Вся активність

Це потік оновлюється автоматично   

 1. Остання година
 2. А це як розуміти: https://www.facebook.com/time.ukr.news/videos/1424227477658663/?pnref=story
 3. А могли створити фейковий upd.me-doc.com.ua ? Ну там підміною DNS, маршрутизацією?
 4. Я в цій мантрі забрав всі пробіли, проспівав її тричі і Великий Бог "Невтикай" помилував всі наші компи від лиха. Харе Крішна! )))
 5. ггг))) голова інтернет-асоціації Усі заражені хакерською атакою комп’ютери можна викинути – Інтернет-асоціація Не варто перераховувати гроші на вимогу вірусу-вимагача, так як розблокувати комп’ютер вже неможливо. Про це заявив голова Інтернет-асоціації України (ІнаУ) Олександр Федієнко, пише Страна. – Ні в якому разі не можна перераховувати їм ці біткоіни. Це розвод. З того, що проаналізували наші фахівці, ясно, що через вірус йде повне шифрування файлів. Всю уражену вірусом техніку можна просто викинути на смітник. Від вірусу вилікувати комп’ютери нереально. Якщо вже почалося шифрування, це вже все, – сказав він.
 6. О так загадка про знання специфіки розсилок !.. Ще в 2015 році добра третина районних клерків держслужб та комерційних організацій у всіх областях України сиділи на пошті майл.ру. Причому ця пошта була вказана на офіційних сайтах цих організацій у контактах їх відділень... Особливо веселить коли дають візитку а там типу: [email protected]
 7. коротше кажучи мені подобається цей вірус, розумні хлопці працювали
 8. @PPArhangel Яка ситуація в Коршеві? Що по чому?)
 9. Позиціонувати як ФМ-радіоприймач.... більшеньких розмірів.
 10. Если в кране нет воды - воду выпили жиды. Если ж в кране есть вода - значит жид нассал туда.
 11. це для версії шифрувальника, що рік назад гуляла
 12. Ну ще чуть-чуть і буде біда 100%((
 13. нащо так лякати людей
 14. може, якшо не стоїть патч MS17-010 то вірус використовує дірку в смб-протоколі і запускається від імені системи, тобто користувачу взагалі нетреба нічого робити. Є ще одна дірка, (не памятаю номер), яка дозволяє запущеному фалу отримати права адміністратора на машині. Можуть бути і ще дірки про які нема інформації
 15. Ні не вмикай!
 16. Хотілося б помилитися. Але на мою думку, немає він ніякої цінності. Ну може яких 100-200 грн і то на "любітєля", але його ще треба знайти.
 17. Зараження чезер M.E.doc - це лише один із способів. Вище йшла мова і про фішинг.
 18. цікаво що з тими ПК, що не накрило. І невже данний вірус міг почати якісь дії (напр в system32) на windows 8/10 без прав адміна, зі звичайним обліковим записом ?
 19. Я ось листаю ,листаю, і як деревяний в цьому ділі спитаю. Пк включати? самий простий користувач пк, інтернет "укртелеком" вінда 10. Нехочеться потім колупатись незрозуміло з чим. П с не кидайте цеглинами, не всіж людей лікують.
 20. У середніх і великих компаній бухгалтер не може сам встановити оновлення медка, через вбудовану функцію, це робить лише адміністратор, і процедура ця досить інертна, навіть вадливі оновлення ставляться з затримкою в декілька годин, так що малоймовірно що причина в медку, може і ламанули медок, але основне джерело явно не він.
 21. Де в Луцьку можна зробити довідку з щепленнями для садочку? Щеплень не робили дитині.
 22. маминою мовою для кастрюльника дерев'яного по пояс в цих темних справах більш наглядно виглядає
 23. номера портів, через яких пройшло зараження
 24. не забив, а вже забув
 1. Завантажити більше активості