Перейти до змісту

nickel

Power users
 • Кількість зміста

  11 209
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  160

nickel last won the day on Липень 16

nickel had the most liked content!

Репутація громади

7 372 Гуру

Про nickel

 • Ранг
  Кевмрієць

Останні відвідувачі профілю

35 505 перелядів профілю
 1. Пробуй по черзі свістєлки-пірдєлки відключати/видаляти. В тебе їх багатенько в Хромі, можливо, щось з них сприймається як адблокер. Мені колись кешбек не нарахували, бо стояло розширення, яке шукало схожі товари на Аліекспресі. І його сприйняло за адблок. Десь бачив список плагінів, які блокують кешбек, можливо навіть на Монеті..
 2. В мене також пропустив, але це така рідкість, що я її ігнорую. Від цієї мізерної кількості реклами око не сіпається.
 3. Тільки в Опері є вбудований блокувальник реклами, який працює так само як адблок, тому коли сайт свариться на адблокер, то треба вимикати не тільки адблокер, а й штатний блокувальник. Але навіщо взагалі ставити адюлокер, коли є штатний?
 4. Хто в Луцьку торгує зубчатими ременями? Цікавить конкретний ремінь Bando 160 TN15 10 160 зубців, 1,5мм крок зубів, 10мм ширина ременя, TN - профіль зуба Bando - японська фірма.
 5. За атракціонами, перед валом. Безкоштовний, але не кожен зможе там встояти/всидіти - ядуча суміш фекалій/сечі/хлорки. Принаймні так було декілька років тому.
 6. nickel

  Потрібна порада!

  Художественная литература до 1895 г. 43 лота
 7. nickel

  Позитив України

  Анатолій Зелениця: Хотів вирощувати горіхи на пенсії, але це перетворилося на прибутковий бізнес Стаття загалом позитивна, але я її тут розміщую в продовження молочної суперечки.
×