Перейти до змісту

nickel

Power users
 • Кількість зміста

  10 806
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  155

nickel last won the day on Квітень 17

nickel had the most liked content!

Репутація громади

6 975 Гуру

Про nickel

Останні відвідувачі профілю

34 878 перелядів профілю
 1. За кого голосувати

  Я б з радістю прочитав би статтю-відповідь чи щось схоже записане зі слів Петі. Але ж фейки не коментуємо. І як переклад, точний? Такий же фрік, він навіть не намагається відбілитися в інтерв'ю. А щур загнаний в куток, може стати небезпечним.
 2. За кого голосувати

  А де я сказав, що ти захищав Юру чи Петю у справі Мусійчука? о_О Вибори гаранта - ілюзія вибору. В нас не виборчий бюлетень, а фрік-шоу. Нормальних кандидатів в цій країні на вибори не пускають, в них на дорозі зерновози розвертаються. "Історія Онищенка": повний переклад розгромної статті Die Welt про корупцію ПорошенкаДетальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10093136-istoriya-onishchenka-povniy-pereklad-rozgromnoji-statti-die-welt-pro-korupciyu-poroshenka.html Сам ще не читав, з тобою свіжаком ділюся
 3. За кого голосувати

  Я не експерт і не юрист, але, вважаю, що Конституцію має знати кожен свідомий громадянин. До тебе чи rl72, як рядових громадян, в мене претензій немає, бо ні ви ні я не можемо вплинути на ситуацію. В мене є претензії до гаранта, який зосередив владу в одних руках, і не бореться з цими схемами, а очолює їх і сам бере хабарі. А в бордовських срачиках висловлюю ці претензії тобі чи rl72, бо ви виступаєте в ролі адвокатів чи представників гаранта на Борді. Мусійчука зловили не на законній схемі, є відео, зняли недоторканність, генпрокурор кум президента, всі карти на руках, а Мусійчук і досі на волі. Ось і виходить, що гарант Конституції або беззубий або продажний. Особисто я схильний думати, що він продажний. Як ти чи я можемо зламати схему, якщо в схемі сам Президент? Я вірю що запис Онищенка - не фейк. Я вірю, що Порошенко, нічим не кращий за Януковича. Убивший дракона сам становится драконом. Тільки в нашому випадку убивший дракона, вже був драконом. Заразз rl72 скаже, що Петя і в під'їзді насцяв і окурків накидав, але якби я помилився і продажним був не президент, а прокурор, то прокурор, в кращому випадку вже мав бути без роботи, в гіршому - в сізо.
 4. За кого голосувати

  Я маю щось розписувати? о_О
 5. За кого голосувати

  Уважно слідкуй за моїми руками. З Конституції: Земля - власність народу, Президент - гарант додержання Конституції. Якщо в народу крадуть землю, то Президент фіговий гарант чи фіговий Президент?
 6. За кого голосувати

  А чо їх не садять? Такі гарні записи Мусійчука в Юги є.
 7. За кого голосувати

  Що з цього не може зробити чи побороти діюча влада? Що заважає?
 8. За кого голосувати

  Приплів? Точно? У Держдепа немає вимог, у МВФ є. "Виконуючий обов'язки держсекретаря Сполучених Штатів Салліван закликав Україну подвоїти зусилля з реформ і дотримуватися програм МВФ шляхом прийняття законодавства для створення дійсно незалежного Антикорупційного суду, а також підвищити тарифи на газ до паритетного рівня по відношенню до імпорту" Я без іронії питав. Ну да ладно.
 9. За кого голосувати

  Чому питаєш про різницю? Можливо краще у них самих запитати, вони на ФБ значно активніші за Петю. А які там корупції? Дійсно цікавлюсь.
 10. За кого голосувати

  Не була. Не цікаві, але дивлюсь. Не на ТВ, а на ФБ, бо ж по ТВ ця сама передача - для тупих українців, а на ФБ - для інтелектуалів. Сказав би що мусив, бо лінк був в методичці.
 11. За кого голосувати

  І не дивно. Боти завжди отримують лише необхідну для розповсюдження інфу: ключові цитати, гострі висловлювання, якщо передача, то лише та частина де патрон виступав. Формат передачі, як і гостей перекроїли під Петю. Так зрозуміло? Бо задаючи тупі питання, ти не з мене дурника робиш, а з себе. Приходиться перепитувати чи ти це навмисно тупиш чи по життю тупий. Вибори на носі, скоро Петя буде на всіх ток-шоу країни, можливо навіть на "Україна має таланти" присунеться.
 12. За кого голосувати

  Ти передачу дивився? Ведучий говорив, що автокефалія не була темою передачі, але... прийшлося.
 13. За кого голосувати

  Там де й Петіні обіцянки. А взагалі Петя зараз обложений з усіх сторін тим судом не в останню чергу завдяки антикорупціонерам.
 14. За кого голосувати

  Антикорупціонери, на те вони й антикорупціонери, бо вони обрали напрямком своєї політичної діяльності - боротьбу з корупцією. Лише тобі з Бірюковим і іншими ботами прийшла думка, вимагати від них підняття ціни на газ. Петіна риторика твоїми устами: добре вам (антикорупціонерам) вимагати антикорупційний суд, а хулі мені толку з того суду? Все одно, щоб получити гроші від МВФ, мені одного суду мало, треба ще на газ ціну підняти. Всі політичні плюшки від створення суду підуть вам, а мені з такими цінами на газ - другий термін і не світить. От спробуйте ви скажіть за підняття ціни на газ, побачите що з вами народ зробить, а в мене очко не залізне , як згадаю за Вітю, то досі мурашки по шкірі.
 15. За кого голосувати

  Яка у тебе глибока і, головне, самостійна думка. Її відразу інші порохоботи на цитати розібрали. Тільки ж не розуміють, що це не антикорупціонерів біда, а Петіна. Бо сидить бідолага, як Нео, перед двома таблетками і не знає, яку обрати: підняти ціну на газ і забути про другий президентський срок чи забити на ціну на газ і антикорупційний суд, і забути про кредит від МВФ. А до чого тут антикорупціонери? А ні до чого, просто наказано на них гівно накидувати по поводу і без, бо заіпали Петю з тим антикорупційним судом вже зі всіх сторін.
×