Вся активність

Це потік оновлюється автоматично   

 1. Остання година
 2. цікаво, в нас цього поцріота теж літаком в бізнес-класі привезуть? І кормити зі 2700грн на добу будуть?
 3. повний абсурд! Ти можеш знати хоч 16 мов і розмовляти хоч на суахілі! Але знати державну мову, мову тієї країни де ти проживаєш -зобов'язаний! Хєра з 2! З точністю до навпаки. Кожен почне доводити правильність його мови спілкування! Заблудших овець, зазвичай, з'їдають вовки. В себе в сім'ї, як я уже казав, розмовляй хоч на урду. державну мову ти повинен знати. І ніхто не зобов'язаний підлаштовуватися під тебе. Бо ти, бачте, вирішив розмовляти мовою відмінною від державної! Я повторюся (не втомлюся це робити) - спробуй повийоб*уватися дес у Німеччині чи Англії чи Китаї. @MANJAK11 уже сказав. Жирний + йому за це в карму. То все байки.
 4. та зараз, якщо не всі, то більшість постачальників дають в кредит, й чим довше з тим постачальником працюєш, тим на більшу сумму й на довший термін можна взяти товар без грошей
 5. це ж туман, буде все опускатися... вихлопи від авто, смог, все піде до землі. щойно друг з Києва писав, то там піпец що робиться, смердить сильно казав запах торфяників горючих +Яндекс показує пробки 5балів https://yandex.ua/maps/143/kyiv/?l=trf%2Ctrfe&ll=30.454190%2C50.443841&z=12
 6. На Сході ще дієздатне покоління, яке частково не вивчало українську мову чи вивчало дуже мало. Діти, які вчилися за роки незалежності вже більш знають українську. Люди, які не мають вибору нашого контенту, шукають його на стороні, їм доводиться дивитись москальські канали обходячи всі заборони, є інтернет, є тарілки.
 7. якраз таки навпаки, скрізь має бути українською, а пи потребі, дублюватись мовою контингенту, проживаючого на даній території, чи англійською
 8. Як сьогодні гарно
 9. Я за мультімовну державу. Це об'єднає країну, та поможе повернути "заблудших овець". Громадяни по місцю компактного проживання повинні мати вибір, на якій мові спілкуватися, переглядати фільми, читати вивіски але скрізь все повинно дубліюватись українскою. І весь медіаконтент повинен бути зроблений в Україні. Я був на Закарпатті, так по селах вивіски та оголошення на мад'ярській мові, а населення російську мову не розуміє, українську трохи.
 10. трохи не так. Це як з двоюрідним чи троюрідним братом : не зовсім рідний, щоб гроші давати просто так, але й не настільки чужий, щоб не давати взагалі, знаючи, що всерівно просре. От і приходится видумувати умови, щоб максимально зменшити шанси просирання й збільшити шанс отримати гроші назад, мол після 22 00 на двір не виходити (щоб не напився) , з проститутками не спілкуватись ( бо дорого ) двері закривати на декілька замків ( щоб не ограбили), ну й так далі
 11. Закривайте тему, плз
 12. Загального меню, яке підходило б усім, не існує Все дуже індивідуально Залежить від цілей, які Ви переслідуєте, харчових переваг, Ваших фінансових можливостей та інших факторів
 13. Сьогодні
 14. Да, блєснуть умом не склалось.Часом краще жувати.
 15. Любисток Смачна кухня і демократичні ціни
 16. в підгайцях. бар "біля калини" кухня смачна. "пастух" теж нічого так. але кухні їхньої не знаю, бо заїзджаємо лише на піццу по дорозі додому.
 17. Я за мелодію. Не знаю правда, як там зараз з цінами, але останні рази, як доводилось там бувати, враження тільки позитивні.
 18. Yesterday
 19. @Lisovic холодне повітря в димоході - причина поганої тяги, хоч в котлі, хоч в дров'яному каміні. Як повітря прогріється, тяга збільшується. Можна загільзувати, тоді повітря в димоході прогріватиметься швидше.
 20. Всім вітання. Ситуація така. В меньшої доці 26 січня ювілей - 10 років (святкувати будемо 28 січня, в суботу). Хочемо зібрати (певно останній раз, так як надалі доця буде вже святкувати суто з друзями) всіх кумів (хресних дитини). Наголошую - це НЕ дитячий день народження (дитячий буде на наступний день окремо). Компанія до 25 чоловік, з них до 19 людей дорослих. Вимоги до закладу: 1) Смачна кухня, бажано наша українська, привітне обслуговування. 2) Приємний інтер'єр, достатньо місця для такої компанії, танцплощадка обов'язково, жива музика, так як наша компанія дуже танцювита)). 3) Заклад в границях міста або близько біля міста, бажано зручне сполучення, хоча б щоб туди люди добрались не тільки на таксі, хоча не суть. 4) Ціни щоб не кусались (біля 300+ грн на людину приємливо), можливість принести свої напої, води, соки, солодке... 5) Наявність великого телевізора в залі святкування (бажано). Середній вік нашої компанії 40 років. Сьогодні з дружиною об'їздили пару закладів, а саме: "Околиця"(замовлено), "Білочка" (відпадає), "Рестпарк" (замовлено), "Старий полковник" (вільно, але ходити до столу на другий поверх по дуже крутим сходам небезпечно), "Мелодія" (шикарно, недешево, вільно, але маленька танцплощадка), "Вуаль" (вільно, великий зал неуютний, далеко від основної дороги), "Скіф" (найдешевший варіант, приємна банкетка, нема телевізора в банкетці, не дуже подобається місце, знаю колись там сумнівний контингент тусувався, сам такий був, не знаю, як зараз). Так що, пока не можемо оприділитися з місцем. Можливо хто накидає пару варіантів, які відповідають нашим вимогам, поїздим, подивимось. Дякую за любу поміч.
 21. а по темі, клей купував на варшавці в https://board.lutsk.ua/profile/16346-joker86/
 22. Не бачу нічого дивного, це клей, на який садиться сенсор (тачскрін) в телефонах та планшетах.
 23. Ребята, кто-то основательно систематизировал свое питание? Хочу попробовать серьезно подойти к вопросу и заранее спланировать рацион на некоторый промежуток времени. Оптимально понедельно, поэтому ищу продуманное меню правильного питания на неделю или на две, чтобы на выходные закупиться продуктами и уже в течении недели не отвлекаться хотя бы на походы по магазинам. А потом по этому меню питаться, не отвлекаясь на перекусы. Кто-то так делал? Если да, то поделитесь своим меню, пожалуйста. Ну или может где-то встречали уже готовое меню, тоже гляну.
 1. Завантажити більше активості