Перейти до змісту

Вся активність

Це потік оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. Треба сканкопію паспорта, ідентифікаційного коду, довідку про несудимість, довідку з нарко і з Ліпін, мазок і флюорографію. А ще зробити селфі без бюстгальтера і викласти в цій темі.
 3. Вибираємо і"мя

  Серед них є Вікторія і Діана, я нічому не дивуюсь бо одного разу в Луцьку біля дитягого майданчика по вул. Чорновола, чув такі слова: Ларі куди ти пішов, повертаю голову і думав, що це хазяйка собаку свою вигулює, але ні виявилось це її дитина.
 4. Ще є блок живлення підсвітки - теж дає перешкоди. Певно поки візьму потужнішу зарядку на два вихода і відключу підсвітку.
 5. Вибираємо і"мя

  Не маю на думці будь-кого образити, але самі то хоч замислюєтесь, що пропонуєте, чи перелічили відомі вам імена? Невже ви щиро вірите, що дитину назвуть ім'ям, на зразок, Гея, Мінерва, Прозерпіна? Я чомусь думав, що на Борді дітей люблять.
 6. Є ще третій блок живлення для підсвітки. В перспективі може бути і третій планшет. Можливо це поки допоможе - спробую. Вибір планшетів самий простий - низька ціна та їх ремонтопридатність.
 7. Я так зрозумів, що дана бізнес-модель передбачає переїзд та проживання в магазині, тільки вхід з другої сторони... не раджу поєднувати такі речі, це несумісне. Якщо у власника будуть діти, які житимуть там і бігатимуть поблизу магазину де різні люди "проводять час", а ввечері ще буде додому стукати бо водки приспічило прямо щяс))) з нуля маг.построїти дешевше і жити нормально... а все що перечислили то просто смішно...
 8. Вибір планшетів не дуже вдалий, однак будемо виходити з того що є. Може спробувати такий зарядний пристрій? https://allo.ua/ua/zarjadnye-ustrojstva/nomi-hc02212-2-porta-2-1a-white.html
 9. Потрібно позичити/орендувати/купити автомобільні перекидачі для авто ВАЗ 2111 0631254666
 10. Щось мало фоток... торгове обладнання отримати можна безкоштовно, вітрини, стелажі, холодильники і т.д. продукти нічого не варті (дебіторку торговим роздасте в все)... так, туалет класний, так, є забор, а далі? 72к$ за яких х...? Про окупність не співайте, це ж майже 2мільони гривень!!! Та поклавши їх на депозит під відсотки я матиму 240тис грн в рік нічого не роблячи (1% міс*12міс з 2млн=240тис/рік=20тис/міс). А тут, не ображайтесь, сарай без належного зовнішнього ремонту в селі, що не передбачає збільшення клієнтів та обороту і специфіка роботи з контінгєнтом, записами в зошит на 5років бабкам і з-під поли самогон продавати щоб якось заплатити комунальні... Можете ображатись на мене, та я навіть за 35тис$ 10разів би подумав чи воно того варте...
 11. Нічого я не люблю просто до всього треба відноситись реально, скоріж за все це був кооп або побудований ще в далекі 90-ті роки за копійки, подруге це суто споруда для комерційгого призначення, будинок з неї ніякий, а оскільки де село оздів я знаю і я там 2 рази був, то про ніяку рентабильність і перспективність неможе бути мови. Тому ціна явно завищена враховуючи комерційні ризики.
 12. треба пробувати, так розумію, що усе ще впирається в металеву коробку, яка відбиває випромінювання і пішло поїхало, як крайній варіант, зробити таймер переключення зарядки, типу 30 хв один від мережі, 30 другий)
 13. Напевно Ви експерт в ціноутворенні. Може підкажете як оцінити? Чи можливо ви зацікавлені? Скільки пропонуєте? Чи просто любите в темах погадити?
 14. Там стоїть ще блок живлення світлодіодної стрічки - він теж дає такий ефект. З фольгою спробую, але я чогось думаю, що потрібно якийсь фільтр ставити блін.
 15. ну тоді ще варіанти: 1. спробувати перевернути одну зарядку на 180, тобто поміняти ніжки місцями. 2. обмотати фольгою, напялити на них банки від пива чи щось типу того (зробити екран) 3. придбати потужню зарядку на 2 виходи
 16. рентабельні та перспективні магазини не продають і ціна космос.
 17. Для чого таке писати? У Вас немає жодних даних для підрахунку. Не цікавить, проходь далі... Доречі, кого зацікавить термін окупності, можем порахувати при зустрічі Магазин рентабельний та перспективний!!!
 18. Today
 19. Стан 9 з 10. Амолед має вигорання, п роботі нюансів немає. Комплект на фото. Ціна 3800
 1. Завантажити більше активості


×