Перейти до змісту

Maniko

Power users
 • Кількість зміста

  1 369
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Maniko last won the day on Травень 2 2012

Maniko had the most liked content!

Репутація громади

343 Поважний

6 Підписників

Про Maniko

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

13 569 перелядів профілю
 1. Ні, не один, в мене теж нема проблем з ним останні пів року. Останній раз були проблеми в кінці січня коли переводили абонентів на схему VPU то в мене чогось порт здох.
 2. Віддам принтери.

  А що за роутери? І в якому стані?
 3. 100% ! Тільки якогось політика чи активіста хватають і тягнуть в суд вони зразу стають хворими і перестають ходити своїми ногами. А цей ще й лежачи руку на серці тримає, браво, оскара йому!
 4. Качаєш образ андроіда х86 http://www.android-x86.org/download встановлюєш на якусь віртуальну машину, наприклад VirtualBox і маєш емулятор.
 5. Напевно Порошенко дав щедру премію як найкращому працівнику автозавода
 6. Віддам системник 478

  Там їх аж три: один в БЖ, другий на проці а третій в корпусі.
 7. Новобудови Луцька

  Там трохи не то, відстань мала звичайно але вікно в вікно не дивиться. А в егоїсті якщо будуть вікна зі сторони того тріснувшого будинку то люди буть бачити шо робиться в вікні навпроти.
 8. тож решта каналів показує, сигнал в тих каналів є значить, а в цих шести нема, як так? всі ж канали з одної вежі передаються...
 9. хм, дивно, а в знайомого не працюють, а в чому може бути проблема? може просто пересканувати канали заново? чи в тому Т2 тюнері так само як і в супутниковму треба час від часу оновлювати прошивку?
 10. на даний момент непрацює 6 каналів, якшо не помиляють то 5-й, Новий, К2, ТЕТ, Кіно, СТБ.
 11. То ж пише на їх сайті: Шановні клієнти! Просимо вибачення за тимчасові незручності. Ця послуга тимчасово недоступна. Про її поновлення ми повідомимо додатково на нашому сайті. З Повагою ПАТ "Укрпошта".
 12. Як туди DDR4 влізла якщо на сайті виробника пише що ця мать під DDR3 память? https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H110M-H-DDR3-rev-10#ov
×