Перейти до змісту

Electronshik

Power users
 • Кількість зміста

  1 513
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Electronshik last won the day on Листопад 16

Electronshik had the most liked content!

Репутація громади

564 Професор

4 Підписників

Про Electronshik

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @volks а між тим багато наших роботодавців чешуть репу, і піднімають ЗП, бо розуміють що робити немає кому. А це вже збитки і немалі. Платять, вчать, виховують кадри, бо іншого виходу немає. Якщо вмієш робити, вчишся, не страждаєш фігнею на роботі, то можеш заробити. І немалі гроші. І хто відміняв можливість чи бажання ще десь підзаробити, використовуючі свої знання? Чи підучитись та вийти на інший рівень? Навіть зараз в цій веселій, блін, державі, яку вже просто просять не заважати своїми дурними законодавчими ініціативами. За державні підприємства, лікарів вчителів, бюджетників краще промовчу, логіка держави вбивча і незрозуміла. Певно держава почне міняти своє ставлення коли не останеться людей, що працюють у державному секторі, але їм зараз на це начхати. І тут повністю погоджуюсь з @Ukrainec який процитував Я пропрацював 17 років на одному серйозному підприємстві, зрозумівши що там вже нічого нового не отримую вже давно, що там чим далі, тим більш нервово, що бюрократія росте у геометричній прогресії, взяв та змінив роботу. Не жалію: отримую новий досвід, нові знання, нові можливості. І наостанок... Дуже добре що є безвіз, можливість поїхати у ЄС, подивитись як там живуть, спробувати самому там пожити, попрацювати, зробити висновки. Які, нажаль, не на користь цієї держави.
 2. Electronshik

  Space X

  @Zevs_Isver буде черговий матеріал для аналізу причин та вдосконалення технології. Врахуємо той факт, що технологія зовсім молода, відповідно помилки можливі. Як би таке сталось після довгих років експлуатації, тоді так, було б запитання.
 3. @nickel от турки прямо таки і кинулись закривати Босфор. Ага. І при цьому будуть далі будувати Турецький потік до себе. Ну не смішно? Якщо вони зам'яли ту історію зі збитим бомбардувальником то що їм там якась Україна?
 4. Electronshik

  За кого голосувати

  Після Криму це було передбачувано. Крім того може хтось пам'ятає про так звану сєвєродонєцкую республіку яку просували тоді Кушнарьов і Ко? Порошенко тоді не був президентом, але був одним з очільників Майдану, що рвався до влади, невже він не розумів того що буде далі? Чи забув Майдан 2004? Чи головне взяти владу, а там хоч вовк траву їж? Чи може всі дії Гонтаревої були вірні? Вірно що багато проблем тягнулось з попередників. І не тільки цих. Чи пам'ятаєте як скакнув курс після першого знаходження помаранчевих "друзів" при владі? То як можна було довірили владу їм в другий раз? Ця влада на мою думку не виправдала всіх тих сподівань, що були на неї покладені. Якщо ви хочете далі таку владу, голосуйте це ваше право. Як і моє за них не голосувати.
 5. Electronshik

  За кого голосувати

  Да, точно є фраза "інколи краще жувати ніж говорити"... Ви що, думаєте що то путлєр видумав цю фразу? Бггг... Поки що сам не знаю. Але точно що не тих, що зараз і попередників всіх мастей мені не треба. Чесно, я фігєю. Різко виросли ціни на все, економіка по більшості летить у прірву, у платіжки за комунальні послуги краще не заглядати, без ризику отримати інфаркт, і тут, мля, пропонують вибрати знов олігарха, який зі своїми друзями можновладцями багато в чому до цього довів? Чи, мля, він у всьому білому, і в цьому не винний? Чи просто винні обставини? Люди, ви часом не осліпли, як тоді, коли голосували за олігарха? Де, в якій країні, олігарх підняв країну?! Точно Шевченко написав колись " Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть І діточок своїх ведуть!.. " До 2013 року я думав інакше. Зараз так не думаю і за зрадників голосувати точно не буду.
 6. Electronshik

  За кого голосувати

  @Nokian короче ваш вибір мені зрозумілий. Я маю іншу точку зору та інший вибір. Доводити щось комусь я не збираюсь. Цифри у комунальних платежах, курс долара якось не дають мені аргументів голосувати за цих політиків, які прийшли до влади після 2014року. Аргументи на кшалт "якби було те не було б того" звучать приблизно "як би в бабусі були б яйця то вона стала б дідусем".
 7. У наших уродців при владі кишка тонка на таке.
 8. Кіпр вимушений виконувати вимоги європейської спільноти, яка вже надала острову стабілізаційний кредит у сумі 10 мільярдів євро. Кошти виділила «трійка» міжнародних кредиторів (Єврокомісія, Європейський центробанк та МВФ) Цитата з вікіпедії. Щось нагадує...
 9. @diezel ви певно дуже багата людина, що вам пофігу яка має бути ціна на газ? Чи може у вас халявне опалення. Я наприклад немаю субсидії, а ви? І, головне, де будуть ті що співпрацювали з МВФ? Я думаю що там де і ті - у забутті.
 10. @Vikvik Mawr наведіть приклади успішної співпраці з МВФ. На мою думку, цей бл...дский фонд треба вигнати з країни і у Конституції прописати окрему статтю про неспівпрацю з ними. Тоді, коли з ними не співпрацювали ціна на газ для населення була стабільна.
 11. Electronshik

  За кого голосувати

  Подивіться у комунальні рахунки, зробіть висновки. Чи у Вас асоціація: якщо не Порошенко то значить за путіна? Я не збираюсь голосувати за людей, відповідальних за те що зараз робиться в нашій державі. За космічні платежі, за зубожіння населення, за нездатність відстоювати інтереси держави. Вони вміють тільки дерибанити та влаштовувати майдани, руйнуючи все. Щоразу коли вони приходили до влади, що після першого, що після другого майдану, Україну лихоманило. Може вистачить танцювати на граблях? Опоненти правда нічим не краще, нажаль.
 12. @Saddy можливо. В мене немає централізованого гарячого водопостачання. Писав зі слів родичів, якщо неправий то вибачайте.
 13. Electronshik

  За кого голосувати

  за цю кодлу точно голосувати не буду.
 14. @foxx77 покази за гарячу воду заносяться у водоканалі. Там має бути декілька лічильників.
×