nickel

Power users
 • Кількість зміста

  9 577
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  130

nickel last won the day on Червень 8

nickel had the most liked content!

Репутація громади

5 632 Гуру

Про nickel

 • Ранг
  ГеПеЗовський мольфар

Останні відвідувачі профілю

33 431 перелядів профілю
 1. Чому сам не зробиш? Креслення ж є в інтернеті. Можу свої саморобні віддати за шоколадку (щоб вартість лінз повернути) Корявенькі, але відстань між лінзами регулюється, бо в, зроблених по кресленню, мені не вдавалося сфокусувати зір. Але без магніта.
 2. Тю, так чого ти тут питаєш, а не в ФБ в групі "Патрульна поліція м. Луцька"? @difoto попитай в доці чи їй таке питання не попадало.
 3. Що за тестування?
 4. 70+80+78=228 +5=233 15+25+12=52 +5=57 Я таких формул ще десяток наваять можу. А смисл в таких задачах завжди один: якщо неправильно побудуєш ланцюжок в першому прикладі, то в другому не зійдеться. А тут можна ліпити і ліпити, тому й кажу - не убідітєльно. Мені здається взагалі пішли не в тому напрямку.
 5. Не убідітєльно.
 6. А чому саме *3-1? Чому не, наприклад, 78*100-7567?
 7. Я в їхню підтримку писав. Цей самий відписував. То я вже дивуюся.
 8. Ну хоча б для того, щоб пургу на форумі не писати А ти думаєш вони народжуються в кріслі директора і з рахунком в банку? Більшість якраз і виростають з найманих працівників, бо не хочуть робити за копійки.
 9. Субсидіантам компенсують, частину того що вони зекономили, стимулюючи економити і далі. Хоча це й сумнівна стимуляція, бо цифра стала (700 грн) незалежно від суми зекономленого газу (якщо економія >700грн). Субсидуватиме держава, а компенсуватиме приватний сектор? З яких грошей? Чому мій роботодавець в сфері реклами, має мені компенсувати зекономлений мною газ? Він яким боком до моєї субсидії?
 10. Це стосується приватних будинків. В колеги (приватний будинок) в минулому році також забрали переплату за газ, залишили на рахунку 700 грн. В цьому році забрали всю переплату і прислали смс, щоб звернувся в собез для отримання 700 грн чи то готівкою чи то на картку. В чому пакращення, не зрозуміло. Що так 700 грн, що так. Тільки тепер треба пертися в собез і, мабуть, поштовхатися в черзі. В мене (квартира) переплата залишилася і минулого року і цього. Хоча хто їх знає, що вони там накрутять. Вже другий раз за останні три місяці щось там перераховують.
 11. >20 Раніше квартира була без ремонту, стіни почорніли ще до мене. Зробив ремонт, проблема проявилася знову, але лише в двох кутках в різних кімнатах. В одній кімнаті мокріє куток, який межує з вулицею і приміщенням для сміттєвого баку. В тій кімнаті ЖЕК (я так думаю) обрізав батареї. Планую повернути батареї назад, якщо мало буде то ще й утеплю стіну в сміттєвій кімнаті. Ну і є думка утеплитися зовні. В другій кімнаті мокріє куток, не знаю як пояснити... Довгий будинок... Щоб не тріщав при усадці, його поділили на секції. Кожна секція впритул до іншої, як окремий будинок. І ніби як квартира не кутова, а ніби як кутова, бо стіна несуча і в мене і в сусіда за стінкою. І той куток мокріє, лід був якраз на цьому кутку. В цьому кутку проблема у всіх сусідів по стояку. З підлогою не так страшно. Заткнув ганчір'ям дірки, за тиждень температура підлоги піднялася до 15 градусів. Сусіди віднеслися з розумінням, до кінця зими ганчір'я не чіпали. Будуть видєлуватися, взагалі замурую. Найгірше в міжсезоння, коли вже холодно, а тепло ще не увімкнули, або коли ще холодно, а тепло вже вимкнули. Тоді сильно не напровітрюєш, бо і так холодно і дітьо в хаті. Приходиться гріти квартиру підручними засобами (тепловентилятор, газова плита). Тоді сирістю віддає в квартирі найбільше.