Перейти до змісту

Вся активність

Це потік оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. Продам RENAULT KANGOO, 1,5 дизель (2014 р., 66kW), оригінальна фарба Продам RENAULT KANGOO, рік випуску 2014. Дизель 1,5, механіка (66 кВт). Пробіг – 176 тис. км. Оригінал, останній сервіс зроблений і вписаний на 170 тис. км. Колір – білий. Привезена з Франції, повністю розмитнена, Без проблем ставиться на нового власника. Стан чудовий, нічого не фарбоване, круїз, кондиціонер, електродзеркала, протитуманки, кнопки на кермі. Ціна – 8300 доларів США. Тел. 095-798-58-38
 3. Пилите гири, Шура, они золотые...
 4. В "яблуках" стабільна, хороша система, якісне залізо. Але не коштує воно тих грошей, які за нього просять (ИМХО)
 5. Їхав якраз зранку. Бус втік? На реєстраторі номера не видно
 6. нема такого камня, може малось на увазі *нефрит* ?
 7. Кажуть що коврики і каміння всередині з Японії чи то Кореї, навіть написали яке каміння: Нанотурмалін, Бірил, Германій і Нефрит. Знаю що з германію перші транзистори робили, тепер видно багато старих напівпровідників на складах лишилось, товчуть на коврики.
 8. Субсидії

  Волиньгаз з листопада місяця ввів графу - Рекомендований платіж на наступний місяць. Вона попадає чомусь в борг. Відповідно у всіх платіжках повилазить заборгованість, якої насправді немає. Хз чим там думають.
 9. власне потрібна 1 планка опори до пари для 2х канального режиму SoDIMM DDR3 4Gb 1600 Mhz 12800
 10. На північному ринку часто продають. Там багато точок з продуктами з Європи.
 11. Точно вилікують від такої хвороби як зайві гроші
 12. 1 цікаво, щоб ви сказали, коли б зайшли в магазин, а там всі цінники верх ногами ? 2 якщо це не проблема, то чому ви не потратили 10 секунд й не перевернули, а це має робити КОЖЕН, хто зацікавлений в даному товарі ?
 13. З"явилась у Луцьку медична фірма "Novumedical" на вул. Кривий Вал 21, молоді люди роздають пенсіонерам талончики на безплатні ознайомлюючі сеанси. Пішли і батьки. Контингент відвідувачів пенсійного віку, люб"язний молодий персонал. Проводяться сеанси масажів на різних ковриках, вібромасажерах для шиї і очей. Також пропонують придбати ці масажери, тільки от ціна дивна якась.. Лікувальний коврик з камінням для лежання наприклад у них 14 000 грн. Хто що може сказати про цю контору?
 14. може всетаки нормальний телефон купити, а не на андроїд гнати ? До самого андроїда, за весь час користування, претензії були тільки раз, коли на Галаксі Ноте 3 обновився на 5 андроїд, почав періодично пропадати звук мелодії, коли до мене дзвонили й ще якийсь (якщо не помиляюсь) блукаючий глюк з підсвіткою екрану, вийшло чергове оновлення й ті глюки пропали. А так, за весь час користування, що були якісь регулярні завтикі чи глюки, сказати не можу, а на андроїді я вже більше семи років. Ну може іос, то така суперпупер стабільна система, якій андроїд й в *подмьоткі* не годится, я не знаю, ібо не юзав, та й поки що, особливого бажання немає
 15. Today
 16. доже мав проблеми з добиранням і чергами до того земану, а потім на районі відкрили магазин , а там все до 20 гривень і уже з їх пляшкою?
 17. стандартні? кількість? стан? ціна?
 18. Куплю польське шампанське Michel Ціну та скільки є в наявності пляшок, пишіть в приват або за телефоном 0966983633 Хто можливо знає в кого придбати чи до кого звернутися - то будь-ласка підкажіть!
 19. ФОТОСТУДІЯ "ЯрКо"

  На вулиці стає все холодніше, тому ми маємо пропозицію не лише для наших клієнтів, а й для колег-фотографів! Відтепер ви можете орендувати найбільшу фотостудію Луцька! У вашому розпорядженні: - два зали для зйомок - можливість роботи одночасно декількох фотографів - можливість займатись не лише фото, а й відеозйомкою -різнопланові інтер'єрні фотозони - якісне студійне освітлення - допомога асистента з виставленням світла - величезна кількість різноманітного реквізиту для будь-яких типів зйомок -НАВЧАННЯ за деталями звертайтесь за телефоном ‎066 931 49 92 (Ярослав) Наша студія ЯрКо https://www.facebook.com/yarko.studia/?pnref=storyвідкрита не тільки для клієнтів, а й для колег-фотографів! Нагадуємо, що ви можете орендувати студію зі всім необхідним обладнанням та оригінальними фотозонами для будь-яких типів зйомок! За деталями звертайтесь за телефоном ‎(66) 931 49 92‬
 1. Завантажити більше активості


×