Перейти до змісту

Вся активність

Це потік оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. "Піраньї" дійсно дуже широко світять, вперше це побачив в живу, коли дістав один діод і заживив від батарейки 18650 Андруїно я мав на увазі чисто для краси, типу включаєш габарити, оскільки модулі діодів в фар розташовані у формі кола, то світло пробігло доріжкою по колу, і горить постійно. Ось вигляд автомобіля з цими фарами
 3. І МХ Плеєр також глючить? В мене на китайських боксах ще ніколи не глючив.
 4. Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці
 5. І ERP-системи, і системи автоматизованої обробки даних, і системи контролю, і оптимізація каналів продажу, і сертифікація, і багато чого іншого. Суми цілком співвідносяться із сумами в розвинутих країнах. Проблема не в відсутності попиту, а в людях.
 6. 17 жовтня, Київ

  Ну восени 2013го "люди" теж мали свої норми і думали, що краще знають, як воно має бути.
 7. 17 жовтня, Київ

  В команді Сємьона помічені певні персонажі, в яких з адекватністю не зовсі добре. Такі можуть кинути гранату у нацгвардію, а потім Сємьон буде казати, шо то провокація і все таке.
 8. Ти помиляєшся. Попит є тут, і попит той шалений. Проблема одна - низька мотивованість персоналу. Ти можеш покласти вагон зусиль на автоматизацію бізнес-процесів, але все впреться у те, що персонал похєрить любі твої зусилля. Бо йому треба вже, і бажано шоб нічого не мінялось, але шоби робить поменше.
 9. Ну це вже інша справа, тестами задоволений більш ніж, ще замовив собі MCP602 у DIP8 корпусі, вони у двоє дорожче, але чисто з тестів можу сказати що воно того вартує, похибка виходить на рівні звичайного цифрового мультиметра, чого для моїх цілей за очі. LM358 і вимірювання струму речі не сумісні, я вбив близько неділі часу щоб це зрозуміти.
 10. навігація

  На озі можна завантажити готові мапи з прив'язкою. Це випадку коли потрібні саме генштабовські мапи. А так, то в OSM чи Google мапи актуальніші.
 11. нє, я експортер та інвестую в економіку України то є різні речі
 12. Брат щойно з Європи. Так от середній айтішнік получає набагато менше за лікаря чи вчителя. Майже у всій Європі. І тільки в нас (поки що) в них зарплатня європейського гатунку (тому що зарплатня лікаря нижче плінтуса)
 13. @Соромітник, не зрозумів, або не хочеш розуміти. Постає (або вже постала давно, якщо так більш подобається) інша реальність, де може і не відбутись, так як програмісти помалу виїдуть до Польщі навіть суто заради кращої якості життя (рівень зп "там" для таких спеціалістів, думаю, знаєш не гірше мене). Тому й не згідний з тезою "роботодавець ні в чому не винен". Можу подискутувати в окремій темі, тут закінчив оффтопити.
 14. Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять? Ти ж сам і виїхав, тільки докацію не змінив і фактично ти ціни і піднімаєш на все)))
 15. Можливий обмін на докатку на Рено / Дача Логан (4х100 R15 dia 60,1) або на талони на пальне (ДП, бензин, газ пропан). Ціна 600 грн.
 16. Продам залишки польського водостоку Profil ⌀90/75 Та "грибок" по ваті-пінопласту ⌀10/120 "Цвяшок" - пластик, але є і пачка металічних (віддам/продам теж) Ціна - хто скікі дасть
 17. навігація

  Рішень багато, але поки для тривалих пішохідних мандрівок найкращим варіантом (імхо) було: 1) нокіа е70; 2) жпс-блютус; 3) SmartComGPS - і два акума BL-5(6)C вистачало на світловий день навігації (один акум в телефоні, другий - в жпс-ресівері). озі не вміло прив'язати карту до координат прямо на телефоні, а смарти на вінді (спочатку) і андроїді (дотепер) - могли прожити тільки 2-4(5) годин в режимі навігатора плюс глюки перших версій озі-експлорера :(((((( тому нокіа е70 досі залишалась поза конкуренцією, з ряду причин. погуглив про Osmand - цікавий "гібрид" векторної і растрової навігації...
 1. Завантажити більше активості


×