Перейти до змісту

nickel

Power users
 • Кількість зміста

  10 981
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  159

nickel last won the day on Травень 24

nickel had the most liked content!

Репутація громади

7 201 Гуру

Про nickel

 • Ранг
  Кевмрієць

Останні відвідувачі профілю

35 242 перелядів профілю
 1. nickel

  Позитив України

  Не плутайте олігархічний бізнес з великим.
 2. nickel

  Сицилія

  Вже друга фотка з піцою і обидві піци товсті, а не такі як в нас готують, де на, розкатане тонким-тонким шаром, тісто наносять ще тонші слої начинки. Я давно підозрював, що ця розмазня не могла завоювати світ, як одне з найпопулярніших блюд. Я першу піцу спробував на вул. Радянській в піцерії, для мене це сама справжня піца і досі. І вона схожа на ці з фоток більше, чим будь-яка з Фелічіти.
 3. Моє перше відро... Відро горілки...
 4. хз. вони певно думають, що холодну ми п'ємо і готуємо їсти, а лише гарячу зливаємо в каналізацію.
 5. Як подавати показники лічильника до «Луцькводоканалу» 13:09 22.06.2018 987 «Луцьквoдoканал» нагадує містянам прo пoчатoк приймання пoказників лічильників хoлoднoї та гарячoї вoди, аби нарахувати плату за червень. Кoмунальне підприємствo інфoрмує, щo пoкази лічильників, передані пo телефoну кoл-центру з 20 червня пo 3 липня, приймають як пoказник на 1 липня 2018 рoку. Пo цих пoказах прoвoдять нарахування і вoни будуть відoбраженні в рахунках КП «Луцьквoдoканал». У цей періoд підприємствo працює дo 20:00, відкриті 20 телефoнних ліній, фoрмують електрoнну чергу з інфoрмуванням та мoжливістю перебування в черзі дo 5 хвилин. Вихідні дні – 24 та 28 червня. Пікoве навантаження за вхідними дзвінками припадає на oстанні дні, а в межах рoбoчoгo дня – в першій пoлoвині. Якщo абoнент не передасть пoказник на перше числo, у такoму випадку кінцеві пoказники лічильників визначить підприємствo відпoвіднo дo ЗУ «Прo кoмерційний oблік теплoвoї енергії та вoдoпoстачання» вихoдячи із середньoмісячнoгo спoживання. Нагадуємo, щo існують такoж альтернативні метoди пoдачі пoказників приладів oбліку: через oсoбистий кабінет oc.vd.lutsk.ua абo vd.lutsk.ua (гoлoвне меню сайту «Oсoбистий кабінет») передача пoказів за дoпoмoгoю SMS-пoвідoмлення (067-444-8-777) передача пoказів за дoпoмoгoю пoвідoмлення на Viber (067-444-8-777) передача пoказів на електрoнну скриньку ([email protected]) скринька для збoру пoказників за адресами: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 26 та м. Луцьк, Вул. Січoва, 16, м. Луцьк, вул. Л.Українки, 35 «Центр надання адміністративних пoслуг у м. Луцьку».
 6. Як завжди Володимир Поперешнюк 1 год · ГПУ закрила справу проти Нової Пошти за відсутності складу правопорушення. Я радий, що справа торкнулася саме Нової Пошти, що піднялася хвиля обурення суспільства, що українці починають негативно ставитися до ситуацій, коли влада тисне на бізнес. Це позитивна тенденція, і я вірю, що наш кейс піде на користь українським підприємцям. Хочу подякувати всім, хто підтримував нас. Це наша спільна перемога!
 7. То може краще гроші на авто вкласти у бізнес?
 8. Щось мені підказує, що ТС якраз на авто і шукає гроші.
 9. Там і з вікна торгують, точка на першому поверсі.
 10. Ти його цитуєш набагато частіше ніж я. Так що питання про улюблений спірне. Хоча ні, твоя любов до нього навіть сильніша, сперечатися не буду.
×