Перейти до змісту

Maniko

Power users
 • Кількість зміста

  1 380
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Maniko last won the day on Травень 2 2012

Maniko had the most liked content!

Репутація громади

347 Поважний

6 Підписників

Про Maniko

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

13 650 перелядів профілю
 1. Допоможіть, будь ласка

  А шо на Волинську обл. хтось наслав порчу?
 2. Шлагбауми там деякий час були не підключені до системи але паркомат сам по собі працював, так як на парковці біля варшавки - підходиш пхаєш гроші він дає чека.
 3. Елементарно Ватсон! В бойлері і в розшир.бачку від гарячої води утворюється водяна пара яка намагається розширитись і тисне на воду збільшуючи тиск.
 4. Щось вже вода в батареях булькає і почали труби прогріватися в мене на сороковому (вул. Гордіюк)... Це що цього року опалювальний сезон розпочненться з 1-го жовтня?
 5. Походу вони почали зарано святкувати день незалежності і по п'яні придумали цю дурню... Або нас наЇ**ли і пів року брали з нас на 10 грн. більше...
 6. Прийшла смс-ка шо з першого вересня зміняться тарифи, детальніше писало дивитися в ЛК, захожу в ЛК а там якась дурня: пише шо з першого вересня ціна стане 79 грн., а до того якби було 69 грн. (це тариф "міні") але ж я плачу 79 грн. починаючи з пешого березня? WTF???
 7. Ні, не один, в мене теж нема проблем з ним останні пів року. Останній раз були проблеми в кінці січня коли переводили абонентів на схему VPU то в мене чогось порт здох.
 8. Віддам принтери.

  А що за роутери? І в якому стані?
 9. 100% ! Тільки якогось політика чи активіста хватають і тягнуть в суд вони зразу стають хворими і перестають ходити своїми ногами. А цей ще й лежачи руку на серці тримає, браво, оскара йому!
×