Перейти до змісту

yu2007

Power users
 • Кількість зміста

  4 267
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  29

yu2007 last won the day on Листопад 17

yu2007 had the most liked content!

Репутація громади

3 025 Гуру

Про yu2007

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

14 883 перелядів профілю
 1. yu2007

  За кого голосувати

  Так, але лише половиною вареника :( А 4 роки тому снідав мінімум дюжиною :(((
 2. yu2007

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Погоджуюсь. Та факт є фактом - якщо порівняти щорічну кількість проданих нових авто в часи правління Юлії Мудрої, або навіть Віктора Кривавого, та таку ж кількість за останні роки, коли у керма країни нарешті знаходиться чесна людина, то все стає зрозуміло. А якщо відкинути з цієї статистики преміум-сегмент, то там взагалі не повинно виникати жодних питань, при якому гетьману холопам жилося краще))) Та порохофани про це не пишуть, вони продовжують перепощувати агітки про те, як українська економіка пре догори шаленими темпами. І взагалі, не будь як @Oggy і карамбарачі :))) Зрозуміло ж, що @halcogen в цій темі тролить порохоботів, порохофілів і звичайний лохторат, який ведеться на пропаганду рошенівських політолухів. Те, що вони намагаються повісити всіх собак на Юлю, замість того, щоб розповідати про здобутки свого лідера за більше ніж 4 роки правління, мене веселить, тому я теж віднедавна підтоплюю за ЮВТ)))
 3. yu2007

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Бачу, болюча тема для тебе? Трішки набрав кредитів у валюті в часи українського фінансового ренесансу?)) Хочу сказати, що рішучі реформи Петра, і в першу чергу "ліквідація" старих корумпованих ментів (ДАІ) і поява нових "понтів" без відповідної законодавчої бази, а ще постмайданівській анархізм, та ще й на тлі війни, - це і є причини масової появи бляхерів на дорогах. На скільки я пам'ятаю (може й помиляюсь), то до 2014 бляхами їздили майже виключно "пересічники" і "реальні власники" та фіктивні працівники закордонних фірм (був ще зовсім невеличкий відсоток українців з ВНЖ в Європі, які справді мали і мають право трішки часу їздити на бляхах в Україні). І у випадку якогось протермінування чи провтику з докуменатами вони втрапляли на чималі хабарі і штрафи. Ну і так, нормальне авто на українській реєстрації коштує ненормальний грошей. Тому і їздять на бляхах.
 4. yu2007

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  До речі, саме після початку правління Петра Олексійовича почалося масове ввезення блях, і українці врешті решт отримали можливість їздити на дешевих авто. Це один із реальних здобутків Порошенка, а не та маячня, яку @Poison перепостив вище. За часів прем'єрства Юлі пересічні українці вимушені були купували авто новенькими в салонах ))
 5. yu2007

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Науковці Волині - за Юлію Тимошенко! А чого досягнув ти, Карамба?)))
 6. yu2007

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Це малоймовірно. Хіба що знову утвориться "канівська четвірка", яка висуне єдиного кандидата, здатного посунути Тимошенко і вийти на друге місце після Зеленського.
 7. yu2007

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  "Очевидні здобутки Порошенка" - дякую, посміявся. А якщо серйозно, то не все так однозначно з другим туром. Якщо Бобул перед виборами зніме свою кандидатуру і закличе своїх виборців голосувати за Вакарчука, або ж прихильники Балашова, Наді і Ківи в другому турі проголосують за Зеленського, то у Вовчика чи Славіка є досить хороші шанси перемогти Юлю))
 8. ДКП «Луцьктепло» повідомляє споживачів про намір коригування розміру тарифів: 42,39 - це ж "базовий" тариф? Тобто в холодні місяці зими він запросто перевищить 50 грн./м.кв.?
 9. yu2007

  Продам LG D325

  Є такий самий, лише білий, віддам за 250) Дитина побила скло, замовив в Китаї, поки воно йшло, на самому дисплеї пішли кольорові смужки)) Вмикається, працює (смужки, звісно, заважають ), акум оригінальний, тримає норм.
 10. yu2007

  Світязь міліє

  Розумію, що мова після довгого життя на чужині з часом забувається, та все ж не "виборців", а "обранців". Моє ж питання таке: чому лише "ваших же"? Як давно ти сам відмовився від українського громадянства? Щось я не пригадую такого в твоїх розповідях про Америку, тому й запитую...
 11. Як не стосується? Це ж у вас зараз косовиця. Можна накосити на "ухилястах" на відпочинок не те що в Карпатах, а навіть в єбіпті))
 12. То я уточнював в Бейзіла, та нехай. Як смієш ти рівняти якогось педагога чи лікаря з героєм, що до останньої краплі крові захищає батьківщину, сидячи в теплому кріслі військомата?))
 13. Маєш на увазі тих трутнів, що прилаштували свої дупи на державних роботах і цілими днями нічого не роблять, крім перекладання папірців? Ну типу працівників військоматів?)))
×