Перейти до змісту

nickel

Power users
 • Кількість зміста

  10 354
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  144

Репутація громади

6 466 Гуру

Про nickel

 • Ранг
  Кевмрієць

Останні відвідувачі профілю

34 501 перелядів профілю
 1. Зараз будуть багато співати, аби тільки про відпустку Петра Інкогніто забули.
 2. Дивно що він Саакашвілі не згадав, а чомусь Бєню.
 3. Ну канєшно єбануті, на всю голову. Нам навіть сертифікати пороходрочєрів не видають через єбанутість.
 4. Як і біткоін п.с. Я коли завтикаю за інтернет заплатити, то просто в дворі вмикаю ві-фі на телефоні і завжди знайду чийсь незапаролений, щоб через приват24 оплатити інтернет. Ці незапаролені вафлі = Сахара в Антарктиді.
 5. Ти ще добав, що пишеш це в окулярах і з розумним виглядом обличчя, ну щоб вже всі зрозуміли, що ти спеціаліст з інтернет-безпеки, такого рівня, що йому потрібно вірити на слово.
 6. А я і пишу серйозно. Щось твоя бонба з початковими вимогами не клеїться "не завжди людина, яка бажає лишитись інкогніто при оплаті є "кримінальною" (з точки зору закону)".
 7. Я тобі можу назвати з десяток способів оплати будь-чого не втрачаючи анонімності. Біткоін (криптовалюта) далеко не перший, хто дає таку можливість. Хоча вже давно стверджують, що анонімність біткоін-платежів- міф.
 8. Я якраз це розумію, тому й пишу, що це бульбашка, а мені доказують, що валюта.
 9. Купувати біток, щоб щось купити? Навіть не смішно. А за що купувати біток, за фіат? А що не можна купити за фіат, що треба буде біток купувати? Я й без біткоіна можу оплатити будь-що і будь-де, в цьому плані в біткоіні взагалі немає потреб. Як платіжний засіб він не був затребуваний ні до появи ні зараз. Хіба для для криміналу.
 10. Теща моя здає квартиру квартиранту, який отримує субсидію, якби не платила податку, то сама б залишилася без субсидії. Домовилася з квартирантом, що якщо хоче субсидію, то податок він за неї платить. Податок набагато менший ніж у квартиранта субсидія, тому він все рівно у виграші і теща нічого не втрачає.
×