Перейти до змісту

nickel

Power users
 • Кількість зміста

  11 830
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  188

Всі записи від nickel

 1. nickel

  За кого голосувати

  Тарас Козак 15 січня о 11:04 · Серед так званих порохоботів є чимало розумних і патріотичних людей. Проте, вже вибравши Петра Порошенка для себе наступним президентом, вони інколи маніпулюють та пересмикують у деяких важливих тезах. Ось чотири з них: 1. Порохоботи відмовляють прихильникам інших кандидатів у розумі та патріотизмі. Якщо тобі подобаються Гриценко, чи Зеленський, чи Садовий, то, зі слів порохоботів, ти або недоумок, або російська консерва. І тут же вихлюпується відро помиїв на твого кандидата, благо в методичках-темниках усе розписано. Як завжди, без будь-яких серйозних доказів. Просто повторяється ”злодій-клоун-сміття” у різних варіаціях. 2. «Інші кандидати працюють на олігархів.» Секундочку, шановні, а хіба Петро Порошенко сам не є олігархом? Чи у нього не було усіх первинних і вторинних ознак пострадянського олігарха? (Ну, хіба що не знаю його футбольної команди). Безліч приватизованих заводів-пароходів, банки, страхові компанії, ЗМІ, політичний вплив тощо. Напевно, він кращий за інших олігархів, але хіба це має значення, коли докоряєте кандидатам у співпраці з олігархами? 3. «Лише Президент Порошенко відстоїть незалежність України. Всі інші кандидати, якщо переможуть на виборах, то ляжуть під Кремль.» Мені цікаво, чи думали сьогоднішні порохоботи так само п‘ять років тому, в березні 2014-го? Давайте не уподібнюватися до запоребриканців, для яких «Росія - це Путін, а Путін - це Росія». 4. «В програмах інших кандидатів написані дурниці, лише Порошенко розуміє, що треба робити.» У декого проблеми з пам‘яттю. Реальна програма Президента Петра Порошенка «Україна-2020» з‘явилася лише в жовтні 2014 року. До того в формальній програмі «Жити по-новому» були досить популістські тези, які так і не були виконані. Зато здобутий Томос, про який в жодній порошенківській програмі не було ані слова. Тому не так важлива програма кандидата, як його цінності та принципи. До речі, наші люди це добре розуміють і програми не читають. Звісно, Порошенко має купу чеснот, я сам неодноразово віддавав йому належне. При цьому він є плоттю від плоті партійно-номенклатурно-олігархічної Системи, в якій Порошенко добився успіху, збагатів, обріс зв‘язками. Типовий політик кучмівської породи, з тими ж принципами і мисленням: друзям - політичні посади і грошові потоки, ворогам - увага правоохоронців і строгість закону. Порошенко і йому подібні політики не хочуть знищення цієї Системи. Для них за її рамками - загрозлива невідомість. Якщо ж ми хочемо: ✔️ подолати корупцію, ✔️ скасувати негативний відбір на держслужбі, ✔️ зробити політику служінням людям, а не бізнесом, ✔️ поставити державу на службу громадянам, а не владі та олігархату, ✔️ побудувати інвестиційно привабливу країну, ✔️ розбудувати українську економіку, ✔️ покращити життя громадян - ✅ то маємо подякувати Порошенкові за його досягнення, та обирати до влади нових політиків! Так, можемо помилитися, і краще не стане. Але отримаємо шанс!
 2. nickel

  За кого голосувати

  Яким боком єдиний податок до ремонту доріг? З митниць на ремонт доріг йде лише якщо план перевиконано.
 3. nickel

  За кого голосувати

  На дороги до місцевих бюджетів йде менше 13,5% акцизного податку на пальне. Решта в Кийов. Звідки ти цифри береш?
 4. А хто сказав, щол вони тут пишуть. За писання ТУТ їм не платять. А з чого ти взяв, що якщо журналіст, то обов'язково талановитий?
 5. Вампірич вже відповів. Мені особисто також колись звонили і хотіли щоб я коментар дав по одній події, свідком якої я був і написав про це на Борді. А їм не обов'язково бути зареєстрованими.
 6. nickel

  За кого голосувати

  Як у вас все спотворено. Народ винуватий, що бідний. Свідомість українців знаходиться на першому щаблі саме завдяки діям нашої влади (Петі і усіх попередніх). Маслоу якраз у своїй піраміді наочно зобразив, що поки людина не задовольнила свої потреби на першому рівні, вона не може думати про якийсь вищий щабель в піраміді потреб. Не може людина, яка не їла три дні думати про похід в театр чи перспективу розвитку держави на 5 років вперед. І такі виборці вигідні не тільки Москві, а і твоєму Петі, бо дешевше обходяться на чергових виборах. Народ сам по собі не пасивний, щоб задовільнитися першим рівнем, звідси і мільйони заробітчан. Якби Петя хотів би розумного виборця, то зробив би усе, щоб ці заробітчани повернулися.
 7. nickel

  За кого голосувати

  А детальніше поясни чому ми бідні, що нам вкачує москва і при чому тут піраміда Маслоу?
 8. В мене тоже понеділок, хіба не сьогодні.
 9. nickel

  За кого голосувати

  Зовсім ні. І Петя і я впевнений, що Наливайченку нічого не світить. Але Петя відпрацьовує по всіх конкурентах, бо кожен відірваний від них голос, це потенційно голос за нього.
 10. Не вражає. А от дві цифри поруч, можливо, вразили б. Я без претензій, справді цікаво.
 11. nickel

  За кого голосувати

  З Вікіпедії: 1991—1994 — направлений від України у якості слухача на навчання до Червонопрапорного ім. Ю.В.Андропова інституту на умовах грошового утримання Україною, звідки був відрахований за власним бажанням та повернувся у розпорядження СБУ. Можеш заспокоїти Петю, зради немає.
 12. Для розуміння не вистачає ще такої ж карти ПЦУ.
 13. nickel

  За кого голосувати

  Наливайченко зараз не в СБУ і президентом не стане, а от ті пердуни старі досі в СБУ і невідомо на кого працюють на СБУ чи на КГБ. Тому насправді наливайченко-кандидат-в-президенти менша проблема ніж непомітний-генерал-сбу-кгб-шник-при-посаді. Але в Петі вибори і в нього інші загрози, які треба прибрати, вкидаючи в інтернет різні архівні документи.
 14. nickel

  За кого голосувати

  Нащо ти мені це кажеш? Петя контролює СБУ і тих генералів-кгб-шників.
 15. nickel

  За кого голосувати

  Всі СБУ-шники старше 50 років - КГБ-шники. Не задумувався?
 16. nickel

  Субсидії

  В мене є нарахування по газу і субсидія.
 17. nickel

  Субсидії

  Ти про що? Як тільки нараховується квартплата, відразу показує субсидію.
 18. 11 днів по 42,39 - це подорожчало опалення? А чому до нового року, газ же тільки з нового року подорожчав?
 19. nickel

  Субсидії

  так, в двох квартирах. в одній продовжили, а друга подавала на опалювальний сезон.
×