Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

тарифи на газ 2021 -  в Волиньгаз напевно самий чистий газ, або luxury-підхід до клієнта :D
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки зараз коштує встановлення газового лічильника в квартирі?

І хто встановлює лічильник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теща постійно жаліється що в системі дуже малий тиск газу і має проблеми з колонкою (яку я сам і встановлював) та з котлом, газ часто горить з жовто-червоним полум'ям... питання: який має бути стандартний тиск в системі на виході та як та чим можна його перевірити?

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

Теща постійно жаліється що в системі дуже малий тиск газу і має проблеми з колонкою (яку я сам і встановлював) та з котлом... питання: який має бути стандартний тиск в системі на виході та як та чим можна його перевірити?

А звідки впевненість, що саме тиск газу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Zeiss said:

А звідки впевненість, що саме тиск газу?

За багато років певно уже знає як мають нормально працювати колонка та котел... доречі, чистку форсунок та регулятора уже теж робили, і якщо каже що це зменшений в системі тиск - хочу перевірити бо мені теж цікаво.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Waver сказал:

Теща постійно жаліється що в системі дуже малий тиск газу і має проблеми з колонкою (яку я сам і встановлював) та з котлом... питання: який має бути стандартний тиск в системі на виході та як та чим можна його перевірити?

Теща де мешкає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Waver сказал:

В приватному будинку.

Будинок де? Навряд чи проблема лише в тещі, якщо діло справді в низькому тиску газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

Будинок де? Навряд чи проблема лише в тещі, якщо діло справді в низькому тиску газу.

Будинок не в Луцьку, і сусіди теж жаліються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Waver said:

 чистку форсунок та регулятора уже теж робили

От і я про те.

Ймовірність низького тиску води значно вища. І накип, який теж добрий вплив має, всередині старої колонки доводилось інколи раз в півроку знімати, поки не купив нову.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Waver сказал:

Будинок не в Луцьку, і сусіди теж жаліються.

Але то вже шпіон. Треба мені твоя теща 100 років. :) Написав би Гаражджа чи Рованці, наприклад, вистачило б. Якщо і сусіди жаліються, то цілком може бути справа в низькому тискові.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zeiss said:

Ймовірність низького тиску води значно вища. І накип, який теж добрий вплив має, всередині старої колонки доводилось інколи раз в півроку знімати, поки не купив нову.

По суті... якщо все таки я хочу перевірити тиск на виході - як і чим це зробити та що по стандарту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, nickel said:

Але то вже шпіон. Треба мені твоя теща 100 років. :) Написав би Гаражджа чи Рованці, наприклад, вистачило б. Якщо і сусіди жаліються, то цілком може бути справа в низькому тискові.

 

Та ні, куди їй там до ваших царських сіл... за 100 км від них:) тому тема з умисним локальним пониженням тиску цілком можлива.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Waver сказано:

Та ні, куди їй там до ваших царських сіл... за 100 км від них:)

дзвонити в волиньгаз. вони більш за все скажуть дзвонити на 104.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, Dima4s said:

дзвонити в волиньгаз. вони більш за все скажуть дзвонити на 104.

Ти справді віриш що постачальник признається чи сам себе спіймає на найобці тисячів споживачів, тобто коли лічильники у всіх рахують однаковий об'єм пропущеного газу але меншого тиску, і як наслідок, щоб прогріти приміщення чи воду його потрібно більше?

Але, це все поки що тільки мої припущення, тому і хочу перевірити.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Waver сказано:

Ти справді думаєш що вони признаються чи самі себе спіймають на найобці, тобто коли лічильники рахують однаковий об'єм пропущеного газу але меншого тиску, і як наслідок його потрібно більше?

щоб щось стверджувати- треба в цьмоу розбиратись. як працюють лічильники я не вкурсі. тмоу не можу сказати чи впливає тиск на рахунок обєму газу.
можна нікому не дзвонити) нікуди скарги не писати) саме вирішиться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Dima4s said:

щоб щось стверджувати- треба в цьмоу розбиратись. як працюють лічильники я не вкурсі. тмоу не можу сказати чи впливає тиск на рахунок обєму газу.
можна нікому не дзвонити) нікуди скарги не писати) саме вирішиться))

Так, весною коли потепліє...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Waver сказал:

Ти справді віриш що вони признаються чи самі себе спіймають на найобці, тобто коли лічильники споживачів рахують однаковий об'єм пропущеного газу але меншого тиску, і як наслідок, щоб прогріти приміщення чи воду його потрібно більше?

Але, це все поки що тільки мої припущення, тому і хочу перевірити.

Лічильник рахує об'єм а не тиск, йому все рівно під яким тиском (в межах розумного) проходить газ, тому правильно радять звернутися до постачальника. Це те за що ви платите йому гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, nickel сказано:

Лічильник рахує об'єм а не тиск, йому все рівно під яким тиском (в межах розумного) проходить газ

 

Я засумнівався в цьому і от що знайшов:

Цитувати

Кількість газу, виміряного побутовими лічильниками, залежать від абсолютного тиску, тобто від висоти на рівнем моря. Так кількість газу в одному кубічному метрі в м. Одесі (49 м над рівнем моря) на 6 % більше ніж в м. Яремче (585 м над рівнем моря). Різниця 1 % на кожні 88,5 м над рівнем моря.

http://www.chergas.ck.ua/index.php/spozhivacham/202-energiya-prirodnogo-gazu-fiziko-khimichni-pokazniki

 

Цитувати


 
МЕТОДИКА
приведення об'єму природного газу до стандартних
умов за показами побутових лічильників у разі
відсутності приладів для вимірювання температури
та тиску газу

 
1. Загальні положення
Методика приведення об'єму природного газу до стандартних
умов за показами побутових лічильників у разі відсутності приладів
для вимірювання температури та тиску газу (далі - Методика)
призначена для приведення об'єму природного газу (далі - газ),
який вимірюється побутовими лічильниками газу (далі - лічильники)
в робочих умовах, до стандартних умов за результатами вимірювання
об'єму газу низького тиску лічильниками, що не мають спеціальних
пристроїв для автоматичного приведення до стандартних умов їх
показів у разі зміни температури та тиску газу.
 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0346-04#Text

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як лічильник (мембранний) працює:

 

Можливо я помиляюсь, але об'єм камери фіксований. Більший тиск - більше газу попаде в камеру, менший тиск - в камері буде менше газу. А рахує лічильник лише такти - незалежно який тиск газу. 

Таким чином нас можуть і дурити.

 

UPD

Ще цікаву інфу знайшов:

Цитувати

Газова плита, на перший погляд, є простим пристроєм. Але насправді в ній відбувається складний технологічний процес змішування природного газу з повітрям для його подальшого горіння. І саме від якісного перемішування газу та повітря та їх кількості залежить ефективність спалювання газу, а отже, і кількість газу, що при цьому витрачається. Забагато повітря – ефективність плити падає, замало – падає, зависокий чи занизький тиск газу – теж падає. Сучасні газові плити мають ефективність близько 45%. Але відхилення тиску газу від номінального може зменшити цей показник практично у 2 рази − до 25%. Тож ще одним способом економії газу є правильне налаштування газової плити. І газовий лічильник дозволяє це зробити максимально просто. Вам достатньо увімкнути пальник плити на максимальну потужність, заміряти витрати газу і порівняти їх із паспортними. Якщо ви помітили суттєве відхилення, варто викликати спеціаліста.

А я читаю, що багато людей скаржиться на те, що чайник став довго закипати - одна із причин може бути низький тиск.

Змінено користувачем sergkots
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Як лічильник (мембранний) працює:

 

Можливо я помиляюсь, але об'єм камери фіксований. Більший тиск - більше газу попаде в камеру, менший тиск - в камері буде менше газу. А рахує лічильник лише такти - незалежно який тиск газу. 

Таким чином нас можуть і дурити.

Помиляєшся. Більший тиск буде сильніше тиснути на мембрану і вона буде швидше крутити шестерню лічильника, а менший тиск, відповідно, менше накрутить за той же час.

Температура має значення, бо нагрітий газ розширюється, збільшуючи тиск в мережі і оберти лічильника. Тому вони й ввели температурні коефіцієнти зимою, бо холодний газ зменшується в об'ємі, тиск в системі падає і лічильник крутить менше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там тільки один варіант - бадяжити газ. Але тоді падає його калорійність. І є ще другий варіант  - ввести мутні коефіцієнти по температурі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Waver сказал:

І все-таки, як та чим можна поміряти тиск на виході?

Що воно вам дасть? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...