Перейти до змісту

yu2007

Power users
 • Кількість зміста

  3 912
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  19

yu2007 last won the day on Лютий 9

yu2007 had the most liked content!

Репутація громади

2 486 Гуру

Про yu2007

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

14 405 перелядів профілю
 1. А скільки комунальні складають взимку, приміром за минулий місяць?
 2. А, тобто в інших під'їздах лічильників немає? Давно скидались? 9 поверхів? Скільки по грошах з квартири на той час?
 3. Я зрозумів, що в твоєму будинку окремий лічильник на кожен під'їзд, так?
 4. Нє трєба скігліти. Трєба брати лапату і гадувати сваю сім'ю (с) Он в темі про криптовалюту пишуть, що гроші під ногами валяються, і одного біткоїна на 10 років вистачить комуналку платити))
 5. Від продавця дезодорантів і шмоток зі sportsdirect до портфельного криптоінвестора - один крок. Доведено @MACCEN )) Ладно, не хочеш моїх грошей - як хочеш. Пішов я в нічну зміну гайки крутити.
 6. Неправильно, ти дядя Фьодор, бутерброд їси. Зараз в тебе виходить так: А треба якось так
 7. О, так. Країна, де по тюрмах і зонах сидить більше 2 мільйонів чоловік, одна з найбезпечніших ))
 8. За кого голосувати

  Так, бухаючий Славік, штунда Турчинов, барига Рошен... До кольору, до вибору, а кажете немає з кого вибирати
 9. За кого голосувати

  Вакарчук Ну якщо чемпіон світу з боксу стає мером столиці, то чому співак рок-гурту не може стати президентом країни.
 10. Ага, влаштувався на роботу в СКФ. І відразу позичив гроші під гарантію всієї зарплати за наступні 10 років))
 11. Хочу вкласти в крипту для початку 7-8 тисяч доларів. Яку дохідність зможете мені забезпечити? Скільки отримаю через півроку-рік?
 12. Добре хоч не всі, а лише чуть-чуть Тому й немає жодного сенсу порівнювати споживання візи і бітка. А уяви, скільки електрики (за яку платять ВСІ) тратиться в усьому світі на гірлянди в новорічно-різдвяні свята. Пора починати розстрілювати за такий переводняк ресурсів))
 13. Він то якраз і врахував, і в нього вийшло більше, чим в біткоіна. https://hackernoon.com/the-bitcoin-vs-visa-electricity-consumption-fallacy-8cf194987a50 Хоча його висновки, яке на мене, спірні. Так само як і спірні обрахунки затрат кіловат на одну транзакцію бітків, оскільки майнери разом з підтвердженням транзакцій "копають" ще й нові монети. От коли емісія колись там вичерпається і майнери будуть лише підтверджувати транзакції, тоді можна буде і порахувати "вартість" транзакції в кВт. Хоча до того часу, я думаю, багато що зміниться.
 14. Ну тобто на транзакцію йде електрика для живлення не лише терміналу, але й серверів привата, серверів аваля та серверів самої візи, хіба не так? Ідея тієї статті полягала в тому, що для обрахунку, у скільки кВт обходиться функціонування системи Віза, потрібно плюсувати не лише обладнання самої візи, а й щоденне енергоспоживання всіх серверів всіх підключених до системи банків, енергоспоживання всіх їхніх банкоматів, а також якусь частку загального електроспоживання всіх банківських відділень в усьому світі (в тій частині, що стосується випуску/перевипуску чи вирішення інших питань з картками). І сумарний охуліард кіловат там більший, чим охуліард кіловат майнерів.
 15. Банк-еквайр чи банк-емітент? Себто коли термінал аваля, а карта привата (ну або якогось роял бенк оф скотланд ). Ну і ще ж Віза щось собі там записує. Не так давно читав статтю про порівняння енергоспоживання бітка і візи, в якій автор використовує цікавий підхід до калькуляції кВт, затрачених на функціонування всієї системи Віза. І там тих кВт в нього вийшло більше, чим в блокчейна бітка.
×