Перейти до змісту

Waver

Power users
 • Кількість зміста

  1 288
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  46

Waver last won the day on Лютий 10

Waver had the most liked content!

Репутація громади

2 410 Гуру

3 Підписників

Про Waver

Останні відвідувачі профілю

8 905 перелядів профілю
 1. Моє дякую, не за те за кого порадили - а за вашу принципову позицію висказану публічно. За це моя Подяка!
 2. Підкажіть та обгрунтуйте за кого голосувати... а Українське консульство у мене під боком, можна і пішки сходити
 3. Та реально, краще би коротко, змістовно та внятно пояснили, за кого ви вважаєте потрібно голосувати і найголовніше - чому ви так рахуєте? Вас всеодно тут мабуть тільки чоловік 5-7 перегукується і ніякого толку бо вже навіть не зрозуміло хто за кого, а так кожен би по пунктах пояснив свою думку а інші б можливо зробили якісь висновки або навели контраргументи.
 4. Дівчатка, не сваріться))) Скажіть краще, за кого все-таки потрібно голосувати...
 5. Можливо ви хотіли уточнити - вибір між "сталінками", "хрущовками", "панельками"... і ще з чого? Ви в якому будинку проживаєте? Якщо кращому - скиньте фото фасаду... За контакти дякую.
 6. Питання буде абсолютно для кожного хто відписав, бо хочеться почути справжню думку Українців, а іменно тих хто щось по трохи тут відповів... мене це справді заділо та зацікавило вже більш ніж саме питання про нерухомість... Що за "срач" на звичайне запитання, для чого? Чому вас всіх тих що повідписували (хоча й по темі так і нічого не відповіли) - так "корожить" від звичайного питання про ціни на нерухомість в Луцьку... до чого ця вся полеміка що ви тут відписали? Мені, наприклад, при виборі житла абсолютно без різниці який фасад... нехай за це думає та відповідає головний архітектор міста та інші "мужі" міста які, до речі, утримуються з ваших податків і погоджують план забудови та вигляд фасаду ще до початку будівництва... І, наприклад, на даний момент в Чикаго ми теж проживаємо в будинку з ненайкращім фасадом (одне скло і взагалі прямокутні форми, певно фасад ще набагато гірший за цей)... і що? Мені, наприклад - абсолютно байдуже, бо є безліч інших більш вагомих факторів ніж те як виглядає фасад будинку для когось... Мене цікавило - чи знає хоть хтось ціни на квартири в цьому будинку, а саме цікавлять квартири з вітражними вікнами на верхніх поверхах, тобто в тих квартирах де склопакети на всю стіну від потолка до підлоги (чомусь впевненний що там і кімнати великі а не як в радянських "хрущовках"), а ще - ця новобудова майже в центрі міста... мене, наприклад, таке житло найбільше приваблює, тому й запитав, причому в цілком відповідній темі... Після відповіді на перше питання до тих хто повідписувався... по суті нерухомості хтось щось зможе відповісти?
 7. В Волинських новинах побачив ось цю новобудову в центрі... доволі пристойно виглядає. Цікаво, які ціни на квартири з великими вікнами по центру на останніх поверхах чи на ті що кутові але з великими вікнами теж на вищіх поверхах?
 8. Цих два фото хороші... До речі, зараз я своєю бездзеркалкою теж майже не користуюся (потрібно потім обробляти), майже все знімаю на телефон і цілком хватає.
 9. Фото перекидав з дружининого такого ж самого телефона на свій через месенджер, тим більше впевнений що вона вже щось з тим фото робила (зазвичай може трошки замилити лице) і якось обробляла, а скинув для загальной картинки а не для піксельдрочерства. В мому телефоні портретів зблизька нажаль поки що немає так що не там дивишся ( та й порівнюєш деталезацію обличчя людини знятого з відстані кількох метрів в повний зріст і обличчя знятого з відстані витянутої дитячої руки) , хоча й не спорю, деякі телефони можуть давати попиксельно можливо й кращу картинку. Але, в мене є ось ці оригінали і скажу що найбільше мені подобається - як він при портретах або на фото в повний зріст оптично виділяє людину розмилюючи задній план, майже ніякої дисторсії (не закруглює по краям), а також які він передає кольори та як автоматично висвітлює тіні, і в багатьох випадках уже ніякої обробки не потрібно. Верхнє та останнє фото взагалі зроблене в самісінький обід коли палюче сонце стояло рівно зверху над головою (найгірший час для зйомок, спробуй зроби це іншою камерою, далеко не всі справляться) але поглянь як цим справилась камера в айфоні і які кольори та тіні... точнісінько так само знімає й відео, з такими ж кольорами і з розмиленим заднім планом що не в фокусі, майже як в дзеркалки. Ось саме тому його камера та софт мені і подобається. Навіть після дзеркалки потрібно ще гратись з обробкою витягуючи тіні та кольори, а тут майже все одразу на виході, нажми на фото і побачиш. Не кожна камера так зможе і мені наприклад, цього цілком достатньо, і змінювати це заради більшої деталізації немає потреби
 10. Покажіть свої власні реальні фото зняті на телефон а не з рекламних буклетів тоді буде цікавіше... мені, наприклад, після айфон6 дуже подобається як знімає камера айфонХ, ось декілька моїх фото Ну і більшість фото в темі про США теж знято телефоном. А ще більш подобається як він знімає відео... для камери яка на телефоні і завжди в кармані - майже ідеальний варіант.
 11. Дайте хоч ссилку де переглянути... і, якщо зараз все на фейсбуці і все цікаве виложується там - який тоді сенс в сайті board.lutsk.ua ?
 12. Упс, не звернув уваги на рік... та й ця тема була з самого верху
 13. Щось у вас тут тихо... впізнав Луцьк в цій підбірці на 7:35
 14. На фото доволі дорогий варіант, на відео десь за $80 А так можна? Або ще й з мотоциклом Бо так у США тягають авто найчастіше
×
×
 • Create New...