Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

On 07.12.2020 at 14:29, Revolver сказано:

тільки що дзвонив, до свого постачальника, так от показники вводити треба на 104, а платити через їх (нового постачальника) кабінет.

У вас в кабінеті 104 теж невірний постачальник в "Інформація за особовим рахунком"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dimmon сказал:

У вас в кабінеті 104 теж невірний постачальник в "Інформація за особовим рахунком"?

 

В мене в тому кабінеті лише вказаний оператор ГРМ - Волиньгаз, постачальника немає, навіть графи такої немає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

 

В мене в тому кабінеті лише вказаний оператор ГРМ - Волиньгаз, постачальника немає, навіть графи такої немає.

 

Це після зміни постачальника? А раніш було, я так розумію? Я просто не розумію кому платити і переключився я чи ні, додзвонився до нвого постачальника, він каже що платити йому, мене перевели, але чому в 104 показує старого, він не може відповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, dimmon сказал:

 

Це після зміни постачальника? А раніш було, я так розумію? Я просто не розумію кому платити і переключився я чи ні, додзвонився до нвого постачальника, він каже що платити йому, мене перевели, але чому в 104 показує старого, він не може відповісти.

Я раніше не дивився. :)

Мені лист привітальний прийшов, про зміну постачальника

1438461832_.thumb.png.f98915db0b6d41ae323f03b5687b41a2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dimmon зроби скрін де в тебе постачальник вказаний, може я не там шукаю. Волиньгаз оновив інтерфейс сайту, я ще трохи гублюся в ньому.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

@dimmon зроби скрін де в тебе постачальник вказаний, може я не там шукаю.

 

1691052173_Screenshot-2020_12.0912_09_34.thumb.png.d923718b04eb72acce4bb5f03b37a591.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots я, але в процесі, єдине, що можу сказати, що 1 подав доки, і потім прийшла смс що з 15 грудня буду в них обслуговуватись, по телефону сказали, що для фізосіб оплата постфактум.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав я вже рахунок за газ від Нафтогаз за листопад.

Перейшов я тільки 19.11.20. Тобто 19 днів був під Волиньгаз Збут - а за цілий місяць платити Нафтогазу...

Цікаво - кому платити? Волиньгаз Збут не образиться?

UPD: Все ОК! За 19 днів рахунок за газ є від Волиньгаз Збут в приваті. За решту днів - в кабінеті нафтогазу.

Змінено користувачем zallegro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є смисл міняти Волиньгаз збут на якогось іншого постачальника якщо в квартирі лише газова плита а на будинку загальнобудинковий лічильник по якому Волиньгаз збут нараховує на мою квартиру в середньому 10 м3 за місяць? Буде якась економія чи шкурка вичинки не варта?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Maniko сказал:

Чи є смисл міняти Волиньгаз збут на якогось іншого постачальника якщо в квартирі лише газова плита а на будинку загальнобудинковий лічильник по якому Волиньгаз збут нараховує на мою квартиру в середньому 10 м3 за місяць? Буде якась економія чи шкурка вичинки не варта?

Я вище давав лінк на газотеку, де можна порівняти тарифи усіх постачальників газу і обрати. В нас також на стоїть будинковий лічильник, але крім нього є ще квартирний, по якому ми платимо. Витрачаємо також біля 10 кубів щомісяця. На момент переходу з Волиньгазу на Нафтогаз, газотека показала річну економію 400 грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.12.2020 at 12:14, sergkots сказано:

https://megawatt.com.ua/

З цим постачальником хто вже зв'язався?

Якщо почитати інфу про цю компанію https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/42512578/ то можна побачити цікавий список засновників.

Перший багатьом відомий на Волині люстрований риг а тепер ОПЗЖопнік (голова обласного осередку «Опозиційного блоку»)

 

БАШКАЛЕНКО ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ https://www.volynnews.com/dossiers/bashkalenko-oleksandr-kostiantynovych/

Адреса засновника: Україна, 43001, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ МАКАРОВА, будинок 21, квартира 2

Розмір внеску до статутного фонду: 50 000,00 грн

Частка (%): 50,0000%

 

А другий якийсь невідомий данєцкій дєятєль

ДОРОХОВ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Адреса засновника: Україна, 85612, Донецька обл., Мар'їнський р-н, місто Курахове, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 2, квартира 1

Розмір внеску до статутного фонду: 50 000,00 грн

Частка (%): 50,0000%

 

шото з такою фірмочкою немає бажання звязуватися...

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Maniko сказано:

Якщо почитати інфу про цю компанію https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/42512578/ то можна побачити цікавий список засновників.

Перший багатьом відомий на Волині люстрований риг а тепер ОПЗЖопнік (голова обласного осередку «Опозиційного блоку»)

 

БАШКАЛЕНКО ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ https://www.volynnews.com/dossiers/bashkalenko-oleksandr-kostiantynovych/

Адреса засновника: Україна, 43001, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ МАКАРОВА, будинок 21, квартира 2

Розмір внеску до статутного фонду: 50 000,00 грн

Частка (%): 50,0000%

 

А другий якийсь невідомий данєцкій дєятєль

ДОРОХОВ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Адреса засновника: Україна, 85612, Донецька обл., Мар'їнський р-н, місто Курахове, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 2, квартира 1

Розмір внеску до статутного фонду: 50 000,00 грн

Частка (%): 50,0000%

 

шото з такою фірмочкою немає бажання звязуватися...

Я так думаю, що по факту він "довірена" особа - реальні власники геть інші (але з тієї ж партії).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Волинь електрозбут.

Дружньо платимо за газ ОПЗЖ,підтримуємо сєпарів.

http://nashigroshi.org/2020/12/26/yak-hazova-monopoliia-firtasha-ne-vidpuskaie-spozhyvachiv-do-novykh-postachal-nykiv/

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,всі ці штрафи вони перекладуть на плечі споживачів,тобто нас.

Треба бути повним дебілом,щоб штрафувати монополіста.

Або тупо косити бабло.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

це вже давнішня новина,  сайт пізно її побачив

вони і далі нараховують, і клали вони на ці штрафи подали апеляцію і судяться...

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще один бал на користь Нафтогазу:

Якщо у вас тарифний план «Місячний»: ми формуємо платіжки після 12-го числа. Сума до сплати розраховується згідно з умовами вашого тарифного плану, тобто на основі даних від вашого облгазу. Сплачуйте до 15 числа та отримуйте знижку 1% (знижка нараховується після оплати та буде відображена в особистому кабінеті на my.gas.ua; скористатися знижкою ви можете під час наступної оплати).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...