Перейти до змісту

nickel

Power users
 • Кількість зміста

  11 387
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  167

nickel last won the day on Жовтень 18

nickel had the most liked content!

Репутація громади

7 583 Гуру

Останні відвідувачі профілю

35 752 перелядів профілю
 1. nickel

  Сирія

  Заніматєльноє чтіво про Пригожина "шеф-повара Кремля", про чвк Вагнера, про Сирію. Є трохи про Україну, але зовсім мало, шкода чувак не встиг всього розказати. Почав читати одну статтю, продовжив іншу, потім перейшов на МК. Там можна читати і читати як робиться політика в рашці. Не знав куди втулити, хай буде в "Сирії".
 2. Чотаржу Не повноцінною, а першою з сучасних. А конституція Пилипа Орлика вважається досучасною конституцією. Але навіть серед досучасних конституцій вона не перша ні в світі ні у Європі, приклади я навів. В твоїй (російській) Вікі-статті навіть згадки немає про конституцію Пилипа Орлика. А, ну да, стаття ж невірна. Знову чотаржу
 3. Точно немає? Ти хоча б статтю, на яку посилаєшся, повністю прочитав, бо там якраз і є про Сан-Марино: То Чорне море таки ми викопали? А що ж ти вишиватник російську Вікі цитуєш?
 4. Та ладно. А як же, діюча з 1600 року і по нині, конституція Сан-Марино? Про конституції Солона чи сімнадцяти статей навіть питати не буду, бо то було давно і не правда. Чи то з розряду "українці викопали Чорне море"? Хоча згідний, що порівняння дивне.
 5. Так про прибідняється на Бігмірє немає нічого. Дата і кількість коментарів співпадають на обох скріншотах, тому або фейк або сам Бігмір поміняв статтю. Ну і дата статті - 21 жовтня 2015 року.
 6. Не захищаю Бигмир.нет, але мені показує таке
 7. Продам б/у холодильник Samsung RL-33SBSW. Холодильник NoFrost (не потребує розморозки), робочий, не ремонтувався, має незначний дефект внутрішньої обшивки морозильної камери, який на роботу і функціональність не впливає. Об'єм холодильної камери 200 літрів, морозильної - 90. Висота 176 см, ширина 59,5 см, глибина 61,6 см. Причина продажу - купівля нового. Холодильник влаштовує усім, тому новий брали такого ж типу і тієї ж фірми, тільки більшого. Знаходиться на ДПЗ, на 1 поверсі, при потребі допоможу знести. Холодильник ретельно вимитий і готовий служити новому власнику. На фото 3 полички і шухляда. В комплекті є ще четверта поличка. Ціна - 3500 грн, аргументований торг.
 8. А хто б то допоміг розібратися в тих Мі Боксах. На Алі підбираю, а їх виявляється є багато конфігурацій. Ай нід хелп.
 9. Це як розуміти? МВФ не хотів на стільки ціну підняти, але Гройсман... завдяки "неймовірним зусиллям"...
 10. nickel

  Санкції проти Росії

  Обережно на нас відпрацьовують якусь технологію, політичну напевно раз Технолог в цій темі.
×