Перейти до змісту

yu2007

Power users
 • Кількість зміста

  4 213
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  27

yu2007 last won the day on Вересень 20

yu2007 had the most liked content!

Репутація громади

2 948 Гуру

Про yu2007

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

14 809 перелядів профілю
 1. Здалася тобі та Норвегія))) Давай краще скажу, скільки коштує газ власного видобутку для населення Туркменістану, чи ціни на бензин в Кувейті і Саудівській Аравії )))
 2. Шпрехен зі дойч?)) 44.6 øre per kWh is the average price of electricity for households, excluding taxes and grid rent перекладається як "середня ціна електроенергії для домогосподарств, без врахування податків і оренди мережі" Тобто гривняпіссят - це якраз таки і середня по Норвегії, а не "окремий випадок"))) А плюс середні податки і середня оренда дають середню загальну 3,80 грн.
 3. Це та сама Вікі, на якій написано, що зростання ВВП України в 2017 склало більше 20%? Чому я згадав Норвегію. Якось трохи менше року тому довелось поспілкуватися з одним норвежцем. Звичайний трудяга, інженер-монтажник-пусконаладчик. І от після чергового бокалу почав він мені розповідати, як йому важко живеться. Як в них все дорого, як кляті соціалісти при владі обкладають трудовий норвезький народ непомірними податками, і як класно і дешево в Україні. Ще після кількох келихів дістав смартфон і почав показувати фото свого автопарку, свого будинку з виглядом на море, свого шале в горах, і своєї літньої дачі (при цьому іпотеки вже всі виплатив). Я, звісно, поцікавився, як опалюється ця вся його нерухомість. Виявляється електроенергією. Питаю: платиш, певно, тисячу євро в місяць за світло взимку? І тут він мене здивував. В Норвегії ціна електроенергії для домогосподарств складається з ціни за кВт/год плюс ПДВ, і з ціни за оренду мережі (типу плати за підключення, яку в нас все хочуть ввести). До ціни оренди мережі також додається податок за споживання електроенергії. Правда є нюанси. В деяких регіонах/муніципалітетах люди не платять цей податок і ПДВ. Плюс ціна варіюється залежно від типу укладеного контракту з постачальником ЕЕ. Тепер до суті. У другому кварталі цього року середня нетто-ціна ЕЕ була 44,6 ере за 1 кВт/год, середня нетто-ціна оренди мережі - 28,9 ере за 1 кВт/год, усі податки сукупно 36,8 ере за 1 кВт/год. Тобто сумарно 1 кіловат в середньому коштував 110,3 ере. Перший ліпший калькулятор з гугла: 0,446 крони = 1,54 грн або 0,047 євро 1,103 крони = 3,80 грн або 0,12 євро За останні 12 місяців сукупна вартість кіловату зросла на 16%. Тобто рік тому було лише десь 0,1 євро.
 4. Що ти мені даєш лінк на якийсь "рупор кремля". Я тобі запостив відео з живим Арсенієм, послухай уважно, що каже ця мудра людина))) Все намагаєшся підловити мене на балабольстві?)) Середня ціна в ІІ кварталі 2018 року для домогосподарств: одна гривня п'ятдесят три копійки за один кВт/год (без податку і вартості оренди мережі).
 5. Ну, можу про тарифи на газ розказати)) От ти пишеш, що А от одна розумна людина (герой, що врятував економіку України від краху) з тобою не зовсім згідна:
 6. І це проїзд лише на гривню здорожчав. А якби на 5? Маршрутчик запросто міг би сім'єю чартером на Мальдіви злітати, як містер ікогніто. Бггг Не шкодуєш, що відмовився, коли Ді пропонував твоїй дружині роботу підсобника? Вже б досі їздив на машині за 25-30000 доларів, ходив би з іксатим айфоном і постив би фото з президентського номера в бурджельарабі)))
 7. "Заполонили" "Практично кожна" Про луцьких плиточників-олігархів, думаю, і так всі пам'ятають))) Ну а про єбіпєт ось:
 8. Правильно, пора підвищувати. Статки українців ростуть як на дріжджах. Вулиці заполонили новенькі автівки преміум-класу (інфа від @fedot), в руках практично кожної українки новенький айфон (інфа від @Ukrainec), а плиточники і підсобники на будовах заробляють стільки, що можуть цілу зиму в 5* шармальшейхах відпочивати (інфа від @difoto). Європейці порівняно з нами бідують. Бо як інакше пояснити, чому в Норвегії один кіловат коштує так дешево. Це ніби як одна з найдорожчих країн для прожиття, на українську мінімальну зарплату там можна купити цілих 2 пляшки горілки і 3 пачки папірос. Атомних станцій в комерційній експлуатації аж цілий нуль. А один кіловат коштує 1,50 грн (нетто, тобто без податку і плати за підключення/"оренду" мережі, це платиться додатково). Чому так? Може @rl72 знає? ))))
 9. Ну а якшо я сам здеру ту плівку (тим паче вона сама відстрелюює) і шліфану легенько? Є взагалі в Луцьку, де фарбують мдф?
 10. Надійніше взагалі купити нове ліжко)) Але мене влаштовує і старе. Бильця типу такі. Не думаю, що виготовлення таких буде дешевше. Я ні разу не спец, але але в неті є пропозиції з фарбування МДФ (десь від 1000 грн. за м2). От і подумалось, чи є можливість реставрації.
 11. Є старенька спальня українського виробництва. Фасади і бильця ліжка з покритого плівкою мдф. Від старості плівка почала відставати по периметру, місцями на бильцях вже позлущувалась. Так от питання: чи можна зняти з билець цю плівку і пофарбувати мдф в якийсь глянець/перламутр? На скільки це практично/довговічно? В Луцьку хтось фарбує МДФ?
 12. yu2007

  Позитив України

  Ви з тих, хто радіє здохшій сусідській корові і намагається не помічати, що в самого хата горить? Я давав лінк на звіт СБ по Україні. Там на початку чорним по білому: ВВП (без уточнення, який саме, адже всі розуміють, що рахувати треба реальний) у 2017 зріс на 2,5 %. А те, що постять по-рохо-братими, лише маніпуляція заради пропаганди влади. На другій сторінці звіту є табличка, в ній є номінальний ВВП України в гривнях, який жодного року не падав, а лише зростав))). До речі, Брент на тижні був вище 80, так що не так вже й дохла в москалів корова...
 13. yu2007

  Позитив України

  О, бачу йде жвава дискусія щодо українського ВВП і зростання інших надоїв у корів та жирів у маслі. Твій порохобратим, @zaHARE, (чи правильно було б писати побрехатим? ) якось писав про це на початку літа в цій темі. Повторюсь: Бачиш но, ці підрахуї з Світового банку лише 2,5% нарахували замість "більш ніж на 20%". А може їм теж завезли китайські браковані калькулятори? А може вони агенти кремля?...)))) Порохоботам на замітку: ВВП є різні - номінальний і реальний. Останнім якраз і міряються піпіськами (зростання/падіння відносно попереднього періоду та в порівнянні з економіками інших країн). Так от реальний ВВП 2017 в Україні - лише 2,5%.
 14. yu2007

  Позитив України

  Об'єктивність? Так я лише за)) Яник став президентом на початку 2010го. На 31.12.2009 ЗВР були 26,5 ярдів. На 28.02.2014 лишалось 15,5, тобто 11 ярдів мінус. А скільки ж "потратили" ЗВР за решту 10 місяців 2014го після втечі яника? 12 ярдів. Тобто менш ніж за рік теперішні "хапнули" більше, аніж яник за 4 роки. Правильно?
 15. yu2007

  Позитив України

  Які фантазії, все є в табличках)) От на кінець 11го зовнішніх боргів було 37 ярдів баксів. Так і на кінець 13го їх було так само 37. І при цьому фьодрич платив путєну за газ по злочинних контрактах йулі якісь неймовірні 400-500 баксів, а населенню продавав за одну гривню (або 1000 грн. за 1 тис. кубів). Панду вигнали в ростов, прийшли ефективні менеджери і влупили ціну по 7 гривень. Але чому ж після їхнього приходу борг виріс ще на тисячу п'ятсот мільярдів гривень (1,5 трильйона)? Містика якась )))
×