Перейти до змісту

Вся активність

Це потік оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. Це пропонована кількість приватних переказів на одну людину, щоб не привертати уваги фіскалів. Винагорода 10%.
 3. У Харкові пропонують ліквідувати маршрутки І пішло продовження теми...
 4. Ну це вже зовсім різні теми чохол і налаштування супутника Щоб дивитись "футболи" тобі по любому треба тьотя "шура". Не так їх і багато, тих послуг, на Варшавці, деякі і на форумі є, читають... може запропонують послугу... А взагалі там ціна не так скаче як на чохол
 5. Подивись уважно %20 ! Це ж не просто повернув і дивишся, там ще і тюнер відповідний треба і пошаманити тра Не садять... поки, а от штрафи з конфіскацією техніки і деякого майна є, якщо тебе помітять відповідні органи, що надаєш такі послуги
 6. Не було взагалі. Бажано знайти когось з форуму, бо я не люблю користуватись послугами "точок на Варшавці", вже один раз чохол купляв, схема така - на базарі є один чохол і всі його продають тільки з різними націнками і треба обійти всіх поки не знайдеш в кого той чохол дійсно є, там буде найнижча ціна)
 7. І з яйцями все добре? Бо Зевс тут стверджував протилежне.
 8. якщо при навантаженнях вирубається це 90% що акум
 9. І за декілька "ср@них гривень" ти готовий платити 3 тищі?))
 10. А де це такий ліміт 2-3 перекази на одну людину Сам постійно отримую кучу переказів з різних країн. Наяких лімітів ніколи не було Ну якшо там звичайно не сотні тищ баксів ходять
 11. zaHARE

  Позитив України

  У США з космодрому НАСА "Уоллопс Айленд" здійснено запуск ракети-носія "Антарес", створеної американською корпорацією Orbital ATK з участю, зокрема, українських підприємств Ракета "Антарес" є успішним прикладом взаємодії компаній космічної галузі України та США у сфері мирного дослідження космосу, зазначив посол. "Зокрема, головна конструкція першго ступеня ракети розроблена конструкторським бюро "Південне" і виготовлена на "Південному машинобудівному заводі ім. Макарова" у співпраці з українськими підприємствами "Хартрон-Аркос", "Хартрон-ЮКОМ", "Рапід" тощо. Українські фахівці брали активну участь у випробуваннях "Антареса", які проводилися в США", - повідомив Чалий. "Саме ця ракета має доставити вантажний модуль "Сигнус" до Міжнародної космічної станції", - додав він.
 12. zaHARE

  Позитив України

  Компанія Motor Sich Airlines заключила договір на поставку 36-ти серійних авіаційних двигунів АІ-450С для австрійської авіабудівної компанії Diamond Aircraft Industrie.Початок поставки в цьому році.Український двигун АІ-450С четвертого покоління розроблений спеціально для нового турбогвинтового літака DART-450. Він має сучасну електронну систему управління. Максимальна висота польоту літака може досягати 7 км над рівнем моря і швидкості близько 400 км/год на крейсерській висоті 2500-3500м.
 13. zaHARE

  Позитив України

  ХТЗ Харьковский тракторный завод з початку року виготовив майже 800 тракторів.Основний акцент спеціалісти зробили на модернізацію техніки – фактично понад 200 нововведень у моделі.Як результат – трактор став більш конкурентоспроможним.Завод не працює "на склад". Експортує продукцію у Болгарію, Польщу, Молдову, Білорусь, Вірменію, Казахстан, Нову Зеландію.У планах підприємства – створення на його базі сучасної багатофункціональної екосистеми для бізнесу та реконструкція. Йдеться про інвестиції розміром $2-3 млрд.
 14. zaHARE

  Позитив України

  Фермер Олег Демченко із селища Любимівка, що на Херсонщині, планує потрапити до Книги рекордів України.Українець прославився власною тюльпановою міні Голландією, що вразила сотні людей, які завітали на цвітіння квітів. Відтепер він розширює простір і працює над створенням найбільшої в країні тюльпанової плантації площею у 4 га!Якщо цієї весни тюльпани були лише фіолетові та рожеві, наступної – кольорова палітра стане багатшою. Окрім тюльпанів, фермер замовив у Голландії 40 тис. лілій і нарцисів. Тож, лише уявіть яка краса буде навесні!Квіти вирощує не тільки краси, а й на продаж.
 15. zaHARE

  Позитив України

  У Великосеверинівській громаді відкрили новий комбікормовий завод. Інвестиції склали 1,35 млн євро. Підприємство виготовляє комбікорми та концентрати європейської якості з місцевої сировини. Наразі потужність заводу – 15 тонн/година. Виготовлені корми планують реалізовувати як в Україні так і за кордоном. Підприємство вже має домовленості про вихід на ринок Близького Сходу.
 16. zaHARE

  Позитив України

  Нацiональний природний парк "Білобережжя Святослава" розширять на 272 га. Нові ділянки, які приєднають до парку, є місцем масового гніздування птахів під час сезонних міграцій. Крім того, на цій території є багато червонокнижних видів рослин та тварин.Розширення парку відбудеться за рахунок земель державної власності, розташованих в Очаківському районі, що на Миколаївщині.
 17. zaHARE

  Позитив України

  Вперше за часи незалежності у Житомирі відкрили новий дитячий садочок на 320 місцьУсього за три роки у Житомирі з‘явилося 620 додаткових місць для дошкільнят. Такого результату вдалося досягти завдяки послідовним крокам по створенню нових груп в приміщеннях ДНЗ, які не використовувалися.Сьогоднішнє завдання міської влади полягає у створенні комфортних умов для навчання дітей. Таким чином, у Житомирі кожного року планується відкривати по одному новому дитячому садочку.
 18. Не правильный ход мысли. Она зарабатывает ( акцентирую ХЕРАЧИТ) целый месяц, а тут 3000 за просто так ( ну если не учитывать яйца и холодную руку )
 19. Є тут такі, кого за 2 - 3 перекази брали фіскали за дупу? Відгукніться!
 20. Автор, врахуйте, що якщо фіскали візьмуть за дупу, придеться зливати Боса! )))
 21. Today
 22. Вийшло ще в суботу далеко після обіду вискочити на півтори годинки до лісу. До темноти ще встиг трохи назбирати тверденьких, підморожених польських, навіть два білих попалося.
 23. а що вам заважає там і купити?
 24. А что? Это тайна????За это садят в тюрьму??? Не знал . 100% тарелок (в Луцке, а думаю и в Украине) повернутых на 36градус смотрят именно так. Ибо за 2 бакса (56гривень) смотреть НТВ, лучше чем за 70гривень 1+1. По мимо политики, там есть что посмотреть и довольно в пристойном качестве.
 1. Завантажити більше активості
×