Перейти до змісту

yu2007

Power users
 • Кількість зміста

  3 824
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  18

yu2007 last won the day on Вересень 11

yu2007 had the most liked content!

Репутація громади

2 358 Гуру

Про yu2007

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

14 245 перелядів профілю
 1. Скарга на Нову пошту

  @Oli Так отримую замовлені/придбані різні дрібнички, а не гроші за "налошку". Чи я тебе не зрозумів. Насправді думаю, що працівник просто не натиснув один раз клавішу нуль на клаві. Ну і моя неуважність, перш за все. @volks Я це розумію, хоча жодного разу не чув, що після слів "назад гроші повертаються? яка сума?" ще б запитували оголошену вартість, завжди вбивали туди суму повернення. Але повторюсь, "барижу" рідко, тому на такі нюанси мало звертав увагу.
 2. Скарга на Нову пошту

  Оголошена вартість 300, морду цеглиною і нічого мене не кохає навіщо?
 3. Скарга на Нову пошту

  Сьогоднішня повчальна (в першу чергу для мене) історія. Донька виставила на ОЛХ свій поїзд для ляльок. Відписав покупець з Хмельницького. Перевів завдаток, а решту (300 грн.) наложкою. В понеділок пішов відправляти, вибрав коробку, пересвідчився чи добре влазить, попросив ще допакувати в "пупирчату" плівку, оформив відправлення. Хлопчина дає ТТН з словами "перевірте". Перевірив реквізити, оголошена вартість - 300 грн. та й пішов собі. Сьогодні вранці відсипаюсь, телефон у беззвучному. Прокидаюсь в обід - три пропущених, СМС з привата про зарахування 270 грн. і мило від покупця з ОЛХ: "чомусь вартість наложки була лише 30 грн., то я забрала і вам ще 270 грн. на карту скинула". ))) Подякував за порядність, дивлюсь накладну і дійсно праворуч зазначено: "грошовий переказ 30". Послугами відправлення через НП користуюсь нечасто, може разів 10 в рік, в основному отримую. Тепер очікую на смс про надходження 30 грн. і думаю, чи йти і "потролити" їх трохи на предмет "де мої 300 грн?" ))
 4. Ой-вей, а то бува не ти радив відеореєстратор десь під 100 баксів, коли є купа всяких 30-50-ти доларових, і за ними не стоїть черга? )) Бюджет на колонку до 20 баксів (а краще до 15 ). Вище писав, що почав придивлятись до Мі Портабл, але малеча щойно сказала, що добре б було, якби ще читала карту пам'яті, тому вибір ускладнюється . Можеш дати якісь лінки на колонки, що маєш на продаж, щоб хоч приблизно знати про що мова, бо їх в цій ціновій категорії просто тьма?
 5. Окей, бюджет 1К прийнятний, але, як на мене, недоцільний. Вдома меломанів немає . А донька можливо за кілька днів натішиться і буде вона стояти на поличці та пилюкою припадати. Наразі їй колонка потрібна, бо "друзі вже мають так штуку". Тому шукається щось в бюджеті 15-20 баксів, щоб не шкода було, якщо візьме на вулицю і там її діти "вграють". Тим не менше дякую всім за поради і хотілося щось почути про колонки в цьому ціновому діапазоні. Розглядаю варіант для початку взяти манюню сяомів портабл, тим більше на ОЛХ є пропозиції, що дорівнюють звичайній китайській "неакційній" ціні. А якщо дитині ця штукенція "попре", продати її і купити щось потужніше/краще. Ще є сяомі сквер бокс секонд дженерейшн за 20 баксів на гірбесті, але там БТ 4.2, а в дитини в телефоні тільки 4-ий. +, і я про це ж саме.
 6. Послухав і ніц не купив? А сяомі портабл не слухав? Відгуки нормальні, думаю може то купити на пробу (на олх є навіть по ціні алі).
 7. Дякую за інфу про tronsmart. А оця манюня Т4 міні буде кращою за Сяомі міні (бо бюджет десь такий)? А щодо ноунейм, то "лютого" не треба . Дитина ще в початковій школі, їй колонка потрібна, бо в друзів просто вже є. І сама вона точно не визначилась поки, чи хоче велику і гучну, чи компакту, щоб можна було до рюкзака/ровера чіпляти.
 8. Дитина замовила на Миколая блютуз-колонку. Вирішив подивитися на Алі, а їх там стільки різних, що з ходу складно вибрати. Бюджет не дуже великий, та й не особливо хочеться переплачувати за "бренд", якщо можна купити не гірший "нонейм", але й якусь каку отримати теж не хотілося б . Одним словом я в тому нуб. Та можливо хтось купував собі і може підказати щось дійсно непогане по співвідношенню ціна-якість.
 9. Хто скільки заробляє?

  Повертаючись до теми. Ну от не розумію. Якщо в нас так все добре із зарплатами (зі слів нетупого діфото ), чому "вчителі року", які отримують цю нагорода з рук президента, через рік їдуть працювати звичайними доглядальницями до Лондону?
 10. Хто скільки заробляє?

  А "відмічатися" в ЦЗ він чартером прилітав? Ох вже ці казкарі))
 11. Хто скільки заробляє?

  @madkot Ай молодець, вмієш потролити. "Тисячі" користувачів Борди зараз кусають лікті через те, що в них немає досвіду роботи з віайпі-гардеробом))) Чомусь згадалась старенька тема, в якій один фотограф пропонував форумчанам купити в нього послуги студійної фотосесії за сотні тон нафти (це ще курс був ніби як 5 грн). А після короткої дискусії в темі вирішив, що на форумі одні лише "злидоброди". Ви випадково не знайомі з ним?))
 12. Хто скільки заробляє?

  Гарний прогрес, нічого не скажеш))
 13. Щось не можу відшукати на цих фотках форд-гелексі)
 14. Теж вважаєш, що якщо в народу немає хліба, то нехай їсть тістечка? Страшенно ви далекі від народу, батєнька))
×