живленя, відчуваю себе два рази дурнем) тему можна закривати
 9. А я хочу побачити, що в тебе на тих 100 вкладок)) для всього важливого є закладки
 10. snouden, система має свій своп на тому ж диску, часто використовувані дані підтягуються звідти, тому коли повторно запускаєш іксель він швидше запускається. чувак купляй ссд, давайте не будемо нервувати бордівчан))
 11. ви перебільшуєте хруст голівок ітд..)) ну да, якщо файли файли в гігабайтах, но працювати можна і без нього, але чувак не дизайном займаєтья, не монтує відео, ну буде запускатись андроїд студія на секунду швиде і шо? не хочу продовжувати срач. На роботі ссд, а дома нормальний вінт не тріщить, завтиків не спостерігаю, в потребі ссд для себе не бачу. При бюджеті 20-25К. да, позволити собі можна, але якщо він хоче зекономити на чомусь, щоб інше щось взяти краще, то варіант не купляти зараз ссд.
×