Перейти до змісту

Electronshik

Power users
 • Кількість зміста

  1 486
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Electronshik last won the day on Вересень 19

Electronshik had the most liked content!

Репутація громади

539 Професор

4 Підписників

Про Electronshik

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Наведіть приклади успішної співпраці з МВФ. Чи особисто ви бачете покращення від співпраці з МВФ? Як на мою думку треба негайно денонсувати всі договори з МВФ і в конституції України прописати гарантію неспівпраці з цими ублюдками. А любого можновладця, який заговорить про співпрацю з МВФ негайно у відставку без права на заняття любої державної посади. Аргентина, яка чітко слідувала вимогам МВФ у що перетворилась? Може пора вже не ховати голову у пісок? Ось досить цікава стаття на тему співпраці з МВФ https://day.kyiv.ua/uk/article/ekonomika/zhyttya-v-borg-korotke https://day.kyiv.ua/uk/article/ekonomika/zhyttya-v-borg-korotke-2 Автор тільки не написав про підвищення ціни на газ для населення.
 2. Поки МВФ та цю владу не виженуть з нашої країни, нам спокою не буде.
 3. Ну як би 5 гривень їм мало, вже хочуть 7, або погрожують що залишать місто без маршруток. https://www.volyn24.com/news/113982-pereviznyky-pogrozhuyut-lyshyty-luchan-bez-marshrutok Не пам'ятаю у якому ж містові місцева влада поставила тих перевізників раком за те що ті також хотіли те саме? Нажаль в нас на це не підуть
 4. Продам акваріум на 40 л з обладнанням (фільтр, термометр, лампа), керамічним замком і рибками (дві скалярії, анцитрус, півник і даніо). Ціна 400 грн. тел.0506474105 Оксана
 5. Цікаво, чи може тролейбусне депо міняти графік своїх тролейбусів? Наприклад маршрут 7 зранку, коли їде о 7:30 з вокзалу вже по суті нафіг не потрібен, досить пізно для тих, хто їде на роботу на 08:00 в район Рівненської. А ті люди могли б заплатити гроші.
 6. Electronshik

  Сирія

  У Югославії були різні народи, так само у тій же Чехословаччині: чехі та словакі. СРСР так само. Але це не є основним фактором, є багато багатонаціональних країн, які успішно живуть та процвітають. Ті ж самі США чи Швейцарія. Або просто живуть, як Росія. у Росії Чечня спробувала, то її вбомбили назад у рф. Якщо тут, в Україні, населення почне асоціювати себе не з Україною, а з Польщею, Угорщиною, Росією, то нашої країни не буде. І потім будуть різні історики майбутнього побиватись, ай яй, мали шанс та втратили чомусь. Але дуже рідко розпад країн йшов мирно. Чехословаччина та СРСР (якщо не рахувати Арменію та Азербайжан у той час, за новітню історію помовчу) скоріше винятки. В основному війни через сусідські чвари.
 7. Electronshik

  Сирія

  Якщо таке уявити, то я впевнений що підтримає того Пшегіркіна більш ніж 90% населення. По тій причині що Польща набагато краще живе економічно. А потім почнуть плакати, коли поляки запровадять тут реституцію, на тему що тут жили мої діди та прадіди і почнуть викидати тих, хто матиме "щастя" жити там де колись жили поляки. І що тоді? А буде пізно. Якщо ви думаєте що це нереально, то глибоко помиляєтесь, сам колись мав розмову з одним поляком, котрий дуже акуратно хранить документи на майно, яким володів його прадід, тут в Україні, і втратив після усіх буремних подій 20 століття. І він серйозно надіється на реституцію, якщо зміняться обставини. І таких багато. Для мене однаково огидний окупант на моїй землі який зараз прийшов зі сходу і говорить російською і у минулому столітті приходив з заходу та говорив німецькою. Окупант завжди є окупант, і неважливо звідки. Для нього населення буде бидлом третього сорту, яке нічого не варто. Ті самі кримчани чи донецькі, які бурно раділи русні, зараз виють. Ну але тут тема не та, ми занадто відхилились.
 8. Electronshik

  Сирія

  Я не захочу.Хоча впевнений що переважна більшість зустріла б ту ж Польщу тут, на Волині квітами та хлібом-сіллю на рушниках. Правда є одна істина, яку на собі відчувають кримчани та донецькі: зрадників не люблять ніде. Їми користуються та викідають як використані контрацептиви.
 9. Electronshik

  Сирія

  @volks , по такій логіці України не буде взагалі. Жодна поважаюча себе держава не розкидається територіями. Як правило території втрачаються через війни, внаслідок поразки. Простий приклад: Через поразку у війні Японія втратила частину островів Курильської гряди. І, не дивлячись на те, що пройшло 73 роки, мирний договір з РФ вони так і не склали, ту територію називають "тимчасово окупованою північною територією", і їм не приходить в голову з цим змиритись! Так само як Греція дуже "любить" Туреччину за Кіпр. А ви пропонуєте подарити територію путлеру? Ви розумієте, що апетит наших північних псевдобратів від цього не зменшиться? І по правді їм не потрібен Донбас, а потрібна вся Україна? І ще розпалиться апетит у наших західних друзів типу Польщі та Угорщини?
 10. Якщо це так звучить по чеські то добре. Так само як автомобіль польською samochod Вертоліт англійською Helicopter Карта англійською Map. Навіщо русизми змінювати на англіцизми? Тим більш що ті слова вже давно вживаються і всі їх розуміють? Чи треба обов'язково щоб всі говорили на якіхось канадськіх чи закарпатських діалектах? Нічого немаю проти них, але є вже стала граматика, літературна мова, нащо їх ламати? А взагалі то час розставить все по місцях. Якщо слово приживеться то його будуть вживати. Якщо ні то ні.
 11. Паду ли я, стрелой пронзенный, Иль мимо проскочить она? Впаду чи я, дрючком пропертий, Чи мимо прошпандьорить він? Нічого нового Ви не написали. Ще можна згадати усілякі там світлини, летовища, тощо. І ще пригадується одного викладача оригінала в політехе, те що він видумував зі словами то навіть по п'яні непридумаєш.
 12. @Ukrainec скільки ще обійдеться абонплата за ту сімку що у воротах? Так рішення непогане
 13. Electronshik

  ЖЕК №8

  Наскільки мені відомо, якщо не створюється ОСББ самостійно то його нав'язують примусово. Чи я неправий?
 14. Electronshik

  ЖЕК №8

  Ну як би вам пояснити. Якщо ми всі платили за утримання будинку ЖЕКу, тобто державі, причому десятиліттями а у відповідь тиша, то досить справедливим було б повернення будинку у базовий стан перед передачею у власність ОСББ.
 15. @Volyniaka а вам не все одно скільки мінусів чи плюсів у вас наставлено? Хіба від цього статус залежить?
×