Перейти до змісту

AgentSmith13

Power users
 • Кількість зміста

  1 271
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  6

AgentSmith13 last won the day on Лютий 10 2017

AgentSmith13 had the most liked content!

Репутація громади

1 096 Гуру

5 Підписників

Про AgentSmith13

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 15.08.1981

Останні відвідувачі профілю

7 954 перелядів профілю
 1. AgentSmith13

  Позитив України

  О вєлікій мислітєль, х...ні не пиши, ага. Ну, або перед тим, як понос починається, до туалетика добігай, ОК?
 2. Вечір-ніч пройшли тихо, вранці з 5 години під вікном знов гортанне гавкання тих самих синяків, не дали виспатися нормально, довелося повторити акцію, тепер - з додатковим прискоренням. Поки не дійде, буду ганяти. З під їхнього будинку цих синеботів прогнали їх же сусіди - неприємно ж слухати те варнякання через відкриті вікна в 4-5 ранку, лавка там ще й під самими дверима, так вони лавку знайшли в нас... Фіг вийде.
 3. AgentSmith13

  Позитив України

  На Лєксусі хочу, бажано, лімузині, не коротшому за 15 метрів, з персональною секретаркою і сексуальними послугами по дорозі на і з роботи і в обід...
 4. AgentSmith13

  Позитив України

  Ну, не маю я права діагноз ставити (а то ще ображу), диплома не маю, але я за тебе радий! Я ж писав - НЕ зрозумієш.
 5. AgentSmith13

  Позитив України

  Ну, присягу я давав, йдучи на державну службу, народу України, і маючи щире бажання змінити хоч щось, хоч з сторони ІТ на краще (і дещо таки зміг зробити так, як воно має бути, в межах фінансування), а не за мінімалку (глибоко застаріла інфа), тобі, певно, того і не зрозуміти ніколи. "Дядя" - то трошки не ТАМ... А ще такі вважають, що рядові держслужбовці на Канарах та Мальдівах відпустку проводять... В ЦНАП ходити класно? Чи колись було краще? А давайте тих ІТ-шників позвільняємо і все в папери назад переведем!
 6. Не Глок там був, не "міський" він аж ніяк, то робоча залізяка для туризму - порізати шашлик, розробити качку, зрубати гілку, почистити овочі і рибу, зняти казанка з вогню, зрізати ГРИБОЧКА, "побатонити" дрова в кінці-кінців, доречі альтернатив мало такої якості (був, був, в рюкзаку, вдома, і, тсссс - він же РЕПЛІКА в мене якщо що, через інет куплена, тов. майор же не спить), був там кусок суцільної залізяки від Boker, що служить вірою-правдою років 10 як EDC, cкладний, з НЕ розкладеним лезом в кулаці з виступаючою за межі з обох боків ручкою (що таке куботан, раджу почитати). А посилати під носа жінку, яка не може нічого, крім слів протипоставити тому, в своїй присутності дозволяти не звик... P.S. Якби не "розхитаний" стан та повна, в силу того, відсутність розуміння того, що вони творять, бухаючи з горла та справляючи нужду під вікнами і на очах дітей - дав би таки по повній, але змісту нуль, крім того, щоб на себе ж кримінал повісити, тим вже не втовчеш, ні розуму, ні сорому немає - там мозок пропитий, тільки ганяти, як собаку приблудну.
 7. Щойно розігнав копнями алкашів з лавки під під'їздом, двох синіх алкашів з сусідніх будинків - набухалося, сцуко, аж ходити ледь може і бичить до сусідки, яка їх просила звідти піти (бо поруч ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК і діти гуляють, а вони БУХАЮТЬ з горла), ТІЛЬКИ побачивши пряме бажання всунути проміж очі кулака, і, як ВСТАЛО бикувати, некисле таке лезо під носа, з прямим поясненням - "протягнеш руку - протягнеш ноги", погрожуючи "в нас ще не така ксіва є, щас мєнтов визвем" (самі при тому хитаючись від бухла і бухаючи в громадському місці), пішли в невідомому напрямку. МОВА до них НЕ доходить, тільки СИЛА, навіть поліції вони не бояться, а от як їх величність виганяють - то зразу "паааліціяяяя!!!!". До жінки в кількості штук 1 бикувати просто, до мене - ні! Жаль, не додав прискорення... В мене під вікнами - НЕ бухають (я не про сусідів НОРМАЛЬНИХ з пляшечкою-двома холодного пива влітку, що НЕ галасують ночами і не сидять годинами там, сам так посидіти можу в тіні в спеку, НЕ гавкаючи на весь двір і не лишаючи пустих "фанфуріків", я про СИНЯКІВ і їхнє тупе гундосе мурчання матом). Крапка. Не може міськрада, поліція, муніципали, втрата порядку - треба брати справу в свої руки, бо спати тяжко, і слухати бридко.
 8. AgentSmith13

  Позитив України

  Прийду, те Прозорро в тому вигляді, як є, поки НЕ ЗАБОРОНИЛИ ПРОДАВАТИ ТАМ ТОВАР ЗА ЦІНОЮ, ВИЩОЮ СЕРЕДНЬОЇ НА РИНКУ - ДЖЕРЕЛО, а не ЗАСІБ від ПЕРЕВИТРАТ бюджетних коштів. Принтер вартує 3500 З ПДВ, пропонують 5700 БЕЗ ПДВ, і ТАДАМ, ВИГРАЛИ! Про що ще говорити можна Ми таки їх здихалися, на щастя.
 9. AgentSmith13

  Новини ПриватБанку

  Ну, раб Божий же собі дозволив місяць тому ВУДКУ махову якусь за 2000+ купити з кредитки (треба було для науки банку дочекатися, щоб безпідставно і незаконно заблочили аванс, виграти суд, розірвати договір і не віддати їм, ще й компенсацію струсити - бо ЗП в мене єдине джерело доходів згідно Закону)... Холєра, замість ходити строєм, риболовним спортом займається, ату його, ату! Знали б вони про моє захоплення фото, в т.ч. мій D7100 (на який збирав овердофіга часу) - взагалі б маски-шоу певно вислали б .
 10. Перенос АС-1 додасть ВСІМ пасажирам купу неприємностей. То, щоб не виматюкатись відверто - тупа "реформа для реформи" і триндець транспортній інфраструктурі. Не дурень колись зробив поруч вокзал і автостанцію, і немає чого щось міняти! Для кого воно треба? Маршрутникам і таксистам, щоб на околицю люди їздили, додатково кладучи їм в кишеню бабки?
 11. AgentSmith13

  Новини ПриватБанку

  Сисадміна в держустанові? Ото як відкрию підприємницьку діяльність - так хай і приходять...
 12. AgentSmith13

  Новини ПриватБанку

  Ні, держслужбовець, ТІЛЬКИ офіційна ЗП, який там мільйон... Зате НІКОЛИ не спізнювався з погашенням всього, що знімав з кредитки, навіть у відсотки не влітав... Ну, був би яким боржником злісним, чи реальні мільйони літали б там... Чим вони керуються, задовбуючи клієнтів - ХЗ... І рахунок не закриєш, бо зарплатний проект там, та й зручна кредитка їхня.
 13. AgentSmith13

  Фотозвіти з рибалки

  Неділя, ставочок біля Крупи, приїхав пізно - біля 16:00, але пощастило, що якраз на початок хмарної погоди і припинення спеки попав. Половив трошки на мах, перед дощиком встиг поїхати додому.
 14. AgentSmith13

  Новини ПриватБанку

  До Привата в Кредо і Правексі не просили ні сканувати паспорта, ні коду, ні фото, тільки переписали дані. Зараз рахунки тільки в Приваті, так що не знаю. Але маразм конкретний - ДЕРЖАВНИЙ банк порушує ЗАКОН. Супер.
 15. AgentSmith13

  Новини ПриватБанку

  Сцуко, відправив їм ті скани, та проблема лишилася - виявляється (після дзвінка на 3700), для того, щоб не заблокували рахунки, треба ЗАЙТИ В ВІДДІЛЕННЯ та ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ще, про що АЖ НІЯК НЕ НАПИСАНО В ПРИВАТ24... Питаю ДОСЛІВНО: "ДЕ це є в П24?" - НЕМА - Далі питаю "ЧИМ регламентується така вимога" - ПОСТАНОВОЮ НБУ №14 (БРЕХНЯ, там і про КОЛЬОРОВІ скани доків нічого немає, лише про актуалізацію паспортних даних раз на 3 роки) і ЗАКОНОМ УКРАЇНИ - "ЯКИМ Законом" - ЗАКОНОМ УКРАЇНИ! Це, даруйте, пиз*ець! Йду в відділення - питання в "анкеті" - "Чи маєте ви рахунок в інших банках, який обсяг надходжень очікуєте наступного місяця, чи передавали Ви доступ до рахунку резиденту США"... Бляха-муха, а то ЇХ справа? На питання, ЯКИМИ нормативними документами таке їм дозволено питати - мовчок, питання, повторене голосніше - "я АХАРОНУ викличу", сц*котно видно таки воно, бачити, що клієнт РОЗУМІЄ факт порушення його законних прав (цікаво було б подивитися на них потім в суді за дотик хоч пальцем). Потім питаю, ЯКОГО милого я не можу заповнити ту маячню, зайшовши в Приват 24 - "А Ви підпишетесь (ага, ТОЧНО, куррва, так само, як ручкою, пальцем на планшеті), і ми вас СФОТОГРАФУЄМО". НаХІБА (фотографували ВЧОРА, як заходив за ті скани запитати, і взимку, як кредитку перевипускав)? В решті-решт, після довгих словесних п*здюлєй таки вирішилось. Може їм ще, коли останній раз в туалет заходив, чи, даруйте, тр*хався, сказати? Аналіз крові приносити щомісяця, щоб, бува, не дали кредиту хворому і не вмер? Приват стрімко скочується в гівно, ну, або якусь ДЮЖЕ хитру базу на громадян клепають...
×