Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, weldermaster сказал:

Не вірю !!! Не вірю я цьому Зе. Все що він говорить - не виконує. Буде по 6грн )))

Ну це тільки при умові що закон про деолігархізацію почне діяти і облгази з нафтогазом будуть управлятись державою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Ну це тільки при умові що закон про деолігархізацію почне діяти і облгази з нафтогазом будуть управлятись державою.

 

Тут землю скоро дерибанити будуть а ви про облгази, які будуть управлятись державою. Це не є мета Зекоманди.

 

З приводу Нафтогазу, якому з олігархів він належить? Розкажіть яке це падло так грабує народ України?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, подружився я в Фейсбуці з Агією Загребельською. А вона запросила мене в Лігу Антитрасту. Зараз цей антитраст мочить облгази Фірташа і через суди повертає гроші у подвійному розмірі за температурні коефіцієнти сплачені нами. В мене сума, мабуть, не велика - одна газова плита, але нагнути Фірташа - це св'яте. Тому я готовий заморочитися, але не можу знайти на оновленому сайті нарахування температурних коефіцієнтів. Я взагалі підозрюю, що це оновлення відбулося для того щоб приховати цю інформацію, бо по часу воно співпало з позовами Ліги Антитрасту. Допоможіть знайти ці температурні коефіцієнти на сайті ВолиньГазу, бо я після переходу на Нафтогаз взагалі гублюся на оновленому сайті.

Хто захоче приєднатися, пишіть, дам лінки.

 

Спойлер

Шановний споживачу!

 

 16 облгазів «Регіональної газової компанії», діяльність якої пов’язують з олігархом Д. Фірташем, неправомірно донарахувують побутовим споживачам плату за газ вищу, ніж показники лічильників.

 

Споживачам, в яких лічильники не обладнані функцією корекції температури та тиску газу до стандартних умов, надходять платіжки, в яких крім плати за спожитий газ за лічильником, також були вказані донарахування «за приведення до стандартних умов» (фактично нормативні та виробничо-технологічні втрати газу). При цьому ні регулятор, ні Міністерство енергетики не затверджувало розміру таких донарахувань.

 

Такі дії газових компанії за період з жовтня 2018 по серпень 2019 визнано Антимонопольним комітетом зловживанням монопольним становищем, що надало споживачам право на відшкодування завданої їм шкоди у подвійному розмірі, тобто споживачі можуть повернути собі сплачені кошти за незаконно нараховані «температурні» куби газу у подвійному розмірі.

 

Однак, газовики не припинили незаконно донараховувати «температурні коефіцієнти» та стягувати зі споживачів гроші за додаткові куби газу, які відсутні на лічильнику.

 

Ми вже знаємо, що АМКУ проти «температурних нарахувань», тому пропонуємо Вам зупинити свавілля газових компаній та подати колективну заяву до АМКУ, щоб відомство визнало приведення до стандартних умов за період з вересня 2019 по січень 2021 порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. На підставі цих рішень АМКУ Ви зможете повернути собі кошти, втрачені внаслідок незаконних дій газовиків у подвійному розмірі.

 

Що для цього потрібно:

 

 

1.    Надішліть на нашу електронну адресу [email protected] платіжні документи (квитанції), або скріншот сторінки особистого кабінету споживача на підтвердження нарахування Вам суми оплати за послуги газопостачання, з донарахування коефіцієнту (від 0,9 до 1,2) приведення показників лічильника до стандартних умов.

2.    Чек та/або виписку з банківського рахунку, які підтверджують факт оплати Вами послуг газопостачання, з урахуванням виставленого газовою компанією коефіцієнту (від 0,9 до 1,2) приведення показників лічильника до стандартних умов.

 

3.    Зазначте у листі, чи маєте ви ЕЦП/КЕП

 

 

Після того, як наші експерти зберуть та проаналізують всі надіслані Вами документи, ми підготуємо колективну заяву, куди внесемо всі надані вами відомості та надішлемо її на Вашу  електронну пошту разом із детальними інструкціями про те, як підписати і подати заяву.

 

«Ліга Антитрасту» безкоштовно бере на себе всю бюрократичну тяганину, від вас потрібні лише ваші докази та підпис на заяві.

 

Згідно із чинним законодавством, АМКУ має 30 днів для розгляду заяви та відповіді на неї. Після цього, АМКУ має розпочати розслідування, за результатами якого прийняти відповідне рішення про порушення газовими компаніями законодавства про захист економічної конкуренції.

 

За наявності запитань стосовно заповнення та надсилання заяви звертайтесь на електронну адресу [email protected] або за телефоном +38 (067)468–60–40

 

 

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, nickel said:

Тому я готовий заморочитися, але не можу знайти на оновленому сайті нарахування температурних коефіцієнтів.

Може я не так зрозумів, але хіба нарахування Темп. Коефіцієнтів відображалось окремою графою?

наскільки я пам’ятаю, то в мене в кабінеті на старій версії сайту було щось типу такого: кількість кубів / ціна кубу / сума до сплати. І от ця сума в холодну пору виходила Кількість х Ціна х 1,01 = ХХХ

 

маю на увазі , що якщо я подав показник 40 кубів, то в статистиці по кількості так і зафіксовано було, а не 40,4. А от гроші нараховували як за 40,4. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yu2007 сказал:

Може я не так зрозумів, але хіба нарахування Темп. Коефіцієнтів відображалось окремою графою?

наскільки я пам’ятаю, то в мене в кабінеті на старій версії сайту було щось типу такого: кількість кубів / ціна кубу / сума до сплати. І от ця сума в холодну пору виходила Кількість х Ціна х 1,01 = ХХХ

 

маю на увазі , що якщо я подав показник 40 кубів, то в статистиці по кількості так і зафіксовано було, а не 40,4. А от гроші нараховували як за 40,4. 

Ладно, хай буде так. Але ніби на сайті місцевого обчислювального центру вони ж були вказані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, nickel said:

Осьо знайшов поточні чи вони виставляються один раз і назавжди?

image.png.cac30330cfd3f05e47d802ed8472ddec.png

Ну схожа табличка і в старій версії була. 
я подумав, що треба підтвердження окремим стовбчиком «приведення», в якому вказувалися б суми. А такого я не пам’ятаю, щоб було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Ну схожа табличка і в старій версії була. 
я подумав, що треба підтвердження окремим стовбчиком «приведення», в якому вказувалися б суми. А такого я не пам’ятаю, щоб було.

Та хз, що їм треба. Я їм цього скріншота тоже відправив. Чекаю на відповідь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше ці колонки були разом із вказанням коефіцієнтів

я собі їх в Excel повикидав, кому треба коефіцієнти скину.

дивним чином вони пропали і з січня 2021р. вже не нараховують

нещодавно писав їм лист щоби зробили перерахунок. отримав відповідь (багато букв), одним словом все у них вірно.

Спойлер

Добрий день, шановний клієнт!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ" (далі - ТОВ “Волиньгаз Збут”) у відповідь на Ваше звернення, повідомляє наступне.

Взаємовідносини між газопостачальним, газорозподільним підприємством, газотранспортним підприємством та споживачами природного газу 
регулюється Кодексом газорозподільних систем (далі - Кодекс ГРМ), затвердженим Постановою Національної комісії, що здійснює державне
 регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) №2494 від 30.09.2015 р. зареєстрованим в Міністерстві юстиції 
України 06.11.2015 р. за № 1379/27824, Правилами постачання природного газу (далі - Правила), затвердженими Постановою НКРЕКП №2496 
від 30.09.2015 р., Кодексом газотранспортної системи, затвердженим Постановою НКРЕКП №2493 від 30.09.2015 р. (далі - Кодекс ГТС) та 
іншими нормативно-правовими актами України.

Споживання природного газу за особовим рахунком 0000//// ведеться за показаниками приладу обліку газу 6G4 сер. №....., який не вимірює тиск
і/або температуру газу, в зв`язку з чим його показники відображають об`єм спожитого газу в робочих умовах, який проводився з жовтня 2018 р.
 до стандатрних умов із застосуванням коефіцієнта приведення до стандартних умов.
Пунктом 6 глави 1 розділом XV Кодексу ГРМ передбачено, що відсутності корекції тиску та температури у засобі вимірювальної техніки (ЗВТ), 
виміряний об`єм газу має бути приведений до стандартних умов за формулою:
V × K = Vc, де
V – об’єм газу, виміряний лічильником, м3
K – коефіцієнт для зведення до стандартних умов
Vc – об’єм газу, зведений до стандартних умов, м3

Для проведення розрахунків пог вузлах обліку, які не обладнані корекцією тиску та температури, коефіцієнт приведення до стандартних умов 
(К) необхідно визначати за відповідними додатками до Методики приведення об`єму природного газу до стандартних умов за показами побутових 
лічильників у разі відсутності приладів для вимірювання температури та тиску газу, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики 
України від 26 лютого 2004 р. №116, зареєстрованої в Мінстерстві юстиції України 19 березня 2004 р. № 346/8945.
Закон України "Про ринок природного газу" (пункт 31 розділу 1 ст.1) чітко визначає, що природній газ є товарною продукцією, "що перебуває у 
газоподібному стані за стандартних умов (тиск 760 міліметрів ртутного стовпа і температура 20 градусів за Цельсієм)".
Ст. 714 Цивільного Кодексу України визначено, що за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона
(постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач 
абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також 
забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання.
Таким чином, побутові споживачі та Постачальник, уклавши Типовий договір на постачання природного газу побутовим споживачам погодили, що 
кількість спожитого ними природного газу визначається Оператором ГРМ в муб. метрах, приведених до стандартних умов, оскільки природний газ є
 товарною продукцією з відповідним набором характеристик, передбачених пунктом 31 розділу 1 ст. 1 зазначеного Закону.
Пуктом 1.1 Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам визначено, що Договір є публічним і регламентує порядок та умови
постачання природного газу Споживачу як товарної продукції Постачальником.
Правовою підставою приведення об'ємів спожитого природного газу по об`єктах побутових споживачів до стандартних умов є: Закон України 
"Про ринок природного газу" від 09.04.2015 р.; Кодекс газорозподільних систем, затвердженим постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р.; 
Типовий договір розподілу природного газу, затверджений постановою НКРЕКП № 2498 від 30.09.2015 р.; Правила постачання природного газу 
постановою НКРЕКП № 2496 від 30.09.2015 р.; Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам, затверджений постановою НКРЕКП 
№ 2500 від 30.09.2015 р.
Пуктом 3 глави 1 розділу ІХ Кодексу ГРМ встановлено, що фактичний о`єм надходження природного газу до/з ГРМ (у тому числі по об'єктах 
споживачів) за певний період визначається в точках комерційного обліку (на межі балансової належності) на підставі даних комерційних вузлів 
обліку, встановлених в точках вимірювання, та інших регламентованих процедур у передбачених цим Кодексом випадках. Об`єм природного газу в 
точках комерційного обліку має бути приведеним до стандартних умов та переведений в одиниці енергії (обсяг) згідно з розділом ХV цього Кодексу.
Прийнятою постановою НКРЕКП № 1488 від 23.11.2018 р. було змінено порядок обліку газу, при цьому такі зміни суперечать нормам чинного 
законодавства, в зв`язку з чим АТ "Волингаз" (що є правонаступником ПАТ "Волингаз") звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва
з позовом до НКРЕКП про визнання протиправною та нечинною Постанову НКРЕКП № 1488 від 23.11.20218 р. "Щодо заборони АТ "Волингаз" приводити 
об`єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов при здійсненні комерційних розрахунків за використаний 
природний газ побутовими споживачами".
Питання законності Постанови НКРЕКП від 23 листопада 2018 р. № 1488 "Щодо заборони АТ "ОГС "Волингаз" приводити об`єми використаного 
природного газу до стандартних умов побутовим споживачам" (далі - Постанова) було предметом дослідження при розгляді справи № 640/20866/18.
Рішеннями суддів першої та апеляційної інстанцій, з якими погодився Касаційний адміністративний суд, вказану Постанову було визнано 
протиправною та скасовано. Таким чином, суди трьох інстанцій підтвердили правомірність АТ "Волингаз" приводити обсяги споживання природного 
газу побутовим споживачам до стандартних умов.
Додатково зазначаємо, що на виконання положень Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики 
та комунальних послуг" (зі змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення 
конституційних принципів у сферах енергетики та комунальних послуг") НКРЕКП було прийнято Методику визначення розмірів нормативних та 
виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу при здійсненні розподілу природного газу, затверджену постановою НКРЕКП від 06.11.2020 р.
 № 2033 (далі - Методика), яка набрала чинності з 07.11.2020 р. З урахуванням положень Методики, Товариством було подано до НКРЕКП розрахунки 
обсягів нормативних втрат/витратів газу та пояснювальні записки до них. НКРЕКП було розглянуто розрахунки та прийнято відповідні рішення про 
встановлення розмірів нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу для Операторів ГРМ на 2021 рік, крім того
повідомляємо, що відповідно до постанови НКРЕКП від 30.12.2020 р. № 2766 "Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для
 АТ "Волингаз" з 01.01.2021 року до структури тарифу частково включено вартість газу на нормативні та виробничо-технологічні втрати/витрати
 природного газу, розраховану відповідно до Методики.
Таким чином, АТ "Волингаз" та ТОВ “Волиньгаз Збут” в своїх діях керуються нормами чинного законодавства.

В завершенні нагадуємо, що для підвищення якості обслуговування клієнтів та для отримання будь-якої інформації функціонує Контакт-центр 
за номером (0332) 280-104 та (067) 33-39-104, який працює з 8-00 до 20-00 без вихідних.
Також, хочемо Вам повідомити про можливість використання нашого нового сервісу в Viber. Ознайомитися з інструкцією по користуванню 
онлайн сервісом для клієнтів ви можете, перейшовши за посиланням http://bit.ly/Viber104ua 

З повагою,
Центр обслуговування клієнтів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому показники за 2 отсанні місяці не обробляються?

Пояснюю: подаю показнки лічильника через особистий кабінет 104. А мені в історії показань видає, що розрахунковий показник а не той, що я подвав.

 

Проблема не тільки в мене. Перевірте, ще у когось таке є?

 

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна ситуація.Подав в 104 1 числа.Чекав до п*ятого.Вивело якийсьдебильний розрахунковий показник.Вводжу ще раз - пише що проводиться розрахунок саме на мій показник ,але змін немає.Йду на Молоді.Чекаю півтори години і визиваю старшого.Поясненя - Йде інвентаризація лічильників газу.Поки всі лічильники не будуть сфотографовані в 104 будуть збої,,,???Заносить мій показник в базу.Приходжу додому ,заходжу в 104 і бачу подяку за переданий показник.
Ось вам тири-тири-сто чотири.На*баловка як і скрізь.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

А чому показники за 2 отсанні місяці не обробляються?

Пояснюю: подаю показнки лічильника через особистий кабінет 104. А мені в історії показань видає, що розрахунковий показник а не той, що я подвав.

 

Проблема не тільки в мене. Перевірте, ще у когось таке є?

 

 

Інтєрєснєнько. Я на Нафтогазі, але подаю покази в Волиньгаз, як доставщику газу. В мене останні два місяці нічого не змінилося і покази приймають, а от в мами, яка на Волиньгазі, другий місяць як ти пишеш: подаю покази, а виставлено до оплати розрахунковий показник.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, toj_tu сказал:

На*баловка як і скрізь.

Не скрізь. Довго будеш Фірташа кормити?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щомісяця подаю по цій квартирі показники, біля 10 кубів. Волиньгаз робить штучну заборгованість. Очевидно збирається підняти ціну і тоді по новій високій ціні прийме від нас оплату за "заборгований" газ. Що будемо робити?

image.png.375707dc4d64ce96ea12a02cef04b439.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel Вище я описав цю ситуацію. Тариф річний? 

Якщо додзвонитись не виходить, то можете завітати у чудовий будиночок на Молоді щоб дати п..зди, щоб розібратись у цій ситуації.

Те що там стоїть розрахунок, означатиме що ваші покази чарівним чином щезли і вам намалювали цифру від фонаря.

Якщо річний тариф, то можна наприкінці літа звірити покази лічильника.

Або змінити контору, я вже сам про це почав думати.

@Zelensky така ситуація у багатьох. В мене також.

Змінено користувачем Electronshik
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, nickel said:

Щомісяця подаю по цій квартирі показники, біля 10 кубів. Волиньгаз робить штучну заборгованість. Очевидно збирається підняти ціну і тоді по новій високій ціні прийме від нас оплату за "заборгований" газ. Що будемо робити?

image.png.375707dc4d64ce96ea12a02cef04b439.png

В мене щезли передані мною показники за червень в травень. Але лишились показники контролю (приходять перевіряти десь +/- 25 числа, тому фактично до кінця місяця ще +5-7 кубів спалюю). Так от об’єми споживанн за даними контролю (занижені від реальних, переданих мною) і нарахування за ті два місяця - не співпадають, якщо перемножити Куби на грн. 
 

а з якого числа газ має дорожчати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Electronshik сказал:

Тариф річний? 

В мене на Нафтогазі чи в мами в Волиньгазі? В мами звичайний

12 минут назад, Electronshik сказал:

Якщо додзвонитись не виходить, то можете завітати у чудовий будиночок на Молоді щоб дати п..зди, щоб розібратись у цій ситуації.

Дозвонився до робота, подав покази ще йому. Люди працюють до 20,00, тому буду задрачувати їх завтра.

12 минут назад, Electronshik сказал:

Те що там стоїть розрахунок, означатиме що ваші покази чарівним чином щезли і вам намалювали цифру від фонаря.

Якщо річний тариф, то можна наприкінці літа звірити покази лічильника.

Коли ціна виросте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

а з якого числа газ має дорожчати?

 

В 22.06.2021 в 07:58, Electronshik сказал:
На моє питання, коли цей бардак має закінчитись, кажуть що ця анархія може тривати до вересня. На моє питання, що робити, відповіли: платити по фактичних показниках. А у кінці літа зробити звірку показів лічильника з нарахованими показниками.

 

Цитата

Уряд України встановив граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 гривні за кубічний метр. Вона буде діяти до кінця опалювального сезону або до завершення карантину.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, nickel said:

до кінця опалювального сезону або до завершення карантину.

Так вже кілька місяців, як граничну збільшили до 7.99, хіба ні?

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yu2007 сказал:

Так вже кілька місяців, як граничну збільшили до 7.99, хіба ні?

Ну хз, вони краще знають коли ціну піднімуть, орієнтуйся на вересень, як сказали Електронщику.

Я на Нафтогазі, тому не в курсі, а в мами переплата, тому особливо не приглядався.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, nickel сказал:

Ну хз, вони краще знають коли ціну піднімуть, орієнтуйся на вересень

Річний тариф діє до травня 2022 року. Вересень згідно їх слів це кінець бардаку. Так що щодо ціни не вгадали.

Додзвонитися до них просто нереально.

Завтра мабуть заїду у гості на Молоді.

 

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Electronshik сказал:

Річний тариф діє до травня 2022 року. Вересень згідно їх слів це кінець бардаку. Так що щодо ціни не вгадали.

Додзвонитися до них просто нереально.

Завтра мабуть заїду у гості на Молоді.

Заморожена ціна до травня 2022 року - лише на газ, а на транспортування? Ми ж розуміємо, що в Волиньгазу і Волиньгаз Збуту один власник - Фірташ. Не візьме в одному місці, візьме в другому. Та й якась та фіксована ціна дивна, була 6,99, а стала 7,99. Це як? 

Я не стверджую, що саме так і буде. Але погодься, що ситуація з подачею показників дивна і підозріла.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2021 at 20:54, nickel сказано:

Щомісяця подаю по цій квартирі показники, біля 10 кубів. Волиньгаз робить штучну заборгованість. Очевидно збирається підняти ціну і тоді по новій високій ціні прийме від нас оплату за "заборгований" газ. Що будемо робити?

image.png.375707dc4d64ce96ea12a02cef04b439.png

в мене навпаки - написали по "розрахунку" вище споживання, ніж я подавав на 104.

гіпотетично, коли ціна росте щомісяця, мені так вигідніше.

можливо, в них банальне розгільдяйство, а не змова...

On 06.07.2021 at 20:31, toj_tu сказано:

Поясненя - Йде інвентаризація лічильників газу.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, rrid сказал:

в мене навпаки - написали по "розрахунку" вище споживання, ніж я подавав на 104.

гіпотетично, коли ціна росте щомісяця, мені так вигідніше.

можливо, в них банальне розгільдяйство, а не змова...

 

Та хай би було по розрахунку, щомісяця біля 10 кубів, розрахунок був би приблизно такий самий, так пишуть менше куба. Дехто радить платити по факту, але я й так не можу. В мами ще досі залишилася переплати з часів, коли субсидія не давалася живими грошима, а накопичувалася у вигляді переплати на рахунках постачальників. І якщо зараз при оплаті захочу оплатити більше ніж зафіксував Волиньгаз, то з нас знову зніме наші гроші, а та переплата так і буде висіти в них.

Не схоже на розгільдяйство, люди їм фоткають лічильники і висилають на вайбер, як вони самі просять - нічого не міняється, вони занижують все-рівно. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Не схоже на розгільдяйство, люди їм фоткають лічильники і висилають на вайбер, як вони самі просять - нічого не міняється, вони занижують все-рівно. 

ну...

за травень - мені "накинули" куби, за червень - вже "як всім", зняли ))

заглянув зараз в кабінет - вони "передумали" щодо показників за травень, зараз пише - різниця показників між поданим мною на 30.04 і  "розрахунком" на 30.05 - майже 2 куб.м., тобто заднім числом "розрахунок" за травень вони десь піздніше "перерозрахували", а за червень в мене споживання "розрахунок" - 2.5куб.м

з такими "перерозрахунками" "розрахунків" - таки бардак.

зважаючи на те, що 104.уа - не волинська контора, а Фірташа - то хз, хз...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...